IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> 1st Company nábor, 1stC hleda nove cleny!
Beluga
příspěvek 10.05.2006, 16:20
Příspěvek #1


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




Ahoj, jsem recruiter z klanu 1st Company ( www.1company.cz - jede akorat forum, ale alespon ho zkouknete). Hledame ted par novych lidi... meli jsme ted problemy s hracskou zakladnou... jeste nedavno nas bylo sedm... ale at uz kvuli osobnim problemum, nebo jen diky prestupum jsme zbyli tri.

Nyni stali clenove:


¹Company|Beluga - recruiter ICQ: 234117856 - sniper
¹Company|Marcello - clen - support, rifle
¹Company|lemur - clen - support

Mozna se divite kde je CL... jelikoz se konaly veci popsane vyse, volba CL se odlozila na neurcito... Nyni kdyz mame tri cleny, to take jaksi neni zrovna nejvhodnejsi pocet pro tak zasadni volbu.

A koho ze to vlastne hledame?


- Potrebujeme spolehlive lidi, kteri jsou schopni se ucastnit nejen povinnych teninku a zapasu, ale i jine "povinnosti" typu navsteva fora (a sem tam neco okomentovat), pokecat jinde nez jen pred zapasem, nebo po nem, mno a treba i zahrat neco jinyho nez DoD:S... (s Marcellem treba hrajeme Warcrafty, s lemurem obrazime svetove servery :D )
- Hledame komunikativni lidi, pri hre je to dulezite a ne jen mlcet a cekat az mi nekdo neco rekne... K tomu se vztahuje i to, ze nehledame moc lidi, kteri nedokazou tahnou za jeden provaz a tzv. si hrajou na svem pisecku.
- A ted povolani... je celkem jedno co si sebou prinesete, jen mejte dost munice ;-) urcite ale uprednostnujeme:
- puskare
- supporty (x assaulty)

- Nezalezi na Vasem skillu, sami nejsme zadni machri, ale taky zadni n00bove

Co nabizime?
- Predevsim partu co si nechce nic dokazat, jen chce hrat pod spolecnou vlajkou a dobre se bavit (ne ze bysme se v budoucnosti nechteli ucastnit turnaju, ale neni to prvorady cil)
- Snad i nove lidi nejen na pokec :)
- specialni omezenou edici klantagu ¹Company| :D (nabidka plati do vyprodani zasob!)
- Co chcete vic? Reknete si!

Tak doufam, ze jsem alespon nekoho z Vas zaujal... kdyz tak se mi ozvete na
ICQ : 234-117-856
X-fire: beluga17

Popripade se tesim na budouci spolupraci :)
Beluga


--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 22:49
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist