IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Pomoc, prosím adminy UO o pomoc
Gelien
příspěvek 02.07.2006, 15:14
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 02.07.2006
ID: 16088




Nevím čím to může být, ale ještě včera jsem si vesele hrál UO a dnes si zapnu Game Park, přihlásím se a zapnu Midkemii. Dám spustit, napíšu jméno a heslo a ono mi to napíše že jsem spletl heslo nebo jméno, nebo že jestli je můj účet nový tak ještě není aktivován. Zkoušel jsem se několikrát znovu přihlásit a restartovat počítač, ale nepomohlo to. Zkusil jsem přeinstalovat UO, ale taky to nepomohlo, tak se obracím s pomocí na vás. Prosím vás pomozte. Můj email je l.zavodny@centrum.cz .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GM Xavier
příspěvek 05.07.2006, 23:02
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 02.02.2006
ID: 10880




QUOTE(Gelien @ 02.07.2006, 16:14) [snapback]310281[/snapback]

Nevím čím to může být, ale ještě včera jsem si vesele hrál UO a dnes si zapnu Game Park, přihlásím se a zapnu Midkemii. Dám spustit, napíšu jméno a heslo a ono mi to napíše že jsem spletl heslo nebo jméno, nebo že jestli je můj účet nový tak ještě není aktivován. Zkoušel jsem se několikrát znovu přihlásit a restartovat počítač, ale nepomohlo to. Zkusil jsem přeinstalovat UO, ale taky to nepomohlo, tak se obracím s pomocí na vás. Prosím vás pomozte. Můj email je l.zavodny@centrum.cz .

Ufff, tohle priste piste primo na forum midkemie, tady to totalne zapadlo, nemuzeme hlidat X mist, kde se o midkemii pise.

autorovi se ozyvam na e-mail


--------------------
GM Xavier, Midkemia tym
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.04.24 - 02:31
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist