IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Email od Gameparku, Deaktivace gamepark mailu
Shark.
příspěvek 06.08.2022, 16:26
Příspěvek #1



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




Zdravím staří přátele z GameParku, chtěl bych se Vás optat zda neřešíte stený problém s mailem@gmepark.cz jako já?
nemohu se dostat do mailu, jelikož byl pozastaven, potřeboval bych kontat na někoho z týmu, co měl na starost maily. Cca 13 - 15 let stále mail využívám, mám spoustu dokumentů uložených na google claudu a nemohu se k nim dostat, stejně jako k mailům...

děkuji Vám za reakci, odpověď a pomoc :))

S pozdravem

MoHAA Shark.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpovědi
Slamb
příspěvek 25.08.2022, 14:22
Příspěvek #2



Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 6437
Registrován: 20.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5109




těžko něčeho dosáhnete, když budete vopruzovat lidi, co s allstarem nemají nic společnýho přes deset let 🙄
psal sem konkrétnímu týpkovi do allstaru ohledně něčeho jinýho a tam sem se reakce taky nedočkal, vlastně by mě docela zajímalo, jestli ta firma vůbec ještě něco dělá, ale v obchodním rejstříku zatim je 🤔
a malá úvaha - jakej svéprávnej člověk bude na seriózní věci používat email spojenej s projektem v klinický smrti? 🤔
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 25.08.2022, 17:45
Příspěvek #3


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(Slamb @ 25.08.2022, 15:22) *
těžko něčeho dosáhnete, když budete vopruzovat lidi, co s allstarem nemají nic společnýho přes deset let 🙄
psal sem konkrétnímu týpkovi do allstaru ohledně něčeho jinýho a tam sem se reakce taky nedočkal, vlastně by mě docela zajímalo, jestli ta firma vůbec ještě něco dělá, ale v obchodním rejstříku zatim je 🤔
a malá úvaha - jakej svéprávnej člověk bude na seriózní věci používat email spojenej s projektem v klinický smrti? 🤔

Osobně bych to viděl u kluků na sílu zvyku a jistou setrvačnost, což je u lidí přirozené ... turned.gif Já jsem naštěstí podobnou chybu neudělal ... thumbsup.gif

Jinak by mě zajímalo, co je třeba s uživatelem (panem) Jaroslavem Pazderou ... https://www.gamepark.cz/tema/gamepark-se-meni/ whistle.gif Ten se nejen v tomto článku, ale vlastně i v komentářích nejspíše řídil heslem, že slibem nezarmoutíš ... biggrin.gif tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Reply to this topicStart new topic
2 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (2 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 4.06.24 - 17:25
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist