IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Merc Admin ?, Jako Fakt ?
Tutexxman
příspěvek 23.10.2014, 12:12
Příspěvek #31





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 02.03.2013
Bydliště Náchod
ID: 45285




Někdo žere párno , někdo je alkáč.. ale někteří jedinci přimo fetujou samp.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
koksamore
příspěvek 23.10.2014, 14:24
Příspěvek #32





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 19.10.2014
ID: 46647




Proste se proberte z diskoteky, prestante vracet prava psychopatum. vdolka vykopnete uz nadobro. a neurazejte ho tady na forum (a to se smal empirovi jak pise honziku, ty forum)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 24.10.2014, 11:37
Příspěvek #33





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




a co takhle se na to prostě vysrat :D všichni se z toho můžete zbláznit a přitom stačí to jenom ignorovat. nikomu vám tam jeho přítomnost nepřekáží, když si toho nebudete všímat. každej máme (ano i vy) něco co ostaním může vadit, tak to prostě přejděte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Dinoco
příspěvek 24.10.2014, 13:24
Příspěvek #34





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 115
Registrován: 10.09.2014
ID: 46604




QUOTE(Syny_gateS @ 24.10.2014, 12:37) *
a co takhle se na to prostě vysrat :D všichni se z toho můžete zbláznit a přitom stačí to jenom ignorovat. nikomu vám tam jeho přítomnost nepřekáží, když si toho nebudete všímat. každej máme (ano i vy) něco co ostaním může vadit, tak to prostě přejděte.

¨

Syny ano dobře řečeno ale tak asi je sere to jak píšou že prostě mu to odebrali a zase je znovu admin , a pokud si tu provokaci ve hře nějak udělal aby jim merc dal mute , war nebo něco tak jim to zase vadí žejo ale taky třeba to někoho sere :)

Myslím že merc zatím nic hrozného neudělal pokud jo tak o tom nic nevím a nenadávejte mi teda :D Pokud vám něco teda udělal tak si to s ním vyřešte :)

Příspěvek upravil Mr.Dinoco, 24.10.2014, 13:25.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 24.10.2014, 15:45
Příspěvek #35


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(Mr.Dinoco @ 24.10.2014, 14:24) *
¨

Syny ano dobře řečeno ale tak asi je sere to jak píšou že prostě mu to odebrali a zase je znovu admin , a pokud si tu provokaci ve hře nějak udělal aby jim merc dal mute , war nebo něco tak jim to zase vadí žejo ale taky třeba to někoho sere :)

Myslím že merc zatím nic hrozného neudělal pokud jo tak o tom nic nevím a nenadávejte mi teda :D Pokud vám něco teda udělal tak si to s ním vyřešte :)


Hezky řečeno já jsem přišel o prava a když se admin team rozhodl mi je vratit tak se zas někdo najde kdo to nedože překousnout,var nebo mute davá každej jak uzná za vhodné já zatím hraju podle sebe innocent.gif innocent.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonyCrySkill
příspěvek 24.10.2014, 23:58
Příspěvek #36


Ahoj lidičky ! =D


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 360
Registrován: 27.08.2008
Bydliště Spáléné Poříčí
ID: 26655




Merc sám si to vybrečel bez práv tak my to asi chápeme wow.gif worship.gif..Mercův mozek má v hlavě ---> Joooo,jsem zpátky admin whistle.gif

Příspěvek upravil RonyCrySkill, 25.10.2014, 02:36.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 25.10.2014, 21:43
Příspěvek #37





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




a co má v hlavě tvůj mozek ? IQ to nebude :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonyCrySkill
příspěvek 25.10.2014, 23:33
Příspěvek #38


Ahoj lidičky ! =D


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 360
Registrován: 27.08.2008
Bydliště Spáléné Poříčí
ID: 26655




QUOTE(Syny_gateS @ 25.10.2014, 22:43) *
a co má v hlavě tvůj mozek ? IQ to nebude :D

:D spíš tvůj,ale rád se na někoho provokuješ ;). Já nepíšu z toho s dě*kama thumbsdown.gif ..Kolik ti je vůbec ? kolem asi 23,že ? Měl bys hledat novou holku / manželku než sedět u počítače ..Tak se koukni a nebuď jak sob*c- https://www.youtube.com/watch?v=M4WCEzhaIrc . Moc nejsem aktivní proto jsem se zlepšil život než ty :) ..Všechno mám prachy a makám a ty ? Furt jsi stejný,ale skus to respektovat thumbsup.gif ..Ty jsi opravdu dobrý demen* jak jsi napsal toho IQ :)..Chlape,teď nemám proti tobě

Příspěvek upravil RonyCrySkill, 25.10.2014, 23:44.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Santos.
příspěvek 26.10.2014, 00:12
Příspěvek #39





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 26.10.2014
ID: 46658




Rony ty a tvoje čeština je pruser zkus tohle http://www.super-team.cz/doucovani-ceskeho...CFbPJtAodR2AApw a pak neco piš na fórum jo a kup si kapesniky usmrkanče.. Neni mu 23 mas všechno jo ? Tak to si i rozmazleny No jo no. ty makas možna tak v mc donaldu ty hluchoune se znakovou řeči a omez ten googl špatně ti překládá češtinu... Pac a pusu tvůj kamarád
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 26.10.2014, 07:25
Příspěvek #40



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2006
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Buď sa budete riadiť tým, že tento topic je venované MERCOVI a vyjadríte sa k nemu ( samozrejme slušne ) alebo to locknem a vy si budete môcť emócie vylievať medzi sebou do PM, pretože už tieto príspevky smerujú k informačnej hodnote na 0.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antrax...
příspěvek 26.10.2014, 11:39
Příspěvek #41



Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 284
Registrován: 01.10.2013
ID: 45990




Tak tomu taky už řeknu něco i já!!!.... Všichni tu poukazujete na inteligenci ostatních, ale přitom u každého příspěvku ukazujete jaká je vaše inteligence. Je to jen hra a nejsem tu od toho aby jsme někomu kritizovali kdo jak žije svůj život a nebo jestli napíše místo měkkého i tvrdé y. Jak žijeme svůj život je jen každého věc a nám do toho nic neni. Takže se nejdříve zamyslete nad tím jak se chováte vy a pořád tu někomu neřikejte kdo jak je špatnej. Jak řikám je to jen hra a měli by jste na to koukat z jiného úhlu než na ostatní věci. Proč jdeš a zapneš si SAMP??? Protože si jdu zahrát a ne někoho provokovat, nadávat mu a povyšovat se nad někym. A jak píše sXe, toto je téma určené pro Merca tak se držte tématu.


A ted něco k Mercovi:- Ano Merc v minulosti udělal pár chyb jako Admin, ale jestli se opravdu změnil nepoznáte hned první den co mu vrátí práva. Čeká ho těžký úkol a to získat zpět důvěru lidí a to neni zrovna lehké!!!... Lidi nezapomínají , ale bohužel jen ty špatné věci , ty dobré často rychle zapomeneme. Takže přestaňte pořád koukat na to co se dělo v minulosti, ale na to co bude!!! .... Mercovi přeju hodně štěstí a je to jen a jen v jeho rukách :)

Příspěvek upravil Antrax..., 26.10.2014, 11:40.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 26.10.2014, 12:03
Příspěvek #42


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




HM tak to je hezky napsané,dokud jsem byl admin a dělal akce /tuning atd. o auta,domy,vip tak jsem byl pro každeho ten nej nej admin a když jsem začal banovat za vaše chovaní (slovnik,uražky atd....) tak už jsem nebyl ten nej ale ten nejhorší admin.
Každej se do mě navažel jen proto co dělám.Dobře udělal jsem chybu a za sem zaplatil tím že jsem byl zbaven admin prav ,jak píše Antrax tak každej udělal jednou chybu ale i vy hrači dostáváte 2 nebo 3 šanci a já dostal druhou a snažím se bejt normální a hrat jako každej druhej admin a neee pořad řešit blbosti na serveru a čist pořad forum jak se tady každej do každého navaží,když to nejsem já tak je to SYNY,pak zas SXE,vždy se najde někdo komu budem ležet v žaludku ale mi jsme na sarveru pro vás ale pro vás je to asi pořad malo.
Myslím že žádnému adminovi se nechce banovat jen tak pro radost protože když se admin zamyslí tak když zabanuje někoho tak ta hra ztrací hrače a tim pak upadá do sr....
Neřešte tady pořád jen AT ale i sebe a pište si tady co si taky myslíte o jinejch hračích a přijdete na to že každej hrač má někde nějakou chybu
NIKDO NENI DOKONALý a když už dostane hrač 2 nebo 3 šanci tak si ji zaslouží i admin,je to taky pořád jen hrač thumbsup.gif thumbsup.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 26.10.2014, 12:13
Příspěvek #43





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




rony líbí se mi jak pořád soudíš můj život když o mě nevíš ani ťuk :D já soudim tvé IQ prodle toho že cokoliv co napíšeš nedává smysl :D skoro jako bys vytvořil novej jazyk :D a jedinej důvod proč to dělám je ten, že si hraješ na obrovskýho mistra, jak všechno víš, všechno znáš, do všeho vidíš. jinak bych tě bral jako normálního člověka. a můj život, ten je naprosto normální, takže bohužel, si mimo :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
koksamore
příspěvek 26.10.2014, 12:55
Příspěvek #44





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 19.10.2014
ID: 46647




Tak tohle je fakt sakra komedie

Přehlídka zoufalců, dětí co žijou jen pro samp a blbců biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 26.10.2014, 13:11
Příspěvek #45



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2006
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




QUOTE(koksamore @ 26.10.2014, 12:55) *
Tak tohle je fakt sakra komedie

Přehlídka zoufalců, dětí co žijou jen pro samp a blbců biggrin.gif

thumbsup.gif vidíš a nechcú si to priznať whistle.gif ... najlepšie je, keď sa tu niekto sťažuje a potom napíše - mňa nejaký samp nezaujíma.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 30.05.24 - 15:39
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist