IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Žadost
Venedo
příspěvek 11.11.2004, 16:28
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 11.11.2004
ID: 3547




rusim vasnivé prispevky, ele aspon penez by mohlo byt skutecne vic, chapu ze je to zdlouhavá i tezka prace vytvorit Demonu - je dobra

Příspěvek upravil Venedo, 19.11.2004, 10:08.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Venedo
příspěvek 11.11.2004, 17:01
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 11.11.2004
ID: 3547




rusim vasnivé prispevky, ele aspon penez by mohlo byt skutecne vic, chapu ze je to zdlouhavá i tezka prace vytvorit Demonu - je dobra

Příspěvek upravil Venedo, 19.11.2004, 10:08.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SilverLady
příspěvek 12.11.2004, 11:41
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 12.03.2004
ID: 1225




Takže:
Musíš rozlišovat hru pro single a multi player. Že v single jsi měla super výzbroj a hodně peněz je hezké, ale multi player je o něčem jiném a řídí se jinými pravidly než singl. Dále každý modul je jiný a má sva pravidla, podle kterého se řídí. Pokud chceš super výzbroj a hodně peněz, je tu dost zahraničních serverů, kde se to dá získat. Ale Demona je jinak zaměřený modul a tak nemůžeš mít super věci, ty milióny ano. wink.gif
Dále píšeš, že D. je blbá na pravidla. Pravidla jsou od toho, aby hráči nedělali všelicos a svět se vyvíjel v určitých pravidlech. Jak píšu výše, každý modul má svá pravidla a podle toho se řídí.
Hadi se dají, nejsou tak silní.
Teď ty tvé otázky:
1. úplný seznam obchodníků - z jakého důvodu ho chceš? Určitě už máš svět prozkoumaný a víš, kde kdo je. Jinak se stačí poptat hráčů a ti ti poradí.
2. obchodníci prodávaji to co mají, a zbytek je na craft hráčích, aby prodávali své výrobky
3. to značení mne taky štve, ale šlo by dodat pár informačních bodů před další místa. Anebo myslíš, aby ty tvé značky tam zůstali po restartu? To by asi nešlo.
4. kompletní mapu světa - Demona se pořád vyvíjí a tak by se mapa musela aktualizovat, ale snad není problém ji udělat? Stačí popadnout papír a tužku. Ale pokud by jsi ji udělala, tak by to bylo super.
5. nevím, co k tomu říci
6. bazar - máš na mysli prodávat věci, které najdeš či z craftu? Od toho je tu obchodník, aby to kdyžtak vykoupil.
7. kámen návratu je a dá se koupit
8. pomocníci - co ostatní hráči? Ti by ti pomohli, když se jich zeptáš.
9. možnost výstavby - je možnost koupit si vlastní dům. Cena je tak kolem 400k - 500k - dům se základním vybavením. Pokud máš na mysli nějakou větší stavbu - magickou věž ..., tak to postavit jde, ale bude to mnohem dražší.
10. nevím, na to by měl odpovědět někdo jiný
11. pracuje se na něm
12. questy jsou, sice jich není mnoho, ale další budou. Pokud máš na mysli questy za účasti DM, tak ty jsou taky.
13. slušná hra pro jednotlivce - multi player je vždy o více hráčích. A parta silnějších a slabších hráčů se může dát do hromady, akorát ti silnější nemusejí být s těmi ostatními v partě.
14. pokud by se daly rozbíjet truhly a pak z nich padal loot, tak by to každý rozbíjel a nikdo by nepotřeboval zloděje na otevření zámků. Mně se to tak líbí. Chceš se dostat do zamčené truhly? Sežeň si zloděje.

Mno, tak snad to stačí. :)
Jinak jak říkáš, vše je o hráčích a záleží hlavně na nich, jaká hra bude.

K tomu kostlivci - pokud vím, tak má před sebou ceduli s varováním a pokud si přečteš, co říká a neodklikáš to jenom, tak budeš vědět, co po tobě chce.

Duch v očistci - předposlední soudce není vydřiduch. Stačí chodit na mše a účinky se projeví.

Příspěvek upravil SilverLady, 12.11.2004, 11:47.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Venedo
příspěvek 12.11.2004, 12:58
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 11.11.2004
ID: 3547




QUOTE(SilverLady @ 12.11.2004, 11:41)
Takže:
Musíš rozlišovat hru pro single a multi player. Že v single jsi měla super výzbroj a hodně peněz je hezké, ale multi player je o něčem jiném a řídí se jinými pravidly než singl. Dále každý modul je jiný a má sva pravidla, podle kterého se řídí. Pokud chceš super výzbroj a hodně peněz, je tu dost zahraničních serverů, kde se to dá získat. Ale Demona je jinak zaměřený modul a tak nemůžeš mít super věci, ty milióny ano.  wink.gif
Dále píšeš, že D. je blbá na pravidla. Pravidla jsou od toho, aby hráči nedělali všelicos a svět se vyvíjel v určitých pravidlech. Jak píšu výše, každý modul má svá pravidla a podle toho se řídí.
Hadi se dají, nejsou tak silní.
Teď ty tvé otázky:
1. úplný seznam obchodníků - z jakého důvodu ho chceš? Určitě už máš svět prozkoumaný a víš, kde kdo je. Jinak se stačí poptat hráčů a ti ti poradí.
2. obchodníci prodávaji to co mají, a zbytek je na craft hráčích, aby prodávali své výrobky
3. to značení mne taky štve, ale šlo by dodat pár informačních bodů před další místa. Anebo myslíš, aby ty tvé značky tam zůstali po restartu? To by asi nešlo.
4. kompletní mapu světa - Demona se pořád vyvíjí a tak by se mapa musela aktualizovat, ale snad není problém ji udělat? Stačí popadnout papír a tužku. Ale pokud by jsi ji udělala, tak by to bylo super.
5. nevím, co k tomu říci
6. bazar - máš na mysli prodávat věci, které najdeš či z craftu? Od toho je tu obchodník, aby to kdyžtak vykoupil.
7. kámen návratu je a dá se koupit
8. pomocníci - co ostatní hráči? Ti by ti pomohli, když se jich zeptáš.
9. možnost výstavby - je možnost koupit si vlastní dům. Cena je tak kolem 400k - 500k - dům se základním vybavením. Pokud máš na mysli nějakou větší stavbu - magickou věž ..., tak to postavit jde, ale bude to mnohem dražší.
10. nevím, na to by měl odpovědět někdo jiný
11. pracuje se na něm
12. questy jsou, sice jich není mnoho, ale další budou. Pokud máš na mysli questy za účasti DM, tak ty jsou taky.
13. slušná hra pro jednotlivce - multi player je vždy o více hráčích. A parta silnějších a slabších hráčů se může dát do hromady, akorát ti silnější nemusejí být s těmi ostatními v partě.
14. pokud by se daly rozbíjet truhly a pak z nich padal loot, tak by to každý rozbíjel a nikdo by nepotřeboval zloděje na otevření zámků. Mně se to tak líbí. Chceš se dostat do zamčené truhly? Sežeň si zloděje.

Mno, tak snad to stačí. :)
Jinak jak říkáš, vše je o hráčích a záleží hlavně na nich, jaká hra bude.

K tomu kostlivci - pokud vím, tak má před sebou ceduli s varováním a pokud si přečteš, co říká a neodklikáš to jenom, tak budeš vědět, co po tobě chce.

Duch v očistci - předposlední soudce není vydřiduch. Stačí chodit na mše a účinky se projeví.

Pravidla mi pripadají jako moc z tohoto sveta, ze soucasnosti a ty jsou desné, myslim tim jak kazdý chce porad soudit, urcovat, trestat a pokutovat. Vice svobody, volnosti a pochopení. Jinak zadny zastupce boha a ani buh zadne pokuty ani tresty nedavaji a smrt taky neni mrcha je to jenom andel. Pripada mi to jak na urade tam vam taky reknou ze ste si to meli precist nekde na vyvesní ceduli nebo v novinach, proto hovorim o chronologii a strucnosti. Smrt mi dala proste hák a cloveka uz to potom nebavi hrat kdyz se ma zase promlatit o dva lvl zpet nahoru, to je desna otrava.

Ty miliony by mne zajimaly, jak je sehnat

1. Nechci seznam obchodniků, ale aby mel obchodnik inventar toho co umi vyrobit,
nebo aby bylo mozno zjistit co vsechno lze koupit nebo udelat
a nejsou zase tak ochotni a sdilní a hrace zajimaj predevsim expy stejne jako mne, protoze to je budoucnost dalsi zabavy

3. myslela jsem znacení jako v NWN - brany, prehody, dulezití mista a budovy, zatim jsou takto znacena jen mista na spani v kanalizaci
4. mapu klidne udelam, kdyz budu mit podle ceho, napr. v Corelu
6. napr, zbrane a vystroj apod, co uz nepotrebuju stejne to nikdo ode mne nechce a ma kazdý stat na trzisti a cekat na noveho novacka jestli si to nahodou koupi
7. myslis ten jednorazovy kamen navratu za 30k, ten uz sem mela a tradicne si nezjistila ze je jednorazový tak jsem tu vychudlou postavu zrusila
8. alespon jeden s mozností vyberů jako v NWN by byl mozna zpestrením ( i s moznosti pouziti do max. 3-4 clenné druziny)

13. mas urcite pravdu, ale par poli by ti slabsi a nový uvitaly pro zvyseni lvl, je tu jenom kanalizace pod hradem a zlodeji chodí na jezevce
co se tyce party, je urcite nejlepsí, ale nedas ji vzdy dohromady apak jsou tu ty postihy za smrt a tech sem njvic posbirala prave kdyz sem se venovala tem slabsim, kdyz ta nase parta nehrala. Neni to zas tak jednoduché a hrat muzes jen kdyz je cas
14. za rozbití zapastované truhly ztracis zivot a to je také postih, a neni to fewr ze bez zlodeje si temer ani neprdnes, snad se najdou lakavejsi motivace na najití zlodeje, jinak zlodeje mam 2 jeden semnou nepude do kanalu apod, protoze ten je uz na vetsi veci pro partu a druhý to jeste neotevre,

na mse jsem sla asi mockrat, parkrat jsem to nestihla(zase ten stalý kamen navratů) a parkrat na ni cekam na 12 00 od 10-11 00 a najednou je sedm. ty hodiny sou dost casto trochu mimo
Ale jinak ty mse urcite patrí do hry

A k tomu kostlivci mne zajimá jen uroven jakou potrebuji dosahnout abych ho mohla rozsekat na kostní moucku :)

jinak vazne zadam o moznost vraceni expů

Dik za rozhovor a dobrou odpoved
Hodenev

Příspěvek upravil Venedo, 12.11.2004, 13:12.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tupoun
příspěvek 12.11.2004, 14:41
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 12.11.2004
ID: 3557




Z tvých odpovědí je zřejmé, že si absolutně nepochopila význam Demony jako serveru. Jak už řekla Silver Lady - toto není single ale multiplayer. To že nečteš cedulky a pak se rozčiluješ třeba nad tím, jak ti kostlivec vysál level, je jen tvůj problém, nikdo ti nebude tisknout zvláštní manuál nebo něco osobně vysvětlovat, je to vzhledem k počtu hráčů nereálné. Od toho tady jsou stránky www.neverwinter.cz, kde si muzes přečíst jak se na Demoně chovat, atd. - to že to většina lidí nečte a pak se rozčiluje ... cool.gif

Já už jsem si zvykl, že největší problémy mají se vším "expaři", jenž vidí smysl hry v co nejrychlejším dosažení max. levelu (ano jsou to ti lidé, kteří nejsou schopni pochopit ani banální quest a pokud ho snad i pochopí, tak jedinou jejich reakcí je útok na questovou postavu).

Píšeš, že v každém RPG je hrdinou hráč atd. a protože tě buzeroval neustále nějakej strážnej tak si vymlátila celou hospodu. Pochop hrdinů je tu i 50, kdyby se měl každej chovat jak machr, tak se návzájem vymlátíte. Já osobně kdybych byl svědkem toho tvýho chování v hospodě, tak bych to s tebou sehrál RP, jenže to by si asi nepochopila - kdyby tě přišel Arto zatknout pro vraždu (jo zase buzerace, která nemá s RPG nic společnýho biggrin.gif ) a skončila by jsi ve vězení ... následovala by poprava a XP dolů. Na Demoně prostě nejsi ten jediný světoborný zachránce světa, jen jedna z mnoha (nejen na Demoně - ale všude, to je ten multiplayer smile.gif , jo ten despota na Arkhalii je na tebe taky zlej, a co pak ti ostatní na jiných serverech že?).

Jen tak na okraj - truhly. Není to fér že je neotevřeš? A zdá se ti fér, že zloděj neumí kouzlit? Mě teda ne, když může kouzlit mág, proč nemůže házet dispel zloděj ...

Vracení XP rozhodně nebude devil.gif ani teď ani v budoucnu. Nelíběj se ti pravidla serveru, zkus jiný - svět je veliká koule (myslím ale, že budeš zklamána, protože na každým serveru je nějaký despota, který si nebude myslet, že ty jsi ta jedinečná oproti tomu ostatnímu kvantu přítomných hrdinů). Apropó neplíst si hry typu Dungeon Siege a Diablo s NWN.



S pozdravem Tupoun v.r.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Venedo
příspěvek 14.11.2004, 10:56
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 11.11.2004
ID: 3547




rusim vasnivé prispevky, ele aspon penez by mohlo byt skutecne vic, chapu ze je to zdlouhavá i tezka prace vytvorit Demonu - je dobra

Příspěvek upravil Venedo, 19.11.2004, 10:07.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eraser.CZ
příspěvek 02.12.2005, 21:36
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 9
Registrován: 23.10.2005
ID: 9147




Vse je o trpelivosti... na Demone se daji ziksat penize mnoha zpusoby... da se vydelavat prakticky jakkoliv... a lvly? Pokud mas aspon malou vydrz,musim mit 2lvly zpet i kdybys byl na lvl 25 do 3dnu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kori.2
příspěvek 08.12.2005, 11:15
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 08.12.2005
ID: 9923




pls smazte mi učet Kori
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SilverLady
příspěvek 20.12.2005, 23:01
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 12.03.2004
ID: 1225




2Kori: Eraser tu již píše, že žádosti o smazání postavy se píší jinam

2Erase: není to pozdní reakce? Rok stará. :) Koukni na datum příspěvku před tvým. ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 18.04.24 - 23:18
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist