IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

 
Reply to this topicStart new topic
> Chovani adminu na GZ Mohaa
sydney...
příspěvek 10.02.2005, 13:25
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 31
Registrován: 10.02.2005
ID: 4964




Tak se docela divim ze tady na foru neni jeste toto tema vubec zalozene hmm asi jsem jedinej co se citi nejak poskozen :/. Dostal jsem ban za to ze jsem votoval admina na kick i kdyz jsem se v pravidlech o tomhle nedocetl ze se to nesmi. Abych to upresnil atreides si prisel do hry zmenil si ff z off na on i kdyz to chtel asi cca 1 hrac z cca 25 tak jsem ho navotoval na kick at si to jde menit nekam jinam. On zacal vyhrozovat banem a kicknul me tak jsem se vratil do hry dal mu TK a napsal FU at ma aspon duvod mi dat ban :-). Bojler mi rekl ze je logicke ze se nesmi votovat admin na kick i kdyz to neni napsane v pravidlech, ale je divne ze toto logicke pravidlo si domysli on atreides ale treba dalsi admin ne proc? To ze si atreides meni nastaveni hry toje mu jedno s tim se asi nic delat nebude ale to ze jsem dal JEDNO TK za to mam hned 14dnu ban. Vecer jdu znova na GZ doufal jsem ze atreid uz spi a bude klid jdu do hry po chvilce prisel duchodce opet bylo nastaveno ff off a nikdo krom jednoho hrace nechtel on ale co neudelal duchodce zmenil si to v pohode na on tak jsem mu slusne napsal at to vrati zpet ale on nic tak jsem mu to psal asi dalsich 5 her SLUSNE! jednu hru jsem diky jeho prepnuti dostal tk pze si kazdej hral a strilel do svych protoze vedeli ze je ff off pak jsem to ozkousel take na duchodcem ale on to prepl tak jsem mu ubral nejake to hp a on se ke me otocil a dal mi TK umyslne! presne takove jsem dal ja atreidovi dostane duchodce ban? aspon na 7 dnu pak jsem dal psal upozornuju slusne! a on mi akorat napsal at se uklidnim... chtel bych se zeptat bojlera jakto ze si muzou admini delat co chteji a proc jsou vzdy potrestani jen hraci? myslim ze plno jinejch lidi sem da sve zazitky... a jeste se chci zeptat co znamena na black listu vysvetleni pro ban "jine poruseni pravidel" toje jako ze jsem porusil pravidla co nejsou psana?

Příspěvek upravil sydney..., 10.02.2005, 13:31.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sydney...
příspěvek 10.02.2005, 13:37
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 31
Registrován: 10.02.2005
ID: 4964




ha ted jsem koukal na pravidla a bojler uz je malinko upravil takze uz vim ze nemuzu votovat admina na kick :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kojak
příspěvek 10.02.2005, 13:44
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 10.02.2005
ID: 4965




wacko.gif a tak to je zajímavý, že po založení tohoto postu je to už v pravidlech. Atreid je a vždycky byl pičusák a teď už i cheater. Další zajímavost je, že asi fakt nemá rád klan Bks rolleyes.gif Tak kdy kurva budou new admini? innocent.gif btw to sou smajly jak negr

Příspěvek upravil Kojak, 10.02.2005, 13:45.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sydney...
příspěvek 10.02.2005, 14:12
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 31
Registrován: 10.02.2005
ID: 4964




tak chvilku po tomhle zalozeni fora sem na icq obdrzel tento link http://www.gamezone.cz/ZaznamyHer.asp docela zajimave videa hmm co k tomu rict? ja si svuj obrazek o tom udelal sam co myslite vy? co bojlere tohle nechas taky jen tak bez povsimnuti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-scz-
příspěvek 10.02.2005, 14:44
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 05.12.2004
ID: 3919




yoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo atreid ala dmntos
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sydney...
příspěvek 10.02.2005, 15:03
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 31
Registrován: 10.02.2005
ID: 4964




prosim negry aby se tu vyjadrovali slusne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Şişin
příspěvek 10.02.2005, 17:00
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 10.02.2005
ID: 4968




No Syde , ty alespoň víš , že jsi dostal ban za votování admina , sice zákaz proti tomu v pravidlech ještě nebyl , ale alespoň jsi věděl o co se jedná.
Já dostal zaráz dva bany... oba od pana Atreida a to ani pan Atreid nevěděl , za co mi je dal.Teda jeden byl údajně za vulgární nick v klientovi(n1 fatboy Atreid nebo tak nějak) , což je pravda , ale jako vulgární nick mi to rozhodně nepřipadá a ten druhej mi doteď Atreid nevysvětlit a ani nečekám , že se dočkám odpovědi.
To s tím důchodcem můžu potvrdit , dokonce byl v té samé hře v tu dobu i admin Kenec a všichni si vtu dobu mysleli , že to převotoval on a "nadávali mu", naštěstí se to pak vysvětlilo.Kenec si to dokonce ani neodvážil převotovat zpět na původní ff off...
Někde v období Vánoc (také období petice proti Atreidovi)říkal bojler , že se budou koncem ledna měnit admini a to jakýmsi "zajímavým způsobem".Zachvíli bude polovina února a noví admini nikde... by mě zajímalo proč?Zatím tady akorát strašej ti staří , kteří až na Kenca , terej je jako admin v pohodě , stojej všichni zapitchu , dokonce jsou hráčům spíše naobtíž... thumbsdownsmileyanim.gif


--------------------
Všude dobře , u Bks na ts nejlíp.)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Şişin
příspěvek 10.02.2005, 17:08
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 10.02.2005
ID: 4968




hmm tak se teda omlouvám... právě mi von kžch poslal link s tou otázkou nových adminů...


--------------------
Všude dobře , u Bks na ts nejlíp.)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 12.02.2005, 12:19
Příspěvek #9


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




Jezus, Bks maj nový fórum, a na gz, jaká to čest! Bwt., nazdar negři whistle.gif cool.gif
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  13.jpg ( 40.5k ) Počet stažení: 31
 


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-scz-
příspěvek 12.02.2005, 13:50
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 05.12.2004
ID: 3919




ja jsem snad z bks nejsem tak fu negrici
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 12.02.2005, 15:30
Příspěvek #11


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




QUOTE(-scz- @ 12.02.2005, 13:50)
ja jsem snad z bks nejsem tak fu negrici
[right][snapback]62889[/snapback][/right]


no vidiš, tak co tady děláš kua kachno??? angry.gif w00t.gif

Příspěvek upravil <Bks|febrik_cz>, 12.02.2005, 15:30.


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sydney...
příspěvek 13.02.2005, 09:34
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 31
Registrován: 10.02.2005
ID: 4964




vepri ty jsi ten uprostred? si mel zas narozky? a kdo je to kolem tebe kutas a kojak nebo alda?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
S.C.U.D.
příspěvek 14.02.2005, 23:14
Příspěvek #13


Mezikontinentální balistická střela


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3110
Registrován: 03.01.2005
ID: 4328




QUOTE(sydney... @ 10.02.2005, 13:25)
Tak se docela divim ze tady na foru neni jeste toto tema vubec zalozene hmm asi jsem jedinej co se citi nejak poskozen :/. Dostal jsem ban za to ze jsem votoval admina na kick i kdyz jsem se  v pravidlech o tomhle nedocetl ze se to nesmi. Abych to upresnil atreides si prisel do hry zmenil si ff z off na on i kdyz to chtel asi cca 1 hrac z cca 25 tak jsem ho navotoval na kick at si to jde menit nekam jinam. On zacal vyhrozovat banem a kicknul me tak jsem se vratil do hry dal mu TK a napsal FU at ma aspon duvod mi dat ban :-). Bojler mi rekl ze je logicke ze se nesmi votovat admin na kick i kdyz to neni napsane v pravidlech, ale je divne ze toto logicke pravidlo si domysli on atreides ale treba dalsi admin ne proc? To ze si atreides meni nastaveni hry toje mu jedno s tim se asi nic delat nebude ale to ze jsem dal JEDNO TK za to mam hned 14dnu ban. Vecer jdu znova na GZ doufal jsem ze atreid uz spi a bude klid jdu do hry po chvilce prisel duchodce opet bylo nastaveno ff off a nikdo krom jednoho hrace nechtel on ale co neudelal duchodce zmenil si to v pohode na on tak jsem mu slusne napsal at to vrati zpet ale on nic tak jsem mu to psal asi dalsich 5 her SLUSNE! jednu hru jsem diky jeho prepnuti dostal tk pze si kazdej hral a strilel do svych protoze vedeli ze je ff off pak jsem to ozkousel take na duchodcem ale on to prepl tak jsem mu ubral nejake to hp a on se ke me otocil a dal mi TK umyslne! presne takove jsem dal ja atreidovi dostane duchodce ban? aspon na 7 dnu pak jsem dal psal upozornuju slusne! a on mi akorat napsal at se uklidnim... chtel bych se zeptat bojlera jakto ze si muzou admini delat co chteji a proc jsou vzdy potrestani jen hraci? myslim ze plno jinejch lidi sem da sve zazitky... a jeste se chci zeptat co znamena na black listu vysvetleni pro ban "jine poruseni pravidel" toje jako ze jsem porusil pravidla co nejsou psana?
[right][snapback]62213[/snapback][/right]


stoho si nic nedelej admini maj sva pravidla nesmej zneuzivat rcon nesmej menit nastaveni serveru i kdyby rekli vsecky jo a jeden ne tak nesmi a oni to delaj sice mohaa nehraju hraju cod
ale jeden admin jmenem Dvori zneuzival ron a to tim ze kdyz nekdo votoval rest a on neprosel vote failed tak si dal rest aby to nebylo poznat kazdej videl votovani a jestli proslo nebo ne uz je nezajima rest bil nestalose to jedno tak sem se podival do konzole co vidim vote failed hned me bylo jasny ze dal rest nejakej admin a jedinej admin dvori tak sem mu rekl ze zneuzil rcon prav a ze si budu na nej stezovat ze to neni poprve a on rekl ze asi potrebuju ban abych se uklidnil a taky ten ban mam na 14 dni stezoval sem si hlanimu adminovy tak sem zvedav ale par lidi uz psalo dvorimu a on jim rekl ze uz to krustymu vÿsvetlil takze ja mam ban za urazeni sice jsem nerekl ani jediny sprosti slovo ale budis a pak za vyhrozovani hmmm to uz me dostalo kde je vpravidlech napsano ze nesmim vyhrozovat nikde takze kdyz nekdo rekne na GZ ve hre zabiju tvoji mamu mel by dostat ban proste DMNC GZ jak rikam takovi adminy mam sto chuti rozbit huby pze sou to namysleni dmenti kteri si myslej ze sou buchvi co


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 8.05.24 - 05:04
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist