IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

> Microsoft Visual C++ Runtime Library: Buffer Overrun detected, Nelze spustit hra celkově
SajfiSanyo
příspěvek 18.11.2012, 14:17
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 18.11.2012
ID: 44729




Ahoj,

Nějakou dobu dobu již mám nové PC a zastesklo se mě si zahrát hru Call of Duty i United offensive ... vytáhnu krásnou krabičku s cédéčkama biggrin.gif nainstaluju a pln očekávání spouštím Multiplayer když na mě najednou vyskočí eh-smiley.gif

Hledal sem řešení už pěkně dlouho a nemžu si s tím stle poradit hledal sem ovladače na svojí hrafickou kartu nějaké ty knihovny od Microsoftu cracky patche cokoliv co by mě pomohl zpustit tuto skvělou a nepřekoknanou hru. A proto se obracím na vás s prozbou jesli by ste mě nedokázeli pomoct.

Přikládám co mam za sestavu:

Grafika: NVIDIA GeForce 9500 GT
Monitor: Sony CPD-G420
Procesor: Pentium® Dual-COre CPU E6300 @ 2.80GHz 2x
2.00 GB RAM
Win XP Profesional

Jesli mužete tak to popište podrobněji nějake odkazy nebo tak něco, ja sem hlava co všechno domotá biggrin.gif
Moc doufam že mě někdo brzo odpoví protože vím že se tu CoD1 nebo United Offensive dlouho nevede turned.gif BOHUŽEL

Vim že se to tady řeší pořád dokola ale prolezl jsem snad vše a nic mě nepomohlo na moji grafarnu sem našel 1 ovladač a ten mam naistalovany pokud mě pomužete najit ještě něco budu velice vděčny =)

Příspěvek upravil SajfiSanyo, 18.11.2012, 17:59.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 12:18
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist