IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Demona klient problem, nejde
Azael
příspěvek 08.08.2008, 07:55
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 10
Registrován: 22.07.2008
ID: 26271




Zdravim. GP support ma odporucil sem ,dufam ze to pomoze .

Zdravim. od 23.7 mam problem s Gp klientom ,nejde sa lognut do miestnosti pre hru Nwn , Demona. Pise :Hrac nemuze byt spojen se serverem,chyba v uzivatelskem jmenu alebo heslu. Pripojte se znova.
Skusal som: odstavit firewal,antivir,nove heslo a nick, heslo a nick od znameho, kompletne preinstalovanie klienta , kompletny format hdd, kompletny install celeho systemu Win, vsetko nanovo a nepomohlo.
moje ID :118934

Je to problem konkretne iba klienta Demony,pretoze napriamo sa viem napojit. Tak isto mi ide hrat na DH cez klienta a na teste klienta. Ban na GP nemam ,tak isto na Demone. Keby ze je problem v zle nainstalovanom kliente tak ma nepusti ani na ine servery...prehliadac som tiez zmenil.

To: Dedek . Na servery Demona hram asi 3 roky takze mam k nemu nejaky vztah,mam tam tiez kamaratov a hlavne cely system modulu mi vyhovuje a preto nemam dovod vyhladavat hru na inych serveroch takze ta reakcia ze ked sa mi nepaci ,tak mozem ist hrat niekde inde sa mi zda od cloveka s Vasim postavenim trosku neadekvatna.
Jedno riesenie ,dufam ze docasne,pokial sa nieco neurobi s klientom by tu bolo. Ale to zalezi uz len na Vas pan Dedek ako sa k tomu postavite.Moje ICQ je 420-246-816 Dakujem




Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 03:20
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist