IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

10 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Uvítací turnaj na gameparku
První gamepark turnaj
Nemůžete zobrazit výsledek hlasování, dokud neodhlasujete. Přihlašte se a hlasujte.
Celkem hlasů: 40
Neregistrovaní nemohou hlasovat 
kelvin
příspěvek 01.03.2006, 19:26
Příspěvek #31





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 11.01.2006
ID: 10523




http://doom.kelvinet.cz/a/uvitaci-turnaj-na-gamepark.html


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bubusak
příspěvek 01.03.2006, 19:49
Příspěvek #32





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 13.10.2004
ID: 3095




Hlasoval jsem pro 1vs1 i když jsem v tom lama ale chci si někoho pořádně povodit!!! Třeba Vaina nebo Ufona páč mě ještě nikdo nikdy neviděl jak hraju když hraju na plno a o něco grrr.gif worship.gif Viva el DooM. Ctf 2vs2 je podlě na prd máč se ctf hraje pořád. To TDM by taky docela přicházelo v úvahu viz Kelvinův příspěvek...

Tim to názorem se jako obvykle odchyluji od většinového názoru v mém klanu, ale tak už to bývá někdo musí být ta černá ovce clanu... bubububu blush.gif innocent.gif biggrin.gif

=66= rules DooMworld!!!

Příspěvek upravil Bubusak, 01.03.2006, 19:50.


--------------------
I'm the best DOOMer ever!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sneakfast
příspěvek 02.03.2006, 16:24
Příspěvek #33


nejlibější tón - voňavý houslistky klín


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 23
Registrován: 19.10.2005
ID: 9067




kdyz si nejste schopny vybrat tak bych dal duely a byl by klid:D
proti duelum snad nikdo nic nema teehee.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vain
příspěvek 02.03.2006, 18:24
Příspěvek #34


DooM lamka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 52
Registrován: 14.10.2004
ID: 3120




Se divím že CTF vám už neleze krkem. Mě třeba duely už lezou =) Takže hlas pro TDM.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
JimNorton
příspěvek 03.03.2006, 08:00
Příspěvek #35





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 50
Registrován: 11.10.2004
ID: 3075




QUOTE(vain @ 02.03.2006, 18:24) [snapback]214921[/snapback]

Se divím že CTF vám už neleze krkem. Mě třeba duely už lezou =) Takže hlas pro TDM.


Tak mne CTF neleze zatim krkem ani nicim jinym.Leze mi krkem Entry a fakt, ze jsem na ni proste tvrdej a neeeee a neee se ji naucit a muzu ji hrat jak chci, s kym chci, jak dlouho chci a proste porad mi unika koncovka, tzn. nevydrzim v ni az do konce hrat tak jak ze zacatku.Zacatek hraju pekne, drzim krok (nekdy dokonce vedu o dost), ale konec vzdycky pose** a to do slova teehee.gif

BTW: pekne Userbary Vaine blush.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titan_66
příspěvek 03.03.2006, 08:59
Příspěvek #36





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 87
Registrován: 26.10.2003
ID: 235




Tak co mě už dávno leze krkem je FFA. TDM je takovej průměr, nevadí mi, ale ani ho moc nevyhledávám, možná by mě to bavilo víc kdyby se hrálo víc na broky, týmový hry a? už CTF nebo TDM - když maj plazmu a bfg tak to jde do sraček IMO. CTF mi leze krkem na publicu kde je 5 na 5, to už mě dávno neba. Ale ty hry 3na3 na obláčku mě nikdy neomrzely. No a duely, jednou jsem měl období, kdy jsem dooma už nehrál, ale teď když vzrostla konkurence mě to zase baví. Takže asi tak.



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roadse
příspěvek 03.03.2006, 15:54
Příspěvek #37





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 12.06.2005
Bydliště Czech - Brno
ID: 6972




Tomso, jak dlouho bude tohle hlasovani?


--------------------






Go to the top of the page
 
+Quote Post
Konar6
příspěvek 03.03.2006, 16:23
Příspěvek #38


Your skill is not enough!!!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 45
Registrován: 29.03.2005
Bydliště Plzeň
ID: 5670




QUOTE(Titan_66 @ 03.03.2006, 08:59) [snapback]215241[/snapback]

...možná by mě to bavilo víc kdyby se hrálo víc na broky, týmový hry a? už CTF nebo TDM - když maj plazmu a bfg tak to jde do sraček IMO.

Chces rict ze doom je jenom vo brokovnici?
---
Jinak koukam, ze prestoze vetsina je pro ctf, ale nejak sem pro nej neslysel zadnej poradnej argument, zatimco pro tdm sou argumenty:

- jak rika kelvin - hraci poznaji mapy klasickeho dooma, coz je, myslim, dobre
- je fakt ze ctf ma skoro kazdej nasprtany, stejne jako entryway - proto se nekomu nechce do neceho co neumi/nehral a radsi hlasuje pro ctf
- mame ctf ligu, ctf tamhle, ctf tuhle, porad hrajem ctf, zmena by neuskodila
- uz pred casem na foru zdaemonu se probiralo ze se hraje malo tdm, prestoze je to vynikajici mod a je u toho dost prdele a je snaha "naverbovat" hrace taky na tdm.

Dalsi bud nevim nebo si nemuzu vzpomenout nebo sem debil. V kazdym pripade tu nekdo napiste argumenty proc hrat ctf 2 na 2.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titan_66
příspěvek 03.03.2006, 17:59
Příspěvek #39





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 87
Registrován: 26.10.2003
ID: 235




konar: kdyby tomu tak bylo, nehral bych entryway, myslim to tak, ze do tymovych her coz je TDM a CTF spamovaci zbrane (hlavne bfg a plazma) nepatri, protoze pak se IMO narusuje tymova hra. Kdyz chci spamovat, na to mam FFA. BFG a plazma je supr v duelech, koncentrujes se na jednoho hrace, tim padem ty triky s bfg maj nejakou uroven, ale ve vetsim mnozstvi hracu uz to neni ono.

hraci poznaj klasickyho dooma coz je dobre - jo to je urcite dobre, ale uprimne receno ziska se tim nejakej singlar nebo zacne nekdo hrat vic doom2.wad ? O tom pochybuju.

Nasprtanou muzes mit Entry, stejne tak i judas a ostatni mapy, aim, proste celyho dooma.

U TDM je podstatna mapa, napr. map 16 je vyborna mapa bez pochyby, ale jsou mapy kde napr. spoluhraci krouzej kolem jediny brokarny co je v mape (viz napr. Nirvana) a odstrelujou prichazejici spoluhrace - tohle jako konare fakt nevyhledavam takovejhle typ her, nemluve o spamovani. Kdyby v TDM byly jen broky, max. rakety, budu mit na to jinej pohled, protoze pak by se hra stala vic tymovou. Takhle je to jen FFA a nezabij svyho kamose, kdyz se nehraje map 16 obvykle to u TDM tak plati. Muzes se 100x domlouvat po TS chodit pohromade s kamosem, ale vzdycky to bude jedna velka spamárna o fragy.

TDM se nikdy moc nehralo a nikdy hrat nebude, dokud se neudela nejakej super mappack, tak to nezachrani ani turnaj, odehraje se to a pak TDM zase opadne.

A ted proc hrat CTF 2na2 ? Muj subjektivni nazor je takovej, ze kdyz se na to vyberou mapy z mappacku 1, mapy typu map 01,map02,map03,map04,map08, tak se z toho stane velka zabava. 2na2 jsem parkat hral s bubussem proti Speedy Marinam a musim rict, ze se mi to hodne libilo. Musis hodne kmitat po mape a jeste vic spolupracovat nez obvykle. Neni to jen o zabijeni jako TDM ale je to o vlajkach. Taktiky se tu objevi IMO vic nez v TDM a nestane se z toho spamovaci cirkus, ale takticka zalezitost. Samozrejme pripoustim, ze v 2na2 budou mit nevyhodu novacci, pac tam hraje vetsi roli skill nez ve 3na3, ale u TDM je skill hracu taky dulezitej. Kdyz nam Tomsa dal sanci hlasovat tak proc ne ?

Proste to CTF 2na2 beru jako TDM, ktery ma vetsi cile nez jen zabijeni.

Příspěvek upravil Titan_66, 03.03.2006, 18:03.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<PRE>mr.tw...
příspěvek 03.03.2006, 18:52
Příspěvek #40


Krutej doomer:)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 326
Registrován: 22.10.2003
Bydliště Třeš? (Jihlava)
ID: 126




TDM bylo, je a bude o fragach, jinak by se to nemenoval team deathmatch ze...


CTF 2 na 2 si muzu zahrat na oblaku kdykoli budu chtit, ale proste nemam chut to hrat. TDM nemam moznost si zahrat, protoze nejsou mapy a nejsou lidi a ted nebude ani turnaj hh thumbsup.gif

Příspěvek upravil <PRE>mr.twister, 03.03.2006, 18:53.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vain
příspěvek 03.03.2006, 19:00
Příspěvek #41


DooM lamka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 52
Registrován: 14.10.2004
ID: 3120




Jen proto že TDM se nehraje tak moc jako CTF bych ten turnaj udělal v TDM. A to za:
1) To co řekl Twister = ) Zahrát CTF si můžem kdykoliv.
2) Jak jinak to vnutit hráčům než turnajem? Aspoň se zahraje něco jiného - viz bod 1 = CTF si můžem/můžete zahrát KDYKOLIV.

Příspěvek upravil vain, 03.03.2006, 19:20.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titan_66
příspěvek 03.03.2006, 19:43
Příspěvek #42





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 87
Registrován: 26.10.2003
ID: 235




TDM se da hrat, prece na lapu jsou ty servery, kde je to hrozny maso hh biggrin.gif

twister: kdykoliv si muzes zahrat akorat CTF 5na5 a o tom tu nemluvime. Zalozit server muzes sice behem par vterin pro CTF 2na2, ale stejne tak to jde i pro TDM. TDM se da hrat taky kdykoliv, staci sehnat lidi

za druhy jak jsem rekl, dokud nebude specialne orientovanej mappack do TDM, nema cenu turnaj zatim poradat IMO. Jenda 16ctka to nezachrani, mapy z dooma 2 nejsou na to uplne delany. I kdyby to nakonec bylo v TDM, uvidite, ze TDM se zase hrat nebude, jako to bylo po minulym TDM turnaji pred 2 rokama...

Problem sehnat lidi twistere moc neni, kdyz jsou hraci na GP. Problem je, ze ta zabava za chvili v TDM vyprcha, i v 16ce a pak za chvili vsichni skoncej...

Příspěvek upravil Titan_66, 03.03.2006, 19:47.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SM*Tomsa_x
příspěvek 03.03.2006, 19:47
Příspěvek #43



Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 306
Registrován: 05.01.2006
ID: 10429




Mno nekdy pristi tejden se dozvim jaky budou ceny a dohodnu se s bojlerem proste na vsem k turnaji. Tak nak v tu dobu ukoncim anketu a diskuzi, abych mohl do konce pristiho tejdne pokud mozno udelat clanek a zahajit registraci...

PS: V soucasny dobe mi to pripada spis na turnaj v TDM, pac mam jeste tri hlasy pro TDM ktery nejsou zahrnuty v ankete... Jeden tady nekdo psal ze zmack ukazat vysledky cimz si zamezil moznost hlasovani (me se to taky jednu stalo, takze ten hlas beru) a dva hlasy z irc... tusim ze od radga a jeste nekoho, ktery tady na foru nemaj account a tak tu nemuzou hlasovat... Tim padem je CTF vs TDM remiza a vzhledem k ohlasum teda uprednostnim TDM POKUD samozrejme nebude jeste par hlasu pro CTF a nebo pokud se CTFkari neozvou tak silne jak TDMckari:))). Taky se muzete vyjadrit k pripadny KOMBINACI 2map CTF a 2 map TDM... Tuhle vec sem taky jeste uplne neodlozil!!!

Tak zdar a silu. Jo a misty pehanky a bourky, i kdyz sem to uz dlouho nezminil:))).


--------------------
Na tebe to sedí, ale co sem já?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titan_66
příspěvek 03.03.2006, 19:49
Příspěvek #44





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 87
Registrován: 26.10.2003
ID: 235




Tomso to neni spatnej napad to zkombinovat.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<PRE>mr.tw...
příspěvek 03.03.2006, 20:23
Příspěvek #45


Krutej doomer:)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 326
Registrován: 22.10.2003
Bydliště Třeš? (Jihlava)
ID: 126




Titane ja to zkratim pac uz se mi nechce nic psat, proste nesouhlasim:)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (2 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 13:02
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist