IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

6 Stran(y): V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Konspirační teorie, Diskuze
Hodnocení 5 V
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 13.04.2013, 20:57
Příspěvek #76


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13001
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE (<Your>Father<CZ> @ 02.04.2013, 18:15) *
Takhle nějak bych čekal, že se rozepíše HH o budoucí válce Korejců.

A ono houbeles, pacifista to je.

tldr, píšete moc obsáhlý kecy, těžce prokrastinující člověk je moc vytíženej na takový bláboly.

Tumáte kozy co nutěj k zamyšlení, tak se zamýšlejte.




Příspěvek upravil I-I.e.r.g.o.t.I-I, 14.04.2013, 14:26.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 19.04.2013, 15:15
Příspěvek #77


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655






--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 19.04.2013, 15:51
Příspěvek #78





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680






Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 22.04.2013, 15:54
Příspěvek #79


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




http://buelahman.wordpress.com/2013/04/20/...r-do-you-think/

přijde mi poměrně správná otázka, kde je u té fotky, co obletěla všema médiema, krev
není nijak výrazně ani na lidech co ho transportujou, ani na vozejku ani na silnici za nima - kterej z vás že dělal ty hasiče/záchranáře a udělal by nějaký reality-check?


ad. punisher logo - na takovouhle akci, si člověk může zaplatit klidně i skupinu lidí ala BlackWater
pro araby imho není problém zaplatit pár žoldáků na takovouhle akci ...jak si je oblečou, aby padla vina někam jinam, to je čistě na nich :)


kdo ví kolik skupin, specializovaných na věci jako je např. kritická logistika (=extrakce rukojmích), pobíhá po světě, který patří vládám a který operujou soukromně


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 23.04.2013, 10:58
Příspěvek #80


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8294
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




A není to fuk? To jestli tam má, nebo nemá krev, nebo kam se poděla. To konspirační teorii nijak nemůže potvrdit. Výbuch tam evidentně byl a ty nohy si asi taky neupižlal sám. Takže o ně přišel při výbuchu a není co řešit :-)
Myslet si že nohy neměl/měl už dřív a nadále je nemá/má a teda je to jenom figurka pro média, to si může myslet jenom ultimátní idiot, protože takovej podvod by samozřejmě praskl jak nic. Nohy totiž člověk jen tak nenarostou, tudíž vždycky půjde dohledat, jestli je měl nebo neměl před výbuchem a jestli je má, nebo nemá po výbuchu - bambilion svědků,... (teda pokud ten chlap není vypěstovanej v podzení tajné základy, nikdy ho nikdo neviděl a nikdo ho už nikdy neuvidí :p).

Konspirátoři ať radši sledujou co maj lidi na kšiltovkách a pěstujou v sobě víru, že agenti pracující tajně pro vládu budou vyhazovat lidi do povětří s logem zaměstnavatele :-)

Příspěvek upravil BariX, 23.04.2013, 11:06.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 23.04.2013, 11:31
Příspěvek #81


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(BariX @ 23.04.2013, 11:58) *
...

já nevim co do toho cpeš nějaký potvrzení konspirační teorie

mě prostě zajímá názor lokálních lidí, kteří ví o biologii člověka víc než já, jestli je reálný zůstat při vědomí a bez stříkající krve, po té co ti něco urve obě nohy

QUOTE(BariX @ 23.04.2013, 11:58) *
... agenti pracující tajně pro vládu budou vyhazovat lidi do povětří s logem zaměstnavatele :-)

variantu double-false-flag jsem nastínil už v minulym postu
jako islamista bych taky volil variantu oblíct zaplacený žoldáky do vládních hadrů, aby se lidi, kteří se rádi rejpou v detailech, drželi falešnejch stop


existuje totiž jedna univerzální poučka - pokud něco vypadá až moc jasně a samozřejmě, tak je někde chyba
(chyba != úmysl ... klidně může jít o špatný rozhodnutí, který vychází z nedostatku nebo zkreslení informací)

Příspěvek upravil Qwwerty, 23.04.2013, 11:31.


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 23.04.2013, 12:08
Příspěvek #82


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8294
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




QUOTE(Qwwerty @ 23.04.2013, 12:31) *
já nevim co do toho cpeš nějaký potvrzení konspirační teorie

mě prostě zajímá názor lokálních lidí, kteří ví o biologii člověka víc než já, jestli je reálný zůstat při vědomí a bez stříkající krve, po té co ti něco urve obě nohy


variantu double-false-flag jsem nastínil už v minulym postu
jako islamista bych taky volil variantu oblíct zaplacený žoldáky do vládních hadrů, aby se lidi, kteří se rádi rejpou v detailech, drželi falešnejch stop


existuje totiž jedna univerzální poučka - pokud něco vypadá až moc jasně a samozřejmě, tak je někde chyba
(chyba != úmysl ... klidně může jít o špatný rozhodnutí, který vychází z nedostatku nebo zkreslení informací)

Já reagoval primárně na obsah toho linku, ne na tebe :-)

Jinak, islamista kterej sleduje nějaký svoje ideový cíle přece nebude skrývat svoje záměry falešnejma stopama (já bych to teda nedělal, bejt islamista).
Jo kdybych byl třeba jen magor kterej má osobní potěšení z toho vyhodit do luftu pár lidí vedle maratonu (teda nesledoval bych tím něco většího), tak to jo, to bych se nepochybně snažil udělat vše proto aby bylo co nejvíc falešných stop - ale tohle by snad neudělal ani ten největší magor, protože by mu muselo být jasný že ho dostanou.

Snad vždycky když někdo někam dal bombu a chtěl udělat velkej rozruch (jako v tomto případě), tak to dělal z vyšších (ideových) důvodů a nechtěl svoje záměry skrývat.

Proto jsou podle mě tyhle false-flag, double-false-flag,... v tomhle případě mimo hru. Daleko pravděpodobnější je, že se postě párek magorů rozhodl "vytrestat imperialisty, protože podporují sionisty a jsou proti mírumilovnému islámu" :-)

Al-Kájda nebo podobní by asi udělali něco daleko většího a pro útok na vlastní lidi pod false-flag prostě není žádnej motiv.

Příspěvek upravil BariX, 23.04.2013, 12:13.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mack
příspěvek 23.04.2013, 12:48
Příspěvek #83


Mighty František ze štítů


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6735
Registrován: 25.04.2006
Bydliště Polabí voe
ID: 14529




QUOTE(Qwwerty @ 22.04.2013, 16:54) *
http://buelahman.wordpress.com/2013/04/20/...r-do-you-think/

přijde mi poměrně správná otázka, kde je u té fotky, co obletěla všema médiema, krev
není nijak výrazně ani na lidech co ho transportujou, ani na vozejku ani na silnici za nima - kterej z vás že dělal ty hasiče/záchranáře a udělal by nějaký reality-check?


ad. punisher logo - na takovouhle akci, si člověk může zaplatit klidně i skupinu lidí ala BlackWater
pro araby imho není problém zaplatit pár žoldáků na takovouhle akci ...jak si je oblečou, aby padla vina někam jinam, to je čistě na nich :)


kdo ví kolik skupin, specializovaných na věci jako je např. kritická logistika (=extrakce rukojmích), pobíhá po světě, který patří vládám a který operujou soukromně

myslíš toho chlapa s protézama, který to během výbuchu asi poničilo a jeho to pocuchalo?


--------------------
TEN FAKT, DRAHÝ BRATRANČE, ŽE SI NECHÁVÁ ŘÍKAT TANGO V ZEMI SAMBY, NÁM NAPOVÍDÁ, ŽE MÁME CO DĚLAT S TOTÁLNÍM IDIOTEM :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 23.04.2013, 14:21
Příspěvek #84


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(BariX @ 23.04.2013, 13:08) *
...

imho jsou 2 druhy terroru
otevřený - přímo se někdo přihlásí ke zodpovědnosti a společnost tak získá společnýho nepřítele
anonymní - nikdo se nepřihlásí - po pár takovejhle útocích se společnost demoralizuje a roste paranoia


jak poznamenal už kdosi jiný, vždycky mě fascinuje, jak se v US při takovéhle události celá okolní oblast přepne do režimu afghánistán/irák

Příspěvek upravil Qwwerty, 23.04.2013, 20:00.


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 23.04.2013, 19:41
Příspěvek #85


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Já bych vám o tom něco řekl, ale teď se mi nechce.... každopádně očekávejte přízpěvek


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 23.04.2013, 20:52
Příspěvek #86


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Sakra ještě furt ne


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 03.06.2013, 16:25
Příspěvek #87


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8294
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




Aktuální povodně v ČR jsou vytvořeny pomocí HAARP, kvůli odvedení pozornosti od dnešního rozhodnutí ústavního soudu o církevních restitucích.

:-)

Příspěvek upravil BariX, 03.06.2013, 16:27.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 03.06.2013, 17:13
Příspěvek #88





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680






NÁHODA!!??? ASI TĚŽKO!!!!!!!!§ ILLUMINATI§!§§



Příspěvek upravil Rumčajz, 03.06.2013, 21:33.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daniels
příspěvek 06.06.2013, 14:00
Příspěvek #89





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 511
Registrován: 06.07.2007
ID: 21299




Snad to tu nebylo...

http://www.zlo.cz/


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stran(y): V  « < 4 5 6
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 27.04.24 - 14:47
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist