IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic
> Máme spravedlívé aminy na GP(leda ve snu), Dobří Admini
Hugo_zly_muz
příspěvek 13.06.2010, 18:57
Příspěvek #31





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2610
Registrován: 18.12.2007
Bydliště Luka nad Jihlavou
ID: 23635




Bejt si u toho mohl , ale určitě ne u něj doma před monitorem, jak si můžeš bejt tak jistej že si tam nic nenatáh? whistle.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Trendy.
příspěvek 13.06.2010, 19:20
Příspěvek #32





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 36
Registrován: 06.01.2009
ID: 28776




Mimochodem Ufone psal adminovi a on se oto nezajima kdyz mu napise tak odejde


--------------------
za chyby se platí,ale né penězmi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 13.06.2010, 19:24
Příspěvek #33


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13005
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




Já chci víc mladejch arogantních adminů co se rozlézaj. Motorová pila už tu na foru nějak zrezla od doby, co calllova transformace v ženu byla kompletní a přestal brát tolik estrogenovejch tabletek.


(imho vyřešily se už v soldatu ty bugy s hitama a už se přestalo brečet nad m79? že bych si to zas zahrál..)

Příspěvek upravil I-I.e.r.g.o.t.I-I, 13.06.2010, 19:26.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pol225
příspěvek 13.06.2010, 19:27
Příspěvek #34





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 33
Registrován: 28.06.2007
ID: 21189




QUOTE(Zevvlak @ 13.06.2010, 19:45) *
pekkny hovno ja u toho byl a dal mu to za nic nepravem a to ze ty mu tady lestis kliku je trapny mozna tak pro tebe... nevyjadrj se k tomu kdyz si u toho nebyl nebo o om vis totalni nic...Ři?ilezec

Klidni se...jen sem se vyjádřil,ano možná se mýlim,nebyl jsem u toho,ale tvýmu svědectví taky zrovna dvakrát nevěřim.Pamatuju si ty tvoje výlevy a bezdůvodné urážky když si prohrával etc,o tom tvym s prominutím "vyhulenym" mozku nemluvě.
Jo a nevim proč bych měl být jak ty řikáš "ři?olezec",elwyho neznam,ani tu už nehraju.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zevvlak
příspěvek 13.06.2010, 20:37
Příspěvek #35





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 13.06.2010
ID: 34542




QUOTE(pol225 @ 13.06.2010, 20:27) *
Klidni se...jen sem se vyjádřil,ano možná se mýlim,nebyl jsem u toho,ale tvýmu svědectví taky zrovna dvakrát nevěřim.Pamatuju si ty tvoje výlevy a bezdůvodné urážky když si prohrával etc,o tom tvym s prominutím "vyhulenym" mozku nemluvě.
Jo a nevim proč bych měl být jak ty řikáš "ři?olezec",elwyho neznam,ani tu už nehraju.


sam sis to odkejval nebyl si u toho tudiz mlc my nadavani na tebe bylo je a bude neni co resit. o mim mozku vis asi stejne jako o tyhle situaci takze o tom taky mlc. a nejcastejsi urazenim ohledne veci o kterejch nevis naznacuje tvy vlastni problemy tak si todi ventiloval na xchat a ne sem kde se resi nepricetnost adminu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sytra
příspěvek 14.06.2010, 11:32
Příspěvek #36


(TEAM)[Frag`bY>Sytra] Run, Forest, run!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1671
Registrován: 25.10.2005
Bydliště C:\Soldat\Soldat.exe
ID: 9181




dejte si facky všichni :D po 7mi letech mě tady furt překvapujou určity věci :D Co třeba že by sme vás začli banovat za ty věci za který se banovat má? Jako že třeba že si na tom klientu neustále někdo nadává? Za to že si lidi nadávaj ve hře, že se votekickujete bezdůvodně? Že máte všichni nelegálně reglou hru? (mimochodem ten reg key sem šířil já že :D ale já to zaplatil, poděkoval mi někdy někdo?) Nemám s tím problém, když tady bude každej držkovat za to že dostane ban - já už tu hru fakt klidně zabiju - před dvouma rokama se mi povedlo zkrouhnout počet lidí na klientu v průměru tak o 100, takže se nebojte že bych si pro každýho z vás nenašel nějakej důvod - výhružky? Ano, páč mě serete - 4 roky vkuse furt jedno a to samý - "mě se nelíbí to a mě tam to" a jak dostanete ban tak se akorát de škemrat za vedením. Víte kdo se takdle chová? Děti v mateřské školce - páč ty něco udělaj, potom to trochu přikrměj, řeknou to úplně jinak a na nich žádná vina není, že? Co to je jako za argument že hraje dva dny? Já první co sem udělal když sem to hrál poprvé tak sem šel hledat hack.
Anyway melte si co chcete, i když k banu není důkaz, tak elwood byl nějakým určitým způsobem vybrán jako admin, páč tady jako jedinej něco dělal a je důvěryhodná osoba, tudíž jeho slovo má dle mýho názoru větší váhu než dvou lidí, který ani neznám.

A ta hra je zabugovaná furt stejně :D


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 14.06.2010, 11:54
Příspěvek #37





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(sytra @ 14.06.2010, 12:32) *
Anyway melte si co chcete, i když k banu není důkaz, tak elwood byl nějakým určitým způsobem vybrán jako admin, páč tady jako jedinej něco dělal a je důvěryhodná osoba, tudíž jeho slovo má dle mýho názoru větší váhu než dvou lidí, který ani neznám.

No ty jsi taky dobrej admin. Chápu to tedy dobře, že důkaz není? Pokud není, má být ban zrušen a prozkoumány Elwoodovy adminské praktiky.

Omlouvám se, že se do toho motám, Soldat nehraju, jen reaguju na tento poslední příspěvek. Mě osobně nezajímá, jak to doopravdy bylo, ale když tedy důkaz není, tak začínám historce těchto lidí věřit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maaIk
příspěvek 14.06.2010, 12:18
Příspěvek #38





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 580
Registrován: 19.12.2007
Bydliště Ratíškovice
ID: 23639




QUOTE(sytra @ 14.06.2010, 12:32) *
Co třeba že by sme vás začli banovat za ty věci za který se banovat má? Jako že třeba že si na tom klientu neustále někdo nadává? Za to že si lidi nadávaj ve hře, že se votekickujete bezdůvodně? ...


Promluvil admin ??

Na co tam teda jste, když tyhle věci přehlížíte??

Asi jenom kvůli tomu červenému čtverečku ..

QUOTE(L.T.Sm@sh @ 14.06.2010, 12:54) *
No ty jsi taky dobrej admin. Chápu to tedy dobře, že důkaz není? Pokud není, má být ban zrušen a prozkoumány Elwoodovy adminské praktiky.


S tímhle souhlasím..


--------------------
baner


-ʞıɯ-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 14.06.2010, 12:20
Příspěvek #39





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680




kdo by nechtěl premium zadarmo žejo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Trendy.
příspěvek 14.06.2010, 13:43
Příspěvek #40





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 36
Registrován: 06.01.2009
ID: 28776




Jak to vidim tak se to zamete pod koberec.Jo já když jsem viděl dotazník na cod2 na Admina tak tam bylo napsáno pro Adminy,že pokud máš podezření na nějakého hráče tak si správně máš udělat demo které si máš někam uložit kdyby to po tobě hráč vyžadoval.Ale toto pravidlo bylo asi myšlené ironicky





Edit:Jo a toto pravidlo platí i na všchny ostatní hry bylo to jako pro Admini akorát na cod2 ale jinak to bylo myšleno všeobecně

Příspěvek upravil Trendy., 14.06.2010, 13:47.


--------------------
za chyby se platí,ale né penězmi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^ScOrpI?
příspěvek 14.06.2010, 14:01
Příspěvek #41


"Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec."
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1837
Registrován: 17.07.2008
ID: 26194




QUOTE(sytra @ 14.06.2010, 12:32) *
dejte si facky všichni :D Já první co sem udělal když sem to hrál poprvé tak sem šel hledat hack.


Dva dny v klientu mi stačily, mluva účastníků je opravdu hrozná, samá nadávka. Ale to je taky problém váš jakožto adminů, máte tyhle přestupky banovat a to hned, brzo jim dojde, že se takhle prostě chovat nemá. Já to nainstaloval den před turnajem a Hax jsem opravdu hledat nešel i tu registraci soldatu slyšim poprvý, všiml jsem si, že tam nějaká registrace byla, ale do hry mě to pustilo normálně.. Za dobrej skutek ti poděkuje 5lidí z 30 na to si zvykni.


--------------------

CoD:UO

Ever wonder if illiterate people get the full effect of alphabet soup?
No good deed ever goes unpunished!
It's the economy, stupid man!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 14.06.2010, 15:07
Příspěvek #42


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




Doufam, ze to s tim hackem byl jen vtip, jinak gratuluju cloveku s takovym stylem jednani k admin postu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elwy
příspěvek 14.06.2010, 16:13
Příspěvek #43



Ikona skupiny

Skupina: Soldat admin
Příspěvků: 315
Registrován: 15.06.2008
Bydliště Brno
ID: 25785




Takže vzhledem k tomu, že sem celou situaci řešil s vedením a už vím jak se bude situace nadále řešit, tak se mohu konečně výjadřit i já.
Za prvé bych chtěl upozornit na to, že tu nejsem od toho abych vás tu banoval za to, že si mě "dáváte", od toho tu opravdu nejsem a proto jsem adminem opravdu zvolen nebyl - já jsem dělal jenom svoji práci a vzhledem k tomu, že teď se cheaterům otevřela brána, protože Batleye je vyplé, tak si na chceatování dáváme větší pozor.

Důvod proč sem zadal hráči ban byl ten, že jsem ve hře spatřil to, co byvá dost častý cheat, který umožňuje nadnormálně rychlé létání. (tj. hráč se pohyboval 2x ryhleji než je obvyklé, přičemž nebyl vidět ani efekt trisků, který při letání by vidět být měl)

Jenže celý problém je v tom, že jsem si zapomněl o tom zaznamenat důkaz, který by pomohl k vysvětlení této situace a pomocí kterého bych mohl podpořit ban, který jsem zadal.
Nakonec vzhledem k tomu, že není důkaz jsem ban hrači U-f-o-n-e zrušil.


P.S. Temá se uzavírá, pokud i přes to má někdo nějaké přomínky, tak mám email.

Příspěvek upravil Elwy, 14.06.2010, 16:26.


--------------------
livin´ for & dying in...
[ soldat.gamepark.cz ]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sytra
příspěvek 14.06.2010, 22:54
Příspěvek #44


(TEAM)[Frag`bY>Sytra] Run, Forest, run!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1671
Registrován: 25.10.2005
Bydliště C:\Soldat\Soldat.exe
ID: 9181




A pome do mě všichni :D Mám to rád, když mě lidi poučujou - po třetině mýho života strávenýho u téhle hry mi říkejte jak se chovat k těžce undergroundové herní komunitě, která čítá asi 40 lidí - jo, proč je všechny nezabanovat :D A řekněte mi že ste vždycky byli tak ctění hráči, že ste nikdy nehackovali :D a jo, admin sem jen kvůli čtverečku a premium účtu :D


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 14.06.2010, 23:11
Příspěvek #45


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




QUOTE(sytra @ 14.06.2010, 23:54) *
A pome do mě všichni :D Mám to rád, když mě lidi poučujou - po třetině mýho života strávenýho u téhle hry mi říkejte jak se chovat k těžce undergroundové herní komunitě, která čítá asi 40 lidí - jo, proč je všechny nezabanovat :D A řekněte mi že ste vždycky byli tak ctění hráči, že ste nikdy nehackovali :D a jo, admin sem jen kvůli čtverečku a premium účtu :D


Predstav si, ze jsem nikdy v zadne multiplayer hre necheatoval.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 18.06.24 - 12:45
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist