IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> Ban AB, Dino Ban
Mr.Dinoco
příspěvek 10.09.2014, 18:19
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




Nazdar , takže především žádám o unban na nick [SenForMe]_ je to můj druhý účet jsem to já Dinoco :).

K věci sXe ukázalo se jaký seš .... ani si mě neposlal na test god mode ani AB ;) takže chci důkazy , to že sem se naučil skill na jiném serveru když mi merc zadal ban a neměl důkazy tak sem byl rád že sem se za ten mesic něco naučil a mohl to použít na GP a teď se mi doměníte tím že mám AB áha ... vlastní skill a jsem AB.čkař super.
To jsi mi mohl dát ban ihned na Dinovi nojo ale já se nepředtavil že sem Dino když sem byl na "senforme" žejo nojo někdo neznámí a hned považování za AB

To že Enxty dostal v pb bylo že sem přišel na jeho slabinu :) umí dávat hity velké z dálky ale né když mu někdo běží za prdelí takže dostal
To že ty sxe neumíš skill a prohraješ nějak 10:2 tak sem hned cheater taky dobrý nauč se prohrávat.
Další že dnes co si mi zadal ban tak si mě i $ynygates dával v duelu s 50 HP divný co ? A já si ho dával taky

Takže žádám o unban na Nick [SenForMe]_ abych se mohl dostat s Dinocem na server a neodprodal se mi bazar , pokud se mi odprodá dlužíte mi 350mg a to je chtít budu protože mám ban zanic na cca 4 měsíce protože říkám znovu já CHeaty nemám !!

Díky Dinoco pište své vyjádření ;)
Zde screeny
http://uloz.to/x1niSUX8/sa-mp-563-png,http://uloz.to/xvYXFNYX/bandicam-2014-09-10-18-45-20-765-jpg

A zde teda taky mám AB :) : http://www.gamepark.cz/gta_gameparkcz_playerbaze_793955.htm

Příspěvek upravil Mr.Dinoco, 10.09.2014, 20:48.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 10.09.2014, 20:04
Příspěvek #2


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




Milý Dinoco o unban se žadá na emailu banujicího admina tak že nezakladej topic jen protože si dostal ban :-)
seznam adminů najdeš http://www.gamepark.cz/kontakt.asp
přeji hezký den thumbsdown.gif thumbsdown.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 10.09.2014, 20:28
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




QUOTE(Mercurius3 @ 10.09.2014, 21:04) *
Milý Dinoco o unban se žadá na emailu banujicího admina tak že nezakladej topic jen protože si dostal ban :-)
seznam adminů najdeš http://www.gamepark.cz/kontakt.asp
přeji hezký den thumbsdown.gif thumbsdown.gif



Já vím jen to píšu i tu ;) jen tu upozornuji co je sxe zač že ani neotestuje a hned to řeší banem a přitom ani neví že nemám vůbec AB :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falcone
příspěvek 10.09.2014, 20:39
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.01.2014
ID: 46258




:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 10.09.2014, 21:47
Příspěvek #5


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(Mr.Dinoco @ 10.09.2014, 21:28) *
Já vím jen to píšu i tu ;) jen tu upozornuji co je sxe zač že ani neotestuje a hned to řeší banem a přitom ani neví že nemám vůbec AB :)


Admin než zadá ban tak musí mit pádné důkazy o banu a věřím že Sxe zadal ban protože si byl jist že asi nejsi až tak čistej,to víš každej na serveru píše že nic nemá a nakonec se ukaže že lže a že si ban zaslouží,tak že se o unban obrat na Sxeho whistle.gif whistle.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kockager
příspěvek 11.09.2014, 00:29
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 98
Registrován: 23.06.2013
Bydliště tp
ID: 45728




Jak je mercu ty stara vojno ze se ani neozves teehee.gif biggrin.gif jinak k tematu takovy ban umi hodne zneprijemnit hru i kdyz vis ze si ho nezaslouzis.. ale preju at se ti to vyresi a dobre dopadne thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 11.09.2014, 07:34
Příspěvek #7


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(kockager @ 11.09.2014, 01:29) *
Jak je mercu ty stara vojno ze se ani neozves teehee.gif biggrin.gif jinak k tematu takovy ban umi hodne zneprijemnit hru i kdyz vis ze si ho nezaslouzis.. ale preju at se ti to vyresi a dobre dopadne thumbsup.gif


Zdar draku,ale jo jde to jen mám docela dost prace,předělávám celej byt ale ted už mně čeká jen malovaní a bude skoro hotovo,a co ty jak se máš a proč nezajdeš někdy do hry thumbsup.gif thumbsup.gif

Příspěvek upravil Mercurius3, 11.09.2014, 07:36.


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 11.09.2014, 13:53
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




QUOTE(Mercurius3 @ 10.09.2014, 22:47) *
Admin než zadá ban tak musí mit pádné důkazy o banu a věřím že Sxe zadal ban protože si byl jist že asi nejsi až tak čistej,to víš každej na serveru píše že nic nemá a nakonec se ukaže že lže a že si ban zaslouží,tak že se o unban obrat na Sxeho whistle.gif whistle.gif


Mercu Áha :D já sem čistej fur nikdy sem nic nepoužil protože nevím kde to stáhnout .... ;) A navíc nejsu ty abych tu lhal že nic nemám a pak se ukázalo že ty používáš jinde GooD Mode ;) Já nikdy AB neběl , protože jestli si pamatuješ jak si mi dal ban za to ničení té chystané akce na mesic tak sem po tu celou dobu hrál na VG a učil se tam skill , reklamu nedělám jen aby ste věděli kde ;)

Ano kockager má pravdu docela mě to teď znepříjeminilo hru protože každý má právo mít aspon 2 účty a ten ůčet [SenForMe]_ byl vytvořen za účelu pobavení se za jiný Nick aby mě nikdo nepoznal že jsu Dinoco a mohl zjistit jak doopravdy lidi regagují na to že prohrají PB , DUEL s jiným koho neznají . Tím říkám že se ukázalo jaký sXe je že prohrál PB s mým druhým účtem [SenForMe]_ , pokud bych sním šel tu PB za účet Dinoco tak mi nic neudělí :) . Proto sem jizstil jak lidi reagují a Hlavně admin sxe . No řek bych že sxe hraje max 2 roky a AB nerozezná takže by se měl co učit , protože AB zní jináč než když normálně přehazujete ;).

Nevím jak mě testoval ale nic mě netestovalo vždy když tě to testuje tak tě ho hodí na budovu v /ls a bouchá tam raketa a zajie te to a sxe mě tak neotestoval takže jak říká Kockager Mám ban neprávem protože já v ty dva dny neměl :)

Čau kočko :)

Příspěvek upravil Mr.Dinoco, 11.09.2014, 13:56.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Abedi-Pele
příspěvek 11.09.2014, 14:04
Příspěvek #9



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 672
Registrován: 26.01.2011
Bydliště Zlin
ID: 37078




Pokud si myslíš, že když máš jiný účet, že admin neví s kým má tu čest tak tě upřímně lituji. Věř že __sXe__ přesně věděl co dělá a bez pádného důkazu by nikoho nezabanoval. Jinak ano Admini jsou nejhorší a vždy byly :-DDDDDDDDDDDDDDD biggrin.gif

Příspěvek upravil Abedi-Pele, 11.09.2014, 14:15.


--------------------
Nemožné ihned, zázraky do tří dnů. --- Život je jen hra, dokud vyhráváš.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 11.09.2014, 14:08
Příspěvek #10



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Dôkazy prekonzultujem s ostatným AT a pokiaľ sa potvrdí AB, tak bude ban ponechaný. Pokiaľ nie, tak nemám problém s tým, udeliť Unban.

Väčšinou sa zadané bany konzultujú s celým AT, ale mám problém s tým, že mám pomalý upload, takže to u mňa určitý čas trvá.

PS : Ako písal Abedi, do 10 sekúnd vie admin zistiť, za aké účty hráš.

PS2 : Já GTA SA nehrám pro skill, takže mňa vôbec nenaštve to, keď ma niekto porazí ( porazí ma i priateľka ).

Příspěvek upravil __sXe__, 11.09.2014, 14:10.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 11.09.2014, 14:12
Příspěvek #11



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




A pokiaľ chceš so mnou konzultovať ohľadom tohto banu, tak to rieš cez Email ( nechceš mi napísať ešte aj list cez poštu ? )


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 11.09.2014, 14:34
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




QUOTE(Abedi-Pele @ 11.09.2014, 15:04) *
Pokud si myslíš, že když máš jiný účet, že admin neví s kým má tu čest tak tě upřímně lituji. Věř že __sXe__ přesně věděl co dělá a bez pádného důkazu by nikoho nezabanoval. Jinak ano Admini jsou nejhorší a vždy byly :-DDDDDDDDDDDDDDD biggrin.gif



Jo Adebi tak to asi nevíš protože já cheaty nikdy neměl přez celé 2 roky a v úmyslu cheaty používta nechci protože mám na serveru 1.361.000.000$ a bazar v hodnotě 350mg a VZS firmy v hodnotě 150mg takže proč bych používal cheaty když asi nechci o majetek přijít takže nevím co tu zas píšeš za chytrácké věty a už u některých dalších článků vím že se sxeho zastáváš to mi je jedno ale ban byl zadán neprávem protože já AB , a chety nikdy neměl ! takže prosím Ano sexe konzultuj a to prosím rychle do příštího pondělí očekávám unban Děkuji :) + to video chci vidět protože se dá lehce zabít každý , a já přišel na tvoje slabá místa neumíš dát hyt když sem ti bežěl za prdelkou a když nestřílíš a jen běháš a skáčeš tak se dá dost pěkně zasáhnout Dík ;)

prosím nechci být hnusný sxe ale tohle mě dost rve ban za něco co fakt nemám už nevím co tu napsat aby mi bylo věřeno protože vy si stojíte za svém že sem to fakt měl a přitom to pravda není

Příspěvek upravil Mr.Dinoco, 11.09.2014, 14:36.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 11.09.2014, 14:38
Příspěvek #13



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




QUOTE(Mr.Dinoco @ 11.09.2014, 15:34) *
do příštího pondělí očekávám unban Děkuji :)

Myslím si, že tam máš i vulgaritu, takže bych moc nevyskakoval.

Příspěvek upravil __sXe__, 11.09.2014, 14:39.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jackob2012
příspěvek 11.09.2014, 15:01
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 37
Registrován: 06.01.2013
ID: 44981




Koukam ze sXe uz predbehl Merca ve znalostech AimBota xdd Dino co se divis tu nejsi na VG tohle je low server ve skillu.. A dukazu se tu uz vubec asi nedockas stejne jako ja ^^ bb
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 11.09.2014, 15:17
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




QUOTE(__sXe__ @ 11.09.2014, 15:38) *
Myslím si, že tam máš i vulgaritu, takže bych moc nevyskakoval.


Kdo by vulgární nebyl , každej tam je vůlgárni to bys teda měl dát půlce serveru bana tím pádem ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 27.04.24 - 11:30
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist