IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Liga v SoF, Liga v SoF
Sammael_Cz
příspěvek 04.11.2005, 09:03
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 04.11.2005
ID: 9364




Pokud máte zájem hrát ligu v SoF. Tak se hlaste na mym ICQ 191-229-864.
Liga by probíhala naprosto jednoduše. Byla by tabulka hráčů a hrál by každý s každým jeden zápas. Hrály by se 2 mapy. Jednu by vybral jeden hráč a tu druhou by vybral jeho protivník. Výsledek by se poslal na mé ICQ. Já bych ho vložil do tabulky. Prvních třeba 8 by postoupilo do playoff. Tam by byla trochu jiná pravidla, které bych uveřejnil pokud by byla liga spuštěna. Co jsem se ptal tak chcou všichni ceny, jenže já chtěl tuhle ligu zaměřit především na fun, ale pokud chcete ceny tak k registraci pošlete třeba 20 Kč a za to se poté nakoupí ceny. Já bych, ale ceny do této ligy moc nepletl a nechal bych ji jen pro zábavu. Nutností by byl mappack na GZ a ICQ. Každý týden by se musel odehrát minimálně jedne zápas. Naopak maximálně 2. Bylo by úplně jedno kdy by se to odehrálo. Záleželo by na domluvě s hráčem, kterého vyzvete. Ještě nevím jestli by liga byla 1 vs. 1 nebo radši po dvojicích nebo trojicích. Mě by se zamlouval model 1 vs. 1, ale na nezáleží jen na mě. Zatím mám přihlášené 2 hráče. Jedním jsem já smile.gif a druhým adricik z clanu Pouta války. Čekám na další hráče. Pokud se nepřihlásí dostatek hráčů, liga nebude spuštěna. Pro ligu bych udělal webové stránky s kontaktem na hráče, tabulkou atd. Čekáme jen na vás. Přihlaste se.
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  hra_12_b.jpg ( 10.87k ) Počet stažení: 12
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpovědi
mycky
příspěvek 19.11.2005, 22:45
Příspěvek #2


ETNIES;-)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 801
Registrován: 19.11.2005
ID: 9657




QUOTE(Sammael_Cz @ 04.11.2005, 10:03)
Pokud máte zájem hrát ligu v SoF. Tak se hlaste na mym ICQ 191-229-864.
Liga by probíhala naprosto jednoduše. Byla by tabulka hráčů a hrál by každý s každým jeden zápas. Hrály by se 2 mapy. Jednu by vybral jeden hráč a tu druhou by vybral jeho protivník. Výsledek by se poslal na mé ICQ. Já bych ho vložil do tabulky. Prvních třeba 8 by postoupilo do playoff. Tam by byla trochu jiná pravidla, které bych uveřejnil pokud by byla liga spuštěna. Co jsem se ptal tak chcou všichni ceny, jenže já chtěl tuhle ligu zaměřit především na fun, ale pokud chcete ceny tak k registraci pošlete třeba 20 Kč a za to se poté nakoupí ceny. Já bych, ale ceny do této ligy moc nepletl a nechal bych ji jen pro zábavu. Nutností by byl mappack na GZ a ICQ. Každý týden by se musel odehrát minimálně jedne zápas. Naopak maximálně 2. Bylo by úplně jedno kdy by se to odehrálo. Záleželo by na domluvě s hráčem, kterého vyzvete. Ještě nevím jestli by liga byla 1 vs. 1 nebo radši po dvojicích nebo trojicích. Mě by se zamlouval model 1 vs. 1, ale na nezáleží jen na mě. Zatím mám přihlášené 2 hráče. Jedním jsem já  smile.gif a druhým adricik z clanu Pouta války. Čekám na další hráče. Pokud se nepřihlásí dostatek hráčů, liga nebude spuštěna. Pro ligu bych udělal webové stránky s kontaktem na hráče, tabulkou atd. Čekáme jen na vás. Přihlaste se.
[right][snapback]153584[/snapback][/right]

ja bych to dal bez cen beztak by to vyhrala ta ku*** Punisher to nemá cenu a bylo by to lepši na 1 vs 1


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Skank!
příspěvek 21.01.2006, 23:37
Příspěvek #3


Nekdy mi jebe!Ale jinak pohoda


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 234
Registrován: 23.04.2005
ID: 6090




QUOTE(CrazyMycky @ 19.11.2005, 22:45)
ja bych to dal bez cen beztak by to vyhrala ta ku*** Punisher to nemá cenu a bylo by to lepši na 1 vs 1
[right][snapback]159538[/snapback][/right]


looool thumbsdownsmileyanim.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Reply to this topicStart new topic
2 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (2 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 1.05.24 - 14:16
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist