IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> Potřeba změnit, pár věcí které by bylo lepší zakázat
Barger
příspěvek 10.09.2011, 10:13
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 10.09.2011
ID: 42215




Zdravím hraji na vašem serveru již pár dní a již mám i VIP. A docela mě zaujalo že hráči mohou létat v hydrách (stíhačkách) s naváděnýmy rakety , proti nim hráč vůbec nemá šanci sice se ve hře nachází RPG či SA7 ale za moře peněž to stejné platí i s bojovým vrtulníkem. dále ve hře je dovoleno používat minigun proti kterému je rovněž žádná šance, dále policisté bugují vězení aby se dostaly k FBI a SWATu takže by jste stím měly něco udělat, a taky k celám v Area 51 chodí kdejakej idiot a zesrandy vraždí vězně což je pěkně nefér a znepříjemnujě to hru a dále je ve hře mnoho cheatrů takže stím by ste měly také něco udělat

Příspěvek upravil Barger, 10.09.2011, 10:33.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Risa14
příspěvek 10.09.2011, 19:45
Příspěvek #2


R1$@14
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 623
Registrován: 21.01.2009
Bydliště Praha 4
ID: 29002




Ahoj, teď BigHeda usilovně pracuje na opravách. S hydrama a Huntrem asi nic nenaděláme zakázat se to sice muže ale není to řešeni. Teď ty hydry a huntery muže používat každý a ne jen armáda. Možná se to časem změní a opraví... A ve hře je hodně cheateru? pravidelně některé podezřelé namátkou kontrolujeme a pokud tam je nějaký cheater tak to oznamte nejlépe pm adminovy je nás hodně a myslím si že tam je skoro pořád někdo ... Jestli náký admin je online zjistíš pomocí příkazu /Admins
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Painkiller
příspěvek 30.09.2011, 20:03
Příspěvek #3


Painkiller22
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 814
Registrován: 30.09.2011
ID: 42348




Zdravim ja tady hraju uz asi mesiac chtel by som požiadať aby za zabiti kolegou byl alespon kick a za spawnkill by ste mohli dávať automatický ban. Ďakujem a teším sa na odpoved . biggrin.gif

Příspěvek upravil Painkiller, 30.09.2011, 20:05.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tipos
příspěvek 01.10.2011, 07:40
Příspěvek #4


A problem bro?


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2352
Registrován: 25.02.2009
Bydliště Šenov u Ostravy
ID: 29558




Hrej jiný mod

Příspěvek upravil Tipos, 01.10.2011, 07:41.


--------------------
Nadupaný ntb - Acer 5742G !!!____a ještě nadupanější PC !!! <- OSTRAVA !!!
Intel® Core™ i3-370M processor____________________Intel ® Core™ i3-4130 CPU @3,4GHz
15.6" HD LED LCD________________________________LG Flatron W1942S
Ati Mobilitiy Radeon™ HD 5470_____________________Ati Radeon R7 260x
4GB DDR3 Memory_______________________________ 4GB DDR3 Memory
320 GB HDD ____________________________________1000 GB HDD Seagate
DVD-Super Multi DL Drive_________________________ ---
Acer Nplify™802.11b/g/n _________________________ ---
6-cell Li-ion battery_______________________________ 400W Seasonic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Risa14
příspěvek 01.10.2011, 11:29
Příspěvek #5


R1$@14
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 623
Registrován: 21.01.2009
Bydliště Praha 4
ID: 29002




QUOTE(Painkiller @ 30.09.2011, 21:03) *
Zdravim ja tady hraju uz asi mesiac chtel by som požiadať aby za zabiti kolegou byl alespon kick a za spawnkill by ste mohli dávať automatický ban. Ďakujem a teším sa na odpoved . biggrin.gif



Ahoj, já když vidím spawn kill tak dotyčného hráče vyhodím ale nemyslím si že tohle by mělo být na ban.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Painkiller
příspěvek 01.10.2011, 19:17
Příspěvek #6


Painkiller22
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 814
Registrován: 30.09.2011
ID: 42348




Zdravím chcel by som požiadať adminy aby nejak obmedzili použivanie hyder na serveri ktorýkoľvek hráč si ji môže vzít a potom s nou lieta po mestách a dragoch a strieľa a po všetkých hráčoch mal by som nápad obmedziť používanie hyder len pre vojakov ale museli by mat aspoň 30 hodín odohratých na serveri a 20 bodov u armády. Ďakujem. Teším sa na odpoveď a dúfam ze môj návrh zvážite.

Příspěvek upravil Painkiller, 01.10.2011, 19:18.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knedlo
příspěvek 03.10.2011, 22:23
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 33
Registrován: 02.04.2006
ID: 14044




no ja bych zamezil warpovani z basy.. tim padem si tam kazdy strili jak chce a je vsem jedno ze je nekdo zabasne, protoze hned utecou.. clovek vytuni auto a hned mu ho sejmou.. cajti strileji jeden na druheho.. to nejde hrat.. penize jsou k nicemu.. koupim obchod..odpojim pak prijdu a nemam ho.. penize za nej zadne.. takhle to jen hrace odradi a uz neprijdou.. docela me to stve
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NekromancerCZ
příspěvek 28.10.2011, 03:49
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 28.10.2011
ID: 42548




QUOTE(Knedlo @ 03.10.2011, 23:23) *
no ja bych zamezil warpovani z basy.. tim padem si tam kazdy strili jak chce a je vsem jedno ze je nekdo zabasne, protoze hned utecou.. clovek vytuni auto a hned mu ho sejmou.. cajti strileji jeden na druheho.. to nejde hrat.. penize jsou k nicemu.. koupim obchod..odpojim pak prijdu a nemam ho.. penize za nej zadne.. takhle to jen hrace odradi a uz neprijdou.. docela me to stve

Ja by jsem to udelal takhle proste
1) kdyz nekdo neco koupi tak to nepujde odkoupit vubec pokud to majitel neproda zpatky mestu.
2)Resetoval by jsem vsem hracum Policajni body.
3)aby se nedalo zatykat kdyz je clovek v aute ci vrtulniku atd.....
4)Prodavani marihuany,aby se dalo /prodatmarihuanu ID a Caska a ne ze mu prodam marihuanu a on mi neda prachy.
5)kdyz hracum hori auto hodi /afk a prestane jim horet a pak zas /afk a jedou si dal jako by se nic nestalo,to je trochu nesmyls ne?
6)kdyz dam /lock stejne se lidi do auta dostanou tak o cem to je?
7)Jsou tu strasne moc cheateri co jsou nesmrtelni ci s autem najednou vyskoci nebo se portnou hnedka k hracovi.
8)kdyz dal /bankomat nejde vybirat penize a zadruhe hraci me hnedka sejmou..
9)Kdyz jsem dealer tak se Marihuana dela strasne dlouho 30min asi 100g marihuany +- to je strasny
10)a zas nefunguje vubec GPS.
11)kdyz dam /mise a rekne me to at dojedu tam a tam a ja fakt netusim kde to je chceto nakou sipku co vas podeve..
Tenhle server ma Strasny Vady!!!!!!!!
Myslim ze by to chtelo CELY RESTART SERVRU DO MORKU KOSTI...!!!!!!!!!!!!!!
Vím že to nejde všechno na jednou,mám poruzumneni s adminama ale takhle to proste nejde. !!!!!!!!!!!!!!
tak proč děláte další mody kdyz hlavni mod v podstate nefunguje???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grrr.gif grrr.gif grrr.gif grrr.gif grrr.gif grrr.gif grrr.gif grrr.gif
Na tohle Servru uz nejde o penize ani trosku jsem se de jen kilit tu ma kazdy miliardy....
JAK RIKAM UDELAT RESTART SERVRU DO MORKU KOSTI...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rád by jsem si zahral na tomhle servru aspon nekdy normalne.!!!!

Příspěvek upravil NekromancerCZ, 30.10.2011, 00:38.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 28.10.2011, 07:48
Příspěvek #9


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




QUOTE(NekromancerCZ @ 28.10.2011, 04:49) *
Ja by jsem to udelal takhle proste

Bohužel je to zabugovaný mod a jeho předcházející verze také ( auto nevydal zdrojový kod od modu aby se to dalo upravit / spravit )
Další mody jsme přidali proto, aby se chytl jiný mod ( od těch ostatních modu jsou zdrojáky) a ten hlavní mod se zrušil.

1) - nezle provést ( jedině udělat svoje vlastní parcely v modu přes script, ale ten script při delším běhu spadne a potom zas nepůjde....

2) co se týče policie, udělal bych ji jen pro adminy, ti by mohli zatýkat, akorát musíme zrušit přikaz alt+fire

3) to by řešila 2, admin by zatýkal ty lidi, co by dělali bordel

4) nelze provést ( možná jestli to nemůže nastavit kongresman ? )

5) akf je součást modu, můžu zkusit udělat svůj afk ale zase se může stát, že script spadne a pak to bude zas jako při starém

6) lock na ten se ještě podívám, ale zase je to o scriptu ( pokud vím, tak když se dá + tak se auto zamkne taky )

7) Proto sleduji aktivitu adminu a ti co tam nechodi vyhodím a naberu zájemce podle jejich aktivitě ve hře

8) přes menu nejde vybírat, ale přes příkaz /vybrat ano

9)nejde změnit

10) byla vypnuta, pokusim se ji znova navrátit

11) zase to bude chyba modu ( je možný že když běží dlouho tak mu spadnou timery a pak to nefunguje )



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NekromancerCZ
příspěvek 28.10.2011, 13:48
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 28.10.2011
ID: 42548




Chápu a Děkuji za odpověd. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 28.10.2011, 15:00
Příspěvek #11


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




QUOTE(NekromancerCZ @ 28.10.2011, 14:48) *
Chápu a Děkuji za odpověd. cool.gif

udělal jsem ráno nějaký úpravy, afk, lock a gps + by měla být v noci tma a změny počasí


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NekromancerCZ
příspěvek 28.10.2011, 17:19
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 28.10.2011
ID: 42548




QUOTE(bighead @ 28.10.2011, 16:00) *
udělal jsem ráno nějaký úpravy, afk, lock a gps + by měla být v noci tma a změny počasí

NICE!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NekromancerCZ
příspěvek 28.10.2011, 17:20
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 28.10.2011
ID: 42548




Nejde si psat v clientovi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Painkiller
příspěvek 29.10.2011, 18:02
Příspěvek #14


Painkiller22
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 814
Registrován: 30.09.2011
ID: 42348




QUOTE(bighead @ 28.10.2011, 08:48) *
Bohužel je to zabugovaný mod a jeho předcházející verze také ( auto nevydal zdrojový kod od modu aby se to dalo upravit / spravit )
Další mody jsme přidali proto, aby se chytl jiný mod ( od těch ostatních modu jsou zdrojáky) a ten hlavní mod se zrušil.

1) - nezle provést ( jedině udělat svoje vlastní parcely v modu přes script, ale ten script při delším běhu spadne a potom zas nepůjde....

2) co se týče policie, udělal bych ji jen pro adminy, ti by mohli zatýkat, akorát musíme zrušit přikaz alt+fire

3) to by řešila 2, admin by zatýkal ty lidi, co by dělali bordel

4) nelze provést ( možná jestli to nemůže nastavit kongresman ? )

5) akf je součást modu, můžu zkusit udělat svůj afk ale zase se může stát, že script spadne a pak to bude zas jako při starém

6) lock na ten se ještě podívám, ale zase je to o scriptu ( pokud vím, tak když se dá + tak se auto zamkne taky )

7) Proto sleduji aktivitu adminu a ti co tam nechodi vyhodím a naberu zájemce podle jejich aktivitě ve hře

8) přes menu nejde vybírat, ale přes příkaz /vybrat ano

9)nejde změnit

10) byla vypnuta, pokusim se ji znova navrátit

11) zase to bude chyba modu ( je možný že když běží dlouho tak mu spadnou timery a pak to nefunguje )

Ja bych chtel byt na GTA adminem chodim sem pomerne casto. Hraci mne znaji a rad bych prispel k zlepseni hrani tohohle modu. Tym myslím ze bych daval pozor na pořadek ve hre vyhazoval cheatorov a ostatnych hracom co kazí hrani tohohle modu. Ze vším co NecromacerCZ napsal souhlasim a taky vim ze neni zdojak od tohohle modu. Podle mne by vsechny tyhle problemy vyresila nova verze tohohle modu ktera by měla i zdrojak takze by s upravami nebyl problem. Bigheado pokud by si mi dal sanci muj nick na GP a ve hre je Painkiller22.

Příspěvek upravil Painkiller, 29.10.2011, 18:04.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 29.10.2011, 18:19
Příspěvek #15


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




QUOTE(Painkiller @ 29.10.2011, 19:02) *
Ja bych chtel byt na GTA adminem chodim sem pomerne casto. Hraci mne znaji a rad bych prispel k zlepseni hrani tohohle modu. Tym myslím ze bych daval pozor na pořadek ve hre vyhazoval cheatorov a ostatnych hracom co kazí hrani tohohle modu. Ze vším co NecromacerCZ napsal souhlasim a taky vim ze neni zdojak od tohohle modu. Podle mne by vsechny tyhle problemy vyresila nova verze tohohle modu ktera by měla i zdrojak takze by s upravami nebyl problem. Bigheado pokud by si mi dal sanci muj nick na GP a ve hre je Painkiller22.

mrknu na tebe


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.04.24 - 02:24
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist