IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

4 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Merc Admin ?, Jako Fakt ?
Enxty
příspěvek 28.09.2014, 21:09
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 350
Registrován: 23.07.2012
Bydliště Ostrava
ID: 44126




Brej den, tak Vás tu zdravím s trochu ne zrovna nejlepším topicem.

Jak určitě víte (jestli ne tak teď už jo) tak Merc dostal post EM, dejme tomu, že ne všichni jsou z toho odvázáni a zrovna šťastní.
Takže někomu bylo řečeno ať tohle někdo sepíše, a on poprosil mě ať to napíšu (takže zase všechno schytám já), tak teda píšu.

Tímhle bych teda Já, neznámej dotyčnej -_- a asi někteří žádali o sundání EM levelu hráči Mercurius3. Je mi jasné že bez pádných důvodů to nepůjde, tak jdem na to.

- Merc není zrovna aktivní
- Krom akce z /event snad nic jiného nedělal
- Na dotaz hráčů taky akci neudělá
- Nemá zrovna nejlepší minulost jako admin
- Dostal-li by se opět na admina, všem je snad jasné že by to dopadlo špatně pro všechny.


Jestli někdo něco máte, tak prosím o vyjádření ostatních, jen ať se to týká tématu.

PS: myslím že není třeba se zde rozepisovat, takže to je napsáno jen takto zkráceně.

innocent.gif

Příspěvek upravil Enxty, 28.09.2014, 21:12.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonyCrySkill
příspěvek 28.09.2014, 21:27
Příspěvek #2


Ahoj lidičky ! =D


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 360
Registrován: 27.08.2008
Bydliště Spáléné Poříčí
ID: 26655




Zdravím ,souhlasím s Emxtym :)..
Zatím ho nepotrebuju aby merc byl em,protože vůbec nedělal nějakou akci dal jenom jatka,derby a turnaj to je na nic !! Stačí máme nějakou akci jako primátor :) přeju Vam hezky den :)

Příspěvek upravil RonyCrySkill, 28.09.2014, 21:28.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 28.09.2014, 22:32
Příspěvek #3


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




Nevim kdo byl tak ubohej že sem nemuže napsat svým jménem a žadá o to EM Enxtyho,nemám ti to za zlé kámo ale nemáš pravdu v tom co tu píšeš,jsem neaktivní první víkend protože jsem nebyl doma,přes tejden tu jsem každej den a na akce a eventy tak ty dělám jak mužu a nereaguji jen na dej akci nebo event,na akce atd je tam /prani.
http://cod.gamepark.cz/players/statistiky.php tady je vidět ko je na serveru dost často.
Mojí minulost řešil admin team a je to uzavřené a jestli se někdy budu chtit vratit tak to nezaleží na tobě nebo na mě ale na celem AT
To je vše k tomuto topicu thumbsdown.gif thumbsdown.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 30.09.2014, 16:43
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




Nazdar :D Tak to si to merc dlouho nevydržel to přežít bez Práv :D , Víme určitě si psal jen o EM práva že Adminem chtít nebudeš být to nám je hned jasný ale po roce to bude zase jiný viď , No hele jako než si skončil tak si mi dost vadil protože ses choval dost blbě ohledně toho že si mi dal ban za debilní zabití na akci která ješe vůbec není , přiznej že to bylo jen pro zábavu a nechtěl si být v lv aby sem tě s Hap$em zabíjeli tak si jel na horu se ukrýt . Ale to je teď jedno , pokud se budeš chovat normálně , budeš dělat akce a nebudeš Jailovat , kickovat , varovat za pí*** tak OK , ale na rovinu pokud budeš jako sXe což v některých věcích nejsi ale ve dvou jste úplně stejní co děláte tak to pak nepočítej s dobrým přístupem .

Minulost je minulost , teď je teď tak se ukaž ;) , přeji krásný zbytek bez mého hraní díky debilnímu banu za AB od sXeho :) které sem nikdy neměl . Viz. Můj skill na VG kde mě můžete odstihnout kdykoliv , učím se tam dál skill . Čůůs všeci :)

Je mi jedno že to locknete ale bylo to vyjádření když jste lockli ten minulý rozhovor od sXeho .

Příspěvek upravil Mr.Dinoco, 30.09.2014, 16:45.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 30.09.2014, 18:07
Příspěvek #5


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(Mr.Dinoco @ 30.09.2014, 17:43) *
Nazdar :D Tak to si to merc dlouho nevydržel to přežít bez Práv :D , Víme určitě si psal jen o EM práva že Adminem chtít nebudeš být to nám je hned jasný ale po roce to bude zase jiný viď , No hele jako než si skončil tak si mi dost vadil protože ses choval dost blbě ohledně toho že si mi dal ban za debilní zabití na akci která ješe vůbec není , přiznej že to bylo jen pro zábavu a nechtěl si být v lv aby sem tě s Hap$em zabíjeli tak si jel na horu se ukrýt . Ale to je teď jedno , pokud se budeš chovat normálně , budeš dělat akce a nebudeš Jailovat , kickovat , varovat za pí*** tak OK , ale na rovinu pokud budeš jako sXe což v některých věcích nejsi ale ve dvou jste úplně stejní co děláte tak to pak nepočítej s dobrým přístupem .

Minulost je minulost , teď je teď tak se ukaž ;) , přeji krásný zbytek bez mého hraní díky debilnímu banu za AB od sXeho :) které sem nikdy neměl . Viz. Můj skill na VG kde mě můžete odstihnout kdykoliv , učím se tam dál skill . Čůůs všeci :)

Je mi jedno že to locknete ale bylo to vyjádření když jste lockli ten minulý rozhovor od sXeho .


Nezakládej topici na mou osobu já jsem svou minulost uzavřel a AT taky,tak že si myslím že toto rémá bylo založeno jen aby si tu zas mohl napadat ADMINA SXEHO,tvůj ban se řešil a jestli AT uznaly že máš ban právem tak to je uzavřené a ty můžeš dál hrat na jinem serveru,
Díky ti za důvěru ale i tak ti toto téma /LOCK
PS:ADMIN NEJSEM JEN EM

Příspěvek upravil Mercurius3, 30.09.2014, 18:08.


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 30.09.2014, 18:27
Příspěvek #6



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Teraz viem, že aspoň niekto na mňa myslí každý deň a to je Dinoco biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mates999ful
příspěvek 11.10.2014, 12:43
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 57
Registrován: 28.09.2013
ID: 45981




Zdravím chci se zeptat proč je merc zase admin když skončil ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ToXeSs
příspěvek 11.10.2014, 13:25
Příspěvek #8


SmoThers


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 209
Registrován: 06.04.2012
Bydliště Tábor
ID: 43683




Protože si to vybrečel.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 11.10.2014, 16:29
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




[Čus mates !!!! dlouho sem tě neviděl :)
Merc chce být aspoň EM, ale určitě jak sem psal zase po delší době pak bude Admin za dobré chování a činy. Jak sem psal pokud nebude dělat pi*** tak je to snad v poho ne ? Minulost AT a on zahodil/i za hlavu a začíná od znova s dobrým chováním ;) thumbsup.gif

Příspěvek upravil Mr.Dinoco, 11.10.2014, 16:30.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonyCrySkill
příspěvek 11.10.2014, 18:11
Příspěvek #10


Ahoj lidičky ! =D


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 360
Registrován: 27.08.2008
Bydliště Spáléné Poříčí
ID: 26655




Jak to,že merc je admin ? vím,že to sam brečel na celý den ,kdyby nebyl admin/em ,že by hrál občas a právě teď je admin koukám,že chodí každý den do hry to je,ale fakt šikovnej :D
Koukám,pár nějakých téma AT se dáli lockli..Však AT se bojí,aby hráči nemuseli vyjadřovat :D...A Merc napsal : já nejsem admin,ale EM a potom opět je Admin .. krav*ny řešení s ATeamem

Příspěvek upravil RonyCrySkill, 11.10.2014, 18:16.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tutexxman
příspěvek 11.10.2014, 18:20
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 02.03.2013
Bydliště Náchod
ID: 45285




Sorry že se do toho musim ''srát'' a slova jako ''je**t''.. Sice jsem už skončil s hraním sampu tady na GP , ale často projíždím forum a snažim se pomoct hráčům s problémy s hrama s kterýma jsem měl občas problemy jako třeba update pb v CoD.. ale když nahlídnu sem do sekce Grand Theft Auto: San Andreas tak vidim jak se tu ani hráči nemůžou vyjádřít , nejvíc mě pobavilo jestli má Mercurius3 zůstat jako EM .. Topic byl hned lock ale divný že anketa se hnula když hráči bez práv nemohli hlasovat thumbsdown.gif Nikdy jsem proti němu nic neměl dokud nehazel bany za slovo ''Vdolek'' brát si osobně v dospělosti tohleto od hráču když půlce z nich je tak 15 let?! pak naběhnout dělat reklamu na Godmode? na ytb vyhrožovat dětem že si pro ně přijede a bude je mlatit? :D když dostal znovu práva tak jsem si řikal že na to kašlu že za chvilku to tu bude zas , ale když jsem si všiml toho že hráči nemaj ani jak se svobodně vyjádřit tak jsem se fakt na to vysral.. a taky z toho že jsem CHEATER , lítam se scriptama jako je aimbot a zabijim děti v gtačku (ironie ab jsem nikdy nepotřeboval abych zabil samozvaný skillery) už mě to fakt omrzelo na tolik že byl čas to zabalit :D chci jen vyjádřit že Realný ostrov je skvělej mod (proops Bigoj a kartymu) a přeju hodně uspěchů a dalších novejch hráču , jen škoda že tu je pro hráče toto omezení projevu :) peace .. ještě chci dodat tímto se loučim s hráčema s kterýma i ve svých 18-19 letech jsem se nenudil u pc hry jako je samp :D Nejvíc top admin je stejně Biotoxx (ps: ať ti to moc neplesnivý ty víš.. :D)

Příspěvek upravil Tutexxman, 11.10.2014, 18:31.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tutexxman
příspěvek 11.10.2014, 18:22
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 02.03.2013
Bydliště Náchod
ID: 45285




QUOTE(RonyCrySkill @ 11.10.2014, 19:11) *
Jak to,že merc je admin ? vím,že to sam brečel na celý den ,kdyby nebyl admin/em ,že by hrál občas a právě teď je admin koukám,že chodí každý den do hry to je,ale fakt šikovnej :D
Koukám,pár nějakých téma AT se dáli lockli..Však AT se bojí,aby hráči nemuseli vyjadřovat :D...A Merc napsal : já nejsem admin,ale EM a potom opět je Admin .. krav*ny řešení s ATeamem


Lol dopíšu topic , postnu ho a je tu další na toto téma . :D


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 11.10.2014, 19:32
Příspěvek #13



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Chcem len podotknúť, že pokiaľ niekto napíše slušne, bez vulgarity a urážok, tak nevidím dôvod locknúť tému. Pokiaľ ale niekto začne urážať, prípadne písať veci, ktoré nie sú pravdivé ( ako kedysi sťažnosť na mňa :D ), tak zase nevidím dôvod nelocknúť danú tému.

PS : Uzavrieť tému môžeme aj vtedy, keď sa debata ( vylepšenie hry, novinky ) uberá iným smerom ( urážky ). Keď locknem tému ja, tak to tam napíšem a dám opodstatnenie.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ToXeSs
příspěvek 11.10.2014, 20:17
Příspěvek #14


SmoThers


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 209
Registrován: 06.04.2012
Bydliště Tábor
ID: 43683




Chci jen napsat tomu co napsal sxe

Chcem len podotknúť, že pokiaľ niekto napíše slušne, bez vulgarity a urážok, tak nevidím dôvod locknúť tému. Pokiaľ ale niekto začne urážať, prípadne písať veci, ktoré nie sú pravdivé ( ako kedysi sťažnosť na mňa :D ), tak zase nevidím dôvod nelocknúť danú tému.

PS : Uzavrieť tému môžeme aj vtedy, keď sa debata ( vylepšenie hry, novinky ) uberá iným smerom ( urážky ). Keď locknem tému ja, tak to tam napíšem a dám opodstatnenie.

Dobrá a kdo to téma locknul ? PS: teď tu nevidím žádné urážky takže chci vidět kdo to lockne. Jestli pak merc který neví co na to napsat. Maximálně najdu si tě a něco ti provedu. :D Což zní divně no ...


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 11.10.2014, 20:21
Příspěvek #15



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




To, kto lockuje tému vie asi len ten dotyčný človek.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 23.04.24 - 18:44
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist