IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

6 Stran(y): V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Notebooky / Netbooky / Ultrabooky/ Tablety, Koncentrační tábor podobných témat
Šupex
příspěvek 08.01.2014, 22:54
Příspěvek #46


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11618
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




Jediná věc, v čem je tablet s Androidem lepší než iPad, je lehčejší warezení SW a her. Pokud ti jde o tohle, pak chápu, ale v opačném případě bych se androidu vyhnul obloukem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
W3N4
příspěvek 08.01.2014, 23:05
Příspěvek #47


i = i++;


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2191
Registrován: 14.05.2007
ID: 20694




Ja mam Nexus 7 2013 a musim rict, ze jsem spokojeny, moc veci mi na androidu nevadi. Ale asi jsem nenarocny uzivatel :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slamb
příspěvek 09.01.2014, 06:57
Příspěvek #48



Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 6437
Registrován: 20.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5109




android je super, na nic si nemůžu stěžovat a protože používám řadu služeb od googlu, tak bych neměnil thumbsup.gif ios je určitě taky fajn, ale s applem nemám nic společnýho, tak bych se mu vyhnul...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 12.01.2014, 00:25
Příspěvek #49


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12999
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




No, a přesně proto jsem šel cestou Wéček. Nechtělo se mi upisovat duši zase dalšímu ďáblu, a windousí ďábel chtěl za tu registraci na live.com nejmíň ze všech. Navíc, na woknejch jsem závislej už odjakživa, takže to byl logickej krok.
Navíc z toho nepoužívám nic kromě automatický zálohy kontaktů a kalendáře.
Prostě symbioza mobilu s woknama a pcčka s woknama mi příjde výborná a jako nejmenší zlo z těch tří.


No a s tabletem to je dilema - já vlastně tablet nechci.. příjde mi to pro cokoliv jinýho než je brouzd na webu a čtení pdfka jako kombinace toho nejhoršího z mobilů a pcčka, a žádný výhody obou.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 21.04.2014, 14:02
Příspěvek #50


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Vím, že už sem to tady jednou řešil ale... Jaký by měly být ideální teploty ntb při hraní? Pozoruju, že ostatní mají nějak tichý ntbky, jen mě to hodně řve. Mám Lenovo Ideapad Y570 (kupoval sem ho před rokem a půl za 17000 bez OS v sekci herní notebooky). Ať už dělám cokoliv, furt to topí jak sviňa. I když pustím CS 1.6, tak větrák začne hulákat. Když pustím Mafii 2, tak to vylítne na 90+°C ... je to normální?


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 21.04.2014, 18:18
Příspěvek #51


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(lllllllllll @ 21.04.2014, 15:02) *
Vím, že už sem to tady jednou řešil ale... Jaký by měly být ideální teploty ntb při hraní? Pozoruju, že ostatní mají nějak tichý ntbky, jen mě to hodně řve. Mám Lenovo Ideapad Y570 (kupoval sem ho před rokem a půl za 17000 bez OS v sekci herní notebooky). Ať už dělám cokoliv, furt to topí jak sviňa. I když pustím CS 1.6, tak větrák začne hulákat. Když pustím Mafii 2, tak to vylítne na 90+°C ... je to normální?

nepochybně
sekce "herní notebooky" = trošku lepší grafická karta, ale nikdo ti neslíbí uzpůsobení (např. vhodně dimenzovaný chlazení) k takovýmu provozu


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 22.04.2014, 12:19
Příspěvek #52


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12999
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




Normální to je. Teplota nesmí přesáhnout 100 stupňů. A ideálně ani 90, protože pak se ti notebook podtaktuje, aby se ochladil = zpomalí se.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 22.04.2014, 14:30
Příspěvek #53


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11618
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




Sice ty notebookové procesory mají posunutou hranici max teplot, ale i tak bych řekl, že když se grafika zahřeje na těch 90(navíc grafiky zvládnou i kolem 120), tak procesoru to dlouhodobě nebude dělat dobře.
Protože co si budeme povídat, pokud by se náhodou stalo, že by elkovanej měl v notebooku vlastní chladící modul pro grafiku, tak to maximálně udržuje teplotu grafiky na přijatelné mezi, ale jinak těch 90 stupňu je v tom notebooku pořád a procesory nejsou dělané na takové teploty.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 22.04.2014, 16:25
Příspěvek #54


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Právě co sem googlil, tak nikde nikdo o žádných problémech tady s tím ntb nepíše a za chvíli mi končí záruční doba, tak nechci něco prošvihnout. Jak sem tu dával ty teploty, tak to bylo jen po malé chvilce hraní, tak zítra jak budu mít čas, tak to zkusím změřit pořádně ty teploty na komponentách a uvidím kam se to vyšplhá (navíc včera sem to zkoušel s chladící podložkou).


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 23.04.2014, 08:33
Příspěvek #55


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Je to naprosto normální v sekci "herní notebooky" ... všechno jsou to křápy, co ti při zátěži propálej díru do stolu. Naštěstí to vypadá, že Intel jde se svejma itegrovanejma grafárnama dost rychle dopředu, tak třeba za pár let ...


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 23.04.2014, 17:27
Příspěvek #56


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12999
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE (lllllllllll @ 22.04.2014, 17:25) *
Právě co sem googlil, tak nikde nikdo o žádných problémech tady s tím ntb nepíše a za chvíli mi končí záruční doba, tak nechci něco prošvihnout. Jak sem tu dával ty teploty, tak to bylo jen po malé chvilce hraní, tak zítra jak budu mít čas, tak to zkusím změřit pořádně ty teploty na komponentách a uvidím kam se to vyšplhá (navíc včera sem to zkoušel s chladící podložkou).

Tak podle povahy problému, jedná se zřejmě o problém s chlazením. Stálo by za to koupit si za pár korun sprej se stlačenym vzduchem, odmontovat kryt, profouknout (opatrně) větráčky a chladící žebroví a dál používat nějakou chladící podložku (jednak to prospívá dlouhodobý životnosti notebooku a druhak to opravdu dost snižuje teplotu).

Pokud si myslíš že jde o nějakou zákeřnější HW chybu, pak asi není reklamací co ztratit. Podle mě stejně poznaj prd, tak ti třeba aspoň vyměněj teplovodivou pastu..


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 27.08.2014, 12:27
Příspěvek #57


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022




Potřebuju nějakou náhradu za můj vrak. Grafiku nepotřebuju, ale rád bych, aby to aspoň trochu lítalo (dvoujádro), bylo to malý lehce přenosný, ale zároveň odolný. Cena buď starší do pěti, nebo nový do deseti.

Co říkáte na tohle?

http://pc.bazos.cz/inzerat/38038950/Kovovy...LED--ZARUKA.php

Nějaký jiný návrhy?


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 27.08.2014, 16:05
Příspěvek #58


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




za mě je první varianta gigacomp (pořídil jsem tam 3 thinkpady a naprostá spokojenost .. ten svůj od tam mám už přes 3 roky)

filtr: Dell / IBM / Lenovo + i5:
do C2D bych už asi nešel


LOL WTF "Vložili jste odkaz na administrátorem zakázanou stránku."

Příspěvek upravil Qwwerty, 27.08.2014, 17:09.


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 22.12.2014, 23:22
Příspěvek #59


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11618
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




Dokážete mi někdo na rychlovku poradit notebook 15,6" do 20k, který rozběhne diablo 3? Ještě se vyznám v desktopovém a serverovém HW, ale mobilní věci jdou úplně mimo mě, takže nevím po jaké grafice koukat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 08.01.2015, 21:41
Příspěvek #60


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022




Tak sem se sem přišel zeptat, co byste mi doporučili za notebook, ale koukám, že sem se tady ptal už před půl rokem a na šupexovu otázku neodpověděl dokonce nikdo, čili tady asi se toho asi moc nedozvim. Nemůžu utratit svoje peníze, protože nevim za co!!!

A přitom mám tak jednoduchý požadavky.... zajímá to někoho? :)


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stran(y): V  « < 2 3 4 5 6 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 18.04.24 - 03:15
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist