IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

3 Stran(y): V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Nápady na server, prečti :)
mates999ful
příspěvek 10.06.2014, 12:42
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 57
Registrován: 28.09.2013
ID: 45981




Zdravím napadlo mě to co by jste mohli přidat na server tady to máte :)

1.U všech škol autoškola,letecká škola,atd přidat port do jiného worldu určitě by se mi nelíbilo dělat leteckou školu a najednou booom hydra zamnou :)

2.Přidat každé povolání do každého města např: policie lv,policie ls,policie sf např na venkově taky je pár pol.stanic kde by mohlo být nové povoláni sherif

3.K taxi přidat /mise bylo by to třeba takhle:Hráč by nasedl do taxíku a dal /mise a dostal by na mapě cíl kde má vyzvednout zakazníka ten by mu pak dal cíl na mapě kam má jet přivezl by zákazníka a dostal by odměnu 5k a zase by musel dojet na další místo pro zakazníka

4.Přidat gps a televizi k zakoupení gps by hráč musel mít aby mohl použít /gps televize by sloužila k novinkám aby se hráč dozvěděl co hoří,atentáty,a vyherní čísla loto

5.Přídat mise k auto mechanikovi hráč by nasednul do towtrucku a dal /mise na mapě by dostal cíl že má odvézt nabouráné nebo špatně zaparkované vozidlo
které by pak zahaknul a odvezl zpět k opravně a takhle pořád dokola :) odměna 4k

6.K pilotovi vybrat možnost co by měl ve svém letadle dal by /mise a vyskočila by tabulka co chce jestli cestující nebo naklád

7.Přidat redbull a koks do aukce

8.Přeskočení ranku by mohla být odměna za akci hráč by jí vyhrál např za tuning to by pak mohl prodávat a dávat do aukce

9.Přidat k kongresmanovi do /job příkazy které může použít když je primátor

To je vše doufám že se vám aspoň jeden nápad líbí a přidáte ho biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Twenkyes
příspěvek 10.06.2014, 17:34
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 111
Registrován: 12.10.2013
Bydliště Doma
ID: 46011




bod 9. a to je naco dobre ked sa stanem primatorom dozviem sa co môzem robit takze je to nanic .
bod 1. tiez ja som vsetky skoly okrem busskoly robil na prvy krat prislo mi to prilis lahke takze ak by ma pry tom niekto otravoval bral by som to ako plus aj v normalnej hre nebudem jazdit v inom svete .
bod 2. neviem ako je uz policajt , swat , FBI a uz na fbi sa musi hrat snad mesiac a nepride mi ze by sa sherifom mohli dat nejake nove funkcie . mozno by sa dalo rozdelit ze na policajta swat a fbi by sa muselo zamestnat v inom meste nebolo by to vedla seba.
s bodom 7 a 8 suhlasim hlavne bod 7. tie ostatne ma moc nezaujimaju . :D toto je môj len môj nazor ktory som potreboval vyjadrit


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kockager
příspěvek 10.06.2014, 18:15
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 98
Registrován: 23.06.2013
Bydliště tp
ID: 45728




QUOTE(mates999ful @ 10.06.2014, 13:42) *
Zdravím napadlo mě to co by jste mohli přidat na server tady to máte :)

1.U všech škol autoškola,letecká škola,atd přidat port do jiného worldu určitě by se mi nelíbilo dělat leteckou školu a najednou booom hydra zamnou :)

2.Přidat každé povolání do každého města např: policie lv,policie ls,policie sf např na venkově taky je pár pol.stanic kde by mohlo být nové povoláni sherif

3.K taxi přidat /mise bylo by to třeba takhle:Hráč by nasedl do taxíku a dal /mise a dostal by na mapě cíl kde má vyzvednout zakazníka ten by mu pak dal cíl na mapě kam má jet přivezl by zákazníka a dostal by odměnu 5k a zase by musel dojet na další místo pro zakazníka

4.Přidat gps a televizi k zakoupení gps by hráč musel mít aby mohl použít /gps televize by sloužila k novinkám aby se hráč dozvěděl co hoří,atentáty,a vyherní čísla loto

5.Přídat mise k auto mechanikovi hráč by nasednul do towtrucku a dal /mise na mapě by dostal cíl že má odvézt nabouráné nebo špatně zaparkované vozidlo
které by pak zahaknul a odvezl zpět k opravně a takhle pořád dokola :) odměna 4k

6.K pilotovi vybrat možnost co by měl ve svém letadle dal by /mise a vyskočila by tabulka co chce jestli cestující nebo naklád

7.Přidat redbull a koks do aukce

8.Přeskočení ranku by mohla být odměna za akci hráč by jí vyhrál např za tuning to by pak mohl prodávat a dávat do aukce

9.Přidat k kongresmanovi do /job příkazy které může použít když je primátor

To je vše doufám že se vám aspoň jeden nápad líbí a přidáte ho biggrin.gif

pekny me se libi vse thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mates999ful
příspěvek 10.06.2014, 18:59
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 57
Registrován: 28.09.2013
ID: 45981




QUOTE(Twenkyes @ 10.06.2014, 18:34) *
bod 9. a to je naco dobre ked sa stanem primatorom dozviem sa co môzem robit takze je to nanic .
bod 1. tiez ja som vsetky skoly okrem busskoly robil na prvy krat prislo mi to prilis lahke takze ak by ma pry tom niekto otravoval bral by som to ako plus aj v normalnej hre nebudem jazdit v inom svete .
bod 2. neviem ako je uz policajt , swat , FBI a uz na fbi sa musi hrat snad mesiac a nepride mi ze by sa sherifom mohli dat nejake nove funkcie . mozno by sa dalo rozdelit ze na policajta swat a fbi by sa muselo zamestnat v inom meste nebolo by to vedla seba.
s bodom 7 a 8 suhlasim hlavne bod 7. tie ostatne ma moc nezaujimaju . :D toto je môj len môj nazor ktory som potreboval vyjadrit

No já to myslel tak že sherif by měl všechno stejné jako policajt jenom že by mohl zatýkat hráče na venkově a v poušti to sáme třeba s policie lv ta by mohla zatýkat jenom v las venturas a policie ls v los santos :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kockager
příspěvek 10.06.2014, 20:48
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 98
Registrován: 23.06.2013
Bydliště tp
ID: 45728




1.Me docela taky stve ze jsem se podlouhy dobe pripojil a tak zkouseli me z jednoho nejmenovaneho gangu zabijet jak zjistily ze to se sawkama umim tak me zacli zatykat.. takze si myslim ze by se to melo nejak poresit kazdy swat zatikani na dalku a clovek se ani nezmuze na obranu. Nastavil bych to na vice ran z mp5 nebo omezil online na servru swat a fbi treba na jednoho s timto poctem hracu co tam tedka hraje a uplne bych zrusil clenum gangu se zamestnavat jako tyhle povolani tedy upravit i rank aby v tom nebyl bordel a dohady...
2.Potom bych prosil vic akci na vecer ani jednou za moje pripojeni vecer se nekonala zadna akce skoda si myslim.. Udelal bych podle meho zase nejaky velky turnaj na bodovani treba to pritahne vice lidi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xjirka5
příspěvek 11.06.2014, 12:25
Příspěvek #6


eXiDe


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 307
Registrován: 11.03.2012
ID: 43570




QUOTE(mates999ful @ 10.06.2014, 13:42) *

1.-už to tu zaznělo - zbytečnost
2.-možná tak s omezením,že by např. polda z ls nemohl zatýkat v lv,sherif už je ale zbytečnost
3.-tak už to funguje ne? nebo to myslíš tak,že by vozil imaginární cestující? :D
4.-já bych radši mobil který by nahradil spousty příkazu (už jsem to tu dřiv navrhoval) a mohl by obsahovat i tebou zmíněné
5.-automechanik a odtahová služba jsou trochu rozdílný povolání. :P Každopádně,nějaký využití tohohle povolání by se stejně jako u spousty jiných hodilo.
6.-však to je jen kosmetická úprava,když pilot ve skutečnosti nepřeváží nic..nebo se to změnilo?pokud ne-zbytečnost
7.- thumbsup.gif
8.- thumbsup.gif
9.- Jak psal Twenkyes. - zbytečnost

QUOTE(kockager @ 10.06.2014, 21:48) *
1.Me docela taky stve ze jsem se podlouhy dobe pripojil a tak zkouseli me z jednoho nejmenovaneho gangu zabijet jak zjistily ze to se sawkama umim tak me zacli zatykat.. takze si myslim ze by se to melo nejak poresit kazdy swat zatikani na dalku a clovek se ani nezmuze na obranu. Nastavil bych to na vice ran z mp5 nebo omezil online na servru swat a fbi treba na jednoho s timto poctem hracu co tam tedka hraje a uplne bych zrusil clenum gangu se zamestnavat jako tyhle povolani tedy upravit i rank aby v tom nebyl bordel a dohady...
2.Potom bych prosil vic akci na vecer ani jednou za moje pripojeni vecer se nekonala zadna akce skoda si myslim.. Udelal bych podle meho zase nejaky velky turnaj na bodovani treba to pritahne vice lidi

1. Souhlas se vším. Možná by byl lepší taser než ty zbraně,což je ale náročněji realizovatelný.. Celkově by to chtělo swat a fbi trochu pozměnit..
2. Koukám,že za tu dobu se v tomhle nic nezměnilo. whistle.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mates999ful
příspěvek 11.06.2014, 13:50
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 57
Registrován: 28.09.2013
ID: 45981




QUOTE(xjirka5 @ 11.06.2014, 13:25) *
1. Souhlas se vším. Možná by byl lepší taser než ty zbraně,což je ale náročněji realizovatelný.. Celkově by to chtělo swat a fbi trochu pozměnit..
2. Koukám,že za tu dobu se v tomhle nic nezměnilo. whistle.gif

1.Ještě mě napadlo že by školy byly úplně jinak první by hráč musel udělat třeba jizdu mezi překážkami a pak auto zaparkovat a pak by šel na jízdu a auto by nesměl zničit do 80%
2.Ano tak sem to myslel kdyby policie z ls chtěla někoho zatknout v las venturas napsalo by to toto není vaše město zde nemáte povolení zatýkat :D nebo něco takového
3.Ten taxi sem myslel že by tam byli boti a ti by na tebe čekali přijel by si k nim oni by nastoupili a zavezl by si je tam kam chcou
4.Ano to je asi lepší ještě k tomu mobilu by mohl mít každý svoje číslo a hráč by si čísla mohl uložit do adresáře v mobilu pak by třeba dal /mobil-adresář-vybral by čislo např123 581 252 a poslal zprávu hodilo by se to k posíláni offline zpráv :D
5.No to povolání jsem nějak já nepochopil a je podle mě zbytečné může jenom /natankovat nebo opravit auto tohle by to povolání trochu oživilo


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mates999ful
příspěvek 11.06.2014, 13:53
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 57
Registrován: 28.09.2013
ID: 45981




QUOTE(kockager @ 10.06.2014, 21:48) *
1.Me docela taky stve ze jsem se podlouhy dobe pripojil a tak zkouseli me z jednoho nejmenovaneho gangu zabijet jak zjistily ze to se sawkama umim tak me zacli zatykat.. takze si myslim ze by se to melo nejak poresit kazdy swat zatikani na dalku a clovek se ani nezmuze na obranu. Nastavil bych to na vice ran z mp5 nebo omezil online na servru swat a fbi treba na jednoho s timto poctem hracu co tam tedka hraje a uplne bych zrusil clenum gangu se zamestnavat jako tyhle povolani tedy upravit i rank aby v tom nebyl bordel a dohady...
2.Potom bych prosil vic akci na vecer ani jednou za moje pripojeni vecer se nekonala zadna akce skoda si myslim.. Udelal bych podle meho zase nejaky velky turnaj na bodovani treba to pritahne vice lidi

Jo to maximum hráču u jednoho povolání by se hodilo a třeba to dát jenom k swat a fbi a u swatu a fbi odstranit /pouta už tak to mají lehké zatýkat zbraní

K těm akcím by bylo dobré kdyby i normální hráč mohl založit aspoň dm,slamu,tdm,terminatora,death run,sky jump,zombie např:tdm motel smrti
hráč by přijel k motelu v los santos a zde by bylo něco jako s závodem založil by tdm a hotovo :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Twenkyes
příspěvek 12.06.2014, 15:16
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 111
Registrován: 12.10.2013
Bydliště Doma
ID: 46011




Ale musite brat v uvahu aj to ze v LS vela hracov nehra tak kym by sa tam nazbieralo povedzme 100 zk za policajta ls trvalo by to mozno aj rok


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 13.06.2014, 17:43
Příspěvek #10



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Škoda je to, že je to server zameraný predovšetkým na LV thumbsup.gif ale tak zase ak by bolo 30 hráčov rozmiestnených po celej mape, nemalo by to význam.

Prípadne spraviť to, že policajt v LS dostane viac peňazí ako policajt v LV ( aj keď je to úplne proti logike ) avšak v LV si policajt zarobí aj pri zatýkaní hladaných hráčov.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 13.06.2014, 17:56
Příspěvek #11


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




QUOTE(__sXe__ @ 13.06.2014, 18:43) *
Škoda je to, že je to server zameraný predovšetkým na LV thumbsup.gif ale tak zase ak by bolo 30 hráčov rozmiestnených po celej mape, nemalo by to význam.

Prípadne spraviť to, že policajt v LS dostane viac peňazí ako policajt v LV ( aj keď je to úplne proti logike ) avšak v LV si policajt zarobí aj pri zatýkaní hladaných hráčov.

můžem přidat policejni stanice do ls a sf a hráč by se tam mohl zamešnat a bylo by to samé jako je policie v LV jen " policista " s tim, že by měl spawn v sf nebo ls.... můžou se přidat mise, např že policista bude vyšětřovat nějaká případy po mapě


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 13.06.2014, 21:12
Příspěvek #12



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




QUOTE(bighead @ 13.06.2014, 18:56) *
můžem přidat policejni stanice do ls a sf a hráč by se tam mohl zamešnat a bylo by to samé jako je policie v LV jen " policista " s tim, že by měl spawn v sf nebo ls.... můžou se přidat mise, např že policista bude vyšětřovat nějaká případy po mapě

No myslím že tak sa to dá spraviť u Lekára nie? Ako nie je to tak podstatné, išlo by len o menšiu úpravu, keďže málo ľudí by toto povolanie v SF/LS využívalo, ale ako drobná úprava to nie je zlá vec.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 14.06.2014, 05:10
Příspěvek #13


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




QUOTE(__sXe__ @ 13.06.2014, 22:12) *
No myslím že tak sa to dá spraviť u Lekára nie? Ako nie je to tak podstatné, išlo by len o menšiu úpravu, keďže málo ľudí by toto povolanie v SF/LS využívalo, ale ako drobná úprava to nie je zlá vec.

doktor LS, LS a SF jsou oddělené, stejně jako hasiči, takže se můžou oddělit i policie a nebo ji nechat společnou pro všechny města, jen se půjde zaměstnat i v SF a nebo LS


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mates999ful
příspěvek 14.06.2014, 12:29
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 57
Registrován: 28.09.2013
ID: 45981




QUOTE(bighead @ 14.06.2014, 06:10) *
doktor LS, LS a SF jsou oddělené, stejně jako hasiči, takže se můžou oddělit i policie a nebo ji nechat společnou pro všechny města, jen se půjde zaměstnat i v SF a nebo LS

Jo to se mi líbí ještě by bylo dobré to udělat pro všechny povolání taxi ls a taxi sf atd


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 14.06.2014, 15:33
Příspěvek #15



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




QUOTE(mates999ful @ 14.06.2014, 13:29) *
Jo to se mi líbí ještě by bylo dobré to udělat pro všechny povolání taxi ls a taxi sf atd

Tak zase ono stačí na tie povolania, ktoré sú najčastejšie využívané. Prípadne dopracovať ostatné veci, než riešiť existujúce povolania v iných mestách.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 27.04.24 - 10:13
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist