IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> ERRATA: ŽÁDÁM BAN DO 1.ZÁŘÍ
Hodnocení 3 V
Double_prdele
příspěvek 14.04.2010, 17:52
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




Žádám ban do 1.9.2010, má osoba s tím plně souhlasí a já sám nebudu v budoucnu banovat žádného admina, od něhož tento ban dostanu. Je to má forma kyberhladovky a elektro-eunušství a hodlám vytáhnout právě skrz udělený trest do doje s větrnými mlýny, jenž zabraňují pokroku v COD UO. Můj volební program má tři body.

Za prvé - GFM TDM, CTF, DM + techniku (hodně sajten s motorkama, těžký tanky, vlaky, protiletecké kulomety)
Za druhé - GFM TDM, CTF, DM + techniku (hodně sajten s motorkama, těžký tanky, vlaky, protiletecké kulomety)
Za třetí - GFM TDM, CTF, DM + techniku (hodně sajten s motorkama, těžký tanky, vlaky, protiletecké kulomety)

V ban listu bych uvítal důvod "na vlastní žádost".
Předem děkuji ochotnému adminovi, který má slova nebere na lehkou váhu

s úctou Double Prdele !!!


P.S. kdyby tam byl menší baník pro AHOSO_WIDAHO, také na moji žádost, jsem pro !!!




--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WITAS
příspěvek 14.04.2010, 17:58
Příspěvek #2


Lamiiik
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 601
Registrován: 16.03.2006
Bydliště Benešov nad Ploučnicí
ID: 13729




Místo žádostí o ban vstup do admin teamu a ty změny po kterých toužíš prosaď, pokud ti na CoD:UO opravdu záleží, tak tím budeš mnohem prospěšnější jak zabanovaný.


--------------------
Userbar - The IT Crowd
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Double_prdele
příspěvek 14.04.2010, 18:03
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




QUOTE(WITAS @ 14.04.2010, 18:58) *
Místo žádostí o ban vstup do admin teamu a ty změny po kterých toužíš prosaď, pokud ti na CoD:UO opravdu záleží, tak tím budeš mnohem prospěšnější jak zabanovaný.


To bude mnohem těžší, než mé teatrální antré směrem k banu. Co pro to můžu udělat? Umím maximálně prudit!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L@chtan
příspěvek 14.04.2010, 18:11
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1219
Registrován: 05.10.2007
Bydliště VnM
ID: 22573




Prdeláči vra? se do díry z které jsi vylezl.. Máš možnost založit co se ti zlíbí (až na barbarossu cry.gif cry.gif cry.gif), tak proč si stěžuješ?!
Např. Amberk - lokomotiva, raketa, motorky, tanky.. co víc chceš? To, že lidi zatebou nepůjdou není chyba hry..

A tímto spamem mi připomínáš jednoho nejmenovaného intergalaktického admina.. thumbsup.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
^ScOrpI?
příspěvek 14.04.2010, 18:24
Příspěvek #5


"Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec."
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1837
Registrován: 17.07.2008
ID: 26194




QUOTE(Double_prdele @ 14.04.2010, 19:03) *
Co pro to můžu udělat? Umím maximálně prudit!


Se to nauč? eh-smiley.gif


--------------------

CoD:UO

Ever wonder if illiterate people get the full effect of alphabet soup?
No good deed ever goes unpunished!
It's the economy, stupid man!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maaIk
příspěvek 14.04.2010, 18:33
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 580
Registrován: 19.12.2007
Bydliště Ratíškovice
ID: 23639




Na co dobrovolný BAN?? Nemáš dostatek hrdosti??

Ty vo*le.. když se ti něco nelíbí a nebo ti bylo naznačeno, že tvé požadavky se plnit nebudou.. tak sem nechoď.

Teatrální gesto .. tady :-D .. pfff.. ..

A nebo myslíš, že na to sbalíš nějakou GP utěšitelku.. ??



Příspěvek upravil maaIk, 14.04.2010, 18:36.


--------------------
baner


-ʞıɯ-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 14.04.2010, 18:48
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




QUOTE(Double_prdele @ 14.04.2010, 18:52) *
P.S. kdyby tam byl menší baník pro AHOSO_WIDAHO, také na moji žádost, jsem pro !!!

Myšlenka je to excelentní. Pane Prdýlko a co bysme v tom volném čase dělali? Máš nějaký náhradní program?
Co by tady bez nás dělali? Apropó za co to bojuješ? GFM, co to je?
To asi bude ta nastavovaná kaše CodUo. Najdi si nějaký smysluplnější cíl.
Když ,už si mě bereš do konečníku teda do ůst tak aspoň napiš pan_AHOSO_WIDAHO. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Paulinho aka GP ...
příspěvek 14.04.2010, 18:48
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 72
Registrován: 06.01.2010
Bydliště Ostrava
ID: 33167




QUOTE(maaIk @ 14.04.2010, 19:33) *
A nebo myslíš, že na to sbalíš nějakou GP utěšitelku.. ??


Ale GP trapitele tím rozhodně zaujal. Vzpoura! To je oč tu běží. Zahájíme revoluci.


--------------------

made by Coll(4funk)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Double_prdele
příspěvek 14.04.2010, 18:58
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




QUOTE(L@chtan @ 14.04.2010, 19:11) *
Prdeláči vra? se do díry z které jsi vylezl.. Máš možnost založit co se ti zlíbí (až na barbarossu cry.gif cry.gif cry.gif), tak proč si stěžuješ?!
Např. Amberk - lokomotiva, raketa, motorky, tanky.. co víc chceš? To, že lidi zatebou nepůjdou není chyba hry..

A tímto spamem mi připomínáš jednoho nejmenovaného intergalaktického admina.. thumbsup.gif


Amberk je ve stylu GFM? Amberk je zrovna příkladem mapy na hovno. Je tu snad 3 - 5 motorek, ale v tom terénu ujedu maxiálně 20 metrů. Je to jako dát ve hře s formulemi pouze velké zorané pole. Amberk je ukázkou nevyužitého potenciálu, stejně jako mód GFM, strčený do HQ stylu, nebo nedej bože do SAD a map typu Neuvile, kde jakákoliv technika zcela chybí (nepočítáme-li vraky, doplňující atmosféru města).


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L@chtan
příspěvek 14.04.2010, 19:02
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1219
Registrován: 05.10.2007
Bydliště VnM
ID: 22573




QUOTE(Double_prdele @ 14.04.2010, 19:58) *
Amberk je ve stylu GFM? Amberk je zrovna příkladem mapy na hovno. Je tu snad 3 - 5 motorek, ale v tom terénu ujedu maxiálně 20 metrů. Je to jako dát ve hře s formulemi pouze velké zorané pole. Amberk je ukázkou nevyužitého potenciálu, stejně jako mód GFM, strčený do HQ stylu, nebo nedej bože do SAD a map typu Neuvile, kde jakákoliv technika zcela chybí (nepočítáme-li vraky, doplňující atmosféru města).

Tak GFM je kapitola sama o sobě...
Když techniku, tak klasiku s bugnim na rhine. Neřekl jsem, že Amberk je nej mapa, pouze že je tam nejvíc druhů techniky..
Na techniku byla nejlepší mapa barbarossa, ale protože pomocí bugu šel shodit server, tak musela z rotace pryč, což je věčná škoda!

Tak co vlastně chceš techniku na GFM, nové mapy nebo co?!


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Double_prdele
příspěvek 14.04.2010, 19:09
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 14.04.2010, 19:48) *
Myšlenka je to excelentní. Pane Prdýlko a co bysme v tom volném čase dělali? Máš nějaký náhradní program?
Co by tady bez nás dělali? Apropó za co to bojuješ? GFM, co to je?
To asi bude ta nastavovaná kaše CodUo. Najdi si nějaký smysluplnější cíl.
Když ,už si mě bereš do konečníku teda do ůst tak aspoň napiš pan_AHOSO_WIDAHO. biggrin.gif


Ano Massa_AHOSO_WIDAHO. Máte pravdu Massa. Původně jsem myslel, Massa Widaho, využít kvality GFM a použít je do svižných módů, jako TDM, DM, CTF. Náš ban by jsme mohli využít k rozjímání a setrvání v klidu, nebo? vy Massa Ahoso se velice trápíte a jste celý neklidný. Ale věřte Sire, Anglie již na celé záležitosti pracuje a civilizovaní lidé, potažmo i vy Massa (ačkoliv já sám osobně mám výhrady vůči vašemu nevybíravému vkusu různých "Neuvile" map) nakonec dosáhnou uznání od plebejského kyberkonzumě založeného lidu, zotročeného adminským syndikátem, jenž je nutí polykat špatná jídla spořádaná za poklusu.

A jak se ptá Paulinho - ano, Massa_AHOSO_WIDAHO je pod praporem revoluce! Již kráčí ulicemi, aby vešel vstříct novím včerejškům, nebo? věří ve filosofii zpátečnictví, kdy se nakonec ustupováním dostaneme na původní výhodné pozice, bereme-li v potaz, že země je ku-la-tá!!!

A? žije náš milovaný Massa Widaho !!!

Příspěvek upravil Double_prdele, 14.04.2010, 19:11.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Double_prdele
příspěvek 14.04.2010, 19:13
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




Mimochodem...kdo je tady králem popu? .... hééééj


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 14.04.2010, 19:30
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




QUOTE(Double_prdele @ 14.04.2010, 20:09) *
Ano Massa_AHOSO_WIDAHO. Máte pravdu Massa. Původně jsem myslel, Massa Widaho, využít kvality GFM a použít je do svižných módů, jako TDM, DM, CTF. Náš ban by jsme mohli využít k rozjímání a setrvání v klidu, nebo? vy Massa Ahoso se velice trápíte a jste celý neklidný. Ale věřte Sire, Anglie již na celé záležitosti pracuje a civilizovaní lidé, potažmo i vy Massa (ačkoliv já sám osobně mám výhrady vůči vašemu nevybíravému vkusu různých "Neuvile" map) nakonec dosáhnou uznání od plebejského kyberkonzumě založeného lidu, zotročeného adminským syndikátem, jenž je nutí polykat špatná jídla spořádaná za poklusu.

A jak se ptá Paulinho - ano, Massa_AHOSO_WIDAHO je pod praporem revoluce! Již kráčí ulicemi, aby vešel vstříct novím včerejškům, nebo? věří ve filosofii zpátečnictví, kdy se nakonec ustupováním dostaneme na původní výhodné pozice, bereme-li v potaz, že země je ku-la-tá!!!

A? žije náš milovaný Massa Widaho !!!

Efendy Prdýlko jsem unešen vaší zapáleností pro věc a že mě strháváte s sebou do hlubin poznání prdelgamingu.
Ale jsem jen stéblo v proudu Neuvile" map, technika mi byla sudičkami zapovězena a GFM hraji jen z čirého zoufalství, neboď si já
bláhový vzal do hlavy, že když přede mnou utekli na GFM, tak že to půjde i obráceně.
Ale je to můj velký životní omyl. Ono se jim líbí nevyváženost zbraní o respech ani nemluvě. Už nechtějí hrát face to face, ale milují faco to prdel.
Dal bych to za vinu konzumu a televizi Nova. Laciná zábava a moc se nenadřít. Ale tahle intimita děje je jen pro vyvolené. Nakonec se všichni vrátíme ke kořenům.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr.w3cko©
příspěvek 14.04.2010, 21:51
Příspěvek #14


What you see is what you play!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2868
Registrován: 07.08.2005
Bydliště AUSTRALIA Tangalooma Moreton island
ID: 7847




pro tech 20 lidi na cod uo uz nema cenu moc delat.kdyz dostanes ban tak nas bude 19 biggrin.gif


--------------------
darovat G body



ドン'トンを見詰める
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 14.04.2010, 23:20
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




Co si takhle zajít s tím problémem k double_proktologovi. Ban bych viděl jako až poslední možnost.
whistle.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 18:00
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist