IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

2 Stran(y): V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> No Packet Flow .., No Packet Flow ..
strécoWolfrámo
příspěvek 06.01.2012, 09:37
Příspěvek #16


jhn_


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1267
Registrován: 21.04.2006
Bydliště Hranice na Moravě
ID: 14423




QUOTE(znamkar @ 26.12.2011, 09:58) *
Zdravím, mám stejnej problém s "no packet flow" zkoušel jsem vše co píšete víše a nepomohlo mi to... nevíte co s tím? taky mě to asi po půl minutě hraní kickne
díky za každej neápad wink.gif


nejdříve si aktualizuj punkbustera... TU...
dále mi prosím napiš, co máš za windows, poskytovatele připojení a hlavně jak to máš doma rozvedené (wifi, kabel ...)

dosti by mi pomohlo, kdybys mi zkopíroval výpis z pingu, ale stačí mi, když mi to popíšeš
běž do Start -> Spustit - napiš cmd a potvrď OK, otevře se ti černá tabulka a tam napiš ping www.seznam.cz -t
nech to chvíli běžet a pak mi napiš jaké hodnoty se ti objevovaly (xx ms)

jinak předpokládám, že ve FAQ jsi hledal a složku pb v CoD dávno máš :D
"13.17.1. Otevřete složku kde máte nainstalované Call of Duty (defaultně: C:/program files/call of duty) a podívejte se zda tam máte složku PB, pokud ano aktualizujte ji viz bod 21., pokud jí tam nemáte stáhněte si jí (download...) a rozbalote přímo do složky Call of Duty (nevytahovat obsah složky PB ani nijak neupravovat, pouze rozbalit a celou nakopírovat do adresáře CoD)"

Příspěvek upravil strécoWolfrámo, 06.01.2012, 09:41.


--------------------
Gandalf, man, you ruined my VUVUZELA! ... Oh no, wait, it's working!
Motherboard: Gigabyte P35-DS4 | CPU: Intel Core 2 Duo E6550 Conroe @ 2,80 GHz | RAM Memory: Kingston 2GB @ 800 MHz | GPU: Gigabyte GeForce 8800 GTX 768 mb | HDD: Seagate Barracuda 250 GB, 16 mb cache | Zdroj: Fortron Blue Storm 500 W | Case: Thermaltake Mambo VC 2000 | DVD RAM: Samsung DVD±R ±RW 20x Drive, Lightscribe, Bulk DL±8.5GB, SATA, Black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Matyo
příspěvek 16.11.2012, 16:33
Příspěvek #17





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 16.11.2012
ID: 44722




QUOTE(strécoWolfrámo @ 06.01.2012, 09:37) *
nejdříve si aktualizuj punkbustera... TU...
dále mi prosím napiš, co máš za windows, poskytovatele připojení a hlavně jak to máš doma rozvedené (wifi, kabel ...)

dosti by mi pomohlo, kdybys mi zkopíroval výpis z pingu, ale stačí mi, když mi to popíšeš
běž do Start -> Spustit - napiš cmd a potvrď OK, otevře se ti černá tabulka a tam napiš ping www.seznam.cz -t
nech to chvíli běžet a pak mi napiš jaké hodnoty se ti objevovaly (xx ms)

jinak předpokládám, že ve FAQ jsi hledal a složku pb v CoD dávno máš :D
"13.17.1. Otevřete složku kde máte nainstalované Call of Duty (defaultně: C:/program files/call of duty) a podívejte se zda tam máte složku PB, pokud ano aktualizujte ji viz bod 21., pokud jí tam nemáte stáhněte si jí (download...) a rozbalote přímo do složky Call of Duty (nevytahovat obsah složky PB ani nijak neupravovat, pouze rozbalit a celou nakopírovat do adresáře CoD)"

kde najdu ke stáhnutí prosim ten PB? :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.03.24 - 02:58
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist