IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

> LIDI poradte!, ban
MsDinamite
příspěvek 01.10.2008, 23:42
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 01.10.2008
ID: 26989




Zdarec:-)potřebuju poradit...Asi před 5měsícema jsem nechal hrat 16 letýho bratranka hrat přes muj nick Medal of Honor Allied Assault a ten kkt si stahnul wallhack....pužíval sharka a jiny prasešššiny....admin ho samozřejme na zadost ostatních vyscreenoval...No A dostal jsem BANN thumbsdown.gif asi na rok...newíte jak požadat admina($harka)o unbann??jestly to nekdo vy..tak at mi poradi...PLS..diky eh-smiley.gif worship.gif thumbsup.gif

Příspěvek upravil BariX, 02.10.2008, 11:31.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpovědi
 Harry 
příspěvek 02.10.2008, 08:57
Příspěvek #2


Co člověk, to názor.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2517
Registrován: 17.07.2005
ID: 7553




No ono hazeni techle prohresku na nejblizsi okoli lidi (bratr/sestra, mamka, otec, bratranec, babicka, kamarad) je u banu uplne normalni, pochybuju ze ti to nekdo uveri

Mas dve moznosti: Budto mu priznat pravdu, ze jsi hral ty a ze toho litujes a uz to nikdy neudelas, protoze vis, jaky jsi byl vul a ze je to strasna svinarna takhle podvadet pri hrani. A doufat, ze uvidi, ze jsis to uvedomil, co jsi udelal a tak neni duvod abys mel tak dlouho ban(predpokladam, ze stim bratrankem to je vymysl).

A nebo ho presvedcit, ze to byl opravdu bratranek.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 17:46
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist