IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

6 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> e-nOObs "ONE" Night Cup, Tak konečně
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 14.09.2010, 09:40
Příspěvek #31





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




QUOTE(Shotgunman @ 14.09.2010, 07:55) *
No, kdysi to znamenalo každý měsíc pořádat turnaj, ale po nějaké době, kdy se ti pravidleně na turnaj přihlásilo 90 teamů, 70 znich nesplňovali podmínky, 10 znich se nedostavili na žádnej match, 5 dalších dostalo dvakrát kontumaci a tak byli vyřazeni a 4 další ti nadávaly jak je to na hovno přičemž ten poslední byl vítěz... si to komunita udělala sama

Navíc si myslím že současní admini se činí, ty sis nevšim chystaného nového GFM? Jesli si to nečet tak tam bude poměrně hodně úprav a to dá docela dost práce, navíc ještě testung na osobním serveru jednoho z adminů (což je pro většinu výdaj z vlastní kapsy)

Uvědom si že admini za to dostávaj pouze průměrný plat politika, takže to dělají skutečně jen ve volném čase. Nevím kolik ti je, tkaže netuším jesli jsi zaměstnanej, ale pokud chodíš standartních 8 hodin denně do práce s dlouholetou pravidelností, dojdeš domů unavenej

OT: I průměrně inteligentní hráč vidí ,že když se něco opravuje nebo vylepšuje tak je to jen GFM. Poslední zásadní změna pokud si pamatuji bylo odebrání dvou místností z pěti na nějaký cup či na co. Jo zapoměl jsem, ještě ty dobře myšlené a míněné ale nikým nečtené rady vlevo dole. To že už zřejmě byla zlomená hůl nad klasikou nijak neovlivním a GFM mě i ostatním klasické Uo nenahradí. Pořádání turnajů je sice chválihodné, ale je to slepá ulička. Radši tu energii věnovat těm co sem chodí pravidelně a né těm by si rádi zahráli nějaký turnaj a pak stejně nepřijdou. Páteř Uočka na GP byli vždy lidi co si přišli večer po práci, po škole zahrát bez jiných ambicí. Nevím co je pro naše adminy největším uspokojením jestli pořádání nejistých turnajů nebo každý večer pohled na plné místnosti. Když vezmu v potaz momentální stav a vůli lidí co by s tím mohli něco udělat , tak vidím klasické Uo odjíždět na patologii.
O těch adminech jsi mi otevřel oči. Já myslel , že jsou to éterické bytosti přilétající společně s Al Bugatkou v určitých periodách. Jinak píšeš o nich podobně jak Tipos, samé mňau mňau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L@chtan
příspěvek 14.09.2010, 09:47
Příspěvek #32





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1219
Registrován: 05.10.2007
Bydliště VnM
ID: 22573




Tak snad na sebe jako bývalí admin nebude házet špínu thumbsup.gif
Ahoso dej nějaký rozumný návrh jak oživit klasiku UO, když nemáš zkama brát lidi.. teď už se jen komunita zmenšuje a stím nic neuděláš..
Rád si zahraju večer careček, ale když nikdo tu hru ani nezaloží, tak tam ti lidi nedolezou..


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 14.09.2010, 09:58
Příspěvek #33





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




OT a za to se omlouvám: Těžko oživit něco co se nechalo vykrvácet. Svůj návrh jsem již napsal 29.7.2010 :"Kdyby byla v jedné místnosti nastavená rotace všech game typů (ctf, bas, sad atd) jako na jednom nejmenovaném ukrajinském serveru, tak by to možná oživilo trochu skomírající atmosféru na UO." Chodí tam i hráči z kabel1. Koho to zajímá tak a? si zajdou na jejich fórum http://www.kabel1.cz/cod/FORUM/index.htm a najde tam v příspěvku z 22.8.2010 IP toho serveru. Tady IP napsat nemohu ani kdyby to bylo volání o pomoc. Neberte to jako reklamu na cizí server ale zoufalý pokus zoufalého hráče o záchranu již "klinicky mrtvé hry".

Příspěvek upravil AHOSO:WIDAHO, 14.09.2010, 10:38.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shotgunman
příspěvek 14.09.2010, 12:14
Příspěvek #34


Camp? ee, pouze strategické vyčkávání.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 955
Registrován: 03.02.2006
ID: 11303




QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 14.09.2010, 10:40) *
OT: I průměrně inteligentní hráč vidí ,že když se něco opravuje nebo vylepšuje tak je to jen GFM. Poslední zásadní změna pokud si pamatuji bylo odebrání dvou místností z pěti na nějaký cup či na co. Jo zapoměl jsem, ještě ty dobře myšlené a míněné ale nikým nečtené rady vlevo dole. To že už zřejmě byla zlomená hůl nad klasikou nijak neovlivním a GFM mě i ostatním klasické Uo nenahradí. Pořádání turnajů je sice chválihodné, ale je to slepá ulička. Radši tu energii věnovat těm co sem chodí pravidelně a né těm by si rádi zahráli nějaký turnaj a pak stejně nepřijdou. Páteř Uočka na GP byli vždy lidi co si přišli večer po práci, po škole zahrát bez jiných ambicí. Nevím co je pro naše adminy největším uspokojením jestli pořádání nejistých turnajů nebo každý večer pohled na plné místnosti. Když vezmu v potaz momentální stav a vůli lidí co by s tím mohli něco udělat , tak vidím klasické Uo odjíždět na patologii.
O těch adminech jsi mi otevřel oči. Já myslel , že jsou to éterické bytosti přilétající společně s Al Bugatkou v určitých periodách. Jinak píšeš o nich podobně jak Tipos, samé mňau mňau.


teď nechápu na co si tu tedy stěžuješ

Pure CoDUO nijak upravovat ani měnit nejde... protože je to Pure, nejvíc lidí zde chodí na GFM, proto tam chystají nějaké změny.
Není chyba adminů, že se ta hra nehraje. Na to oni nemají prakticky žádný vliv

Rotace různých map a Gametype tu již byla a nevedlo to k ničemu než k stížnostem, nakonec tam taky nikdo nechodil.

Prostě musíš přijmout fakt že toto prostě mrtvá hra je. A stejně jako je tomu s každou dobrou ale již starou hrou, i tady zůstali pouze "zamilovaní". Stím nic dělat nejde


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
^ScOrpI?
příspěvek 14.09.2010, 18:05
Příspěvek #35


"Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec."
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1837
Registrován: 17.07.2008
ID: 26194




QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 13.09.2010, 23:52) *
Sem tam baneček, ale to už taky nee, nebo? není komu. Chcípá to tady.
Né vlastně už vím co to je to adminování. To je zamčít místnost a hrát s kámošema. Tak s tím běžte do hřídele.


No, myslel jsem, že jsi jiný než ostatní, ale spletl jsem se. Vadí ti něco na tom, že si ve večerních hodinách jdem zahrát a pokecat? Je ti snad líto, že nemáš heslo? To lze říct i jinak. "Banečky" budou a to vždy, né třeba ihned 5minut po zjištění "přestupku" nýbrž né vždy to jde ihned takto zařídit. Viz. osobní/technické.

QUOTE(Shotgunman @ 14.09.2010, 07:55) *
Uvědom si že admini za to dostávaj pouze průměrný plat politika, takže to dělají skutečně jen ve volném čase.


Jo a berem i 15tý platy. worship.gif A v důchodu se máme jako prasata v žitě, žejo. tongue.gif


--------------------

CoD:UO

Ever wonder if illiterate people get the full effect of alphabet soup?
No good deed ever goes unpunished!
It's the economy, stupid man!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 14.09.2010, 20:28
Příspěvek #36





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




QUOTE(^ScOrpI? @ 14.09.2010, 19:05) *
No, myslel jsem, že jsi jiný než ostatní, ale spletl jsem se. Vadí ti něco na tom, že si ve večerních hodinách jdem zahrát a pokecat? Je ti snad líto, že nemáš heslo? To lze říct i jinak. "Banečky" budou a to vždy, né třeba ihned 5minut po zjištění "přestupku" nýbrž né vždy to jde ihned takto zařídit. Viz. osobní/technické.

Nevím co změnilo tvůj názor na mě , ale jen posílám dál názor ostatních hráčů co zde ještě jsou. Mysli si co chceš to je fuk. Jako kapitán bys měl vědět že vám zdechá mužstvo a vy se zamčete ve své křišťálové věži. Váš postoj taky určuje situaci na GP. Odvykli jste si chodit mezi lidi. A tvá podrážděná reakce na to že ti to někdo připomene je toho důkazem, trochu jsi zpí.ovatěl. Reagovat jsi měl na problém návštěvnosti Uočka , to je prioritní a ne hraní s kámošema. Aspoň je vidět co preferuješ. O takového admina by potom člověk mohl těžko stát.
A jestli tolik toužíš dát baneček, tak si posluž, včera jsem použil slovo sulini a lulini.

Příspěvek upravil AHOSO:WIDAHO, 14.09.2010, 20:30.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^ScOrpI?
příspěvek 14.09.2010, 20:58
Příspěvek #37


"Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec."
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1837
Registrován: 17.07.2008
ID: 26194




QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 14.09.2010, 21:28) *
Nevím co změnilo tvůj názor na mě , ale jen posílám dál názor ostatních hráčů co zde ještě jsou. Mysli si co chceš to je fuk. Jako kapitán bys měl vědět že vám zdechá mužstvo a vy se zamčete ve své křiš?álové věži. Váš postoj taky určuje situaci na GP. Odvykli jste si chodit mezi lidi. A tvá podrážděná reakce na to že ti to někdo připomene je toho důkazem, trochu jsi zpí.ovatěl. Reagovat jsi měl na problém návštěvnosti Uočka , to je prioritní a ne hraní s kámošema. Aspoň je vidět co preferuješ. O takového admina by potom člověk mohl těžko stát.
A jestli tolik toužíš dát baneček, tak si posluž, včera jsem použil slovo sulini a lulini.


Názor ostatních? Bylo by mnohem krásnější kdyby sem napsali za sebe. Odvykli? Marfyho a Blastyho vidim v klientu furt, to že tam nelezeme my a chodíme si jen zahrát se známejma na tom nic nemění. Adminy v klientu ve hře máte a my (povinnostně starší) jsme na e-mailech pořád. Co si pamatuju tak minulej admin tým jsem v klientu viděl jen při turnajích. To že jsem reagoval na hraní tak proto, protože ten tvůj problém se tady mele pořád dokola a všichni víme asi jen na někteří jak na tom UOčko je. A hodně mě mrzí, že sis asi nevšiml co jsem do týhle hry věnoval času a práce.. to mrzí teď mě. Tady je vidět, že si toho nikdo z hráčů nedokáže vážit (teda vyjímky se najdou 5%?) a všechno bere jako samozřejmost, admini nejsou roboti, ikdyž se tak někdy v 1% chovaj a dělají tak. Myslel jsem, že jsi starší a už ti tohle všechno nemusí nikdo vysvětlovat jako tady těm 15-18 a někdy i víc, no. Škoda.


--------------------

CoD:UO

Ever wonder if illiterate people get the full effect of alphabet soup?
No good deed ever goes unpunished!
It's the economy, stupid man!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 14.09.2010, 22:45
Příspěvek #38





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




QUOTE(^ScOrpI? @ 14.09.2010, 21:58) *
Názor ostatních? Bylo by mnohem krásnější kdyby sem napsali za sebe. Odvykli? Marfyho a Blastyho vidim v klientu furt, to že tam nelezeme my a chodíme si jen zahrát se známejma na tom nic nemění. Adminy v klientu ve hře máte a my (povinnostně starší) jsme na e-mailech pořád. Co si pamatuju tak minulej admin tým jsem v klientu viděl jen při turnajích. To že jsem reagoval na hraní tak proto, protože ten tvůj problém se tady mele pořád dokola a všichni víme asi jen na někteří jak na tom UOčko je. A hodně mě mrzí, že sis asi nevšiml co jsem do týhle hry věnoval času a práce.. to mrzí teď mě. Tady je vidět, že si toho nikdo z hráčů nedokáže vážit (teda vyjímky se najdou 5%?) a všechno bere jako samozřejmost, admini nejsou roboti, ikdyž se tak někdy v 1% chovaj a dělají tak. Myslel jsem, že jsi starší a už ti tohle všechno nemusí nikdo vysvětlovat jako tady těm 15-18 a někdy i víc, no. Škoda.

Sem tam musí člověk přitlačit na pilu aby se něco pohlo, ale tady se nic nehýbe (na klasice). Furt tady neomýlej můj věk. Sem dost starej abych věděl , že vděku se tady nikdy nedočkáš.
Zbytečně to posouváme do osobní roviny. Jen mě zajímá jestli jste uočko odpískali, to je všechno.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WITAS
příspěvek 15.09.2010, 09:35
Příspěvek #39


Lamiiik
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 601
Registrován: 16.03.2006
Bydliště Benešov nad Ploučnicí
ID: 13729




QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 14.09.2010, 23:45) *
Sem tam musí člověk přitlačit na pilu aby se něco pohlo, ale tady se nic nehýbe (na klasice). Furt tady neomýlej můj věk. Sem dost starej abych věděl , že vděku se tady nikdy nedočkáš.
Zbytečně to posouváme do osobní roviny. Jen mě zajímá jestli jste uočko odpískali, to je všechno.


Nevím na co tlačíš, na tu kopu pořezaného dříví? Mám asi halucinace, ale pokud mě oči nepletou, tak v nabídce vidím místnost "MIX - náhodná rotace", není to přesně to kvůli čemu tlačíš na pilu? Nebo jde o to, že ti zlí a oškliví admini tam nedonutí jít lidi, bad admin, jsem ateista, ale děkuji Bohu, že už nejsem admin, protože trávit X hodin na nějakých úpravách a pak číst jen stížnosti, nebo sledovat nezájem je motivující pro tuto dobročinnost. Ten kdo odpískal UO jsou jen hráči. Smrt patří i k životu hry, je neodvratitelná a UO se dostalo do fáze, kdy zůstávají jen opravdu ti milující a povětšinou starší hráči, protože grafický vzhled pro ně není rozhodující. Pokud si myslíš, že máš nápady přínosné pro odvrácení a odložení smrti, tak je to nejmenší se přihlásit do admin týmu.


--------------------
Userbar - The IT Crowd
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zb1nd@
příspěvek 15.09.2010, 13:59
Příspěvek #40





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 61
Registrován: 23.03.2008
Bydliště Dubňany
ID: 24851




QUOTE(WITAS @ 15.09.2010, 10:35) *
Nevím na co tlačíš, na tu kopu pořezaného dříví? Mám asi halucinace, ale pokud mě oči nepletou, tak v nabídce vidím místnost "MIX - náhodná rotace", není to přesně to kvůli čemu tlačíš na pilu? Nebo jde o to, že ti zlí a oškliví admini tam nedonutí jít lidi, bad admin, jsem ateista, ale děkuji Bohu, že už nejsem admin, protože trávit X hodin na nějakých úpravách a pak číst jen stížnosti, nebo sledovat nezájem je motivující pro tuto dobročinnost. Ten kdo odpískal UO jsou jen hráči. Smrt patří i k životu hry, je neodvratitelná a UO se dostalo do fáze, kdy zůstávají jen opravdu ti milující a povětšinou starší hráči, protože grafický vzhled pro ně není rozhodující. Pokud si myslíš, že máš nápady přínosné pro odvrácení a odložení smrti, tak je to nejmenší se přihlásit do admin týmu.



+1


--------------------
Play 4 Fun, Not 4 Win




Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bizziiik
příspěvek 15.09.2010, 14:29
Příspěvek #41





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 842
Registrován: 18.08.2007
Bydliště Jablonec
ID: 21877




Myslím, že amidni toho za tu dobu udělali už dost. Nejenom předchozí admini, ale i ti dnešní. Jak psal witas pokud máš nějaké nápady, tak je zrealizuj, ale ono mít spoustu řečí a nic neudělat to je jednoduché.

S touhle hrou a s celou sérií CoD to jde do kelu jestli jste ještě nezaznamenali. Oni roztrhali totálně komunitu a CoD už je pro PG totálně tabu samozřejmě je tu ještě pár turnají, ale to je jenom otázkou času než to taky zmizí. A nikdo nebude chtít kupovat každej novej díl, jenom ti co chtěj dělat velký ramena, že mají všechny díly, ale už to nemá cenu pokud jsou IW a treyarch trochuchytří, tak tuhle sérii už nechaj a začnou dělat na něčem úplně novém.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shotgunman
příspěvek 15.09.2010, 14:43
Příspěvek #42


Camp? ee, pouze strategické vyčkávání.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 955
Registrován: 03.02.2006
ID: 11303




QUOTE(Bizziiik @ 15.09.2010, 15:29) *
Myslím, že amidni toho za tu dobu udělali už dost. Nejenom předchozí admini, ale i ti dnešní. Jak psal witas pokud máš nějaké nápady, tak je zrealizuj, ale ono mít spoustu řečí a nic neudělat to je jednoduché.

S touhle hrou a s celou sérií CoD to jde do kelu jestli jste ještě nezaznamenali. Oni roztrhali totálně komunitu a CoD už je pro PG totálně tabu samozřejmě je tu ještě pár turnají, ale to je jenom otázkou času než to taky zmizí. A nikdo nebude chtít kupovat každej novej díl, jenom ti co chtěj dělat velký ramena, že mají všechny díly, ale už to nemá cenu pokud jsou IW a treyarch trochuchytří, tak tuhle sérii už nechaj a začnou dělat na něčem úplně novém.


tak to by byli spíš vypatlanci, pokud nejsou ty celosvětové zprávy o prodejnosti CoD zmanipulované tak je to dlouhodobej zlatej důl. CoD, a? už je to sebevětší sračka, má větší prodejnosti než jakákoli jiná hra a málo kterej vydavatel vydává hry v období, kdy vychází i CoD, protože by to byl stupidní tah


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 15.09.2010, 16:33
Příspěvek #43





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




Hoši vy mě dáváte za ušiska. Všechno snesu, jen mě nepodezírejte z nezájmu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bizziiik
příspěvek 15.09.2010, 17:25
Příspěvek #44





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 842
Registrován: 18.08.2007
Bydliště Jablonec
ID: 21877




To shoty
Jo, ale já mluvím o PG a to už je totálně nepoužitelný. je hezký, že si to ty lidi koupí, ale taky vem že tak polovina to hned hodí do koše, nebo to má někde zahrabaný po tom co zjistí jaká to je chujovina. A někteří si to kupujou jenom na SP a není jich málo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^ScOrpI?
příspěvek 15.09.2010, 18:41
Příspěvek #45


"Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec."
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1837
Registrován: 17.07.2008
ID: 26194




QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 14.09.2010, 23:45) *
Jen mě zajímá jestli jste uočko odpískali, to je všechno.


UOčko? Bohužel ještě ne. eh-smiley.gif


--------------------

CoD:UO

Ever wonder if illiterate people get the full effect of alphabet soup?
No good deed ever goes unpunished!
It's the economy, stupid man!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 24.04.24 - 06:49
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist