IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

32 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Chování adminů, ...sem můžete psát své stížnosti apod.
Hodnocení 5 V
Hawk-eye
příspěvek 07.10.2005, 09:48
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 61
Registrován: 05.10.2005
ID: 8853




wow.gif skulle ja ze se neumim povznest? whistle.gif uz se povznasim celej rok ...uz jsem opustil planetu zeme a mirim smerem ke slunci...ad jiste doby uz to neplati a zachovavam urcite zakony jako napriklad gravitace ...akce a reakce ...ac by ses snazil na hajzlu splachnout tak nesplachnes ty doby jsou pryc. Povznaset se ted uz nechcu to si vystih dobre zviditelnit nikoli ...zviditelnil jsem akorat neschopneho admina...a pri dalsi prilezitosti pisu dalsi stiznost a delam vystavu screenu...at je tu nejaka rovnovaha aby si nekteri admini nemysleli ze muzou vsechno.

ted te cituju 6) Ad naše bindy co je povoleno a co je zakázáno popř. co je nevhodné... Viděl někdo moje bindy? Myslim že ano. V chatu jsou na 3 řádky a to v nich zdaleka není všechno. Četli jste pravidla? Víte že tam je taková formule o jejich obcházení? Ne? Tak to berte tak že co není povoleno to je zakázáno...

Az budou dodrzovat pravidla admini mozna budou i hraci. Kdyz admin nekoho vyfakuje a bude jak rikam akce/reakce tak je na ban listu ...

Heh nekde sem tu cetl pokud se citite v pravu tak slusne napiste....slusne jsem napsal ale jak komu.. ano kdyz dostanu uplne nepochopitelnej ban tak to ani jinak mluvit nejde. Nezalozil bych forum nic by se nedelo... a nechapu proc jsi uzavrel forum kdyz tam maj vsichni GZ mohaa hraci moznost se vyjadrit k nekterym adminum? to by nekdo neunesl ze by ho poplivalo 70% hracu? nebo se toho boji?

wow.gif wow.gif wow.gif

Malinko jsem pozměnil název, doufám že se nebudeš zlobit... - $kull -

Příspěvek upravil [TORTUGA]<$kullman>, 07.10.2005, 10:33.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 07.10.2005, 10:31
Příspěvek #2


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




A teď mi vysvětli co tímhle sleduješ? Stejně sem píšeš jenom ty, Rubenso a pár dalších málo jedinců, od kterých jsme si už své vyslechli resp. přečetli a nemyslim si že by přišli ještě s něčím novým. OK nechám vám to tu a? se vyjadřujete k chování adminů. Když bude nějaká stížnost pište to sem, ale v rámci možností. Vidim že umíš psát i rozumně, jen nevím proč to nešlo hned poprvé. Chápu žes byl vytočenej, ale ono je kolikrát lepší někam zalízt a počkat až to přejde. Jsme lidi diskutovat se dá jak vidíš o všem. BTW ještě si mi pořád neřekl kolik ti je turned.gif

Chápu že nemáš rád Gase, každej máme nárok na svůj názor, ale zkus taky ty pochopit ten jeho. Denně (nebo skoro denně) chodíme na GZ a snažíme se tam udržet jakýs takýs pořádek a klid. Když si občas chceme zahrát a nevlezeme do hry pod fejkem, tak si opravdu nezahrajem. Jakmile se totiž objeví nějaký TK či jinej problém, tak to musíme řešit. Jenže i my jsme jenom lidi a mužeme podlehnout svým náladám a pak se to odrazí na našem chování k vám. Berte nás prosím takové jací jsme, nikdo není bez chyb a když občas ulítnem, tak k nám buďte schovívaví. Nekickujem a nebanujem vás proto že by nás to bavilo (protože si pak většinou musíme vyslechnout - přečíst několik peprných komentů na téma jaký jsme machři atd.), ale proto že nás k tomu svým chováním nutíte.

Live in peace.

Za admin tým Vám tímto slibuji, že se pokusíme nepřenášet svoje nálady a osobní spory do hry (viď ta?ko wink.gif ) a za to vás prosím, buďte k nám aspoň trochu schovívaví.

Spam is forbidden!!!

Važte co píšete při jakémkoliv náznaku flejmu mažu nevhodné posty popř. zamykám. Tento topic je čistě účelový.

Příspěvek upravil [TORTUGA]<$kullman>, 07.10.2005, 10:34.


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rubens0
příspěvek 07.10.2005, 13:18
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 440
Registrován: 02.06.2005
ID: 6787




něco se mi na tom tvým postu nelíbylo když může napsat bejvalej admin že se nebanuje pro srandu ale nejspíš pr body aby byla vidět aktivita a ty jako nový admin napíšeš že nebanujete jen tak že se vám chce ale prostě je to nutný nechápu vás k tomu že sem bude psát pár lidí je tim že sem nikdo skoro nechodí ty se taky podle mě můžeš podívat kolik lidí z mohaa tady má registračku tak to taky poznáš to jen tak BTW

a ted mě vysvětli když už jste tak schovývavý a někomu uděláty screeny tak proč mu neodepíšete co udělal špatně a jak dopad nebo jestli dostane ban ted mě byli udělány screeny naschvál sjem udělal výpis map misto dir a nikdo mě na to nic neřek prostě to překouk ikdybych tam mohl mít hax :)

a nepříde ti blbý že se jako admini furt odvoláváte na svůj volný čas? neříkej že když sis bral tu funkci tak si nepředpokládal že to bude zabírat čas tahle část postu pro všechny z legendárního admin teamu a mimochodem at si trvdí kdo chce co chce zlatej atreides sice měl tvrdej metr ale alespon nebyl tak stu*idní

post jsem napsal tak abys neměl potřebu ho mazat skulle a ani aby ti neubližoval na srdíčku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jurgenb
příspěvek 07.10.2005, 14:05
Příspěvek #4


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




1) Screeny nebudeme vysvětlovat někomu, kdo tu hraje více než měsíc nebo je členem jakéhokoliv klanu. Pak se bere jako samozřejmost, že screeny dělat umí.
Mimo to je zde funkční sekce FAQ, kde je vše dostatečně a podrobně popsáno.

2) Výsledek na přání sdělíme, ale ne minutu poté, co jsme to obdrželi na mail. Buď trochu soudný.

3) Body za aktivitu jsou strašná kravina - stejně jako počet banů. S tímto na nás nechoďte.

4) Pokud vám vadí dodržování a případné vymáhání pravidel, tak tu nehrejte.

5) Na svůj volný čas se odvoláváme a také to platí. Jsme lidé, kterým nedonese maminka talíř knedlíků pod frňák, aby se nadlábl. Máme své problémy, práci. Adminování děláme pro vás!! Ve svém volném čase se tomu věnujeme.

Chceš být snad adminem a mít tolik věcí na starosti a ještě se s*át s takovými, jako jsi ty, Rubenso? Co říkáte na admintým složený jako Bizzare, Rubenso, Neox, Noxius, G7@, Sajrex... nebo MarekNováček apod. To by bylo super, co?
Jsme tu rozumní lidé, se kterými se dá v poho vyjít. Základem je, že vy se budete chovat slušně, nebudete hned nadávat. I u nás se občas stane chybička. Nikdo není neomylný, ani admin.

Výrazy, které ovšem několik jedinců na admintým užívá, jsou nepřípustné. Uvědom si, že ač se ti to líbí nebo ne, tak MY jsme ti, co si vzali na bedra tento danajský dar a také MY jsme ti, kdo tu určuje pravidla. Myslím, že pravidla nejsou nijak tvrdá a přehnaná.

Mně řekni, že máš furt a stále problémy ty? Proč je nemá např. Cassidy, Squilukl, Coner, FauVee aj. Proč? Pže se chovají normálně, ctí pravidla a nešpekulují jak co obchcat, jak komu nadat atd.

Zamysli se v první řadě nad sebou - každý z vás. Když vy budete "hodní", my nebudeme naštvaní a nebudeme mít problémy. Mnoho našich nálad pochází zde z GZ.

Slušně nám tu napište, co se vám na práci adminů nelíbí. Na slušné komenty se pokusíme odpovědět. Neslušné budou smazány (upozorňuju předem).


--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Johnny>
příspěvek 07.10.2005, 14:50
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 111
Registrován: 29.03.2005
ID: 5677




Na tohle sem moc linej abych to cetl :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Darg0
příspěvek 07.10.2005, 14:58
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 103
Registrován: 02.06.2005
Bydliště Praga převeliká
ID: 6784




QUOTE([TORTUGA]<$kullman> @ 07.10.2005, 11:31)
A teď mi vysvětli co tímhle sleduješ? Stejně sem píšeš jenom ty, Rubenso a pár dalších málo jedinců, od kterých jsme si už své vyslechli resp. přečetli a nemyslim si že by přišli ještě s něčím novým. OK nechám vám to tu a? se vyjadřujete k chování adminů. Když bude nějaká stížnost pište to sem, ale v rámci možností. Vidim že umíš psát i rozumně, jen nevím proč to nešlo hned poprvé. Chápu žes byl vytočenej, ale ono je kolikrát lepší někam zalízt a počkat až to přejde. Jsme lidi diskutovat se dá jak vidíš o všem. BTW ještě si mi pořád neřekl kolik ti je  turned.gif

Chápu že nemáš rád Gase, každej máme nárok na svůj názor, ale zkus taky ty pochopit ten jeho. Denně (nebo skoro denně) chodíme na GZ a snažíme se tam udržet jakýs takýs pořádek a klid. Když si občas chceme zahrát a nevlezeme do hry pod fejkem, tak si opravdu nezahrajem. Jakmile se totiž objeví nějaký TK či jinej problém, tak to musíme řešit. Jenže i my jsme jenom lidi a mužeme podlehnout svým náladám a pak se to odrazí na našem chování k vám. Berte nás prosím takové jací jsme, nikdo není bez chyb a když občas ulítnem, tak k nám buďte schovívaví. Nekickujem a nebanujem vás proto že by nás to bavilo (protože si pak většinou musíme vyslechnout - přečíst několik peprných komentů na téma jaký jsme machři atd.), ale proto že nás k tomu svým chováním nutíte.

Live in peace.

Za admin tým Vám tímto slibuji, že se pokusíme nepřenášet svoje nálady a osobní spory do hry (viď ta?ko  wink.gif ) a za to vás prosím, buďte k nám aspoň trochu schovívaví.

Spam is forbidden!!!

Važte co píšete při jakémkoliv náznaku flejmu mažu nevhodné posty popř. zamykám. Tento topic je čistě účelový.
[right][snapback]143303[/snapback][/right]



hele btw skulle nic proti ale kdyz admin ulitne tak se nic nedeje, vynadava se a nic se nedeje, zatimco kdyz ulitne s naladou nekterej z hracu tak ma hned bann, tak jako promin ale tu spravedlnost tu nevidim. pak se ale nedivte ze na vas budou lidi rvat ze maj bann..........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rubens0
příspěvek 07.10.2005, 18:10
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 440
Registrován: 02.06.2005
ID: 6787




no tak juro furt samý pravidla pravidla ale tak mě nějaké ukaž dokad jel moh.special tak nějaký byli ted nejsou žádný akorát ty co si samy uděláte co vám jdou mezi prsty a z toho tvýho admin teamu jsou tam i dobrý lidi jako bizare ikdyž jsme se nepohodli a gz@ proč tam máš gz@ a ještě sajrexe když ještě nedávno jste všichni tvrdili že je to sajrex hm no neva

a nevymlouvej se na to že člověk omylný že je jenom člověk tyhle kecY jsou o ničem to co člověk udělá at už špatně nebo dobře má za to nýst následky a ne se vymlouvat že je jenom člověk jsme každej a v týhle době se chyby nepřippouštěj jako dospělej bys to měl vědět
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jurgenb
příspěvek 07.10.2005, 21:24
Příspěvek #8


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




QUOTE(rubens0 @ 07.10.2005, 19:10)
no tak juro furt samý pravidla pravidla ale tak mě nějaké ukaž dokad jel moh.special tak nějaký byli ted nejsou žádný akorát ty co si samy uděláte co vám jdou mezi prsty


Pravidla znáš, nevymlouvej se na to, že tu není funkční link s jejich výčtem. Ty víš moc dobře, co se smí a co ne. A pokud nevíš přesně, tak se chovej podle svého nejlepšího svědomí a nebudeš mít na 95 procent problém s adminy.

QUOTE(rubens0 @ 07.10.2005, 19:10)
a nevymlouvej se na to že člověk omylný že je jenom člověk tyhle kecY jsou o ničem to co člověk udělá at už špatně nebo dobře má za to nýst následky a ne se vymlouvat že je jenom člověk jsme každej a v týhle době se chyby nepřippouštěj  jako dospělej bys to měl vědět
[right][snapback]143457[/snapback][/right]


Ano, každý si má nést následky za své činy. Ty si je neseš v podobě banu. Takže nechápu tvé flejmy o ničem. Jsi přece taky dospělý, tak se tak taky chovej.

Kdo pochválí admin tým za tu práci, co tu dělá? Nikdo! Každý vidí jen nedostatky, každý jen nadává, každý si furt stěžuje... Když jsme žádali pomoc, kterou opravdu potřebujeme, tak se na nás většina úplně vybodla. Takže nechápu, že se divíte? My se vám snažíme pomoci kdykoliv, vy jste se na nás vybodli (až na pár vyjímek, kterým opravdu vřele děkuju).

Kritizujete neustále za naše chyby, ale nějak tu postrádám něco pozitivního za dobře odvedenou a časově náročnou práci. To je ta vaše spravedlnost. Ono bořit a kritizovat je moc jednoduché, něco stvořit nebo hlídat není jen tak jednoduché.

Příspěvek upravil jurgenb, 07.10.2005, 21:40.


--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rubens0
příspěvek 07.10.2005, 21:38
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 440
Registrován: 02.06.2005
ID: 6787




já si nepřídu z ničeho vidět a neymslim že si za to ponesu následky jinak bych si z vás nedělal prdel

BTW : můžeš mi říct co sjte za tu dobu co ta msedíte pro moh scénu udělali nevim ale nějak mi to ušlo nevim čim to bude asi mín sedim u počítače než vy tak mi to prosím te napiš co sjte udělali tak závažnáh že by vás někdo měl chválil (promin zkoušeli se nvoé mapy ale nový mappack není po 3 měsícech stále hotový a to to stačí zazipovat hmm úroven gz ..)

BTW 2 : jako já chci pravidla a systém banování zhe yo já nepotřebuju odpověd že je znám neznám a ostatní taky ne a jestli si do tedka říkal že toho máte moc nevíte kam skočit tak tohle snad není taková práce vytvořit pododkaz do tý stažený templates kterou vydáváte za moh special

Příspěvek upravil rubens0, 07.10.2005, 21:44.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 08.10.2005, 01:56
Příspěvek #10


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(Darg0 @ 07.10.2005, 15:58)
hele btw skulle nic proti ale kdyz admin ulitne tak se nic nedeje, vynadava se a nic se nedeje, zatimco kdyz ulitne s naladou nekterej z hracu tak ma hned bann, tak jako promin ale tu spravedlnost tu nevidim. pak se ale nedivte ze na vas budou lidi rvat ze maj bann..........
[right][snapback]143390[/snapback][/right]

Kdo říkal že se nic neděje? Akorát že vy o tom nevíte. Když ulítne s náladou některej s hráčů a začne třeba nadávat (teď myslím všeobecně) tak dostane většinou upozornění, kick a pak až teprve ban. Jiná věd je, když začne nadávat adminovi. Jsme tu proto abychom kontrolovali dodržování pravidel a proto by jste nás měli uznávat jako autoritu a počítat s tím. Ve škole, v práci, kdekoliv když začneš nadávat autoritě (někomu kdo tě kontroluje, je ti nadřízen atd.) tak budeš taky potrestán. Zkus říct svému zaměstnavateli že je pí**...

Když tu nevidíš spravedlnost v tom případě tady asi panujeme nespravedlnost. Ukaž mi jediný případ, kdy jsem byl k někomu nespravedlivý. A zkus něco konkrétního, obecný věci mě nezajímají.

Příspěvek upravil [TORTUGA]<$kullman>, 08.10.2005, 02:14.


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 08.10.2005, 02:38
Příspěvek #11


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(rubens0 @ 07.10.2005, 22:38)
...bla, bla, bla - jeden blábol za druhým - bla, bla, bla...
[right][snapback]143546[/snapback][/right]

Tohle je sice místo pro stížnosti, ale není to místo pro urážení. Ještě jeden post s osobním podtextem či urážkou a budu mazat vše co tady napíšeš.

Furt omíláš to samý dokola a kde nic tu nic. Když jsi tak chytrý, vynalézavý a vůbec přetékající intelektem, co kdybys (teda jestli to nebude pod tvoji úroveň) ten moh.special udělal ty? wow.gif

A teď postupně k tomu co tu píšeš...

Cituj prosím tu část, kde se odvolávám na svůj volný čas. Asi jsem slepý, nebo si nepamatuju co píšu...

Do mýho srdíčka ti je šumák a takový jako ty mu nikdy ublížit nemůžou.

Mno jestli jsi to nepochopil z toho co napsal Jura tak specielně pro tebe: Pravidla nejsou jen v moh.special, ale lze je najít také ve FAQ!!! tzn. že pravidla jsou a akorát nevíš kde je máš hledat.

Víš ty kecy, že je člověk omylný a že je jenom člověk. Zkus se nad tim někdy zamyslet. ty jsi patrně neomylný a jsi víc než člověk když můžeš říct, že jsou tohle jenom výmluvy. Kde jsi přišel na to, že se v dnešní době nepřipouštěj chyby? Kdyby se nepřipouštěly chyby, tak máme každý půl rok nové volby do parlamentu... ...něco jiného je když člověk chybuje opakovaně. To už se většinou netoleruje. Na toto téma si klidně můžem pokecat, ale ne tady.

"já si nepřídu z ničeho vidět a neymslim že si za to ponesu následky jinak bych si z vás nedělal prdel " - tuhle tvoji větu jsem dost dobře nepochopil...

Teď nebudu mluvit za sebe, ale za celý mohaa admin tým tak jak jsem měl prozatím možnost poznat práci admin týmu a to o co se snaží dělat pro mohaa scénu.

Je spousta věcí, o které se snaží, jenže jakmile nějaká nevyjde, tak vy nám to hned dáte sežrat a vidí te jen konečnej výsledek a ne tu námahu, která za tím stála. Tak například anticheat. Hodiny a hodiny strávené na testech, denně tisíce dotazůna TS i ICQ to pro tebe asi nic neznamená, že? Kdyby ano, neptal by ses co pro mohaa scénu admin tým dělá. To že to nakonec krachlo je souhra okolností, které jsme bohužel nemohli ovlivnit. Pak se připravovala moh liga. Ona je samozřejmě uplná prkotina shánění sponzorů a vymyšlení herního systému a bodování (tak aby na to lidi nenadávali jako na Esl). A samozřejmě je to naše chyba, že se to nakonec nepodařilo, protože se nenašel žádný sponzor. Ano řekněme si to narovinu, bylo to naší nečinností a proto tady duchy 2 týdny nebyl. Tak mě napadá a co jsi pro mohaa scénu udělal ty? Když ti na ní tak záleží, mužeš se aktivně podílet na jejím zvelebování a nemusíš být ani admin. Ale to už bys pak nemohl nadávat na naši práci a musel bys občas vyslechnout naopak nadávka svým směrem, že? No nic popojedem...

K tomu tvýmu BTW 2 - pravidla tu jsou, teď už snad i víš kde. No a systém banování jsem vysvětloval v jiném topicu...


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hate is my fate
příspěvek 08.10.2005, 09:07
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 59
Registrován: 04.04.2005
Bydliště Ostrov
ID: 5751




btw. Skůle dyž sme po tobe nedavno chteli s kojakem udelat ss, tak si radsi odesel z klienta :] 2x, asi spadlo ne?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rubens0
příspěvek 08.10.2005, 10:04
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 440
Registrován: 02.06.2005
ID: 6787




no tak skulle moh.special jsem udělal duchy o tom věděl mnohokrát jsem se ptal co s nim akorát že pak začli blbý kecy na mou osobu tak sem se zamyslel že mi za tím třeba nestojí abych nad tim trávil čas to jen tak btw


e takže jsem si otevřel FAQ dal jsem na tvou radu jako nadřazené autority a jaknul jsem se za co můžu být zabanován no a co se stalo odkaz je směřován na bejvalej moh.special asi si mě hodně pomohl co ? tak mě z toho vyplynulu že nemáš přehled ani o tom na co tady hráče odkazuješ

jj promin skulle nechci se vyvyšovat ale s ACH jsem barče taky pomáhal taky jsem ho jako jediný dokázal haxnout a taky doufám že se vrátěj na své posty v admin temu třeba misto z někoho z vás ikdyž perkus měl tvrdej metr

jj a chci ty pravidla stále. jinak pak bany nejsou z čeho určovat hráč nemohl vědět co může a co nemůže a ban má tedy neprávem

Příspěvek upravil rubens0, 08.10.2005, 10:15.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 08.10.2005, 11:30
Příspěvek #14


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(j0kh0R_ @ 08.10.2005, 10:07)
btw. Skůle dyž sme po tobe nedavno chteli s kojakem udelat ss, tak si radsi odesel z klienta :] 2x, asi spadlo ne?
[right][snapback]143626[/snapback][/right]

A koho máš na mysli? Viděl jsi někdy poslední dobou muj ping na GZ? Podívej se do galerie a nebude ti to připadat zas tak divný že by mi to spadlo...


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 08.10.2005, 11:37
Příspěvek #15


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(rubens0 @ 08.10.2005, 11:04)
no tak skulle moh.special jsem udělal duchy o tom věděl mnohokrát jsem se ptal co s nim akorát že pak začli blbý kecy na mou osobu tak sem se zamyslel že mi za tím třeba nestojí abych nad tim trávil čas to jen tak btw
e takže jsem si otevřel FAQ dal jsem na tvou radu jako nadřazené autority a jaknul jsem se za co můžu být zabanován no a co se stalo odkaz je směřován na bejvalej moh.special asi si mě hodně pomohl co ? tak mě z toho vyplynulu že nemáš přehled ani o tom na co tady hráče odkazuješ

jj promin skulle nechci se vyvyšovat ale s ACH jsem barče taky pomáhal taky jsem ho jako jediný dokázal haxnout a taky doufám že se vrátěj na své posty v admin temu třeba misto z někoho z vás ikdyž perkus měl tvrdej metr

jj a chci ty pravidla stále. jinak pak bany nejsou z čeho určovat hráč nemohl vědět co může a co nemůže a ban má tedy neprávem
[right][snapback]143648[/snapback][/right]

O tom že jsi dělal moh.special nevim, na to jsem v admin týmu krátkou dobu, za to se ti omlouvám. Předpokládám že bys své rozhodnutí nechtěl přehodnotit co se moh.speciálu týče?

Který link konkrétně prosím nefunguje? Vim že FAQ není dokonalé ale je tu topic k tomu co tam chybí a co by jste tam chtěli. Už jsem tam pár věcí opravoval, ale jak vidíš tak ne všechno.

Vim že si taky pomáhal testovat ACH, že si to haxnul to nevim, ale nechápu proč si najednou ve své iniciativě ustal? Kvůli osobním sporům s některými adminy? Co já vim, tak jsme nevycházeli spolu zas tak špatně ještě před prázdninama...

Jesli chceš ty pravidla, tak mi s nima prosím pomož. Když už nebudeš chtít poskytnout moh.special co jsi udělal, dej mi aspoň k dispozici ta pravidla co tam jsou a já poopravím FAQ.


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post

32 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.04.24 - 06:32
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist