IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité upozornění

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 2, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

 
Reply to this topicStart new topic
> cod2 - nonstop hity, nesignalizace hitu
dreamy
příspěvek 14.01.2015, 22:02
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




včera na tdm každá druhá střela hit plus za cca 3 hodiny hraní 25% střel hra nevzala ani jako hit, prostě to šlo skrz.. říkám si lagy nebo co a hru vypnu. Dneska to samé, hráč stojí u mg a já do něj zezadu pošlu karem a buď žádná signalizace hitu nebo jen samotný hit.

Dnes jsem prakticky jen vyhledával kempy a pušky, broka jsou absolutně nehratelné, hraju tu xlet a i kdybych měl zlomenou ruku tak se z metru trefím do hráče co je v neparném pohybu nebo dokonce stojí.

Nelaguju a hráči ve hře dle zobrazeného pingu také ne.

S kompem sem nic nedělal, žádně příkazy nepoužívám.

Vím, že do codka hity patří a někdy to prostě nestřílí nicméně tu teď řeším extrémní případy, kdy např. do kempy z metru napálím dva přímé a hra absolutně nereaguje.

Zkoušel jsem přehodit z directX 9 dna 7, beze změny.


Díky za postřehy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KubiiiCZek
příspěvek 14.01.2015, 22:07
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 170
Registrován: 03.07.2014
ID: 46529




QUOTE(dreamy @ 14.01.2015, 22:02) *
včera na tdm každá druhá střela hit plus za cca 3 hodiny hraní 25% střel hra nevzala ani jako hit, prostě to šlo skrz.. říkám si lagy nebo co a hru vypnu. Dneska to samé, hráč stojí u mg a já do něj zezadu pošlu karem a buď žádná signalizace hitu nebo jen samotný hit.

Dnes jsem prakticky jen vyhledával kempy a pušky, broka jsou absolutně nehratelné, hraju tu xlet a i kdybych měl zlomenou ruku tak se z metru trefím do hráče co je v neparném pohybu nebo dokonce stojí.

Nelaguju a hráči ve hře dle zobrazeného pingu také ne.

S kompem sem nic nedělal, žádně příkazy nepoužívám.

Vím, že do codka hity patří a někdy to prostě nestřílí nicméně tu teď řeším extrémní případy, kdy např. do kempy z metru napálím dva přímé a hra absolutně nereaguje.

Zkoušel jsem přehodit z directX 9 dna 7, beze změny.


Díky za postřehy.


/record
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 14.01.2015, 22:34
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




Jóóó, střílet z brokovnice není jen tak. Jdi se učit na CTF kuchyň, kde jsou zapnuté jen brokovnice. Tam tě naučíme. :-P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dreamy
příspěvek 14.01.2015, 23:23
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




ted sem byl na nahodným serveru přes mulťák a hra funguje uplně bez problému, když někoho trefím na přímo tak normálně padne, ojediněle hit cca každá 20 střela. Tak sem to měl na GP od nepaměti.

Plus mi na jiných serverech automaticky fungují všechny tlačítka na myši, to už sem tu jednou beznadějně řešil..




Příspěvek upravil dreamy, 14.01.2015, 23:26.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 15.01.2015, 01:36
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(dreamy @ 14.01.2015, 23:23) *
ted sem byl na nahodným serveru přes mulťák a hra funguje uplně bez problému, když někoho trefím na přímo tak normálně padne, ojediněle hit cca každá 20 střela. Tak sem to měl na GP od nepaměti.

Plus mi na jiných serverech automaticky fungují všechny tlačítka na myši, to už sem tu jednou beznadějně řešil..

Prostě jsi měl smůlu, brokovnice je o náhodě. Taky mám často pocit, že hra automaticky vybírá nějaké hráče, kterým prostě ztíží obtížnost a naopak vybere hráče, kterým tu hru udělá easy, a tak to nějaký čas trvá než se role otočí. Prostě pár dní po sobě jen hituji (s jakoukoli zbraní) a stále umírám, přestože střílím pořád stejně, hejbu se pořád stejně a hraju se stejnými lidmi a potom přijdou šťastné dny, kdy zabíjím, i když nepřítele nemám vůbec v zaměřovači, ale dva metry vedle, kdy běhám hbitě jako kamzík a kdy mě kulky jen míjejí. teehee.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dreamy
příspěvek 15.01.2015, 03:16
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




Evidentně mi nerozumíš.. já sem si tu neztěžoval, že jsem párkrát hitnul a umřel ale ptal jsem se jak je možné, případně jestli někdo nemá podobnou zkušenost s tím, že stojím metr od nehybného hráče dám mu zásah na torzo (puškou nebo brokou) a hra buď vůbec nezaregistruje střelu a když mám luck tak je to hit
tohle nemá se smůlou nic společného, když to pošlu přes mapu a jen to líznu, tak to můžu okecat špatným aimem ale psal sem přeci, že dnes jsem převážně hledal kempy, chodil k nehybným hráčům do minimální vzdálenosti a přímo to do nich poslal puškou nebo brokou a střela šla bez povšimnutí skrz nebo to byl hit

Do teď sem pařil na jiných serverech a vše je OK, jsem tady už milion let a tohle sem ještě nezažil
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 15.01.2015, 12:17
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(dreamy @ 15.01.2015, 03:16) *
Evidentně mi nerozumíš.. já sem si tu neztěžoval, že jsem párkrát hitnul a umřel ale ptal jsem se jak je možné, případně jestli někdo nemá podobnou zkušenost s tím, že stojím metr od nehybného hráče dám mu zásah na torzo (puškou nebo brokou) a hra buď vůbec nezaregistruje střelu a když mám luck tak je to hit
tohle nemá se smůlou nic společného, když to pošlu přes mapu a jen to líznu, tak to můžu okecat špatným aimem ale psal sem přeci, že dnes jsem převážně hledal kempy, chodil k nehybným hráčům do minimální vzdálenosti a přímo to do nich poslal puškou nebo brokou a střela šla bez povšimnutí skrz nebo to byl hit

Do teď sem pařil na jiných serverech a vše je OK, jsem tady už milion let a tohle sem ještě nezažil

Tak lagy! Buď tvoje nebo soupeře. Ty ho vidíš před sebou, ale ve skutečnosti už stojí jinde a proto ho nezasáhneš. :-P Zdejší servery lagují neustále...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Legio IX
příspěvek 15.01.2015, 15:56
Příspěvek #8


Flirting, fun and new connections without obligations.
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 8102
Registrován: 04.02.2006
Bydliště Usa
ID: 11588




Dej sem demo a budeme chytřejší.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dreamy
příspěvek 17.01.2015, 18:02
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




včera i dnes je vše OK, nevím čím to bylo a doufám že už se to nevrátí.. nicméně ta tlačítka na kryse mě pořád štvou. KDyž zapnu mulťák, dám vyhledat servery, tak ať se připojím kamkoli tak fungují všechna tlačítka na kryse bez problému, proč když hru spustím přes GP klienta tak je hra ignoruje?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sub-Zero
příspěvek 17.01.2015, 19:33
Příspěvek #10


Qui ventum seminat, turbinem metet!
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 head admin
Příspěvků: 5497
Registrován: 14.08.2006
ID: 16943




Můžeš zkusit vzít config_mp.cfg ze složky main/players/nick a nahradit jím ten samý cfg ve složce mappack/players/nick.


--------------------
"To přeci každej civilizovanej člověk ví že když tluče, a někdo na něj zatluče, že na něj tluče proto aby netlouk!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dreamy
příspěvek 17.01.2015, 21:35
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




vyzkoušeno ale bez žádného efektu, nevím vůbec proč mi to gp blokuje.. asi mi z toho praskne cevka

Příspěvek upravil dreamy, 17.01.2015, 21:36.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 17.01.2015, 23:20
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(dreamy @ 17.01.2015, 21:35) *
vyzkoušeno ale bez žádného efektu, nevím vůbec proč mi to gp blokuje.. asi mi z toho praskne cevka

Možná blbá rada, ale zkoušel jsi vyměnit myš za nějakou jinou, která má též více tlačítek? Třeba z nějakého podivného důvodu nemá Gamepark tvojí myšku rád. :-P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dreamy
příspěvek 18.01.2015, 12:10
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




myš mám už 7 let pořád tu samou a 6 let to fungovalo zcela v pořádku. CO sem se sem po roce pauzy vrátil tak to nejede
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 12:24
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist