IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Closed TopicStart new topic
> Stížnost na "admina", aneb já můžu ty ne.
MyGun.
příspěvek 08.10.2009, 18:45
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




nevim jestli tady má cenu psát, ale když dělaj na GP admini takoví kreténi typu Djumbo, kterej akorát ve hře otravuje a své PRAVÉ povinosti nejspíš ani neplní, tak musím. Hraje se suply, po získání flagu za allies na nás pošle djumbo pár spawnkill náletů, nikdo nic, ON je přece admin, no mám panzu tak si to ráčím na axis spawn, ofc zastavit co nejvíc němců a? můžou mí spoluhráči bezpečně opravit crane...po pár panzách už přicházi jeho trapné upozornění, napsal jsem mu "ty můžeš a já ne??" odpověď žádná. Znovu jsem jich U spawnu pár zabil, jeden mě nazval mamordem, tak jsem votoval mute, kdo by to řekl že. Djumbo hned "duvod mute?" mu napíšu že vulgarismy, vote ofc failed, admin NIC až na to že mi dá 2h ban za "spawnkill". TAK MI ŘEKNĚTE CO JE TOHLE ZA JEDNÁNÍ? chci aby se Djumbo vyjádřil zde, popřípadě i jiní admini, ne a? se Djumbo vybrečí Fatherovi přes icq or whatever a dopadne to jako vždy, admini jsou svatý a já zlý.

ps. nevím, s Djumbem mám pořád problémy, většinou teda když je v protějším týmu, asi má mindráky že si ho pořád dávám, občas dostane na full, nevim, ale chová se jako idiot.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Djumbo
příspěvek 08.10.2009, 19:24
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 20.06.2008
ID: 25833




QUOTE(MyGun. @ 08.10.2009, 19:45) *
nevim jestli tady má cenu psát, ale když dělaj na GP admini takoví kreténi typu Djumbo, kterej akorát ve hře otravuje a své PRAVÉ povinosti nejspíš ani neplní, tak musím. Hraje se suply, po získání flagu za allies na nás pošle djumbo pár spawnkill náletů, nikdo nic, ON je přece admin, no mám panzu tak si to ráčím na axis spawn, ofc zastavit co nejvíc němců a? můžou mí spoluhráči bezpečně opravit crane...po pár panzách už přicházi jeho trapné upozornění, napsal jsem mu "ty můžeš a já ne??" odpověď žádná. Znovu jsem jich U spawnu pár zabil, jeden mě nazval mamordem, tak jsem votoval mute, kdo by to řekl že. Djumbo hned "duvod mute?" mu napíšu že vulgarismy, vote ofc failed, admin NIC až na to že mi dá 2h ban za "spawnkill". TAK MI ŘEKNĚTE CO JE TOHLE ZA JEDNÁNÍ? chci aby se Djumbo vyjádřil zde, popřípadě i jiní admini, ne a? se Djumbo vybrečí Fatherovi přes icq or whatever a dopadne to jako vždy, admini jsou svatý a já zlý.

ps. nevím, s Djumbem mám pořád problémy, většinou teda když je v protějším týmu, asi má mindráky že si ho pořád dávám, občas dostane na full, nevim, ale chová se jako idiot.


Až si přečteš pravidla a budeš je dodržovat, tak potom s tebou nebude problem. Ani po upozornění si s sk nepřestal, tak se potom nediv že dostaneš kick.

citace pravidel:

>
Důrazně - není doporučeno neplnit úkoly mise během hraní (platí pro pokoj 'Campaign') a provozovat těžký spawnkilling týmu obránců. Těžký spawnkill je opakovaný spawnkill, kdy zabíjení protihráčů na spawnu u spawnkillera získá vyšší prioritu než plnění úkolů mise. Neplněním úkolů mise a těžkým spawnkillingem týmu obránců je hra kažena a znechucována ostatním hráčům. Při zvláš? hrubém praktikování těchto metod může být hráč vyhozen - při opakování i zabanován.

Neřídit se pokyny admina. (trest dle závažnosti)


Tyto jsi porušil ve hře. A 120 min v chládku ti bohatě postačilo aby jsi si tu mohl napsat pár písmenek, kterým jsi porušil toto pravidlo:

Urážet či slovně napadat (ve vzahu ke hře nebo webu či fóru) admina mimo hru je také zakázáno. Postih je stejný, jako by to bylo ve hře.


Když jsme u toho že si mě dáváš, tak to bych musel vyhazovat polovičku gp, ale neděje se tak.

Demo milerád poskytnu stačí si napsat.



Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 08.10.2009, 19:36
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




nečti jen druhou polovinu, co ten tvůj sk? jinak, ktomu varování, ano varoval jsi mě, ještě jednou a... bohužel jsem nestil udělat ani to "ještě jednou" a už jsem ho měl...ale to je vedlejší. tu se jedná o to "ty můžeš, já ne". :X
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shisha
příspěvek 08.10.2009, 22:00
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




No mygune nechápu proč se rozčiluješ, když tenhle je úplně jasnej. 3x za sebou si ho smgckem zabijes a dostanes kick na hodinku za vulgaritu :DD Napíšeš do chatu haha pote co ho zabijes, tak si taky nezahrajes na chvilicku :DD no a aby toho nebylo malo tak sam pravidla, ktera by mel jako hrac dodrzovat, tak je porusuje a prakticky vyuziva referee pro svoji osobni potrebu (kdyz se mu nekdo nelibi, pryc s nim :D), protoze si mysli, ze to je ,,pan admin,, :D

Nevim ja bych tohle uz neresil, ale ocenuji tvou snahu a nervy, zes to dokazal napsat :DD Ja uz se v tomhle ohledu nerozciluji, snazim se to brat positivne a s humorem a i proto rad chodim na gp abych se zase nasmal, co jsem to dostal za kick :D Tohle nema cenu, stejne to vzdycky dopadne tak, ze ty ses ten zlej, on byl ten hodnej a tim to konci a aby toho nebylo malo, dostanes ban za neopravnenou stiznost nebo co :DDDd

Proc se rozcilovat? Pojd povodit parbu nebo bio :)

Příspěvek upravil Shisha, 08.10.2009, 22:02.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 09.10.2009, 10:33
Příspěvek #5


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(MyGun. @ 08.10.2009, 19:45) *
...

Djumbo to tu vysvětlil jasně, není třeba nic dodávat. Pokud se ti zdá, že porušil některé pravidlo, vlož sem jeho citaci, o kterém si myslíš, že jej porušil.

QUOTE(Shisha @ 08.10.2009, 23:00) *
No mygune nechápu proč se rozčiluješ, když tenhle je úplně jasnej. 3x za sebou si ho smgckem zabijes a dostanes kick na hodinku za vulgaritu :DD Napíšeš do chatu haha pote co ho zabijes, tak si taky nezahrajes na chvilicku :DD no a aby toho nebylo malo tak sam pravidla, ktera by mel jako hrac dodrzovat, tak je porusuje a prakticky vyuziva referee pro svoji osobni potrebu (kdyz se mu nekdo nelibi, pryc s nim :D), protoze si mysli, ze to je ,,pan admin,, :D

Nikdy jsem ani náznakem podobné chování u nikoho z adminů WolfET nezjistil (kromě MacGyvera). Dle mých zkušeností tvůj komentář pro mě vypadá jako pouhá snaha o „odplatu“ za spravedlivý trest, které přišel při porušení pravidel v tvém případě.

Pokud se mýlím, jistě máš důkazy (např. dema), kterými můžeš svá tvrzení podložit - v takovém případě mě kontaktuj e-mailem.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shisha
příspěvek 09.10.2009, 13:21
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 09.10.2009, 11:33) *
Djumbo to tu vysvětlil jasně, není třeba nic dodávat. Pokud se ti zdá, že porušil některé pravidlo, vlož sem jeho citaci, o kterém si myslíš, že jej porušil.


Nikdy jsem ani náznakem podobné chování u nikoho z adminů WolfET nezjistil (kromě MacGyvera). Dle mých zkušeností tvůj komentář pro mě vypadá jako pouhá snaha o „odplatu" za spravedlivý trest, které přišel při porušení pravidel v tvém případě.

Pokud se mýlím, jistě máš důkazy (např. dema), kterými můžeš svá tvrzení podložit - v takovém případě mě kontaktuj e-mailem.


Jiz v minulem postu jsem se zminil, ze se nebudu rozcilovat a resit to. A i kdybych to natacel (proc bych mel natacet dema na gp? :D), tak to prece tady znam a vim jak by to dopadlo, jako vzdycky (ty ses ten spatnej, my ty hodny). To, ze to pro tebe vypada jako ,,odplata,, za spravedlivy trest je pekne (ja byt tebou, tak bych pod sva kridla take schoval pomocneho admina), zkus si vic chodit zahrat na gp pod jinym nickem nez father a zjistit si jak se pomocni admini ve hre chovaji. Chapu Djumba, ze me nema v lasce, ale mel by me brat jako kazdeho jineho hrace, ktery hraje na gp. Je to hodne ubohe to resit timhle zpusobem, ja si prijdu proste jen zastrilet a asi tento clovek nesnese, kdyz neni ,,nejlepsi,, na serveru. Mel by se chovat jak profik, kdyz uz zastava tuhle funkci na gp. Nebudeme to dal rozebirat, jeste se tu stejne vic pohadame a to fakt nemam za potrebi

Příspěvek upravil Shisha, 09.10.2009, 13:26.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 09.10.2009, 19:48
Příspěvek #7


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(Shisha @ 09.10.2009, 14:21) *
A i kdybych to natacel (proc bych mel natacet dema na gp? :D), tak to prece tady znam a vim jak by to dopadlo

Třeba proto, aby si ostatní nemysleli, že jsi si to jen vymyslel.. :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shisha
příspěvek 09.10.2009, 20:01
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 09.10.2009, 20:48) *
Třeba proto, aby si ostatní nemysleli, že jsi si to jen vymyslel.. :)


No dema se normalne nahravaji, kdyz se musi (turnaje, zapasy,...) anebo kdyz si chce nekdo udelat fragmovie a to jeste nejlepe s tagged oponenty a fragmovie z gp opravdu nepotrebuji :), apod.

Mi je jedno co si ostatni mysli nebo nemysli, mi staci to, co vim ja. :)

no a ta otazka jak jsem se zeptal, proc bych mel natacet dema na gp, tak na to je jednoducha odpoved frag, kde prave zabijim ferdu mi urcite vsichni vynachvali do nebe :D

A timhle bych to skoncil, protoze to je OT

Příspěvek upravil Shisha, 09.10.2009, 20:04.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ouk!
příspěvek 01.12.2009, 13:51
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 20
Registrován: 12.10.2008
ID: 27357




QUOTE(Shisha @ 09.10.2009, 20:01) *
No dema se normalne nahravaji, kdyz se musi (turnaje, zapasy,...) anebo kdyz si chce nekdo udelat fragmovie a to jeste nejlepe s tagged oponenty a fragmovie z gp opravdu nepotrebuji :), apod.

Mi je jedno co si ostatni mysli nebo nemysli, mi staci to, co vim ja. :)

no a ta otazka jak jsem se zeptal, proc bych mel natacet dema na gp, tak na to je jednoducha odpoved frag, kde prave zabijim ferdu mi urcite vsichni vynachvali do nebe :D

A timhle bych to skoncil, protoze to je OT


Btw Djumbo se chová divně, dává mute některým hráčům za vulgarity a urážení a některým zase "kamarádům" co nosili nebo nosí tag NL je prostě ušetří. Tohle podle mě není adekvátní chování admina, už si na něj stěžovalo víc lidí, vím to, ale to je asi jedno, protože pokud si někdo nebude dávat tu práci a dělat si důkazy ukládat logy nahávat dema nevyřeší se tím zhola nic.
Například se hraje hra někdo mě vytočí ja ho pošlu někam on mě taky ja dostanu mute on ne.. Djumbova reakce. To on dělá dost často až teprve po té co ho upozorní pár dalších hráčů dostane mute i druhý hráč. Kdo má tyhle zkušenosti mohl by vyprávět. Dává nepřiměřené tresty a chová se prostě jak ocas. Hodnotí podle statusu toho mám rád toho ne ten mi leze do zadečku ten ne.


--------------------


Klikejte nebo mi umřou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 01.12.2009, 14:17
Příspěvek #10


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




Jedna věc je stěžovat si na někoho.. a jiná věc je, zda jsou takové stížnosti oprávněné a nebo dokonce pravdivé. Tedy tvůj argument „si na něj stěžovalo víc lidí“ nemá asbolutně žádnou váhu.

Nejsme tu u soudu, nemůžeš čekat absolutní spravedlnost. Admini jsou normální lidé, ne právníci.

A co se „nadržování kamarádům“ týče, tak bez důkazů beru takové psaní jako prachsprosté osočování druhých. Je totiž zcela běžné, že absolutně stejnou situaci vyhodnotí více lidí jiným způsobem a vezme si z hoho jiný závěr.. a přitom nemusí být ani jeden závěr odpovídající skutečnosti.

Jako názorný příklad uvedu.. admin přehlédne třeba nějakou tu vulgaritu (je třeba AFK) a někdo si může myslet, že to „přehlédl“ záměrně. A aféra o nadržování kamarádu a o nespravedlnosti je na světě.

Nelíbí se ti, že se admini při trestání nerozhodují stejně dobře jako soudci u soudu? Potom se tedy chovej slušně a nebudeš mít problém s nespravedlivým trestáním.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 09:34
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist