IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

 
Closed TopicStart new topic
> NICK a CLANTAG 2, může se někdo vydávat za něco nebo někoho ?
MAEJN
příspěvek 27.10.2006, 21:45
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 140
Registrován: 09.03.2006
ID: 13566




POKRAČOVÁNÍ TÉMATU NICK a CLANTAG, může se někdo vydávat za něco nebo někoho ??

PRO VYSVĚTLENÍ:
téma bylo ZAMČENO (nějak nechápu proč ?? neni to trošku divné přidat příspěvek, který si říká o reakci a zamknout to ?? thumbsdownsmileyanim.gif nechci zatím dělat žádné závěry, ono se to tu určitě vystříbří)

2mcMike (napsal)

pokud se budu cítit nějak poškozenej, tak určitě budu postupovat podle pravidel, které máte na GP, problém který mě zajímal už mám dávno vyřešený, vyřešil ho admin ZAP worship.gif

mezi řádky si čti sám, vždycky platilo pravidlo "co je psáno to je dáno", a pokud to tady funguje na nějaké fikci, iluzi, telepatii nebo jiných domýšlecích metodách, tak teda potěž ....., měl by jsi si uvědomit, že každý člověk si může ty tvoje "mezi řádky" vyložit jinak, ale tozřejmě nemá smysl ti vysvětlovat že ?, ty už jsi si svou postavu vybral co ?, rozhodl jsi se sám (pro ostatní jsi ale celkem omezil výběr, no snad se s tim poperou, zatim bych to teda viděl:

Krusty - hypnotizér
Deatr - v prvním dějství bude pingl, ve druhém dějstí bude ta ženská

určitě jsi se ale rozhodl správně) t_lol.gif


něco konstruktivního jsem chtěl rozhodně vymyslet, ale bohužel jste mi svou nepozorností a neschopností, přečíst si o čem se tu snažíme psát, vzali veškeré iluze o vstřícném (po soukromé zprávě od Deatra i slušném) jednání, namísto toho neustále dokola opakujete to co už je dávno vyřešené nebo mě napadáte, já v tom mam jasno, ale raději to shrnu:

- pokud bude někdo kopírovat nick (výjimku tvoří pouze nicky adminů) nebo clan tag neni za to na GP nijak postižitelný

- pokud ale bude nick nebo clan tag kopírovat takovou formou, že to bude vulgární, napadající, zesměšňující udělejte demo nebo screeny, vyfo?te guidy a pošlete to nejakemu adminovi na mail (postih je formou BANu v rozmezí 1 týden až 2 měsíce)

PS:

ten závěr jsem vůbec nepochopil, takže se urážet ani nemůžu, ale zřejmě jsi si tam našel něco mezi řádky co ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hrskt
příspěvek 27.10.2006, 22:35
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 18.01.2006
ID: 10673




Mno ono kdyz se podivas do vsech prizpevku tak Deatr prudi uplne vsude a Krusty nikdy neodpovi na to na co odpovedet ma. Jinak pravidla GP ...neber je jako vzor... i kdyz je clovek neporusi muze dostat BAN to vim z vlastni zkusenosti....

ohledne closed topicu to je normalni...admini se nechtej zabivat problemem, nebo nemaji cas.... a nebo jen blbou naladu.....

a ted jen sleduj jak se budou sypat narazky..... aspon pochopis na cem GP posledni dobou zacina byt..

Příspěvek upravil Hrskt, 27.10.2006, 22:36.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mcMike
příspěvek 28.10.2006, 01:02
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2661
Registrován: 04.05.2004
Bydliště Olomouc
ID: 1762




Neni duvod sypat narazky a taky nebyl duvod minuly topic neuzavrit. Tema bylo vyrcene a zodpovezene - jak jsi rekl - Zapem. A co se tyka toho narazeni na Krustyho a ostatni - ani jednoho z nich nezte, takze se prosim drzte bokem. Na oba tyhle cloveky jsem velmi haklivy, znam je z RL, takze je muzu soudit, vas neznam proto vas nesoudim. Soude podle prizpevku MAEJNa se mi jen zda, ze si trva na svem a nemini si vycist, ze prakticky je to nemozne a nemyslitelne, nekomu nepovolit pouzivat Fake.

A co se tyka tebe, Hrskt, myslim si, ze kdyby ses choval k adminum, tak jak chces aby se chovali oni k tobe, tak by to taky vypadalo jinak (ta komunikace), ale to plati vseobecne pro kazdeho. Vite me porad fascinuje jedna vec. Na techto serverech mate pokupe spoustu her, spousta lidi se stara o to aby to co nejlip fungovalo, spousta penez se investuje a taky se urcite spousta penez vydelava. Ale podle vas kreteni, co si jenom na lidi oteviraji drzky a co si delaji svoje pravidla, sou lidi, kteri to delaji zadarmo. A jaky vdek kde je? Krasne bylo podekovani v pohobe flashe s milionem THX, ale to je tak mala vyjimka, ze by clovek brecel.

Z kazde strany lita jenom nadavani a pomlouvani a pohorsovani se nad jednanim adminu. A vetsinou to zni od tech nejvic "slusnych" hracu. Kolikrat jsem se ze srandy pohadal s klukama na zapase. Pohrozili sme si banama, vynadali si a po zapase si rekli GG. Ale to jsou taky vyjimky. Lidi co to hrajou pro zabavu, lidi co se chteji potkat s ostatnimi podobneho zamereni, lidi co dokazou rict DEKUJI, lidi co neprudi jenom vidi admina, lidi co chteji pomoct, lidi co se odmenit prijemnym jednanim nebo cimkoliv jinym ve forme citove ci slovni, lidi co hledaji jak pomoct, lidi co pouzivaji hlavu k mysleni a ne k tomu aby jim neprselo do krku, lidi co chcou zazit spoustu srandy... Tech je tu cim dal mene... bohuzel. Nejcasteji je potkavam na nocnich mixech, jako by se schovavali pred "vtipalkama" co moc nemysli, na primou otazku chteji primou odpoved a kdyz jim nekdo rekne nejde to, tak toho dotycnyho oznaci za trotla ABSOLUT nebo aspon za neochotnyho hajzla. Kazdej z techto lidi se na me kdykoliv obrati na ICQ a ja mu kdykoliv odpovim, i kdyz mam prace jako nadelane. Ale od techto lidi sem nikdy neslysel, ze jsem admin na pytel, ze jsem debilek, namachrovanej idiot a podobne... potazmo hypnotizer.

Tihle lidi si prace adminu aspon trosku vazi. Dekuji ze ste to cetli cely... UVEDOMTE SI, ZE VSECHNU TUHLE PRACI PRO VAS DELAME ZADARMO, NEMAME Z TOHO NIC NEZ DOBRY POCIT. TAK SE SNAZTE NAM VYJIT VSTRIC A NE NAM TO JESTE STEZOVAT.

V ramci mozneho casu se dela vse aby se hralo co nejlip a co nejkvalitneji... Doufam, ze si toho konecne nekdo z vas vsiml, pochopil a treba prijde s napadem, jak neco opravit. A doufam, ze se nekteri lidi vykaslou na remcani co je na how*no a doufam, ze ti sami lidi reknou co by s tim oni udelali, potazmo co by s tim mohlo GP KONSTRUKTIVNE UDELAT.

Kdo chce hleda zpusob - kdo nechce hleda duvod..... to je to nejvic vystizne
Podivjte se na Krustyho - nebyt neho, tak CoD na GP neni takovy jaky je. Postavil kvalitni team kvalitnich lidi a od rana do vecera je v praci, kdyz neni v praci, tak maka na GP. Kde ma soukromi? Kde ma cas na pritelkyni?
Co ostatni? Vite to vubec? Co zenati chlapi co delaji pro GP adminy... Napadlo nekoho, ze kvuli tomuto jedliku casu muzou mit kvuli vam hracum doma problemy?
Asi ne, protoze porad nekdo bude nadavat na neochotu.... Tak si to uvedomte, bavte se normalne, a vzdycky dostanete spolehlivou pomoc a reseni....


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MemphiS
příspěvek 28.10.2006, 01:25
Příspěvek #4


oO


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2195
Registrován: 02.11.2003
Bydliště Orlová :-)
ID: 341




nice mcMiku worship.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deatr
příspěvek 28.10.2006, 07:33
Příspěvek #5


Dýýýýýtr je čííííítr!!! A nečum :)
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 1969
Registrován: 20.05.2005
Bydliště Jsem DOKONALOST sama SEBE!!!
ID: 6560




Chtěl bych se vyjádřit na narážky na mě...
Nejsem žádný admin a 3 lidi průměrně mi napíší na xFire či ICQ, abych jim s něčim poradil. Vždy se s nima snažim daný problém vyřešit a když to nejde tak je odkážu na někoho jiného. Jestli si jen občas čtete příspěvky na fóru, tak jste si již museli všimnout, že i tu jsem několika lidem pomohl vyřešit jejich problém a to že závidíte, nebo se vám to nelíbý není můj problém. Hlavně tu prudí fůrt ti samí lidé, které jsem neviděl napsat ani jeden kloudnej příspěvek, pro to aby se snažili někomu pomoct. wow.gif A jestliže si chceš popovídat tak mi napiš na 281-459-301 nebo xFire: deatr
Je už tu z toho totální flame a neřeší se podstata věci, která již byla vyřešena Adminem Zapem.

Příspěvek upravil Deatr, 28.10.2006, 07:35.


--------------------
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krusty
příspěvek 28.10.2006, 10:25
Příspěvek #6


everybody loves silken pussy
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 5887
Registrován: 26.07.2004
Bydliště Prague
ID: 2338




QUOTE(MAEJN @ 27.10.2006, 22:45) [snapback]388789[/snapback]


Dekuji za uznani jakeho mi od tebe prislo, verim, ze by si mou praci zvladal lepe nez ja, protoze co tady pises zni neustale, jak bych to nazval, hypnoticky a stahuje to s tebou dalsi, viz prispevek pod tebou


QUOTE(Hrskt @ 27.10.2006, 23:35) [snapback]388852[/snapback]


byt tebou, tak radeji nic nepisu, jeste si na tebe pamatuju, kazdy zabanovany je totiz hrozne ukrivdeny, ale nekteri zabanovani maji dost sebeucty a trest prijmou, tvuj pripad to nebude

QUOTE(mcMike @ 28.10.2006, 02:02) [snapback]388889[/snapback]


THX Miku, nenapsal bych to lip innocent.gif


--------------------
My důležití jsme. Doby, kdy jsme se tak snažili jenom vypadat, jsou nenávratně pryč
a vubec, my nejsme zadna opozice, my sme vetsinovej vzorek lidstva!

tak to jsme v pěkných sračkách velebnosti
好奇的貓
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAEJN
příspěvek 28.10.2006, 12:42
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 140
Registrován: 09.03.2006
ID: 13566




QUOTE(mcMike @ 28.10.2006, 02:02) [snapback]388889[/snapback]



určitě není důvod sypat narážky, tak proč to děláš (děláte) ??
proč se prostě nevyjadřujete k věci ??

to jsi (jste) jako víc než mi ostatní ?? když to děláš zadarmo a na úkor svého freetime ??

stačí přece říct FAKERSTVÍ nám (vyjma adminů) nevadí, neni to náš problem,
ale pak by jsi si měl uvědomit, že tím vlastně řídáš FAKUJTE

když si to pořádně přečteš tak se dozvíš, kde narážky začli, já totiž nepatřim mezi lidi co si nechaj všechno líbit, a taky tam uvidíš můj obdiv GP projektu a Vaší práce, ale prostě mi nedáváte šanci rozvinout konstruktivní debatu jestli se to dá odstranit nebo nedá (viz komunismus a severní korea), tak co tu brečíš, tady máš konkrétní příklad toho kam to může zajít, když se neumíte vyjádřit k věci, je to tak jednoduchý, spousta lidí, včetně mě, vůbec netuší co to technicky obnáší, jak je to nastavený a co se tam dá a nedá, tak se nám bud věnuj nebo řekni na tohle nemán čas sry, ale nech (nechte) si své jedovatosti a jak píšeš dávej spolehlivou pomoc a řešení

(jo a mimo protokol toho hypnotizera (měl jsem ale dojem, že jsis vybral telepata) jsi si vybral sám, biggrin.gif , neurážej se pls smile.gif )



QUOTE(Krusty @ 28.10.2006, 11:25) [snapback]388980[/snapback]



určitě bych tvou práci nezvládl lépe, ale jak už píšu mcMikemu, za tohle si můžete sami, to že na to má někdo stejnej názor, ale bude spíš obsahem, prostě jste to nechali zajít někam, kde to nemělo skončit, a proč ?


tak nějak bych to rád uzavřel, a pokračoval pouze za předpokladu, že budeš (budete) mít chu? to probírat konstruktivnějš, takže pls k věci, THX


Go to the top of the page
 
+Quote Post
mcMike
příspěvek 28.10.2006, 13:11
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2661
Registrován: 04.05.2004
Bydliště Olomouc
ID: 1762




Nestojiz za nic a proto dal nic psat nebudu... ale muj nazor asi spousta lidi dokaze momentalne pochopit.
S leckym vyjdu, ale s tebou bych nejradeji vybehl...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sonnak
příspěvek 28.10.2006, 13:23
Příspěvek #9


peaceful warrior
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 1945
Registrován: 21.01.2005
Bydliště Liborec
ID: 4669




Hele neuraž se, ale když admini řeknou že to nepude tak to nepude. Taky mám problém s autoritama, ale prostě to ber jako fakt. Kdyby to bylo ku prospěchu codu na GP, věř že by to udělali. Ale tohle prostě nemá smysl smile.gif
Teda...pro zábavu dobrý, uznávám biggrin.gif


--------------------



"Death is not sad; the sad thing is that most people don't ever really live at all"
.Temporary awaY.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oldiceq
příspěvek 28.10.2006, 22:29
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 51
Registrován: 29.04.2006
ID: 14599




Ja jen kratce. Hned na zacatku, kdyz tahle tema odstartovala, by stacilo rict: sorry, neda se to resit, vime ze to spoustu lidi stve, ale proste je to nemozne. To je vsechno. Kdyby nebyly dalsi pripominky a vyjadreni jako: takovy blbosti resit nebudeme, nejsme vase rodice a podobne, topic by neskoncil tam kde skoncil. Ja a jsem si jistej ze Maejn taky, si vazi praci adminu a nikdy neslo ani nejde o jejich urazeni nebo neco podobneho. Proste jen se ocekava jednoducha odpoved. Slusne, normalne bez urazeni. To tady nebylo a porad neni....


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 24.04.24 - 23:28
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist