IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Termíny Hry, Zde si mužete domluvit termýn hry a vše okolo
H1V`
příspěvek 14.07.2008, 14:33
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 9
Registrován: 14.07.2008
ID: 26149




Zdravým mám Kingpina už nakyten patek v šupleti nechcete zahrát ? akorad mě musite trochu picnout z instalaci tech blbosti nemužuto tam nak dostat biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpovědi
Ztarr
příspěvek 15.07.2008, 08:23
Příspěvek #2


[Koke|Funk|Gang]


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 351
Registrován: 15.12.2005
ID: 10051




F12 KID a mama ma vibrator v supliku nevis ? ! a nedelej tu bordel tady uz je jen sín slávy chapes,seru ti na drobky z supliku.Ty si petr,kájík nebo slavek ?ani jedno ti nepomuze tak tahni taky a necum mi do oken


Topic closed jelikoz kdyby si kazdej otevrel suplik a pak nam tu vykladal co v nem mel tak by to nebylo ani uz zajimave.proto radim doma zadnej suplik,jako to mam ja,a poridte si truhliky tech je tu na GP dost ,vid stickman hergoth ?


--------------------
Lezící mrkev,kourici petrzel,vysmrkla nudle, a v zime teplý chc**ky = Polévka ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 15.07.2008, 11:48
Příspěvek #3


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13001
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE(Ztarr @ 15.07.2008, 09:23) *
F12 KID a mama ma vibrator v supliku nevis ? ! a nedelej tu bordel tady uz je jen sín slávy chapes,seru ti na drobky z supliku.Ty si petr,kájík nebo slavek ?ani jedno ti nepomuze tak tahni taky a necum mi do oken
Topic closed jelikoz kdyby si kazdej otevrel suplik a pak nam tu vykladal co v nem mel tak by to nebylo ani uz zajimave.proto radim doma zadnej suplik,jako to mam ja,a poridte si truhliky tech je tu na GP dost ,vid stickman hergoth ?


Co se to dějě, vesmír se chvěje... co to starre, celej život si byl na kluky ptž tě žádná nechtěla a teď nějaká jo tak se celá tvoje špinavá já začala honem honem sprchovat?

Došli ti věci v šuplíku anebo už ti švuňci zvykli si už nejdou tak snadno setřít a shodit a zvednout si tim ego? Škoda.




Tak děti minutu ticha právě zemřel poslední šavlozubej medvěd.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 06:57
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist