IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

32 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Chování adminů, ...sem můžete psát své stížnosti apod.
Hodnocení 5 V
hate is my fate
příspěvek 08.10.2005, 22:09
Příspěvek #31





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 59
Registrován: 04.04.2005
Bydliště Ostrov
ID: 5751




QUOTE([TORTUGA]<$kullman> @ 08.10.2005, 18:59)
vidim tvuj ping v klientu nicméně jsem si myslel že stahuješ. To s tim connectem jsem uvedl spíš pro názornou ukázku toho že není nemožný aby mi klient opakovaně spadnul. Většinou když se tak stane, tak se pak už ani nesnažím o to se připojit.

Kde bereš tu jistotu, že screeny zaberou 30 vteřin? Za dobu svého adminování jsem oscreenoval akorát Wolfa z Bks a to téměř na jeho vlastní žádost, to byla pohoda. Pak jsem screenoval na požádání hráče Margotak a věř že 30 vteřin to nebylo. Byl jsem ve hře s Gasem a oba jsme se ho snažili trochu navést hlavně na to co píšu (nabindovaný hlášky). To trvalo asi tak 3 nebo 4 kola. Pak mu hra udajně spadla (to nikdo neví) v důsledku toho že dal alt+enter aby si našel návod na odeslání screenu. Po té co se vrátil do hry udělal screeny (aspoň většinu) toho co jsem po něm chtěl a pak jsem odešel. Trvalo to téměř půl hodiny od doby kdy jsem mu udělal forcescreen. Vim že tohle muže bejt extrém, ale je to dost vyčerpávající a částečně i zrazující.

Ještě si stále neuvedl koho že jsem to měl na vaši žádost oscreenovat. Nebyl to náhodou právě Margotak? Taky je dost dobře možný, že jsem ho neoscreenoval já (toho dotyčného), ale některý jiný admin, kterého jsem o to požádal. Navíc screenovat se dá aniž by byl člověk přítomný v klientu nebo ve hře...

Nikdy jsem umyslně neodešel z klienta nebo ze hry, když mě někdo o něco poprosil a o to víc mě mrzí, že si to o mě myslíš zrovna ty  sad.gif  Možné je taky to že jsem nebyl u kompu a pak jsem přišel a akorát klienta zavřel. Možná je to nedbalost z mé strany, ale sám dobře víš, jak to občas v klientu vypadá co se chatu týká a že u toho taky nesedíš furt. Dneska jsem ti v klientu psal, ale když jsi nereagoval, tak jsem zase odešel.

Jestli to chceš řešit dál, zkus mi třeba občas napsat na ICQ (ikdyby jsi chtěl zase někoho prověřit) Kžch to taky udělal když třeba potřeboval ověřit identitu nějakého "zdánlivého" nováčka...

A nese* mě blaženo nebo si tě pojedu zase někam najít...
[right][snapback]143818[/snapback][/right]


to je fakt, nesedim u toho furt, nejsem admin takze co by mi lidi chteli nalehavyho? ale to si vedel predtim nez si to napsal


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.e.n.a.
příspěvek 08.10.2005, 22:30
Příspěvek #32





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 41
Registrován: 14.05.2005
Bydliště Bělkovice
ID: 6450




No jestli se teda můžu taky vyjádřit k tomuhle tématu, tak se pokusím v krátkosti

Asi tak, nechápu proměnlivé názory některých hráčů....Jednou na adminy nadávají, že nic nedělají a že se vymlouvají na to, že to dělaj se svym volnym čase a že hráči nakonec nevidí žádnej výsledek...
Když tady tak kritizuješ adminy a jejich práci, tak proč nakonec skullovi nepomůžeš s tím moh.speciálem....chápu, máš ban, tak co bych pro ně něco dělal...ale v tom případě se pak neple? do něčeho, co se tě podle tvých slov netýká.... Třeba se snažíš pomoct adminům, aby nebyly ve FAQ chyby atd, ale jakym způsobem?? sad.gif
Dál bych chtěla dodat, jestli nevidíš práci adminů, tak to cdocela nechápu, co třeba turnaje, různý mapy atd???

Co se týče autority, myslela sem, že je samozřejmostí nějaká ta autorita vůči adminům, worship.gif nevím přesně kdo uváděl příklaad s tím učitelem, ale je to vcelku to samý.....Nebo aslepoň pro některé je to samozřejmostí, rpo jiné je asi zábava urážet adminy a nebo se jinak vyjadřovat k jejich práci, kterou mnohdy někteří nevidí, ale je to tak i v reálném životě...
Jinak souhlasím s tím, že admini se budou chovat k hráčům, tak jak se hráči chovají k adminům....

Pak k tomu "občasnýmu ulítnutí" nějaké nadávky - není rozdíl mezi adminem a hráčem, ale admini mívají zkaženou náladu právě ze stran hráčů, tak se pak nedivte, že ve hře taky nadávají, ale myslím, že je to občasné, přeci jenom se umí ovládat... A někteří hráči to nadávání ani nemají zapotřebí, zbytečně tím kazí hru a ostatním náladu....
Ještě sem chtěla napsat to, že admini sou v poho, a že si myslím, že to není jenom o tom, kdo je kamarád duchyho, má větší šanci být adminem....

To? asi vše....asi určitě sem na něco zapomněla


--------------------
............... ..... ........... ... ......... .... .. ............. .. to? asi vše, co sem vám chtěla říct
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rubens0
příspěvek 08.10.2005, 22:46
Příspěvek #33





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 440
Registrován: 02.06.2005
ID: 6787




hmmm tak budu adminem nebo ne docela bych si to zasloužil ne všcihni mě nemaj rádi

njn jsem největší příznivce hitlera a rasismu no jistě mno jednou řeknu ty blbej slováku a je ze mě rasista a ve skutečnosti se vsadim že když vidíte někoho černýho zalazlýho v díře jak kope vejkopy nebo už vídíte nějaký cikáně někde a směješ se mu a taky se vsadim že ho s kamarádama poštuchujete a v tom případě jste rasisti jenomže duky není cikán ale je to slovák to vám asi stále uchází sice rasismus je založen na upřednostnování jedné rasy před drohou akorát rasa není to samý jako národostní menšina tím pádem ty blbej slováku nikdy nemůže bejt rasismus a ani nadávka a stále si myslim že by mohl zůstat tam odkad pochází a na tom není nic špatnýho je to jenom názor kterej vyplývá z toho že toho člověka nemám rád at už jako osobnost, stylem vyjadřování stylem vydobívání si autority a nimž co se jenom slova duky týká

no moh.special skulle já ti maximálně udělám design víc se tm zabejvat nebudu ještě na to abych vytvářel nějaký FAQ který navíc nikdo nečte pokud na to admin neupozorní nějakýho nováčka

Skulle sory jestli jsem tě chytil za slovo ale duky tam jako admin nemá co dělat vidíš to v každym komentu v životě by si ho moh scéna nezvolila jako tebe a natož se jí ani nikdo na nic neptal prostě se tam dostal akorát přes duchyho že jsou kamarádi a hráli spolu v klanu

Víš ono leno tady je jedna věc a ta je aby se lidi k sobě chovali stejně museli by mít i stejné pravomoce a to v normálním světě není možno ikdyž všem je jedno jak se k nim kdo dostal ale to mu ty ještě nerozumíš zatim jsi moc zažraná do tý hry misto aby si vyšla od počítače

no k tomu ulítnutí admin když příjmá tuhle funkci tak si musí uvědomit že by měl jít všem příkladem a ne že bude někomu nadávat jako se to děje každodeně BTW : vem si příklad ze skulla zatim tady z jeho pusy nepadlo ani jedno z prostý slovo a jde příkladem aby se tady taky tak nemluvilo a zatim se mu to tak i daří a tohle počínání by se dalo nazvat i autoritou kteří ostatní nemaj protože jak se chová admin k hráči tak se chová hráč k adminovy a ještě dvakrát hůř a to je docela logický

...Censored by $kull...

A k tomu obcházení banu no berte to jako můj protest proti tomu co se tady děje a ten prostest asi nikdy neskončí protože mě nejde zabanovat no nebo takhle jde ale bud vaše inteligence nebo systém vám to nedovolí

Příště bych prosil více k tématu. Co bylo je a bude mezi tebou a duKym sem nepatří. Dík za pochopení, $kull

Příspěvek upravil [TORTUGA]<$kullman>, 09.10.2005, 02:26.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khenyk
příspěvek 09.10.2005, 02:13
Příspěvek #34


Seriousness of the Conflict!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 449
Registrován: 19.03.2005
Bydliště Most
ID: 5526




...Censored by $kull...


A ty a admin? Proč ne? Pověz nám o tom víc. Co bys dělal jako admin? Screeny, hledání haxorů, vulgarity, rasizmus, pomoc nováčkům, pořádání turnajů a hledání sponzorů na GZ ligu, hledání fejkrů, kteří obcházejí BAN, věnování se MoH foru nebo MoH speciálu, práce na Anticheatu? No pověz.... posloucháme.



Rube já věřím, že se ještě polepšíš, jinak: bye.gif GZ navždy a budeš smrdět jen ve foru. A to nechceš ne?

Příspěvek upravil [TORTUGA]<$kullman>, 09.10.2005, 02:22.


--------------------

- - - - - - - - "Bug? That's not a bug, that's a feature." John Carmack - - - - - - - -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 09.10.2005, 02:21
Příspěvek #35


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Jak už jsem jednou řekl, tento topic je čistě účelový a má se zabývat výhradně činností adminů. Nestrpím zde žádné osobní urážky a? na jednu nebo na druhou stranu.

Držte se prosím tématu.

Tímto se omlouvám Sargonovi, Rubensovi a K:onigovi za korekci a smazání postů, ale ty posty co jste zde napsali, sem opravdu, ale opravdu nepatří.

S pozdravem váš zlý cenzor a usurpátor fora $kull.

Příspěvek upravil [TORTUGA]<$kullman>, 09.10.2005, 02:28.


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Darg0
příspěvek 09.10.2005, 08:45
Příspěvek #36





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 103
Registrován: 02.06.2005
Bydliště Praga převeliká
ID: 6784




QUOTE([TORTUGA]<$kullman> @ 08.10.2005, 18:35)
Bezduvodně furt kickuje? Kdy, koho? Nějaký důkazy máš, nebo tu pořád zmiňuješ ten případ s Kinleym?

Vim že ani hráči nejsou stroje ani psi, jestli to někomu ušlo, tak já jsem byl taky hráč. Ban ta chyby? Jaké konkrétní chyby myslíš? Myslíš jako chyby typu jak se tam ten WH mohl dostat apod.? Nikdo nedostane ban za chyby typu že si jednou uleví sprostě. A když přijde screen od nějakého hráče s jedním sprostým slovem, tak za to snad ještě nikdo ban nedostal a hlavně žádný takový případ co já vim nenastal. To že panuje nedůvěra a osobní spory mezi hráči nás netěší. O to méně nás těší, že si to hráči neumí vyřešit sami a musíme to za ně řešit my.

Pokuď vím tak Gasův problém už se tu přepíral tolikrát že snad o tom nemá ani cenu mluvit. Kolikrát nám budete předhazovat naše chyby? My jsme ochotní o vašich chybách diskutovat a tak jako v Hawkově případu i uznat svou chybu. Jste ochotni udělat to samé? Zatim bych neřekl...
[right][snapback]143806[/snapback][/right]


ehm skulle tak ted nevim kde zijes kdyz admin team dostava screeny se sprostymi slovy od bonzaku kteri nemaji radi konkretni osoby. Chces priklad? fajne. co treba neox ktery dostal bann za jedno vyscreenovane sproste slovo ktere pronesl a uzasny Fluwind ho vyscreenoval a hned jak pejsek poslal admin teamu?? Ten pripad existuje akorat ho asi neznas.
a k tem diskusim, myslim ze k diskusi je otevrenej kazdej normalni hrac na gz (a tech je dost) pokud ovsem vy ste schopny diskutovat normalne a prekladat normalni argumenty. ne typu - Ja ti zadnej dukaz prekladat nebudu, mas proste bann a hotovo, uz mi nepis mam te v ignor listu.....
rad bych uvedl i muj pripad - dostal jsem bann za obchazeni bannu. coz nechapu protoze sem proste o zadnym bannu nevedel, no a co se stalo. napsal jsem duchymu ktery mi sdelil ze zadny bann nemam. Tak jsem mu rekl ze ho proste musim mit ze se nedostanu do klienta, tak opet pet vterin hledal a shledal ze nemam bann. Ok. napsal jsem supportu na GZ kde mi sdelili ze mam bann za obchazeni bannu a odkazali me na hlavniho admina medal sekce. Ano jiste opet mi duchy tvrdil ze nemam bann a nakonec me v mezich poslal nekam kde uz to resit nechce. tak nevim. Jedinej kdo se mnou zabejval byl Jura (thx juro). Tak nevim jak s vama mame diskutovat kdyz vlastne ani hlavni admin nevi ktera bije....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 09.10.2005, 09:04
Příspěvek #37


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




QUOTE(Darg0 @ 09.10.2005, 09:45)
ehm skulle tak ted nevim kde zijes kdyz admin team dostava screeny se sprostymi slovy od bonzaku kteri nemaji radi konkretni osoby. Chces priklad? fajne. co treba neox ktery dostal bann za jedno vyscreenovane sproste slovo ktere pronesl a uzasny Fluwind ho vyscreenoval a hned jak pejsek poslal admin teamu?? Ten pripad existuje akorat ho asi neznas.
a k tem diskusim, myslim ze k diskusi je... atd., atd., atd., blabla
[right][snapback]143903[/snapback][/right]


Tam šlo o trošku něco jinýho, na základě jednoho "bonzáckýho" screenu ban nedáváme Dargo, bylo toho mnohem víc. Když to někdo přehání, a ne málo, vždycky se najde někdo, komu se to nelíbí a proč to zrovna musel bejt Flu?

Btw., diskutovat se s nama snad da, tak spatne na tom jeste nejsme abychom se s ostatníma nebavili (je sice pravda, že já si přes rypák nevidim, ale to je z jinýho důvodu whistle.gif ).. co se týče duchyho, má toho teď hodně v medalu i v RL, s podobnýma záležitostma vám zatím pomůže Jura a ostatní admini, na Juru i ostatní se můžete prakticky obrátit s čímkoliv mimo sexu (někteří jedinci i včetně sexu ) worship.gif biggrin.gif

Příspěvek upravil <Bks|febrik_cz>, 09.10.2005, 09:35.


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rubens0
příspěvek 09.10.2005, 10:48
Příspěvek #38





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 440
Registrován: 02.06.2005
ID: 6787




QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 09.10.2005, 21:04)
Tam šlo o trošku něco jinýho, na základě jednoho "bonzáckýho" screenu ban nedáváme Dargo, bylo toho mnohem víc. Když to někdo přehání, a ne málo, vždycky se najde někdo, komu se to nelíbí a proč to zrovna musel bejt Flu?

Btw., diskutovat se s nama snad da, tak spatne na tom jeste nejsme abychom se s ostatníma nebavili (je sice pravda, že já si přes rypák nevidim, ale to je z jinýho důvodu  whistle.gif ).. co se týče duchyho, má toho teď hodně v medalu i v RL, s podobnýma záležitostma vám zatím pomůže Jura a ostatní admini, na Juru i ostatní se můžete prakticky obrátit s čímkoliv mimo sexu (někteří jedinci i včetně sexu ) worship.gif  biggrin.gif
[right][snapback]143906[/snapback][/right]

febro nechceš za tenhle post facku celou dobu tady omlýváme že já jsem dostal ban za to že duky poslal screen kde jsem řekl jenom blbej slováku nepovažu ju to za sprostý a smála se tomu celá gz co jste to za blbce sprominutím ale je to tak

no a je pravda že byste se teda jako admini měli naučit komunikovat teda nevím tebe febro s tebou jsem nikdy nic neřešil když mě napsal důchodce že mám ban tak jsem se ptal na hodně věcí proč a jak a kdy a on mě nebyl ani schpen odpovět když jsem tam hodil sprostý slovo tak mě řekl že se se mnou bavit nebude a ještě mě přidá ban za urážení admina(to sprostý slovo bylo seš tam dědku.... hmm ironie) tak jako nevim mno ale jak řikal febrik zavíst něco z atreida klidně ale dojel by na to asi sydney ten se s nim neměl rád :D

a jinak koníku schniju ve foru???????, víš ono kdybys byl všímavej a jen trochu inteligentní tak víš kdo jsem a že trávim dny i v klientu ale to je šumák
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 09.10.2005, 11:21
Příspěvek #39


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




QUOTE(rubens0 @ 09.10.2005, 11:48)
febro nechceš za tenhle post facku celou dobu tady omlýváme že já jsem dostal ban za to že duky poslal screen kde jsem řekl jenom blbej slováku nepovažu ju to za sprostý a smála se tomu celá gz co jste to za blbce sprominutím ale je to tak

no a je pravda že byste se teda jako admini měli naučit komunikovat teda nevím tebe febro s tebou jsem nikdy nic neřešil když mě napsal důchodce že mám ban tak jsem se ptal na hodně věcí proč a jak a kdy a on mě nebyl ani schpen odpovět když jsem tam hodil sprostý slovo tak mě řekl že se se mnou bavit nebude a ještě mě přidá ban za urážení admina(to sprostý slovo bylo seš tam dědku.... hmm ironie) tak jako nevim mno ale jak řikal febrik zavíst něco z atreida klidně ale dojel by na to asi sydney ten se s nim neměl rád :D

a jinak koníku schniju ve foru???????, víš ono kdybys byl všímavej a jen trochu inteligentní tak víš kdo jsem a že trávim dny i v klientu ale to je šumák
[right][snapback]143944[/snapback][/right]


Jenže u tebe to taky nebylo kvůli jednomu výlevu, bylo toho daleko víc čeče, alespoň co jsem viděl whistle.gif
Těžko se vyjádřím k něčemu, co je jenom mezi tebou a duchym, já vaši historii icq nemám, takže tohle budu těžko posuzovat..
Ale kdybys ty ptáku nedělal furt blbosti a prostě si počkal až ti ten (zaslouženej tongue.gif ) ban vyprší, nebylo by to lepší než pořád někde flejmovat a pokoušet adminy tím, že budeš opakovaně lízt do klienta a ještě se tím chlubit na foru? Proč dělat problémy, vždy? je to hra, jasně že každej někdy ulítne ale nesmí to překročit určitou hranici kua, popřemejšlej nad tim trošku a nenavážej se pořád do adminů, možná přijdeš na to, že si plno věcí hráči způsobujou sami..

Co se týká tech způsobů Atreida, to by asi pro GZ nebylo dobrý, dy? já se sem v tu dobu skoro bál chodit, kdo z Bks zase bude mít ban a jestli tady vůbec potkám nějaký známý, v tomhle ohledu snad komunikace funguje mnohem líp i způsoby adminů jsou trošku jiný než za Atreida (je fakt, že mi už tři lidi napsali cosi o nejarogantnějším adminovi, ale minimálně s dvouma jsem se potom domluvil k všeobecné spokojenosti worship.gif )


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sisin
příspěvek 09.10.2005, 11:34
Příspěvek #40





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 132
Registrován: 11.05.2005
Bydliště Kroměříž
ID: 6416




Vy volové takový množství a tak dlouhejch postů.. A já jsem tak blbej a všechno to musím číst :( Minimálně v jednom jsem s tebou zajedno rube , duky je fakt negr dry.gif

QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 09.10.2005, 12:21)
Co se týká tech způsobů Atreida, to by asi pro GZ nebylo dobrý, dy? já se sem v tu dobu skoro bál chodit, kdo z Bks zase bude mít ban a jestli tady vůbec potkám nějaký známý...
[right][snapback]143970[/snapback][/right]


Atreid byl sice gay febre , ale víceméně díky němu a jeho bezdůvodným banům jsem se dostal k Bks .)

Ty jsi u Bks síso??? Kua, já o tom zase nic nevim sad.gif biggrin.gif vepřík

Jo a skulle , sry za tento t_offtopic.gif post .)

Příspěvek upravil <Bks|febrik_cz>, 09.10.2005, 11:47.


--------------------
90 % lidí v našem světě jsou hlupáci a zbytek je v nebezpečí , že se tím nakazí...






Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hawk-eye
příspěvek 09.10.2005, 12:01
Příspěvek #41





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 61
Registrován: 05.10.2005
ID: 8853




Skulle nekde jsem tu cetl ve tvem komentaru nikdo nedostane ban kdyz si nekdo vyfoti nejakou nadavku a je tam jedno sproste slovo thumbsup.gif ale tak by me zajimal rubensuv ban a screen kterej ho tak usvedcil chcu se zasmat :D myslim ze by tu byl dalsi ujetej ban kterej kdo dostal . wow.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hawk-eye
příspěvek 09.10.2005, 12:02
Příspěvek #42





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 61
Registrován: 05.10.2005
ID: 8853




Skulle nekde jsem tu cetl ve tvem komentaru nikdo nedostane ban kdyz si nekdo vyfoti nejakou nadavku a je tam jedno sproste slovo thumbsup.gif ale tak by me zajimal rubensuv ban a screen kterej ho tak usvedcil chcu se zasmat :D myslim ze by tu byl dalsi ujetej ban kterej kdo dostal . wow.gif

SPAM!! jurg biggrin.gif biggrin.gif

Příspěvek upravil jurgenb, 09.10.2005, 20:53.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.e.n.a.
příspěvek 09.10.2005, 14:05
Příspěvek #43





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 41
Registrován: 14.05.2005
Bydliště Bělkovice
ID: 6450




cituji : "Víš ono leno tady je jedna věc a ta je aby se lidi k sobě chovali stejně museli by mít i stejné pravomoce a to v normálním světě není možno ikdyž všem je jedno jak se k nim kdo dostal ale to mu ty ještě nerozumíš zatim jsi moc zažraná do tý hry misto aby si vyšla od počítače"

Promiň, ale já nejsem ta, která sedí věčně u kompu.....nemyslíš??To že si čtu fora, nebo mám zaplý icq, neznamená, že u toho věčně sedím a nic jinýho nedělám.... Zeptej se koho chceš, že hraju jednou maximálně dvakrát do týdne, a to ještě o víkendu (někdy ani to ne)...
Jinak by sis taky mohl říct, že klidně můžu chodit hrát pod fakem, aby někdo nevěděl, že to sem já, taky omyl, nemám to zapotřebí (narozdíl od někoho thumbsdownsmileyanim.gif )

"no k tomu ulítnutí admin když příjmá tuhle funkci tak si musí uvědomit že by měl jít všem příkladem a ne že bude někomu nadávat jako se to děje každodeně BTW : vem si příklad ze skulla zatim tady z jeho pusy nepadlo ani jedno z prostý slovo a jde příkladem aby se tady taky tak nemluvilo a zatim se mu to tak i daří a tohle počínání by se dalo nazvat i autoritou kteří ostatní nemaj protože jak se chová admin k hráči tak se chová hráč k adminovy a ještě dvakrát hůř a to je docela"
No je mi jasný, že admin by měl jít příkladem, ale když někdo napíše nějakej koment (viz ...Censored by $kull...) nebo něco vě hře...tak se nediv, že i na admina je to někdy moc a prostě to nedokáže jen tak spolknout....nemyslíš?

"Co se týká tech způsobů Atreida, to by asi pro GZ nebylo dobrý, dy? já se sem v tu dobu skoro bál chodit, kdo z Bks zase bude mít ban a jestli tady vůbec potkám nějaký známý, v tomhle ohledu snad komunikace funguje mnohem líp i způsoby adminů jsou trošku jiný než za Atreida (je fakt, že mi už tři lidi napsali cosi o nejarogantnějším adminovi, ale minimálně s dvouma jsem se potom domluvil k všeobecné spokojenosti worship.gif )"
Tak já nevím....Atreida sem nějak moc nezažila jako admina...takže to ani moc komentovat nemůžu...
Jinak myslím, ž esi v poho febre.... thumbsup.gif

Co byhc jinak ještě mohla říct, jo k tomu bannování a screenech...No mylsím si, že jeden screen s nadávkou nebo urážkou ti neazjistí ban, pokud nejsi hráč, na kterého bylo už i dříve víc stížností a měl jsi nějaké konflikty s adminy....


--------------------
............... ..... ........... ... ......... .... .. ............. .. to? asi vše, co sem vám chtěla říct
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Darg0
příspěvek 09.10.2005, 14:45
Příspěvek #44





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 103
Registrován: 02.06.2005
Bydliště Praga převeliká
ID: 6784




mno leno ja nevim ale kdyz si hrac odpyka opravneny bann tak by se na nej taky mohlo pohlizet normalne zejo, a ne ze mel bann za nadavky tak vyscreenuju kazdy jeho slovo a to co aspon trosicku prekroci tu mez ktera rozlisuje mezi nadavou a normalem, tak hned posilam adminovi a ten se pak o tom odmitne bavit
sry ale to bonzactvi tu je
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rubens0
příspěvek 09.10.2005, 16:31
Příspěvek #45





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 440
Registrován: 02.06.2005
ID: 6787




QUOTE(L.e.n.a. @ 10.10.2005, 02:05)
cituji : "Víš ono leno tady je jedna věc a ta je aby se lidi k sobě chovali stejně museli by mít i stejné pravomoce a to v normálním světě není možno ikdyž všem je jedno jak se k nim kdo dostal ale to mu ty ještě nerozumíš zatim jsi moc zažraná do tý hry misto aby si vyšla od počítače"

Promiň, ale já nejsem ta, která sedí věčně u kompu.....nemyslíš??To že si čtu fora, nebo mám zaplý icq, neznamená, že u toho věčně sedím a nic jinýho nedělám.... Zeptej se koho chceš, že hraju jednou maximálně dvakrát do týdne, a to ještě o víkendu (někdy ani to ne)...
Jinak by sis taky mohl říct, že klidně můžu chodit hrát pod fakem, aby někdo nevěděl, že to sem já, taky omyl, nemám to zapotřebí (narozdíl od někoho thumbsdownsmileyanim.gif )

"no k tomu ulítnutí admin když příjmá tuhle funkci tak si musí uvědomit že by měl jít všem příkladem a ne že bude někomu nadávat jako se to děje každodeně BTW : vem si příklad ze skulla zatim tady z jeho pusy nepadlo ani jedno z prostý slovo a jde příkladem aby se tady taky tak nemluvilo a zatim se mu to tak i daří a tohle počínání by se dalo nazvat i autoritou kteří ostatní nemaj protože jak se chová admin k hráči tak se chová hráč k adminovy a ještě dvakrát hůř a to je docela"
No je mi jasný, že admin by měl jít příkladem, ale když někdo napíše nějakej koment (viz ...Censored by $kull...) nebo něco vě hře...tak se nediv, že i na admina je to někdy moc a prostě to nedokáže jen tak spolknout....nemyslíš?

"Co se týká tech způsobů Atreida, to by asi pro GZ nebylo dobrý, dy? já se sem v tu dobu skoro bál chodit, kdo z Bks zase bude mít ban a jestli tady vůbec potkám nějaký známý, v tomhle ohledu snad komunikace funguje mnohem líp i způsoby adminů jsou trošku jiný než za Atreida (je fakt, že mi už tři lidi napsali cosi o nejarogantnějším adminovi, ale minimálně s dvouma jsem se potom domluvil k všeobecné spokojenosti worship.gif )"
Tak já nevím....Atreida sem nějak moc nezažila jako admina...takže to ani moc komentovat nemůžu...
Jinak myslím, ž esi v poho febre.... thumbsup.gif

Co byhc jinak ještě mohla říct, jo k tomu bannování a screenech...No mylsím si, že jeden screen s nadávkou nebo urážkou ti neazjistí ban, pokud nejsi hráč, na kterého bylo už i dříve víc stížností a měl jsi nějaké konflikty s adminy....
[right][snapback]143997[/snapback][/right]

no leno dobře že jsi na konci dodala ty slova konflikty s adminy pokud bereš to že nejseš oblíbená u adminů to a já určitě nebyl protože jsem si jako jedinej dokázal otevřít hubu nebo alespon na něco upozornit aby se něco dělalo nebo něco dělo jenomže tím pádem se nestáváš oblíbeným samozřejmě zhe yo a navíc tomu přidala tak vtipná aféra s váma jako s memor kterou zpískal adgood že vám to nepotvrdil na což si příští den odjel a vyhnul se všem flejmům a já to popularitu záskal defakto zaněj protože jsem řešil jeho provinění ikdyž jsem se zapříčinil tak že jsem ho ten konflikt nechal takhle řešit ale to není podmět dát ban za jedno ani ne sprostý slovo řekněme spíš jednu urážku a defakto to ani urážka není je to jen upozornění na to odkad pochází a vůbec se nedivim že se to bizarovy tak zhnusilo ta hra

k tomu fejku leno nevidím na tom nic špatnýho když nechci aby někdo věděl že jsem to já ví to několik lidí který jsou ty zasvěcený a admini a víc lidí to snad nepotřebuje vědět je to to samý jako kdybys hrál na zahraničním servvru nikoho neznáš tak se s nima nebudu bavit tak i já se nechci bavit s váma tak hraju pod fejkem abys nevěděla kdo jsem a tudíž abys mě neoslovovala a navíc půlku skillu tvoří většinou když si změníš nick to si pamatuj

Příspěvek upravil rubens0, 09.10.2005, 16:37.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

32 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 22:08
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist