IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Nekdo potrebuje dovolenou?, Opravdu obcas nechapu postupy na GP
Whiling
příspěvek 11.08.2007, 15:13
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 11.08.2007
ID: 21764




Zdravim vsechny hrace, adminy i navstevniky.

Prejdu rovnou k veci. Odehrali jsme zapas proti klanu Is not ready. Na tigeru jsme prohrali v pomeru 11:9 a na dawnu vyhrali v pomeru 12:3 . Docela slusna skola bych rek. Souper se ale rozhodl zneprijemnit zapas kontumaci za nesmyslny duvod a to ten, ze jsem ja nebyl v clientu. Jako dukaz uploadoval dva screeny primo z mistnosti, ktere v nejmensim nedokazuji, ze jsem nebyl v clientu. Dokazuji pouze, ze v tu dobu, kdy byl screen porizen nejsem pritomen primo v mistnosti. Ted by bylo asi dobre dat link na zapas tady je: http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=83641&idK=0#comments . Admin Willien nejdrive potvrdil zapas v nas prospech spravne podle pravidel GP. Nekolik hodin potom, ale svuj rozsudek prehodnotil a dal kontumaci za obchazeni pravidel Gp. Opravdu by me zajimalo jak jsme obchazeli pravidla. Podotykam, ze toto rozhodnuti ucinil po uzasnych komentarich soupere cituji: " Ses posral ne ? ". Samozrejmne jsem zachoval standartni postup pri reseni techto problemu a kontaktoval jsem hlavniho admina zebricku 3/3 yeaha pomoci emailu:

________________________________________________________________________________
__________________________

Dobrý den,



Tímto emailem bych rád zažádal o přehodnocení rozhodnutí kontumace k tomuto zápasu http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=83641&idK=0#comments . Tento zápas jsme vyhráli ve velkém poměru a soupeř si vynutil kontumaci tím, že jsem já nebyl přítom v klientu gamepark. Dodal ale pouze screen přímo z místnosti což se přeci nebere jako důkaz, že jsem nebyl v clientu. Admin nejdříve ohodnotil zápas v náš prospěch a poté co napsal soupeř do komentářů cituji: "Ses posral ne ?" tak zápas změnil na kontumaci proti nám za obcházení pravidel což jsem tedy já vůbec nepochopil.



S pozdravem Whirling

________________________________________________________________________________
__________________________

Zdravim,

Na screenu je jasně vidět,že hra je spuštěná 49 minut a váš hráč nebyl přítomen v klientu.
Takže vám přidám 50pp za nepřítomnost hráče v klientu a 100pp za pravidlo 7.16


________________________________________________________________________________
__________________________

Myslim si, ze neni uplne idealni, aby hlavni admin zebricku neznal pravidla a zrejme si je neumel ani precist v pripade potreby. Muzete mi nekdo rict co to ma znamenat?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 30.05.24 - 08:54
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist