IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Email od Gameparku, Deaktivace gamepark mailu
Shark.
příspěvek 06.08.2022, 16:26
Příspěvek #1



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




Zdravím staří přátele z GameParku, chtěl bych se Vás optat zda neřešíte stený problém s mailem@gmepark.cz jako já?
nemohu se dostat do mailu, jelikož byl pozastaven, potřeboval bych kontat na někoho z týmu, co měl na starost maily. Cca 13 - 15 let stále mail využívám, mám spoustu dokumentů uložených na google claudu a nemohu se k nim dostat, stejně jako k mailům...

děkuji Vám za reakci, odpověď a pomoc :))

S pozdravem

MoHAA Shark.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 11.08.2022, 19:00
Příspěvek #2



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Asi sme na tom viacerí ktorí ten mail využívali aktívne doteraz :) ale zatiaľ zrejme ešte nikto neprišiel na to, ako sa do toho mailu ešte dostať, aspoň tak na týden :D


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JAMES'
příspěvek 11.08.2022, 19:47
Příspěvek #3



Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 192
Registrován: 09.07.2010
ID: 34721




QUOTE(__sXe__ @ 11.08.2022, 20:00) *
Asi sme na tom viacerí ktorí ten mail využívali aktívne doteraz :) ale zatiaľ zrejme ešte nikto neprišiel na to, ako sa do toho mailu ešte dostať, aspoň tak na týden :D


Já bych věděl. Musí to udělat administrátor, který zaregistroval gamepark.cz doménu u Google. S našimi běžnými emaily nic nesvedeme a Google si nerad povídá a řeší problémy s lidmi "osobně". Taky by se mi líbilo se regnout zpátky.
Byla možnost si dát email, že není pro komerční účely a byl by zadarmo, ale to by asi nepovolili pro X emailů s doménou gp a opět by to musel zažádat pouze jen a jenom administrátor. Takže jediná možnost, jak se dostat zpátky je, že se zaplatí předplatný pro G Suite a to může udělat administrátor.


--------------------
S pozdravem, JAMES
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shark.
příspěvek 12.08.2022, 15:08
Příspěvek #4



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




QUOTE(JAMES' @ 11.08.2022, 20:47) *
Já bych věděl. Musí to udělat administrátor, který zaregistroval gamepark.cz doménu u Google. S našimi běžnými emaily nic nesvedeme a Google si nerad povídá a řeší problémy s lidmi "osobně". Taky by se mi líbilo se regnout zpátky.
Byla možnost si dát email, že není pro komerční účely a byl by zadarmo, ale to by asi nepovolili pro X emailů s doménou gp a opět by to musel zažádat pouze jen a jenom administrátor. Takže jediná možnost, jak se dostat zpátky je, že se zaplatí předplatný pro G Suite a to může udělat administrátor.


Ahoj,jasně to chápu, že se musí teď administrátor zaplatit ,aby nám maily opět fungovaly.Samozřejmě bych byl ochotný si to zaplatit sám, i kdyby to mělo být třeba jen na měsíc. Minimálně bych si přeposlal důležitý maily a stáhl soubory z claudu. Kdyby to ještě nějak šlo, převedl bych si ho na soukromí mail... Jen se dokázat spojit s administrátorem, nikde jsem nenašel žádný kontakt...

eh-smiley.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Legio IX
příspěvek 12.08.2022, 16:58
Příspěvek #5


Flirting, fun and new connections without obligations.
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 8102
Registrován: 04.02.2006
Bydliště Usa
ID: 11588




QUOTE(__sXe__ @ 11.08.2022, 20:00) *
Asi sme na tom viacerí ktorí ten mail využívali aktívne doteraz :) ale zatiaľ zrejme ešte nikto neprišiel na to, ako sa do toho mailu ešte dostať, aspoň tak na týden :D


Taky jsem v hajzlu rolleyes.gif

Kontak jedině na Bojlera a myslím, že to stejně řešit nebude.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JAMES'
příspěvek 12.08.2022, 18:31
Příspěvek #6



Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 192
Registrován: 09.07.2010
ID: 34721




QUOTE(Legio IX @ 12.08.2022, 17:58) *
Taky jsem v hajzlu rolleyes.gif

Kontak jedině na Bojlera a myslím, že to stejně řešit nebude.


Předpokládám, že Bojler mail využíval aktivně rovněž. Jestli ho někdo z vás znal blíže, zkuste zahýbat kolesama :)
Poměrně dost by se mi to šiklo kvůli práci. thumbsup.gif


--------------------
S pozdravem, JAMES
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mR.Orteza
příspěvek 12.08.2022, 20:09
Příspěvek #7


Usmívej se, bude hůř. ๏̯͡๏
Ikona skupiny

Skupina: CoD4 head admin
Příspěvků: 1407
Registrován: 07.05.2008
Bydliště Karlovy Vary
ID: 25286




Zkus ho kontaktovat někde tady. První je bojler, druhý je sheema. Nebo zkus Allstar, podle Whois pořád vlastní GP.


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shark.
příspěvek 14.08.2022, 08:38
Příspěvek #8



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




QUOTE(mR.Orteza @ 12.08.2022, 21:09) *
Zkus ho kontaktovat někde tady. První je bojler, druhý je sheema. Nebo zkus Allstar, podle Whois pořád vlastní GP.


Děkuji za radu!Bojlera jsem kontaktoval jako prvního, soukromou zprávou tady na GP, ale asi tu ještě nebyl...Teď zkusím napsat dalším.
Ještě jednou díky za další info, reakci a pomoc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 20.08.2022, 20:25
Příspěvek #9



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




No čo, dozvedel sa niekto niečo nové?


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shark.
příspěvek 23.08.2022, 19:13
Příspěvek #10



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




QUOTE(__sXe__ @ 20.08.2022, 21:25) *
No čo, dozvedel sa niekto niečo nové?



Kontaktoval jsem Sheema přímo na FB , bohužel bez reakce.
Zkus ho také kontaktovat, když nás bude víc, bude větší šance že zareaguje thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slamb
příspěvek 25.08.2022, 14:22
Příspěvek #11



Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 6437
Registrován: 20.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5109




těžko něčeho dosáhnete, když budete vopruzovat lidi, co s allstarem nemají nic společnýho přes deset let 🙄
psal sem konkrétnímu týpkovi do allstaru ohledně něčeho jinýho a tam sem se reakce taky nedočkal, vlastně by mě docela zajímalo, jestli ta firma vůbec ještě něco dělá, ale v obchodním rejstříku zatim je 🤔
a malá úvaha - jakej svéprávnej člověk bude na seriózní věci používat email spojenej s projektem v klinický smrti? 🤔
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 25.08.2022, 17:45
Příspěvek #12


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(Slamb @ 25.08.2022, 15:22) *
těžko něčeho dosáhnete, když budete vopruzovat lidi, co s allstarem nemají nic společnýho přes deset let 🙄
psal sem konkrétnímu týpkovi do allstaru ohledně něčeho jinýho a tam sem se reakce taky nedočkal, vlastně by mě docela zajímalo, jestli ta firma vůbec ještě něco dělá, ale v obchodním rejstříku zatim je 🤔
a malá úvaha - jakej svéprávnej člověk bude na seriózní věci používat email spojenej s projektem v klinický smrti? 🤔

Osobně bych to viděl u kluků na sílu zvyku a jistou setrvačnost, což je u lidí přirozené ... turned.gif Já jsem naštěstí podobnou chybu neudělal ... thumbsup.gif

Jinak by mě zajímalo, co je třeba s uživatelem (panem) Jaroslavem Pazderou ... https://www.gamepark.cz/tema/gamepark-se-meni/ whistle.gif Ten se nejen v tomto článku, ale vlastně i v komentářích nejspíše řídil heslem, že slibem nezarmoutíš ... biggrin.gif tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shark.
příspěvek 25.08.2022, 19:15
Příspěvek #13



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




QUOTE(Slamb @ 25.08.2022, 15:22) *
těžko něčeho dosáhnete, když budete vopruzovat lidi, co s allstarem nemají nic společnýho přes deset let 🙄
psal sem konkrétnímu týpkovi do allstaru ohledně něčeho jinýho a tam sem se reakce taky nedočkal, vlastně by mě docela zajímalo, jestli ta firma vůbec ještě něco dělá, ale v obchodním rejstříku zatim je 🤔
a malá úvaha - jakej svéprávnej člověk bude na seriózní věci používat email spojenej s projektem v klinický smrti? 🤔



Dovolím si říct,že snad svéprávný nejspíš budu. Co se týče ohledně používání mailu, první mail jsem si založil někdy cca 98 roce ,který jsem samozřejmě měl jako primární,kolem roku 2003 jsem začal hrát na GameZoně,jak všichni víme tak zanedlouho zakončila a nahradil ji GamePark, kdy jsem se stal cca v roce 2009,nebo 2010 stal adminem hry, přičemž jsem dostal i "služební"mail, a to nastala ta zlomová situace kdy jsem GP mail začal používat jako primární, ačkoli šel GP už před lety do háje, nenapadlo,že budu někdy řešit tenhle problém.Kdybych to tušil, zařídím se samozřejmě jinak, a používám původní mail.
Každopádně máš štěstí, že jsi svepravný a nepoužíval si mail primárně thumbsup.gif

Každopádně díky za reakci worship.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JAMES'
příspěvek 25.08.2022, 22:05
Příspěvek #14



Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 192
Registrován: 09.07.2010
ID: 34721




QUOTE(Slamb @ 25.08.2022, 15:22) *
těžko něčeho dosáhnete, když budete vopruzovat lidi, co s allstarem nemají nic společnýho přes deset let 🙄
psal sem konkrétnímu týpkovi do allstaru ohledně něčeho jinýho a tam sem se reakce taky nedočkal, vlastně by mě docela zajímalo, jestli ta firma vůbec ještě něco dělá, ale v obchodním rejstříku zatim je 🤔
a malá úvaha - jakej svéprávnej člověk bude na seriózní věci používat email spojenej s projektem v klinický smrti? 🤔


Vzhledem k tomu, že na Gsuite šlo založit doménu zdarma a sami mi řekli, že maily nám nechávají, že je můžeme používat dál, tak proč ne?
Každopádně já to využíval do poslední chvíle z pohodlnosti. Veškeré záložky v Google, synchronizace, email, Youtube... To se prostě za ty roky nastřádá. I teď na tom účtu jsem, i když email mám už jiný biggrin.gif
Nicméně Google to avizoval a je mi líto těch, kteří si toho nevšimli. Mně jen uniklo, že se k tomu váže i excel online, myslel jsem, že mi nepoběží jen mail.
Naštěstí excelu dám hodinku práce a projekt mám obnoven :)
Sešity se dají kopírovat i přes uzamčené buňky tongue.gif


--------------------
S pozdravem, JAMES
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BioToXx
příspěvek 26.08.2022, 07:51
Příspěvek #15



Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 523
Registrován: 26.11.2011
Bydliště GTA SA
ID: 42806




Zdarec. přidávám se k ostatním :D taky jsem mail používal. Klidně bych se taky přidal k tomu to na měsíc zaplatit a vše si stáhnout. :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.03.24 - 04:58
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist