IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Jasne jen to zamkni zase
Defuser
příspěvek 12.08.2007, 21:39
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 12.08.2007
ID: 21775




K predchozimu topicu: Nekdo potrebuje dovolenou?

Krusty ty ses taky dobrak. Ses velkej admin, tak muzes klidne urazet hrace... Hm, jak je ti libo no, jen si posluz zejo, jestli to povazujes za spraven chovani hlavniho COD admina. A hned po urazce nasledne zamknes topic, abychom se k tomu uz nemohli dale vyjadrit - taky dobry.
Ty to nehodlas resit? To ses teda mazak no... obejit pravidla? Nejen ja to vidim tak, ze mate diru v pravidlech jak vrata od stodoly a pokud jimi nekdo projde, tak je to automaticky proste obchazec pravidel a zaslouzi si potrestat nejmene nekolika urazkama a trestnymi body ne?
Co bych Ti mohl doporucit je solidni jednani a nenapadani hracu, ktere objevili to, ze ani ty nejsi dokonalej a mas chyby v pravidlech, ty chyby opravit...

Jestli tohle smazes, tak tady asi nemas co delat, kdyz ani nedovolis hracum svobodu projevu...

Cia!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpovědi
Krusty
příspěvek 13.08.2007, 18:28
Příspěvek #2


everybody loves silken pussy
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 5887
Registrován: 26.07.2004
Bydliště Prague
ID: 2338




hele klučíci, bežte si hrát na písek, tam si udělejte své pravidla a pak si na ně můžete nadávat. Pravidla KB platí pro všechny a vy nejste vyjímka, vaše pořváváni tady jen dráždí mé EGO, které brzy zakročí whistle.gif


--------------------
My důležití jsme. Doby, kdy jsme se tak snažili jenom vypadat, jsou nenávratně pryč
a vubec, my nejsme zadna opozice, my sme vetsinovej vzorek lidstva!

tak to jsme v pěkných sračkách velebnosti
好奇的貓
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gagy
příspěvek 13.08.2007, 18:40
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 12.08.2007
ID: 21783




QUOTE(Krusty @ 13.08.2007, 19:28) *
hele klučíci, bežte si hrát na písek, tam si udělejte své pravidla a pak si na ně můžete nadávat. Pravidla KB platí pro všechny a vy nejste vyjímka, vaše pořváváni tady jen dráždí mé EGO, které brzy zakročí whistle.gif


to skoncime u vzajemneho vyhrozovani si?-to snad asi ne-predpokladam ze tyhle pravidla co sou tady si spoluutvarel(nebo dokonce tvoril) ty a jak rikas plati pro vsechny stejne a my ani VY admini nejste vyjimka...
-kdyz se podivas pozorne, prohlednes zapas a to forum neprijde ti to proste a jednoduse divne?
-tohle je uplne zbytecne resene -pripada mi to jakoze souper ze 60 mista neunesl prohru na domaci mape soupere ze 120 mista a zdalo se mu divne ze tu mapu umime-kdyby se pozorne podival-tak jsme na ni spolecne odehrali prinejmesim uz 100 zapasu KB (mozna vice) a jemu se zdalo ze ji trosku umime:X a vy stale stojite pri jejich nesmyslnem protestu...
-nikdo tady na tebe neporvava-pouze chceme objasnit vase rozhodnuti a to objasnit tak, ze to dokazete potvrdit pravidly a rozumem a ne pouze osobnim postojem....
-spise mi to pripada ze od toho proste chces utect-pokud ste jednali alespon na 51% spravne tak myslim ze to dokazete thumbsup.gif
-pokud mi tu prokazes ze whirling porusil pravidla tak se ti tu omluvim a zvysis si u me tve ja( i kdyz vim ze ti to je treba zrovna u me asi putna-ale to je jedno), ja te respektuji jako admina a reseni jako od admina take od tebe ocekavam rolleyes.gif
(btw-kdyz erspektuji ja tebe -tak pcekavam ze ty budes respektovat take urcitym zpusobem me-ale zatim mi to pripadas ze jednas pouze stylem ja sem tady pan a vy ste povl....:(

Příspěvek upravil Gagy, 13.08.2007, 18:42.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krusty
příspěvek 13.08.2007, 18:46
Příspěvek #4


everybody loves silken pussy
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 5887
Registrován: 26.07.2004
Bydliště Prague
ID: 2338




QUOTE(Gagy @ 13.08.2007, 19:40) *
to skoncime u vzajemneho vyhrozovani si?-to snad asi ne-predpokladam ze tyhle pravidla co sou tady si spoluutvarel(nebo dokonce tvoril) ty a jak rikas plati pro vsechny stejne a my ani VY admini nejste vyjimka...
-kdyz se podivas pozorne, prohlednes zapas a to forum neprijde ti to proste a jednoduse divne?
-tohle je uplne zbytecne resene -pripada mi to jakoze souper ze 60 mista neunesl prohru na domaci mape soupere ze 120 mista a zdalo se mu divne ze tu mapu umime-kdyby se pozorne podival-tak jsme na ni spolecne odehrali prinejmesim uz 100 zapasu KB (mozna vice) a jemu se zdalo ze ji trosku umime:X a vy stale stojite pri jejich nesmyslnem protestu...
-nikdo tady na tebe neporvava-pouze chceme objasnit vase rozhodnuti a to objasnit tak, ze to dokazete potvrdit pravidly a rozumem a ne pouze osobnim postojem....
-spise mi to pripada ze od toho proste chces utect-pokud ste jednali alespon na 51% spravne tak myslim ze to dokazete thumbsup.gif
-pokud mi tu prokazes ze whirling porusil pravidla tak se ti tu omluvim a zvysis si u me tve ja( i kdyz vim ze ti to je treba zrovna u me asi putna-ale to je jedno), ja te respektuji jako admina a reseni jako od admina take od tebe ocekavam rolleyes.gif

já nikdy nevyhrožoval, ani to nemám v úmyslu, jen reaguji tak jak vy k tomu vybízíte...

slovíčkaříte a tím nemáte šanci uspět, podle pravidel je logicky vyplývající, že hráč musí být v dané místnosti, vždy to tak bylo, je to tak a bude to tak, to že vy si to vykládáte po svém je jen váš problém innocent.gif

každopádně řešení už máte a dokonce již bylo realizováno, viz vaše pp

dále, nikam od toho neutíkám, jen už jsem řekl co jste udělali špatně několik příspěvků výše a nehodlám to pořád do kola opakovat

.... .............. . ............................ ........... . .. .... ................. (tato věta byla vynechána, abyste si nepřipadali trapně eh-smiley.gif )

pro mě je to uzavřené

Příspěvek upravil Krusty, 13.08.2007, 18:47.


--------------------
My důležití jsme. Doby, kdy jsme se tak snažili jenom vypadat, jsou nenávratně pryč
a vubec, my nejsme zadna opozice, my sme vetsinovej vzorek lidstva!

tak to jsme v pěkných sračkách velebnosti
好奇的貓
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gagy
příspěvek 13.08.2007, 18:58
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 12.08.2007
ID: 21783




QUOTE(Krusty @ 13.08.2007, 19:46) *
já nikdy nevyhrožoval, ani to nemám v úmyslu, jen reaguji tak jak vy k tomu vybízíte...

slovíčkaříte a tím nemáte šanci uspět, podle pravidel je logicky vyplývající, že hráč musí být v dané místnosti, vždy to tak bylo, je to tak a bude to tak, to že vy si to vykládáte po svém je jen váš problém innocent.gif

každopádně řešení už máte a dokonce již bylo realizováno, viz vaše pp

dále, nikam od toho neutíkám, jen už jsem řekl co jste udělali špatně několik příspěvků výše a nehodlám to pořád do kola opakovat

.... .............. . ............................ ........... . .. .... ................. (tato věta byla vynechána, abyste si nepřipadali trapně eh-smiley.gif )

pro mě je to uzavřené



V tom pripade nema cenu hazet hrach na stenu-nikdo neslovickari:X thumbsup.gif pouze ty sis prave ted dotvoril pravidla turned.gif myslim ze kdybys dal nezavislemu cloveku precist pravidla tak by tam mistnot nevidel a klient jako klient.... spatne si to vykladas ty a vidis tam co tam neni:X
jedine co se asi nakonec uzavrelo si se vsi uctou ty worship.gif mas pravdu-porad dokola opakujes vec nedavajici smysl thumbsdown.gif


a tu vynechanou vetu muzes klidne napsat-aspon v tom nebudes sam-ale i my s tebou.....
-skoda ze se mnou nejednaji i vpraci tak jako ty tady biggrin.gif asi bych ji dostaval o mnoho min biggrin.gif


Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.05.24 - 10:08
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist