IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité upozornění

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 2, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

3 Stran(y): V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> pro adminy, VZKAZ PRO ADMINY
eOrk
příspěvek 08.01.2015, 16:31
Příspěvek #16





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 125
Registrován: 20.02.2013
ID: 45245




QUOTE(KissOfDeath @ 08.01.2015, 16:04) *
aha, promin ale posledni mesic tady nebyl skoro zadny admin - krome vanoc a svatku ( ale to si jen pani prisli zahrat)
Jinak nechci ti krivdit nebo tak, ale psala jsem ti uz parkrat a odpovedi jsem se nedockala ani po 5 hodinach, kdy jsi byl stale online )). Ale musim ti dat plus za poslednich par dni jsi na gp aspon videt :))


Tak to chodíš asi na iný klient a nie na cod 2 ;) Kľudne by som si dal pozrieť konverzáciu, či si mi vôbec písala, pretože tvoj nick mi naozaj nič nehovorí. A ak aj náhodou hej tak mi vie občas spadnúť prehliadač a neviem, či mi niekto píše, ale to sa stane fakt málokedy. Prej posledních pár dní :D Každý si upraví pravdu podľa seba, že jo? :)

Příspěvek upravil eOrk, 08.01.2015, 16:59.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KissOfDeath
příspěvek 08.01.2015, 16:39
Příspěvek #17





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 02.01.2015
ID: 46749




QUOTE(eOrk @ 08.01.2015, 16:31) *
Tak to chodíš asi na iný klient a nie na cod 2 ;) Kľudne by som si dal pozrieť konverzáciu, či si mi vôbec písala, pretože tvoj nick mi naozaj nič nehovorí. A ak aj náhodou hej tak mi vie občas spadnúť prehliadač a neviem, či mi niekto píše, ale to sa stane fakt málokedy. Prej posledních pár dní :D Každý si upraví pravdu podľa seba, že jo? :)



no kdyz myslis, nepletes si spis ty cod 2 s necim jinym? :)
psala jsem ti tak 14 dni z5 a cekala jsem na odpoved, jelikoz dalsi admin mi napsal ze nema cas - bo hraje zapas. Skoda ze nemam screen no, tak priste )).. Jo za poslednich par dni te na gp je videt, promin ale pred mesicem tady nebyla ani noha minimalne tyden ) a nerikej mi, ze to neni pravda.

Příspěvek upravil KissOfDeath, 08.01.2015, 16:40.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 08.01.2015, 16:44
Příspěvek #18





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(eOrk @ 08.01.2015, 16:31) *
Tak to chodíš asi na iný klient a nie na cod 2 ;)

Tak pozor, já tu v prosinci byl a většinu dní nebyl v klientu TDM, CTF, SAD skoro nikdo nebo vůbec nikdo z adminů a to ať bylo ráno, odpoledne nebo večer, takže bacha. Admini byli pravidelně vidět jen na lize, kde hráli zápasy. :-P Jen Legio a Inem byli aktivní na publicu. Samozřejmě můžete namítat, že jste na publicu byli všichni pod jinými účtu, ale být to pravda, tak už jste to tu dávno zmínili. :-P

Dejte nám možnosti volby kickování a my se tam o to postaráme sami. teehee.gif

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 08.01.2015, 16:46.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KissOfDeath
příspěvek 08.01.2015, 17:00
Příspěvek #19





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 02.01.2015
ID: 46749




QUOTE(f!rSt @ 03.01.2015, 18:06) *
taky se divim, ze i po 10ti letech to tak fičí :D :)

P.S.: admin neni stroj, ale jak jsem cetl prvni post, tak jsem sip ripadal jak by to psal nejaky "dozorce" ktery by si predstavoval dozor 24/7/365...


mozna neni stroj ale kdyz chce byt admin, ma delat svou praci. Kdyz na to nestaci, ma prenechat funkci nekomu jinemu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eOrk
příspěvek 08.01.2015, 17:04
Příspěvek #20





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 125
Registrován: 20.02.2013
ID: 45245




QUOTE(KissOfDeath @ 08.01.2015, 17:00) *
mozna neni stroj ale kdyz chce byt admin, ma delat svou praci. Kdyz na to nestaci, ma prenechat funkci nekomu jinemu.


Tým chceš povedať, že admin, tu má byť každý deň? Pochop, že tiež sme len ľudia a máme svoj osobný život ( práca, škola, povinnosti ) a aj keby nás bolo 10 adminov, sa môže stať, že proste v jeden deň tu nikto nebude. To proste nejde tu byť každý deň, niekto kto má prácu a povinnosti. Samozrejme nevim kolik ti je, ale deti je jasné, že prídu zo školy a v dnešnej dobe ich vzdelanei vôbec nezaujíma tak prídu domov, hodia kapsu do kouta a zapnu pc až do večera. A na tom, že admin nemôže ísť vždy do hry nevidím nic špatného. Aj admin má právo si zahrať si myslim a keď je niečo proti pravidlám tak existuje /record a /screenshotjpeg. Emailové adresy máme na profilu, tak v tom nevidím problém.

Z mojej strany vote kick pri dnešnej mládeži a slovníku nepripradá do úvahy. Keď vidím, čo sú hráči schopní si dovoliť aj keď je admin v miestnosti. Vote kick by bol ľahko zneužiteľný.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KissOfDeath
příspěvek 08.01.2015, 17:13
Příspěvek #21





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 02.01.2015
ID: 46749




QUOTE(eOrk @ 08.01.2015, 17:04) *
Tým chceš povedať, že admin, tu má byť každý deň? Pochop, že tiež sme len ľudia a máme svoj osobný život ( práca, škola, povinnosti ) a aj keby nás bolo 10 adminov, sa môže stať, že proste v jeden deň tu nikto nebude. To proste nejde tu byť každý deň, niekto kto má prácu a povinnosti. Samozrejme nevim kolik ti je, ale deti je jasné, že prídu zo školy a v dnešnej dobe ich vzdelanei vôbec nezaujíma tak prídu domov, hodia kapsu do kouta a zapnu pc až do večera. A na tom, že admin nemôže ísť vždy do hry nevidím nic špatného. Aj admin má právo si zahrať si myslim a keď je niečo proti pravidlám tak existuje /record a /screenshotjpeg. Emailové adresy máme na profilu, tak v tom nevidím problém.

Z mojej strany vote kick pri dnešnej mládeži a slovníku nepripradá do úvahy. Keď vidím, čo sú hráči schopní si dovoliť aj keď je admin v miestnosti. Vote kick by bol ľahko zneužiteľný.



jenze tady nejde o to, ze se tu neobjevi 1 den, kolikrat se tu nekteri neobjevili par tydnu. Pokud uz to nezvladate, predejte funkce tem mladym co nemaji tolik prace a muzou byt aktivnejsi nez vy ( tim nechci rict ze jste nejaci starici, ale sami pisete kolik mate povinnosti ). At si kazdej hraje jak chce, ale kdyz napisu ze potrebuju pomoct, tak nestojim o odpoved - napis nekomu jinymu, hraju ted zapas nebo se nedockam zadne reakce. Nejsem jedina kdo na gp obcas chce s necim poradit nebo pomoct. Ne kazdej umi screenovat, natoz nahravat. K cemu jsou na gp teda admini??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 08.01.2015, 17:13
Příspěvek #22





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(eOrk @ 08.01.2015, 17:04) *
Z mojej strany vote kick pri dnešnej mládeži a slovníku nepripradá do úvahy. Keď vidím, čo sú hráči schopní si dovoliť aj keď je admin v miestnosti. Vote kick by bol ľahko zneužiteľný.

Fór je ale v tom, že CoD 2 komunita zestárla, ať už si to přiznáte nebo ne. Děcka už dávno hrají jiné hry, s lepší grafikou, no prostě nové. Tím ale neříkám, že CoD 2 žádné dítě nehraje. Máte zkušenosti s kickováním před mnoha mnoha lety a tyto názory aplikujete i dnes na jinou komunitu, což není moudré. Také by to vyřešilo to, o čem jsi mluvil, že tu admin nemůže být furt a že se prostě stane, že tu nějaký den nikdo nebude. Vote kick ale budu přístupný nonstop. :-P

Když s tím bude více problémů než přínosů, snad není nic jednoduššího než ten vote zase vypnout.

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 08.01.2015, 17:17.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JAMES'
příspěvek 08.01.2015, 17:22
Příspěvek #23



Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 192
Registrován: 09.07.2010
ID: 34721




Proč zavést vote kick?

Pokud si jdu zahrát na pub a opravdu mne zajímá jen ta hra a nemusím vědět, co si lidi píšou, existuje příkaz cg_chattime "0" a hru si vychutnám bez nervů.
Pokud je "špatně" nastavený server se zapnutým TeamKillem, dají se pořídit důkazy a hráč úmyslně zabíjející vlastní dostane ban. Stejně to samé se týká cheaterů. Pak už nevidím důvod nikoho kickovat.

Ono je to taková dvojsečná zbraň totiž. Když se zavede votekick, možná hráči částečně převezmou spravedlnost do svých rukou, ale admini dostanou další fůru práce, protože někdo někoho zbytečně kicknul. Ale nadávající hráče a hráče kazící hru to podle mého neodradí.


--------------------
S pozdravem, JAMES
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 08.01.2015, 17:27
Příspěvek #24





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(JAMES' @ 08.01.2015, 17:22) *
Proč zavést vote kick?

Pokud si jdu zahrát na pub a opravdu mne zajímá jen ta hra a nemusím vědět, co si lidi píšou, existuje příkaz cg_chattime "0" a hru si vychutnám bez nervů.
Pokud je "špatně" nastavený server se zapnutým TeamKillem, dají se pořídit důkazy a hráč úmyslně zabíjející vlastní dostane ban. Stejně to samé se týká cheaterů. Pak už nevidím důvod nikoho kickovat.

Ono je to taková dvojsečná zbraň totiž. Když se zavede votekick, možná hráči částečně převezmou spravedlnost do svých rukou, ale admini dostanou další fůru práce, protože někdo někoho zbytečně kicknul. Ale nadávající hráče a hráče kazící hru to podle mého neodradí.

Moudrá slova, která se musí zvážit, nicméně oxid není jen ten, co tě úmyslně zabíjí nebo ten, který v chatu píše srágory. Existuje totiž úmyslné blokování, především v módu CTF, dále existuje rozšířený nešvar, že hráč několik hodin zůstává AFK a tím oslabuje svůj tým, protože balance ho považuje za aktivního, a tak tým nevybalancuje, aby síly byly vyrovnané. A jistě bych přišel na spoustu dalších důvodů, proč vote kick ano. :-P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JAMES'
příspěvek 08.01.2015, 17:32
Příspěvek #25



Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 192
Registrován: 09.07.2010
ID: 34721




Co se týče toho AFKu, můžete vznést návrh na přenastavení serveru. Existuje příkaz, který kickuje hráče po nějaké X době neaktivity wink.gif


--------------------
S pozdravem, JAMES
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 08.01.2015, 17:34
Příspěvek #26





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




+

Vy dáte za kicknutí ban a dotyčný si už nezahraje (nějaký čas) a zase bude o hráče méně, což je asi to poslední, co potřebujeme. Ale s kickem ho vykopneš, vykopneš ho podruhé, potřetí, potom mu dojde, že svým oxidováním neuspěje a nadále bude hrát normálně.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 08.01.2015, 17:35
Příspěvek #27





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(JAMES' @ 08.01.2015, 17:32) *
Co se týče toho AFKu, můžete vznést návrh na přenastavení serveru. Existuje příkaz, který kickuje hráče po nějaké X době neaktivity wink.gif

To už se ale taky zkoušelo několikrát navrhovat, ale stejně jako nyní u vote kicku se narazilo na nezájem. :-P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KubiiiCZek
příspěvek 08.01.2015, 17:37
Příspěvek #28





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 170
Registrován: 03.07.2014
ID: 46529




GP by mělo jednou pro vždy udělat v adminech čistku. Vlastně je mi trapný psát to každej rok znovu. :) Nehledě na poker a piškvorky, které jsou f pí*i jenom kvůli neaktivitě adminů.

Musím podpořít Smashe ... jsem zásadně PROTI vote kicku. :) To že je hra deset let stará neznamená, že jsou o deset let starší i její hráči co vyspěli a dostali rozum. Vote je krok z5, ačkoli jsem za něj taky kdysi bojoval. :-D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bAND.
příspěvek 08.01.2015, 18:01
Příspěvek #29





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 44
Registrován: 22.02.2009
ID: 29502




QUOTE(KubiiiCZek @ 08.01.2015, 17:37) *
GP by mělo jednou pro vždy udělat v adminech čistku. Vlastně je mi trapný psát to každej rok znovu. :) Nehledě na poker a piškvorky, které jsou f pí*i jenom kvůli neaktivitě adminů.

Musím podpořít Smashe ... jsem zásadně PROTI vote kicku. :) To že je hra deset let stará neznamená, že jsou o deset let starší i její hráči co vyspěli a dostali rozum. Vote je krok z5, ačkoli jsem za něj taky kdysi bojoval. :-D


Co se týče pokeru, já osobně tam jsem psal jsem hlavnímu adminu (calll_), který bohužel nereaguje a pak jsem psal Bojleroj který mě taky bohužel neodpověděl, rád bych stím také něco provedl.


--------------------
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem zcela jist.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KissOfDeath
příspěvek 12.01.2015, 16:24
Příspěvek #30





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 02.01.2015
ID: 46749




QUOTE(bAND. @ 08.01.2015, 18:01) *
Co se týče pokeru, já osobně tam jsem psal jsem hlavnímu adminu (calll_), který bohužel nereaguje a pak jsem psal Bojleroj který mě taky bohužel neodpověděl, rád bych stím také něco provedl.



oni neodpovídají, ale vymlouvají se, jak jsou aktivnii, normálka ))
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 10.05.24 - 17:12
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist