IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

10 Stran(y): V  « < 7 8 9 10 >  
Reply to this topicStart new topic
> Uvítací turnaj na gameparku
První gamepark turnaj
Nemůžete zobrazit výsledek hlasování, dokud neodhlasujete. Přihlašte se a hlasujte.
Celkem hlasů: 40
Neregistrovaní nemohou hlasovat 
ufon
příspěvek 08.03.2006, 19:56
Příspěvek #121





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 05.11.2003
ID: 375




QUOTE(Titan_66 @ 08.03.2006, 18:06) [snapback]218920[/snapback]

Souhlas, proveri se univerzalnost doomera, bude to to zabavnejsi ufone.

ufon: jinak doom2.wad nebyl nikdy delanej na TDM a to ze nektery mapy na to vyhovujou neznamena ze je idealni. U TDM by mel bejt specializovanej mappack jako tomu je u CTF. Vic SSG nez jen jedno, abych pulku mapy probehl jen s pistolkou, to vazne v TDM nevyhledavam.

nesouhlasim, ale respektuju tvuj nazor :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Konar6
příspěvek 08.03.2006, 22:36
Příspěvek #122


Your skill is not enough!!!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 45
Registrován: 29.03.2005
Bydliště Plzeň
ID: 5670




asi tak :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titan_66
příspěvek 09.03.2006, 10:17
Příspěvek #123





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 87
Registrován: 26.10.2003
ID: 235




Tvuj nazor ufone taky respektuju, ale v cem vidis tak zasadni vyhodu v doom2.wadu pro TDM ? Kdyz se na to podivas v praxi, tak na TDM nikdo nechodi, je tam permanentne 0 hracu a turnaj to nezachrani, az skonci bude tam zas 0 hracu. Mozna nejakej dobrej mappack na TDM by to mohl zmenit k lepsimu a lidi by to zacali vic hrat. Doom2.wad ma 32 map z toho vhodny mapy pro TDM spocitas na prstech jedny ruky. Nebo pro me za me udelat zase nejakej slepenec map jako mame na 1on1. Vybrat ty nejlepsi z doom2.wadu a a z ostatnich wadu specializovanych na TDM a pak to bude hranejsi. TDM pokoj chatra a chatrat bude dokud se s tim neco neudela. No a taktika v TDM je, ale jestli do toho pocitas i kempeni u broxny, protoze je to jediny misto kam ji dali (vetsina map to tak tam ma), to mi jako taktika moc nepripada. Takze asi tak.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Houbar83
příspěvek 09.03.2006, 11:30
Příspěvek #124





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 32
Registrován: 05.02.2006
ID: 11797




Já Vám něco poudal,za tu dobu co jsem za se aktivní :D,je problém někoho sehant na CTF 1v1 natož 3v3,takže Titane je i kupodivu problém sehnat někoho na TDM 2V2.Všichni moc dobře ví jak je těžký sehnat tady na GP i někoho na posranej duel,kolikrát se stane že na GP v klientu u NOVEJCH MAP je 5hráčů ale když se připojim žel bohu nikdo nepozravý,neodpoví prostě nic :(,lidi sem chodí spát a to je známá věc už kurewsky dlouho.Takže když je kolikrát problém sehnat někoho na 1v1(a to vim 100% páč sem tedak lezu furt,vyjímkou je hodina od 19-21hod) to seženete skoro kohokoliv ale opět jen na duel,na CTF to je problem,kupříkladu včera 2hráči s BK chtěly hrát CTF 2v2 a jedinej kdo se připojil jsem byl já a až asi po 5minutách Jim,ostatní prostě a jednoduše spaly. Takže Titane netvrd že je to problém mappacku,je to problém těch hráčů samotnej!!!!!!!!!!!!!! Titáne nechci se tu s tebou nějak otom hádat nebo tak,ale jenom jestli jsi vzal v uvahu tenhle GP "problém" <--Ty uvozovky jsem to schálvně :). Prostě za ty 2.5 měsíce jsem neviděl aby se tu smažilo CTF nějaká hra určitě byla v mé nepřítomnosti ale ruku na srdce kolik jich bylo? A hlavně jak dlouho trvalo přemlouvání některých hráčů?
Jinak k těm Wadům,Titane máš pravdu nejsou to dělaný WADy na TDM ani na Duely,byly dělaný na singl ale právě proto mě osobně přídou víc zábavný,prostě je to odlschool řežba,přesně taková která v Doomu schází.A osobně TDM se nebude hrát nějak hojně tak jako se nehraje hojně CTF(krom publicu a ligy) ale kolik hráčů se domluvilo aby si daly CTF jen tak?Jsou vyjímky SM-PRE :)(jak jsem vyčetl s jejich NEWS :)) ale schválně si Titane udělej takovej kalendář na 2měsíce a začárku jsi dny kdy se tady na GP hrálo CTF jen tak.Vždyzt ani tenkrát když CTF byl boom a na GZ se udělal turnaj sice jentak se tam přihlásili asi 5týmů(nevim přesně) což je 15hráčů a koukni se kolik se jich hlásilo tenkrát na duley.Vím že tam nešlo o ceny ale upřimně jaký jsou ceny v duelech? Vypalovačka?Myš?Trencle a Tričko?Nevim jak ostaní jsou na tom ale já když se hlásím do turnaje tak předem vim že na 1místo nemam ale jde mi o to abych poměřil síly a uhrál aspon nějaký slušný umístění.
Tak s ouctou Houbař83

Vše co jsem zde napsal bylo na nátlak Palestinského lidu za osvobození všecho lidu z lidu.Z jejich stranickým heslem:Dej nám,mi dáme tobě

Vivat KaBrNáK,DII a oldschool marines

Nyní počasí: Na severo západní frontě klid před bouří.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Radeg[Dx]
příspěvek 09.03.2006, 13:02
Příspěvek #125





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 09.06.2005
ID: 6940




Titan, CTF se hraje hlavne proto, ze proste prijdes ke kompu, pustis zlauncher a co vidis prvni, 10 lidi hraje CTF, takze tam skocis a hrajes, vice mene jen pro rozehrani, pochybuju ze nekdo sedne ke kompu a hned jde hrat duel nebo cokoliv. CTF je na rozehrani, jestli se ti zrovna dari nebo ne, je to jedno, v tom davu se to proste ztrati. Kazdy si zahraje 20, 30 minut a jde pryc, ale hned prichazeji dalsi a dalsi, takze to vypada ze se to hraje porad. Co se tyce CTF na GZ nebo GP, tak myslim ze uz maji nekteri dost prohravani/vyhravani v duelech, tak jdou raci hrat CTF, protoze v tymu je vetsi sance porazit treba 66. U TDM je to uplne jinak, zalezi na kazdem fragu, takze to nejde jen tak flakat jak CTF. A je jasne ze kdyz hrac neni rozehrany, tak to moc nejde. Nevim co je pro tebe idealni mapa na TDM, ze se kazdy narodi na jednom konci mapy uz s brokarnama a jdou proti sobe? Prave u tech map v doom2.wad se projevi jak jsou hraci sehrani. Jde o to kdo lepe vyuzije tech zbrani, ktere v te mape jsou. Nemusis prece porad litat jen pro ssg. Podle me je TDM narocnejsi na skill nez CTF, kazda chyba se pocita.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SM*Tomsa_x
příspěvek 09.03.2006, 13:50
Příspěvek #126



Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 306
Registrován: 05.01.2006
ID: 10429




Tentokrat uplne souhlasim s Radkem.

Krom toho si myslim ze na GZ se hralo hodne, ale jak byl vic jak mesic pust, tak si lidi prestali zvykat chodit na ted uz GP a idlujou spis u zlauncheru... Turnaj to snad zvrati a zas budou hodne lidi chodit na GP, klidne tam idlovat, ale proste bude tam plno a z toho plna uz se dohodnou 4 lidi aby si dali nakou tymovku (Jak CTF tak TDM ted myslim). Jinak to ze na TDM by to chtelo asi specialni wad je pravda, po necem se podivam...


--------------------
Na tebe to sedí, ale co sem já?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titan_66
příspěvek 09.03.2006, 14:59
Příspěvek #127





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 87
Registrován: 26.10.2003
ID: 235




Houbar: D2 na GP bezi od 26.2. takze za tak kratkou chvili je na soud aktivity prilis brzo. Jak rikal tomsa, jeste cesi visej na launcheru a casem se to zas vrati do stary GZ. Nemluvil jsem o GP ale o GZ. Jakmile se na GZ pridal zdaemon 1.06 pribyly 3 novy pokoje, tak se nejvic hralo CTF a duely. TDM bylo prazdny a prazdny bylo nez GZ spadla. Takze sice je hezky ze je doom2 dobrej wad, ale z praxe to nevypada, ze by ho lidi vyhledavali. Ten turnaj co byl v CTF tam byla pricina ze to nebyl normalni turnaj ale jen For Fun a na to se lidi vyprdli. Vsadim se s tebou o co chces, ze kdyby to byl regulerni turnaj s cenama tak je pocet prihlasenych znatelne vic nez 15 lidi.

Radeg: S tim CTF na publicu mas samozrejme pravdu, je to dobry na rozehrani nebo si jen tak zahrat. TDM se da hrat jako tymova hra. Ale nesouhlasim s tim slovem odflaknout v CTF. V CTF se nesoustredis na fragy jako v TDM, ale zase musis prehled jestli zvlada za tebou obrance, pomoct utocnikovi nebo sam cekat na pomoc. Operaci je tam vic nez dost. O publicu snad nemusim mluvit, to jsou jen odreagovaci jatka alá FFA. U tech map v TDM to myslim, tak aby byly zbrane po cely mape. Samozrejme jsou i nektery mapy v doom2.wadu dobry, ale taky je tam rada map, kde nepotkas zadnou zbran nebo delat slozity procesy nejakou vzit. Je to uzpusobeny na singl proti priseram. Je sice pekny jak se tu zastavate doom2.wadu v TDM pokoji, ale dulezity je z praxe, ze to nikdo nehraje uz od doby kdy se tam dal. Uzitecnejsi by bylo zkusit novej mappack pripadne tam dat treba uplne neco jinyho (skulltag apod.).

Tomsa: navrhuju udelat vyber map do jednoho slepence jako tomu bylo u duelovych map. Vsiml sis jinak, ze dali do Quaka 2 6 pokoju a to je vlastne o trochu min hrana hra. Prosadit dalsi 3 pokoje vcetne skulltagu classic doom by vubec nebylo marny...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sneakfast
příspěvek 09.03.2006, 15:22
Příspěvek #128


nejlibější tón - voňavý houslistky klín


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 23
Registrován: 19.10.2005
ID: 9067




Ja turnaje nehraju kvuli cenam ale abych si zahral tongue.gif
jinak by nemohly fungovat turnaje na zdaemonu


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titan_66
příspěvek 09.03.2006, 15:28
Příspěvek #129





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 87
Registrován: 26.10.2003
ID: 235




sneak: kdyby takhle uvazovali vsichni bylo by to dobry, taky se k ty skupine radim, ale bohuzel to tak neni, turnaje na zdaemonu bych s tim nesrovnaval, protoze tam jde o vetsi prestiz, evropskej turnaj. Ale jakmile je turnaj na GP jen tak bez cen, podle toho to pak vypada.

Příspěvek upravil Titan_66, 09.03.2006, 15:30.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Houbar83
příspěvek 09.03.2006, 15:35
Příspěvek #130





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 32
Registrován: 05.02.2006
ID: 11797




Titan:Titane jatIM GP myseli starou GZ.Asi si to špatně pamatuju alemůj názor změní jen statistika ověřená státním notařem.Jinak bych neřekl že že jsem lidi přelezou ze ZL nebot taM lidi lezli odjakziva.Takže si nemyslim že by se zvýšil počet hráčů(Tímto reaguju i na tomsovo příspěvek).Osobně mi příde ZL lepčí nebot v hrách jsou lidi co chtěj hrát a nejenom chatovat.Tady na GP i na starej GZ se hry vřdy domlouvali těžko,krom ¨9-21hod.Kdo sem chodí dřív ví očem mluvim.
Jinak Titane nikdo se tu nepře o taktičnosti CTF ale otom že v TDM je taky taktický.Je to jako říkat že v duelu není taktika,že to je jen spamování,kempení a hlídání si SSG,plazmy,BFG to je přece hloupost.Taky musíš mít nějakou taktiku,tu za kempit,tu vyrazit na steč,tu spamovat,tu projistotu vypálit.Je to jako říkat že ve fotbale vlastně není taktika nebot jde o to jaky ma hráč skill.Že když tam stojí Ronaldo tak jde sám přes celý hřiště a dá gol.V každym sportu,v každým matche jde o taktiku.CTF je o něco víc taktičtější ale nikdo nemůže popřít že TDM je taky o taktice.Musíš znát mapu a vědět co si tam dovolit a co ne.Tohle mi nikdo nevymluví.A myslim si že vhodnej mappack by taktičnost TDM zvýšil nad CTF :) Ale já chci hrát stary oldschool mapy a ne nějaký nový co udělal Franta Honásek,myslim si že už to že se musí hrát Zdeamon je velký ustupek za chvily to dopadne tak,že se bude hrát s freelookem + skákaní(duely) a nebude se hrát už ani entry či dwanga ale udělaj se jinčí mapy.To si rovnou můžu jít hrát quake 3 nebo CS,nebot se to z toho stane.Doom má svý specifika o proti jinej hrám i mapy sjou jiank dělaný.Kua místo toho aby jste byly rádi že se rozjedou stary mapy a připomenuly se starý časy tak tady pyskujete,možná jsem senilní dědek co rád vzpomíná ale tak to je.To že hrajete naLAN akcích CTF je vaše věc ale proč taky jednou nezaspomínat na to co se hrálo dřív,kdyspousta z vás znalo doom jen ze singlu a Bludr a spol smažili Doom sítově.Mě osobně CTF nikdy nechytlo,nový mapy taky,myslim na duely ale protože nemam jinou možnost tak hraju duel v čemkoliv protože holt je taková doba.Škoda Titane že máš takovej názor u tebe bych ho sotva čekal,u nějakýho nováčka jo ale u tebe ne.Si už nepamatuješ jak jsi smažil proti x-jackovi duel?Avengerovi? v entry,žádná jiná mapa se nehrala a jak jsi "chrochtal" blahem :) a tedka chceš novoty.Mno je to tvůj názor,respectuju ho.Tím to jsem vyjádřil a pokud si dáte na turnaj v TDM mappack TAK HOLT tam bude,bohužel :(
Ale veřejně protestuju a ještě vám popřeju GL a HF.Já se stejně nehodlam registrovat,takže mi novej TDM mappack muže políbit.
s ouctou Houbař83
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<PRE>mr.tw...
příspěvek 09.03.2006, 17:46
Příspěvek #131


Krutej doomer:)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 326
Registrován: 22.10.2003
Bydliště Třeš? (Jihlava)
ID: 126




Ja teda na gp nechodim pze ted nemam cas, ale vidim ze to s ucasti neni moc valny. A vite cim to je? To neni aktivitou ani jak dlouho je na GP doom, to je tim ze na GP nejsou statistiky a jestli mi ted chce nekdo tvrdit ze ne, tak keca, rikam vam jak na GP pribudou statistiky naplni se to jak na stary gz.

Příspěvek upravil <PRE>mr.twister, 09.03.2006, 17:46.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SM*Tomsa_x
příspěvek 09.03.2006, 20:43
Příspěvek #132



Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 306
Registrován: 05.01.2006
ID: 10429




Souhlas s tema statistikama, to je fakt:(. Snad se to po tom turnaji trochu zvedne ale je fakt ze ta soutezivost tu diky statistikam byla no... Snad budou brzo, zkusim na to trochu zatlacit...


--------------------
Na tebe to sedí, ale co sem já?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bubusak
příspěvek 10.03.2006, 01:49
Příspěvek #133





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 13.10.2004
ID: 3095




QUOTE(SM*Tomsa_x @ 09.03.2006, 20:43) [snapback]219577[/snapback]

Souhlas s tema statistikama, to je fakt:(. Snad se to po tom turnaji trochu zvedne ale je fakt ze ta soutezivost tu diky statistikam byla no... Snad budou brzo, zkusim na to trochu zatlacit...



Zatlač ale ne zas tak moc. To by ti mohly prdnuot ka?ata biggrin.gif


--------------------
I'm the best DOOMer ever!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titan_66
příspěvek 10.03.2006, 08:49
Příspěvek #134





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 87
Registrován: 26.10.2003
ID: 235




No je fakt, ze ty statistiky jsou dobra vec, nejenom soutezivost, ale i takovej dobrej pocit, ze to co tam nahrajes se zapisuje, ze jsi proste nehral nadarmo biggrin.gif

Taky mi chybi zaznamy her, to byla dobra vec, skoda, ze ty starsi dema jsou uz nenavratne pryc.

Tomsa: kdy zhruba vyjde ten turnajovej clanek ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SM*Draza_Jr.
příspěvek 10.03.2006, 15:21
Příspěvek #135





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 11.01.2006
ID: 10526




S tema statistikama ma Twister recht... ale jako dalsi duvod bych videl, ze kdyz sem tam v posledni dobe parkrat zavital, tak tam vetsinou bylo par lam, ktery se to teprve ucej pustit, ale kdyz si chces zahrat tak nemas moc chut jim to vysvetlovat a navic tam oxiduje Yarda s tem svejma kecama a na to nemam taky nikdy naladu takze ani tam zustat ze bych idloval nema cenu! Osobne ted lezu fakt na public no.

Co se tyce TDM, tak neni pravda Titane ze se to nehralo...Kdyz byl turnaj tak tam ty lidi byli a trenovali! Skoda ze je donutil jen turnaj..ja bych klidne TDM hral - je to prdel, ale jak psal Houbar, da to hrozne prace sehnat lidi ktery bud nechtej nebo maj praci nejakou jinou! Ale prave s Houbou a Jarinem sme snad nejvic zaparili TDM ptz meli chut proste! Je to jen o lidech...Navic ICQ na me ma vetsina lidi, tak jedna zprava a jdu parit kdyz nemam nic lepsiho na praci (honka,pichani,chlast... biggrin.gif )

A uz to Tomsa zahaj at se ukoncej ty zbytecny debaty a zacne se konecne zase hrat a bude klid smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Stran(y): V  « < 7 8 9 10 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 13.06.24 - 10:09
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist