IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> counterstrike 16 problém, co to je "cannot resolve client ip"?
noR|%exa
příspěvek 19.07.2004, 12:20
Příspěvek #1


no remorse _ exa


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 19.07.2004
ID: 2298




cry.gif please help cry.gif
Tak sem si zas jednou rek, ze prejdu na 1.6. nainstaloval sem Steam, nacpal sem do nej jednasestku vzal sem gamezone klient, zmacknul sem si hru, dal spustit a m*d..

Napsalo mi to (po asi trech sekundach v konzoli CS) messagebox priblizne s textem "Cannot resolve client IP (Class C)" a OK a nic. Vi nekdo co to presne je? divny mi je ze presne to samy to dela dyz se chci jako uplna lama pripojit k nekomu kdo hraje na lance ale to je blbost paac jedu z klienta a pripojuju se k verejny (a tudiz Class C) gamezone IP adrese --> co s tim?


please help

exa


--------------------
"..jen pockejte az budu mit prachy na benzin..... " go postal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
martin_czech
příspěvek 10.08.2004, 17:43
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 10.08.2004
ID: 2454




QUOTE(noR|%exa @ 19.07.2004, 13:20)
cry.gif please help cry.gif
Tak sem si zas jednou rek, ze prejdu na 1.6. nainstaloval sem Steam, nacpal sem do nej jednasestku vzal sem gamezone klient, zmacknul sem si hru, dal spustit a m*d..

Napsalo mi to (po asi trech sekundach v konzoli CS) messagebox priblizne s textem "Cannot resolve client IP (Class C)" a OK a nic. Vi nekdo co to presne je? divny mi je ze presne to samy to dela dyz se chci jako uplna lama pripojit k nekomu kdo hraje na lance ale to je blbost paac jedu z klienta a pripojuju se k verejny (a tudiz Class C) gamezone IP adrese --> co s tim?


please help

exa

STEAM ?????...............Výborná věc ale jenom pro Valve.Oni to lidem prostě vnutili,-to je první krok a v druhém kroku zpoplatní přístup na Steam servery pro jednoho hráče a jeden PC na 10 usd /měsíc.....nic nového psal o tom progamers......Hrál jsem Steam,mám originální CD-Key,hrál jsem asi 5 dní a potom bác "duplicitní CD".Tak jsem hledal na internetu,protože nevěřím,že by tak obrovská komunita přešla úderem 1.8.2004 na nadiktovanou STEAM"fuck!" verzi a ejhle existuje i nonsteam verze CS_1,6 -pracuje bez problémů a stabilně,ke stažení na www.filespace.ru ,a dokonce i novinka DoD 1,2 NoSteam na tomtéž serveru,pro více info koruna.bsk@seznam.cz

Díky a nevěřte Valve jde jim o peníze,bude to fungovat jako kabelovka,přejděte na nonsteam
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 20.04.24 - 17:28
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist