IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

2 Stran(y): V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> MOHAA, nejde spustit...
MililiVantili
příspěvek 21.05.2009, 12:54
Příspěvek #16





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 106
Registrován: 20.10.2007
Bydliště Velešín
ID: 22823




Na notebooku to běhá v pohodě, takže chybu při instalaci jsem neudělal. Chyba je někde v pc...možná grafika, možná i něco jinýho. Bohužel nevím co.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Excites
příspěvek 22.05.2009, 06:31
Příspěvek #17



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 543
Registrován: 25.09.2005
ID: 8690




Musel by jsi mít integrovanou grafiku aby jsi zrovna v tomhle měl problém,zkoušel jsi jiné ovladače pro svou grafiku?Projdi spuštěné procesy ve správci úloh a povypínej co není třeba,jsem přesvědčen,že to bude klukovina worship.gif ,přeš win zkus odstranit všechny registry "START-spustit-do okénka napiš "regedit"-úpravy-najít-MOHAA.....klávesou F3 pak aktualizuješ a hledá dál,dokud nepromažeš vše,pak zkus instalaci znova.Jistě jsem popsal něco co znáš blush.gif ,tak sorry....zkus co se dá thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MililiVantili
příspěvek 22.05.2009, 23:14
Příspěvek #18





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 106
Registrován: 20.10.2007
Bydliště Velešín
ID: 22823




Tak já nevim...já už se na to asi vys...Registry jsem trochu probral (neboj, nic důležitýho) v procesech mi zbyl akorát explorer a pár blbostí a stáhl jsem nový ovladač na grafiku....jako do teďka jsem si myslel, že počítačům trochu rozumím a jak je vidět, nevim o nich nic thumbsdown.gif . Je to fakt divný... ta hra se mi jako zapne, skočí tam ta hnědá obrazovka a pak místo loga EA to skočí zpět do Widlí......tenhle šrot asi rychle poletí oknem thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anastaz
příspěvek 23.05.2009, 08:47
Příspěvek #19





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1584
Registrován: 18.05.2007
Bydliště H. B.
ID: 20725




Když jsi tam cpal nové ovladače, vyčistil jsi systém od zbytků těch starých? Třeba Drivercleanerem (?) Občas to pomůže.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Excites
příspěvek 23.05.2009, 10:20
Příspěvek #20



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 543
Registrován: 25.09.2005
ID: 8690




Je třeba to opravdu probrat do detailu,může to být a i zřejmě je jen banalita a pokud ti to opravdu nic neblokuje jak jsi psal,tak doufám,že máš mohaa.exe povolené i ve vyjímkách SP2,ono je někdy v těch widlích toto udělat ručně.Pak už bych opravdu sázel na ty grafické ovladače a bude jich spousta.S novou grafikou jsem se před rokem také pěkně potrápil na této hře,ATI jsou dobré v tom,že s každou aktualizací ovladačů se zvedá jejich výkon,ale mají i svá negativa.Pak jsou prográmky,které ti optimalizují systém včetně ovladačů,já používám Advanced System Care Profesional.Když jsem začínal hrát tuto hru,měl jsem Athlon 900 a tu nejobyčenější grafickou kartu a jelo to thumbsup.gif tak neházej flintu do žita worship.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 13:59
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist