IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Problem se zlodějem na gameparku .MaxX|IQ|->
ne-moc
příspěvek 15.07.2012, 11:46
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 15.07.2012
ID: 44098




Hezký den Vám přeji.
Rozhodl jsem se napsat něco málo o problému gameparku. Problémů je tu samozdřejmě dost, ale problémy jsou přeci všude. Proč je ale neřešit aby se tu zvedla úroveň a aby tu bylo příjemnější trávit své volné chvíle?
Můj nynější problém je například hráč .MaxX|IQ|-> jeho ID uživatele je 1601299. odkaz: http://www.gamepark.cz/player.asp?id=1601299
Tento uživatel mě okradl o 10tis Gbodu na základě sfalšovaného potvrzení o odeslané transakci. Je to člověk který těží z dobroty jiných a který těží na důvěře zdejších hráčů na gameparku.
Nejhorší ale je, že tento hráč už tu ostatní uživatele GP okrádal a tak mu byl zablokován účet zde: http://www.gamepark.cz/player.asp?id=1404781 je vedený jako zakázaný hráč.
Jinak jsem dělal plno screenů abych měl něco v ruce.. Jen se nelekněte že je zde tento uživatel pod nickem euphzjEaaa>// tento nick používal ale pokud se podíváte do profilu a změny aliasů, uvidíte že to je opravdu on.
Body jsem mu odeslal 13.6.2012 odpoledne. A do teď nedodržel podmínky na kterých jsme se dohodli..A to že mi pošle na účet 10euro.
Tento článek píšu také z důvodu, aby jste si na tohoto podrazáka Martina Harmana dali pozor a nenaletěli jeho lživejm argumentům. Dávám mu každou chvíli do vzkazů upozornění pro vás všechny.JEn je nevýhoda že je může mazat..
To by měl gamepark taky zvážit, jestli by nebylo od věci tuto možnost zakázat..Přeci neni možné aby si každý ve svém profilu nechával jen kladné zpravičky jak je hodnej atd, ale když někomu něco provede tak se to nikdo nedozví :-/
Nu což.Přidám pár screenu pokud se mi to podaří a přeji Vám všem aby jste tu měli štěstí a nenaráželi na takovéto členy jako je .MaxX|IQ|-> který tu vlastně jako zakázaný hráč nemá co dělat !!

screeny jsem nahazel na rajce :

http://11spoluhrac.rajce.idnes.cz/gp


chtel jsem to sem dat jako prilohy ale je toho hodne tak musite prubnout to rajce
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 15.07.2012, 14:33
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




Tak za prvé jsi pitomej (bez urážky), že si jdeš s někým naivně vyměňovat body za peníze nebo naopak.

Za druhé je jakékoli kšeftování s body pěkné trapárna, které by se měla tvrdě postihovat, protože toto je dětský server a prodávající toho zatraceně využívají. Není se tedy čemu divit, že už má snad každej třetí šmoula ve svém profilu nabídku bodů za určitou pěněžní částku a blbé děcko se samozřejmě chytne. Proto to trestat!

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 15.07.2012, 14:37.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 15.07.2012, 14:53
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




V té Vaší komunikaci z "rajčete", aby se prase vyznalo!

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 15.07.2012, 14:54.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ne-moc
příspěvek 15.07.2012, 15:08
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 15.07.2012
ID: 44098




Tak porad jak jinak delat screeny?? A jinak obchodujes prez internet?? Vetsinou kdyz kupujes od lidi a ne z obchodu..Tak ti na dobirku nikdo nic neposle..Protoze se stava ze si to pak prijemce nevyzvedne a prodavajici tak trati..Proto vetsinu veci co kupuju platim predem. A nebo pokud prodavam tak ja osobne dobirku skusim..Sice se mi stava ze se balik vrati a ja tratim, ale proste kdyz potrebujes prodat musis to hold skusit.
To ze me tento uzivatel podrazil je vcelku normalni vec..JE to ..... ktera vyuzije dobroty lidi. Ale hlavni co me stve ze to je na gameparku uz jednou zakazany hrac a muze tu okradat dale??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slamb
příspěvek 15.07.2012, 15:12
Příspěvek #5



Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 6437
Registrován: 20.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5109




borec je deaktivovanej za vykrádání účtů a škemrání o gbody, ne za to, co popisuješ... pokud si domluvíte nějaký svoje podmínky na předání gbodů za peníze, je to jenom vaše individuální dohoda, se kterou nemá gamepark nic společnýho a proti neúspěšný transakci se tu nedá nikam odvolávat...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 15.07.2012, 15:19
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(ne-moc @ 15.07.2012, 16:08) *
Tak porad jak jinak delat screeny?? A jinak obchodujes prez internet?? Vetsinou kdyz kupujes od lidi a ne z obchodu..Tak ti na dobirku nikdo nic neposle..Protoze se stava ze si to pak prijemce nevyzvedne a prodavajici tak trati..Proto vetsinu veci co kupuju platim predem. A nebo pokud prodavam tak ja osobne dobirku skusim..Sice se mi stava ze se balik vrati a ja tratim, ale proste kdyz potrebujes prodat musis to hold skusit.
To ze me tento uzivatel podrazil je vcelku normalni vec..JE to ..... ktera vyuzije dobroty lidi. Ale hlavni co me stve ze to je na gameparku uz jednou zakazany hrac a muze tu okradat dale??

Tak prostě takhle nic nenakupuj. To raději neměj nic. Posílat peníze předem je vždycky o hubu. Vyjímkou jsou firmy, které mají své dlouholeté místo na trhu, ale nějaké nákupy inzeráty? Pche.

Co se týče GP uživatelů a nakupování jejich bodů či prodávání, to je blbost už sama o sobě.

Zakázaný hráč má ve většině případech jen zakázaný přístup na svůj (zakázaný) profil. Čili to neznamená ban, ale jen zamezení dělat podvody přes onen účet. Samozřejmě si posléze může založit účet nový.

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 15.07.2012, 15:26.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 15.07.2012, 15:22
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(Slamb @ 15.07.2012, 16:12) *
pokud si domluvíte nějaký svoje podmínky na předání gbodů za peníze, je to jenom vaše individuální dohoda, se kterou nemá gamepark nic společnýho a proti neúspěšný transakci se tu nedá nikam odvolávat...

To jistě ano, ale pokud s tím někdo všude spamuje a otravuje či jinak viditelně propaguje, tak už by to sakra mohlo být trestáno.

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 15.07.2012, 15:24.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slamb
příspěvek 15.07.2012, 15:42
Příspěvek #8



Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 6437
Registrován: 20.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5109




spamování a škemrání o gbody je porušování pravidel a podle toho je s dotyčnou osobou nakládáno...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mrtwak
příspěvek 15.07.2012, 18:09
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 386
Registrován: 23.06.2007
ID: 21130




QUOTE(ne-moc @ 15.07.2012, 12:46) *
Hezký den Vám přeji.
Rozhodl jsem se napsat něco málo o problému gameparku. Problémů je tu samozdřejmě dost, ale problémy jsou přeci všude. Proč je ale neřešit aby se tu zvedla úroveň a aby tu bylo příjemnější trávit své volné chvíle?
Můj nynější problém je například hráč .MaxX|IQ|-> jeho ID uživatele je 1601299. odkaz: http://www.gamepark.cz/player.asp?id=1601299
Tento uživatel mě okradl o 10tis Gbodu na základě sfalšovaného potvrzení o odeslané transakci. Je to člověk který ...


Předej celou věc policii, k penězům se dostaneš. Ale musíš mít sám čisté svědomí, pokud se zjistí, že jde o neoprávněné podnikání a daňový únik z tvé strany ... nestojí to za to. Tím tě nechci obviňovat, že nemáš živnosťák (schraňování bodíků a následný prodej by byl posouzen jako soustavná činnost za účelem zisku) a ze svých prodejů neodvádíš daň, chraň bůh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ne-moc
příspěvek 15.07.2012, 22:31
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 15.07.2012
ID: 44098




mrtwak : Kdyz pujdes do bazaru prodat svoje stare kolo, tak taky nemusis platit dan..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mrtwak
příspěvek 16.07.2012, 08:28
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 386
Registrován: 23.06.2007
ID: 21130




To je něco jiného, když prodáš kolo, nejde o soustavnou činnost za účelem zisku. Nebudu ti tu dělat právní analýzu, jen říkám bacha, činnost s bodíky by nebyla v očích úřadů OK. Prostě si musíš spočítat, jestli ten zisk vyváží obrovská rizika, která podstupuješ. Stačí jeden teplej bonz a problémy jsou na světě :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 7.06.24 - 01:06
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist