IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic
> sXe
__sXe__
příspěvek 27.07.2014, 16:13
Příspěvek #16



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2006
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




QUOTE(Jackob2012 @ 27.07.2014, 17:07) *
Cheaty sem nemel jak jsem ti psal skakal jsem z hora, a video chcu jinak ten ban je dcla dost nepravem a failujes nejak

Ako som ti už napísal, ukáž mi kde v HORE dosiahneš rýchlost 2282 km/h nebo 901 km/h s huntley.



--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 27.07.2014, 16:33
Příspěvek #17


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




ban je oprávněný, mrzímě, že hráči co dostali opět šanci hrát, přijdou znovu cheatovat


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 27.07.2014, 16:36
Příspěvek #18



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2006
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




QUOTE(bighead @ 27.07.2014, 17:33) *
ban je oprávněný, mrzímě, že hráči co dostali opět šanci hrát, přijdou znovu cheatovat

Ešte to s jackobom budeme riešiť ale zatiaľ ban ponechať.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Trupiiik
příspěvek 27.07.2014, 18:18
Příspěvek #19


Fuck of fotbal, Admini na GTA jsou šašci počmáraný


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 22
Registrován: 16.05.2013
ID: 45603




QUOTE(bighead @ 27.07.2014, 17:33) *
ban je oprávněný, mrzímě, že hráči co dostali opět šanci hrát, přijdou znovu cheatovat


Mě spíš mrzí to, že když mám ban na GTA tak nemůžu hrát COD2. :-/ Jinak Bigu proč myslíš, že hráči cheatují? Protože kvalita adminů je na tak malé úrovni, že vše dělají jenom pro sebe a né pro hráče... Proto hráči jim to chtějí znepříjemnit a to udělají cheatama nebo vulgárními urážkami atd.... Však určitě víte o co jde..... :-) Hold prostě admin jako byl Jack už nikdy nebude, protože ten jediný věděl co dělá, pro koho to dělá a aktivita byla božská!! A hrozně moc mě mrzí co jsem kdysi udělal co se týče Jackového adminování, protože od té doby GTA není GTA...... Toť asi vše.. Tschüss!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 27.07.2014, 18:33
Příspěvek #20


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




QUOTE(Trupiiik @ 27.07.2014, 19:18) *
Mě spíš mrzí to, že když mám ban na GTA tak nemůžu hrát COD2. :-/ Jinak Bigu proč myslíš, že hráči cheatují? Protože kvalita adminů je na tak malé úrovni, že vše dělají jenom pro sebe a né pro hráče... Proto hráči jim to chtějí znepříjemnit a to udělají cheatama nebo vulgárními urážkami atd.... Však určitě víte o co jde..... :-) Hold prostě admin jako byl Jack už nikdy nebude, protože ten jediný věděl co dělá, pro koho to dělá a aktivita byla božská!! A hrozně moc mě mrzí co jsem kdysi udělal co se týče Jackového adminování, protože od té doby GTA není GTA...... Toť asi vše.. Tschüss!

ban platí na celý gp u všech her. Jackob byl hodně aktivní, dělal akce a hře se věnoval hodně, za to mu patří velké poděkování.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piplovic.
příspěvek 27.07.2014, 22:25
Příspěvek #21


hups
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 2483
Registrován: 14.08.2006
Bydliště Ostrava
ID: 16929




ani ty peníze bych mu nedal.. když cheatoval , mělo by mu být odebráno všechno... ať chudák začne odznova..



--------------------
I <3 Škoda Octavia 1 1.8T

Podpis smazán - porušení pravidel fóra - lol :o)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Luiisa
příspěvek 28.07.2014, 01:22
Příspěvek #22





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 06.11.2013
ID: 46063




Sorry ale myslim, ze gang mel pripadnout zastupci gangu vcetne financi, aspon tak to vzdy bylo! Zneuziti lvl to bylo, ale vedeni drzi pri sobe, coz je na gp jiz dlouho znat...napriklad Risa nema rad skillery a nejspis proto vedeni premysli jak odstranit bug na sawnoff.
Omg uvedomujete si vubec, ze MP-SA je popularni tak dlouho prave i kvuli tomuto bugu? :D Vzdyt vznikly aj skill servery na treninky tohoto bugu, dokonce skill scena....Nemam slov...Rovnou zruste sklad, gangy...a pozvete decka z minecraftu :). Kdybyste misto toho udelali ochranu novacku napr. na 2 hodky, aby meli cas se po serveru trochu rozhlednout....Ja uz gamepark nechapu, pro jake hrace se vlastne zacina specializovat?

Co se tyce banu....spousty jich bylo udeleno nepravem, nebo na neumerne dlouhou dobu! Kde je nejaky sazebnik banu? Kde ma hrac nejaka odvolani? Proste admin si usmysli, ze nekdo ma cheats a prd ban, nemusi predkladat zadne dukazy a hrac ma jedinou moznost.....doprosovat se, zadat...ale pokud admin nechce, ani neodepise...je tu spousty jinych serveru, takze nakonec je snazsi jit jinam :)

Ja na tomto serveru vyrostla, Jackob byl skvely admin, coz uz tu nekdo psal, nejen ze delal spousty akci pro hrace, ale jednal s nimi lidsky, nepovysoval se, nebyl arogantni a hlavne mel individualni pristup ke kazdemu lumpovi....ale dekuju vam, ze konecne muzu z gp navzdy odejit, protoze zruseni 2 shotu sawnoff je konecna pro vsechny skillery na vasem serveru, zruste aj sniperky, protoze to je mnohem zakernejsi :D

PS: Piple on ten "chudak", ktery na serveru odehral hafec hodin, choval se slusne, nikoho neurazel....urcite nebude mit zajem zacinat znovu,
myslim, ze my old hraci se na server vracime jen tak obcas, abychom zjistili, zda se neco meni k lepsimu, nebo to jde total do kopriv ;). Mmj slusne se vyjadril k zneuziti lvl, sam priznal, ze cheatoval a ceho se dockal? :D Jen arogantnoho vysmechu a nadrazeneho chovani, ktere je na gp z admin tymu citit vsude ;) Paradoxne jediny Bighead se chova k hracum normalne...

Příspěvek upravil Luiisa, 28.07.2014, 02:05.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 28.07.2014, 06:35
Příspěvek #23


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(Trupiiik @ 27.07.2014, 16:37) *
Haha a jakto, že ze dne na den jsi majitel ty a né já ?? :O Že by to server přepsal ? :O :DDDDDDDDDD


Ahoj all,s toho co tu čtu tak Sxe zabanoval trupíka a pak přepsal jeho majetek na sebe!!!!Sxe jako admin na tohle nemáš pravo i když byl gang dříve tvůj,gang by měl zustat toho čí je a když je hrač neaktivní tak se automaticky přepíše na zastupce,vždy to tak bylo a myslím že i bude.Ostatní odebraní majetku se odebírá až podle zavažnosti chovaní na serveru ale jak vim tak napřed se odebirá VIP pak UNIQUE AUTA a pak VIP DŮM a až nakonec jsou penize,o gangu nikde nidko nikdy nepsal.
Trupíku gang se nepřepíše na jineho majitele během 24 hodin to nejde a jak tu někdo psal tak to vypadá že si SXE trošku pohral s tvým a svým učtem.
Každej admin tohle ví a nedělá se to brat majetek jen protože byl jeho,pardon ale tohle je sv.....a jak znám Trupa tak s ním nikdy nebyly žadné problemy a tohle si nezaslouží.Ban má asi pravem až tak jsem to nezjišťoval ale Sxe trošku se zamysli whistle.gif whistle.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Painkiller
příspěvek 28.07.2014, 11:51
Příspěvek #24


Painkiller22
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 814
Registrován: 30.09.2011
ID: 42348




QUOTE(Luiisa @ 28.07.2014, 02:22) *
napriklad Risa nema rad skillery a nejspis proto vedeni premysli jak odstranit bug na
sawnoff.
Omg uvedomujete si vubec, ze MP-SA je popularni tak dlouho prave i kvuli tomuto bugu? :D
Vzdyt vznikly aj skill servery na treninky
tohoto bugu, dokonce skill scena....Nemam slov...Rovnou zruste sklad, gangy...a pozvete
decka z minecraftu :). Kdybyste misto toho udelali ochranu novacku napr. na 2 hodky, aby
meli cas se po serveru trochu rozhlednout....Ja uz gamepark nechapu, pro jake hrace se
vlastne zacina specializovat?

Jako ja nevim ale uvedomujes si ze kazdy se nechce ucit ten takzvany "skill" a ze ve hre existuji i jine zbrane nez sawn-off shotgun? biggrin.gif
Vzdyt tohle preci neni CS(Counter Strike) nebo CoD (Call of Duty) aby se tady porad musela vyuzivat jen jedna zbran protoze "jista skupina lidi" jinak ani hrat neumi thumbsdown.gif Ze nekoho treba nebavi kdyz po nem nekdo porad strili jen se sawn-off shotgun jako s minigunem? biggrin.gif
Dalsi vec nechapu proc by se mel zrusit sklad, gangy atd... jen kvuli duvodu co tady pises to sa mi zda jako docela legracny duvod to mas jak kdyby meli zrusit obchod s ovocem jen proto ze tam prodejce nehce prodat treba jablka biggrin.gif

QUOTE(Luiisa @ 28.07.2014, 02:22) *
Co se tyce banu....spousty jich bylo udeleno nepravem, nebo na neumerne dlouhou dobu!
Kde je nejaky sazebnik banu? Kde ma hrac nejaka odvolani? Proste admin si usmysli, ze
nekdo ma cheats a prd ban, nemusi predkladat zadne dukazy a hrac ma jedinou moznost.....
doprosovat se, zadat...ale pokud admin nechce, ani neodepise...je tu spousty jinych serveru,
takze nakonec je snazsi jit jinam :)

Myslis treba tohle : ODKAZ ?
Jaky odvolani? pokud hrac dostane ban tak muze napsat danymu adminu na email kde ho pozada o objasneni duvodu banu + o dukaz. Tak to tady vzdy bylo pokud vim jen treba si to vedet najit a ne si jen zacit stezovat bez toho aby sis overila informace. Jinak myslim ze jako v kazdy online hre i tady plati (nejom ve hre ale i na celym GP) ze se vstupem/registraci do hry dany hrac souhlasi a je obeznamen s pravidly serveru/stranky a ze neznalost pravidel neomlouva ( to je ta pekna hlaska co se vam ve hre zobrazuje docela casto)

QUOTE(Luiisa @ 28.07.2014, 02:22) *
Ja na tomto serveru vyrostla, Jackob byl skvely admin, coz uz tu nekdo psal, nejen ze delal
spousty akci pro hrace, ale jednal s nimi lidsky, nepovysoval se, nebyl arogantni a hlavne
mel individualni pristup ke kazdemu lumpovi....ale dekuju vam, ze konecne muzu z gp navzdy
odejit, protoze zruseni 2 shotu sawnoff je konecna pro vsechny skillery na vasem serveru,
zruste aj sniperky, protoze to je mnohem zakernejsi :D

Co se tyce Jackoba ano mel dobrou aktivitu a ano snazil se dokud si v jeden den neprisel do hry s cheatama a nezacal je pouzivat a jak vidim porad nepresel pres to ze kvuli tomu byl vyhozen z AT a zacal se pak do ostatnych adminu navazet a hledat chyby aby je postupne povyhazoval odtamtud. Hold nekdo si neumi priznat chybu a u nest pravdu a dava to za vinu jinym lidem.

Příspěvek upravil Painkiller, 28.07.2014, 12:02.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jackob2012
příspěvek 28.07.2014, 12:08
Příspěvek #25





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 37
Registrován: 06.01.2013
ID: 44981




Na muj ban nemaj ani dukazy ani video kde cheatuju, jinak merc se nemel chovat tak jak se choval jinak bych proti nemu nic nemel.. A ze to davam za vinu jinym lidem ? wtf XDD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piplovic.
příspěvek 28.07.2014, 12:13
Příspěvek #26


hups
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 2483
Registrován: 14.08.2006
Bydliště Ostrava
ID: 16929




Tak ať to vrátím zpátky do spravné míry.

Pokud se najde na serveru cheater , tak jsem návrhoval odebrat mu všechno co vlastnil. Není a nebude náš problém že hráč něco neunese a zapne cheaty. Je to holt jeho problém.

Co se týče sXe , jako admin má právo si vše napsat na sebe a disponovat stím. Nevím vůbec zda byl vlastník už dríve , ale tohle řeší pouze Hlavní Admin s dotyčným administrátorem.. tak to tu už vůbec neřešte.

dále: sazebník trestu existuje , administrátor by se měl podle toho chovat a dodržovat to co je a bylo napsáno. Pokud ne , hrozil by mu trest. To už řeší Hlavní Admin.
http://forum.gamepark.cz/index.php?showtop...mp;#entry865518

Každý Administrátor je povinný udělat důkazné materiály. Každý hříšník si ho může vyžádat.. Pokud mu ho Administrátor neukáže , hráč má právo napsat Hlavnímu Administrátorovi o unban za bezdůvodné zabanování aneb bez důkazů.

Jinak klidně napíšte mi :-D i když nejsem admin a vytočím celý AT GTA SA-MP.

Příspěvek upravil Piplovic., 28.07.2014, 12:13.


--------------------
I <3 Škoda Octavia 1 1.8T

Podpis smazán - porušení pravidel fóra - lol :o)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Luiisa
příspěvek 28.07.2014, 13:47
Příspěvek #27





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 06.11.2013
ID: 46063




QUOTE(Painkiller @ 28.07.2014, 12:51) *
Jako ja nevim ale uvedomujes si ze kazdy se nechce ucit ten takzvany "skill" a ze ve hre existuji i jine zbrane nez sawn-off shotgun? biggrin.gif
Vzdyt tohle preci neni CS(Counter Strike) nebo CoD (Call of Duty) aby se tady porad musela vyuzivat jen jedna zbran protoze "jista skupina lidi" jinak ani hrat neumi thumbsdown.gif Ze nekoho treba nebavi kdyz po nem nekdo porad strili jen se sawn-off shotgun jako s minigunem? biggrin.gif
Dalsi vec nechapu proc by se mel zrusit sklad, gangy atd... jen kvuli duvodu co tady pises to sa mi zda jako docela legracny duvod to mas jak kdyby meli zrusit obchod s ovocem jen proto ze tam prodejce nehce prodat treba jablka biggrin.gif


Kille to vi kazdy, ze ve hre jsou i jine zbrane...a??? Ze se nekdo nechce ucit sawnoff 2 shot ...a???? Co tim basnik chtel rict? grrr.gif Kazdy hrac si oblibi nejakou zbran, kazdemu hraci jde ve hre o neco jineho....nekdo je materialista a obchoduje, nekdo zlodej a okrada duverivce, nekdo skiller a buduje si respekt, nekdo policista a rad chyta lumpy...Je to zkratka mesto zlocinu a kazdy typ hrace ma ve hre sve moznosti. Kazda z techto moznosti vyzaduje nejaky um a zkusennosti wink.gif . Nwm kolik ti je Kille, ale tva reakce mi pripada jako reakce 14-tileteho rozmazleneho pubertaka, ktery na kazdou reakci okamzite hleda protiargumenty, misto aby se trochu zamyslel...trocha empatie by neskodila rolleyes.gif . Jinak budu chodit radeji do zeleniny, kde nechybi zadana zakladni surovina napr. brambory wink.gif


QUOTE(Painkiller @ 28.07.2014, 12:51) *
Myslis treba tohle : ODKAZ ?
Jaky odvolani? pokud hrac dostane ban tak muze napsat danymu adminu na email kde ho pozada o objasneni duvodu banu + o dukaz. Tak to tady vzdy bylo pokud vim jen treba si to vedet najit a ne si jen zacit stezovat bez toho aby sis overila informace. Jinak myslim ze jako v kazdy online hre i tady plati (nejom ve hre ale i na celym GP) ze se vstupem/registraci do hry dany hrac souhlasi a je obeznamen s pravidly serveru/stranky a ze neznalost pravidel neomlouva ( to je ta pekna hlaska co se vam ve hre zobrazuje docela casto)


Jejda tak sazebnik uz je wow.gif to sorry...ale treba cheats...2.3.Cheatování: 1 měsíc - 2 roky...hehe...nato, ze admini nepoznaji treba aimbot, NRLD nb autoscroll je to dost velke rozpeti thumbsdown.gif Jinde se dava nejprve navrh na ban+dukazy na web a povereny zkuseny admin tuto schvaluje, hrac se tam muze branit. Tady? Jo jasne, napis adminovi, cekej tyden zda ti odepise, cekej zda ti nejaky dukaz vubec posle...po 14 dnech uz nemas chut neco resit...notabene kdyz vime, ze AT drzi pri sobe a i kdyz je Bighead ferovy, preci jen veri vic svemu AT a hlavne ani on nerozezna cheats pro skill od lagu z videa lagera s nizkym fps biggrin.gif Na tuto byl jednicka Jackob a vis proc? Protoze ovladal sawnoff, mel zkusennosti, natacel videa a dokazal rozeznat lagy, bugy a cheats tongue.gif


QUOTE(Painkiller @ 28.07.2014, 12:51) *
Co se tyce Jackoba ano mel dobrou aktivitu a ano snazil se dokud si v jeden den neprisel do hry s cheatama a nezacal je pouzivat a jak vidim porad nepresel pres to ze kvuli tomu byl vyhozen z AT a zacal se pak do ostatnych adminu navazet a hledat chyby aby je postupne povyhazoval odtamtud. Hold nekdo si neumi priznat chybu a u nest pravdu a dava to za vinu jinym lidem.


Kille? biggrin.gif Pokud je mi znamo...Jackoba nikdo nevyhodil z AT za cheaty thumbsdown.gif Cheat pouzil davno pote a byla to jeho mala ucelova demonstrace proti Risovi, ktereho trochu posikanoval wink.gif

Příspěvek upravil Luiisa, 28.07.2014, 14:22.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 28.07.2014, 14:57
Příspěvek #28



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2006
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Ešte raz a kto sa chce vyjadriť, tak prečítať.

Gang bol kedysi môj, avšak server vypadol na 3 dni a môj gang odkúpil niekto iný, avšak majiteľ gangu som bol stále ja. Samozrejme práva som v ňom nemal, videl som iba gang chat a písalo mi, že GANG mám. Vedel o tom aj Big.
Keďže som videl, že ho o 2 dni odkúpil Vixx, tak som to prestal riešiť, pretože som to nechcel komplikovať + mal som v škole toho veľa, myslím že aj on, tak sme sa dohodli že po štátniciach to poriešime, ale on to predal Trup1kovy. S ním som sa o tom taktiež bavil, písali sme si a sám som mu povedal, že keď ho má, tak nech ho má.

Trup1k však dostal ban za opakovaný cheating a v tomto prípade sa mu môže, čítať môže odobrať celý majetok, vrátane gangu ( odpredá sa mestu ).
Následne po bane trup1ka som kontaktoval Bigheadu s prosbou, či by ten gang nemohol prepísať na mňa, keďže by som ho získal bez toho, aby niekto niečo stratil ( keďže trup1k teoreticky môže prísť o celý majetok ).

Big mi ho ráno v sobotu pripísal na mňa ( nevedel som o tom ) a následne som sa to dozvedel až v nedelu, keď mi jeden člen z toho gangu napísal, že gang je BUGNUTY.

Takže ho mám prepísaný na mňa, nachádza sa v ňom BUG a ten treba poriešiť.

Takže - Ja som si nič nepripísal na seba, nič som nezneužil ani som sa s ničím nehral. Takže poprosím hlavne jedného EX ADMINA, aby si najprv niečo overil a až potom písal.

PS : Žiadny zástupca gangu sa mi NEOZVAL a ja som ho v gangu už NEVIDEL, takže ak by mi niekto napísal, či do hry, alebo do pošty, tak ten GANG môžeme kludne poriešiť. Avšak ak ma chce niekto hneď urážať, prípadne sa mi vôbec neozve, tak potom nemám čo riešiť.

Příspěvek upravil __sXe__, 28.07.2014, 14:58.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zabadolf
příspěvek 28.07.2014, 14:59
Příspěvek #29





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 33
Registrován: 20.02.2014
ID: 46346




Ty piko :D

provinilcuv majetek pripada adminovi? nekdo v necem vynika, ta vec zneprijemni hru urcitym lidem - zruřit, jindde akceptovano, u nas ne. a spousta a spousta.

no a pokud to tak neni, je mi to fuk..

na miste At bych se zamyslel nad tim, jestli dale jednat jako debilnii komunisti, nebo udelat neco poradnyho pro server (jo, big se aspon snazi, zbytek fakt jak zapraskany bolsevici.)

Příspěvek upravil zabadolf, 28.07.2014, 15:03.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 28.07.2014, 15:01
Příspěvek #30



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2006
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




QUOTE(Mercurius3 @ 28.07.2014, 06:35) *
Ahoj all,s toho co tu čtu tak Sxe zabanoval trupíka a pak přepsal jeho majetek na sebe!!!

Poprosím ťa, aby si sa nevyjadroval k niečomu, o čom vôbec nič nevieš, pritom PRAVA na forum máš, tak OTVOR TIE TVOJE OCI a začni čítať aj to, čo píšu ostatní.

A o zneužívaní práv by som na tvojom mieste POMLČAL, keďže si dennodenne zneužíval admin práva na hráčov, ktorí ti v hre vadili alebo napísali VDOLEK. Mňa taktiež volajú sexouš a nedávam im zato bany thumbsup.gif


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 10.05.24 - 15:23
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist