IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

3 Stran(y): V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Soldat 1.5.1 beta, 'the fuck?
Sipar
příspěvek 14.11.2009, 19:53
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 362
Registrován: 25.06.2006
ID: 15915




Countdown konečně klesl až na dlouhou očekávanou 0. Objevuje se link na stažení. Enesceho server je přetížen. "Download complete!". Spuštění instalace. Netrpělivci dostávají křeče do nohou. "Installation complete!". Hurá jdu to spustit! Ouha, chce to pomě abych se nalogoval?! Co to je za nové škaredé mapy? Co se stalo s mým Laosem!? "Access violation". Altefčtyři, altefčtyři...

Jak již někteří bystřejší jedinci určitě zjistili, řeč je o dnes do světa vypuštěné Soldat 1.5.1 betaverzi. A dám ruku do ohně zato, že nemálo nadšencům se výše popsaná situace přihodila.
A co že to nová verze přinesla? Kompletní changelog můžete nalézt ZDE.

Ve zkratce tohle:
- nové mapy
- remaky většiny starých map
- opravy bugů (tohle neberte vážně)
- nové bugy
- nové pěkné(!) F1 menu
- account systém (Chcete hrát multiplayer? Musíte se zaregistrovat!)
- když vám někdo posílá ípéčka na gp (madíku ♥), tak nemusíte složitě do každé kolonky zvlášť vypisovat port atd. Stačí jen jedno copy/paste a je to!
- nové druhy polygonů (nechce se mi o tomhle rozepisovat)
- nějaké statistiky zbraní (nevím, nekoumal jsem to)
- nová HNUSNÁ ikonka Soldatu (alespoň na mém dvacetdvapalci je rozmazaná a vypladá jako "Boldat")

DOWNLOAD ZDE

Btw, pozor na account systém. Přišel jsem nato, že packet, který odesíláte a obsahuje vaše login info neni nijak šifrovaný. To znamená, že pokud já nebo někdo jiný vydá ať už hack nebo pomocnou aplikaci (např. background changer), která obsahuje jistý kód, a vy si tu aplikaci spustíte, tak v tom případě není problém ukrást vám váš účet i s heslem. Naštěstí nejsem svině (haha) a aplikace, které vám nebo komukoliv jinému uškodí nevytvářím.

Můj nazor je asi takový: I přes pěkné nové vychytávky to jde do hoven. A co mě naštvalo nejvíc je to, že hodně ctf map ztratilo takový ten "old Soldat" feeling (laos, snakebite).


Tímto bych chtěl začít diskusi (která se zvrhne ve flame), takže piště své dojmy a nechte emocím volný průchod. Jo a pokud je něco nesrozumitelně napsané nebo jsou v textu chyby, tak mě omluvte - psal jsem tenhle post ve spěchu.

Příspěvek upravil Sipar, 14.11.2009, 19:56.


--------------------
badass
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reebook
příspěvek 14.11.2009, 22:11
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 85
Registrován: 03.10.2009
ID: 32035




Plně souhlasim se Siparem..stáhnu si to nainstalluju,udělám acc,lognu se,hodí mi to asi tři errory,odklikám,připojim se na server a řikám si WTF teehee.gif Pak si chci pustit demo a naběhne mi tam asi 5 errorů..alt+f4. I když sou docela zajímavý tak ty starý mapy předělaný sou hrozný ..Ale Equinox se mi hodně líbí..ten bych jedinej nechal.Dd2 to uplně sprasily a ty nový mapy Luxor,Scorpion,Freefall to je hrozný biggrin.gif Jinak se mi líbí jak udělaly že když tam vložíš ip tak se ti to samo vypíše do ip,port,pw ..A celkovej dojem : Nechal bych to tak je to je radši .. thumbsdown.gif

Příspěvek upravil Reebook, 14.11.2009, 22:12.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
magorko
příspěvek 15.11.2009, 02:50
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 138
Registrován: 03.12.2005
ID: 9848




tak dnes som to stiahol, prve co mna zaskocilo boli prerobene stare mapy, ktore prerobele uplne spatne, stary dobry snakebite, ktory bol o aime a spreji urobili na typicku mapu, kde bude chodit kazdy zase kazdou cestou a budu si niekde hadzat vlajky, equinox sa hraval perfektne, teraz je z neho zase jedna z typickych map, tieto dve mapy boli proste odlisne od tych dalsich asi ako hormone blade atd, ktore do soldatu pridali prave vdaka novym moznostiam, ktore teraz zase beru starym mapam

dalsie co zase posrali je spaska, ktora sa teraz neda nabijat a strielat snou zaroven, od 1.2 sa snazili docielit toho, aby sa tato zbran zacala hravat a dala sa aj vyuzit, no vdaka tomuto tuto zbran budu hrat uz len ti ludia, ktorym sa proste paci ale nebude mat ziadne vyuzitie, no bink u automatov mi nejak nevadi, to co mi vadi je to, ze najprv urobia X dalsich verzii, kde tento bink pridaju a teraz ho chcu zase rusit, z coho sa da usudit akurat to, ze kazda nova verzia zavisi na tom, co beta testerom zrovna vyhovuje

soldat bol zaujimavy prave tym, ze niekdo si moze dovolit dat triple atd, teda nikdy nevies na com si a celu dobu musis hrat naplno, co s dalsimi a dalsimi verziami stracal, vsimam si, ze kazda nova verzia vyzaduje viac taktizovania, co sice neni spatne, ale je to uplne ina hra (za povsimnutie stoji sctfl, kde boli vzdy max 2 favoriti, teraz ich je minimalne 10 a k tomu winning percentage je tiez dost zaujimava = dobre klany, ktore minule sctfl mali okolo 80-90% maju teraz 60%)

nove mapy ktore pridali sa mi pacia, tym myslim mapu, kde padaju mediky a nady a kde padaju flagy, poskytuje to zase nieco nove tej hre

myslim ze by urobili ovela lepsie, kebyze odstrania zopar bugov ako deathmatch, kde neni videt skore, pridaju dmg vsetkym zbraniam okrem DE, MP a minimi, ktore su uz tak dost silne v tejto verzii (hlavne minimi), mozno pridaju nejaku novu mapu, opravia nejaky bug so sekanim v starych mapach a tym by asi tak skoncili

moj celkovy dojem z soldat beta je ten, ze je to uplne odlisna hra od predoslich soldatov, vobec nie tak zabavna ako bola doteraz

Příspěvek upravil magorko, 15.11.2009, 02:55.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TArquilo
příspěvek 15.11.2009, 06:59
Příspěvek #4


Dead man walking !


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 233
Registrován: 25.12.2006
ID: 19256




tak oni vam zas zkurvili soldat ? jdu to checknout :)


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
sytra
příspěvek 15.11.2009, 09:29
Příspěvek #5


(TEAM)[Frag`bY>Sytra] Run, Forest, run!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1671
Registrován: 25.10.2005
Bydliště C:\Soldat\Soldat.exe
ID: 9181




what the hell? Tak já už nevím, co si o tom mám myslet. Asi jedině to, že je dobře, že to nehraju. WTF no bink? Co třeba začít zase hrát se 4ma nádama, b2b jako základní mapu, zrušit baretě dellay and so on. Jako otřesný - jo, chápu, je to beta, ale k online hraní jsem se nebyl schopnej dostat, protože internet explorer (WTF2) mi pořád háže chybu, že cesta na ensenceho uber webu nebylo něco nalezeno. Ten portal co je ve hře je vážně akorát tak vnucování čtení keců od lidí, kteří když už nejsou schopni udělat pořádnou novou verzi hry, tak se snažej prosadit ve slohu a tímdle si zajistěj, že si to aspoň někdo přečte. Logovací systém - no super - co jim je do háje do toho, kolik je mi let - kde je napsaný něco o ochraně osobních dat? A zbytek řekl sipar.
Snakebite - tohle není snakebite - totálně zničená hratelnost téhle mapy kvůli zdem(WTF3 - proč to tam cpali, to mi nejde do hlavy), který se daj prostřelit - Laos - naprosto to samý.
Jako ty mapy vypadaj třeba pěkně, ale soldat není o tom, aby byl hezkej, ale aby se dal hrát - což byl vždycky trochu problém, ale teď to bude extrémní hlavolam.
No zapínat to už nebudu


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elwy
příspěvek 15.11.2009, 09:45
Příspěvek #6



Ikona skupiny

Skupina: Soldat admin
Příspěvků: 315
Registrován: 15.06.2008
Bydliště Brno
ID: 25785




Edit starých map:
Náhodou mně se ta nová verze map líbí. Co se týče ctf_snakebite, tak se aspoň konečně využije ta spodní část mapy. Ctf_Equinox, ten je přímo parádní tím že tam přidaly další respawn pointy a je 2x menší, takže to bude rychlejší hra. Ale laos, ten jedinej se mi nelíbí, podle mne je to moc přeplácaný těma serepetičkama. A co se týče dropdownu2 (dropdown), tak alespoň už nebudu muset nervit, když do báze nahazí 6 granátů, přičemž to v té bázi potom vypadá jak na silvestra.

Nové mapy:
Nic moc, toť vše co k tomu řeknu.

Zbraně:
Jinak teda co se týče změny ve zbraních, tak mne dost překvapilo zkrácení "startupu" barretu, člověk si zavzpomíná na 1.2.1.

Soldat Portal:
Tam je asi jediná dobrá věc, že si můžete za příplatek nechat kontrolovat váš nick, takže se nestane že uvidíte hrače s podobným nickem. Budete unikátní. :)

Bugy a chyby:
Těch je a těch bude, ale teda klobouk dolů, protože mně zatím žádná chyba nenaskočila.


Celkové hodnocení:
No nemůžu zatím plně hodnotit novou verzi, protože je to zatím jenom BETA, ale podle mne to není špatný krok. Aspoň je pár nových věcí, uvidíme jak to bude s těmi bugy.


7/10

Příspěvek upravil Elwy, 15.11.2009, 10:39.


--------------------
livin´ for & dying in...
[ soldat.gamepark.cz ]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^Realek`
příspěvek 15.11.2009, 12:02
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 30
Registrován: 07.03.2007
ID: 20088




Já bych si rád někdy zahrál nějakou verzy víc jak půl roku...


--------------------


SNka by si měli Chaku zklidnit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nucik
příspěvek 15.11.2009, 19:23
Příspěvek #8


I have dick like Jesus


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 144
Registrován: 18.07.2006
ID: 16432




Co k tomu říct ?...

Předem budu souhlasit s Realkem. Když už si člověk zvykne a konečně se přestane nervovat kvůli tomu, že támhle kouká polygon a pokaždý se o něj bugne. Tak oni ten polygon odstraní ale metr vedle udělají novej =). A člověk aby si kupoval karton na jednu blbou cw. (Sice jsem nevýbušný a cw si taky zahraju jen podle počasí, ale je to můj názor.)

-Mapy:
Tvůrcům se nejspíš líbí motiv "džungle". (To už se mi více líbí Siparovo Noirtops)
Nechápu mapy ve kterých jsou neprůchozí, nýbrž prostřelovací zdi. Existuej snad něco takového ?.. Tím mi znechutili hru už v předešlé verzy mapou "Ice_Beam" apod.

-Acc login:
WTF ?!

-Hratelnost:
Zkrácení "startupu" barretu = O to víc je sniper mocnější.
Ano, za mou půlhodinku zkoumání všech map, bugů a chyb jsem se ani jednou nepropadl do země. *POTLESK*

-Celkový dojem:
Here we go ! Du na CSko !


--------------------

Další na řadě jseš TY !!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
magorko
příspěvek 15.11.2009, 23:10
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 138
Registrován: 03.12.2005
ID: 9848




elwy ono vyhoda tychto predoslich map bola v tom, ze kazdy klan mohol vyuzit svoje silne stranky, niektore klany maju rychlych hracov, niektori si dobre prehadzuju vlajky, niektori sa radi boostuju a niektori maju dobry aim, takto z toho urobia len jeden typ hracov, ktori to mozu vyhrat, co mi pride fakt nudne, equinox bol prave o tom ze bol velky a musel tam byt niekdo v tej bazi, aby to udefoval, inak ta registracia je pekna, len mi to pride ako velke zvyhodnovanie hracov ktori zacvakaju, niekdo si chce proste namastit kapsu, namiesto kvalitnej hry urobi sracku pre noobov s nick shield a podobnymi blbostami, aby na tom co najviac zarobil, v dalsej verzii to moze urobit rovno tak, ze kdo si kupi registraciu, ten vyhral a ak budu mat registraciu obidvaja, tak to bude o "skille"

Příspěvek upravil magorko, 15.11.2009, 23:11.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 16.11.2009, 01:15
Příspěvek #10


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12999
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




No je to let co sem to hrával pořádně, ale tak jako tak, žádná verze mi neutekla a díky těm mezerám nejsem tolik ovlivněnej silou "přizpůsobim se".
Takže celkovej pocit kterej se nemění už pár verzí včetně tý nový?


Víc lego, míň igráček.

Mělo by to bejt naopak.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^_^ azzu
příspěvek 18.11.2009, 17:14
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 462
Registrován: 19.12.2008
ID: 28418




QUOTE(TArquilo @ 15.11.2009, 06:59) *
tak oni vam zas zkurvili soldat ? jdu to checknout :)

biggrin.gif Co je nová verze(místo toho, aby to bylo lepší a lepší) tak je tomu spíš naopak.
Ku*va hoďte na gp 1.4.2 a se*te na nový verze...... thumbsup.gif


--------------------
World Trade Center ......ll...... ..............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sytra
příspěvek 18.11.2009, 20:09
Příspěvek #12


(TEAM)[Frag`bY>Sytra] Run, Forest, run!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1671
Registrován: 25.10.2005
Bydliště C:\Soldat\Soldat.exe
ID: 9181




QUOTE(azzu @ 18.11.2009, 17:14) *
biggrin.gif Co je nová verze(místo toho, aby to bylo lepší a lepší) tak je tomu spíš naopak.
Ku*va hoďte na gp 1.4.2 a se*te na nový verze...... thumbsup.gif

1.2.1!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^_^ azzu
příspěvek 19.11.2009, 10:36
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 462
Registrován: 19.12.2008
ID: 28418




QUOTE(sytra @ 18.11.2009, 20:09) *
1.2.1!!!

Sytro postaráš se o to?
edit:lol co to udělali s laosem? takovej žblecht. sicksmiley.gif

Příspěvek upravil azzu, 19.11.2009, 15:48.


--------------------
World Trade Center ......ll...... ..............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sipar
příspěvek 19.11.2009, 17:26
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 362
Registrován: 25.06.2006
ID: 15915




Líbí se mi že nsc nezahálí a opravuje bugy jak na běžícím páse. Právě jsem stáhl v pořadí už čtvrtou aktualizaci.

QUOTE(azzu @ 19.11.2009, 10:36) *
Sytro postaráš se o to?

Nechci sytrovi nijak křivdit, ale aby se o něco takového postaral je imo moc velký zevl biggrin.gif


--------------------
badass
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sytra
příspěvek 19.11.2009, 18:33
Příspěvek #15


(TEAM)[Frag`bY>Sytra] Run, Forest, run!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1671
Registrován: 25.10.2005
Bydliště C:\Soldat\Soldat.exe
ID: 9181




křivdit - za poslední 3 měsíce je to nejlepší lichotka, kterou mi kdo složil


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V   1 2 3 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 24.04.24 - 10:12
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist