IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

14 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Volba admina MOHAA
duchodce_
příspěvek 02.06.2005, 00:40
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 824
Registrován: 28.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5212




Tak je to konecne tady :) Mate moznost vyjadrit sve nazory k tomu kdo by mel byt admin. Neslibuju ze si zvolite nekoho misto me innocent.gif ale mate moznost zvolit si admina ktery by mohl byt i vasim mluvcim v problemech o kterych si myslite ze my nic nevime nebo tomu nerozumime. Nebudu vam tady delat zatim zadnou anketu, protoze osobne vim maximalne o dvou vhodnych lidech, z toho tri uz odmitli. Mate moznost sem napsat jmeno sveho kandidata i s duvodem proc zrovna prave on. Mate moznost se zaroven i vyjadrit k soucasnemu teamu adminu, pokusime se nektere nase chyby napravit. Az tu bude vic vasich kandidatu tak potom udelame anketu z ktere vyjde VAS admin. Teda pokud se mu bude chtit. Na rovinu, neni to nic prijemneho, neni to jen o davani banu, delani screenu a "buzerovani" ostatnich hracu. Je to o zodpovednosti, je to o ztrate tzv. kamaradu, je to o zaspamovanem icq, je to o kazdodennim reseni problemu nekoho kdo ma jine skiny, mapy, neposlal screen, je to o tom prijit s napadem co by mohlo byt na GZ lepsi.... Je toho hodne co by mel admin delat innocent.gif
Takze ted mate moznost aspon trochu zasahnout do deni na MOH scene na GZ. Jsem na vas zvedavy whistle.gif


--------------------




Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 02.06.2005, 04:38
Příspěvek #2


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8294
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




Tak já splodím první příspěvek smile.gif
No tak já bych navrhnul jednoho kandidáta sebe smile.gif
ICQ už mám zaspamovaná takže je mi to už celkem jedno o kolik spamů se mi počet zvětší. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stentch
příspěvek 02.06.2005, 07:55
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 247
Registrován: 03.07.2004
Bydliště Slovakia
ID: 2202




Na GZ hravam priblizne rok, a neviem posudit ako to bolo v tej dobe co som zacinal ale myslim si ze za ten cas co hram su momentalne zvoleni admini asi nejvhodnejsia volba whistle.gif najmä stator_rotor sa snazi asi ma dobre premastene zavity biggrin.gif

neviem ci by som nieco menil vyvija sa new mappack chytaju sa nepoctivi hraci staci pozriet banlist wink.gif

nevidim ziadne problemy, mozno by som akurat este zvysil pocet pomocnych adminov nic vic tot vse innocent.gif biggrin.gif

Příspěvek upravil Stentch, 02.06.2005, 07:55.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 02.06.2005, 12:21
Příspěvek #4


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(duchodce_ @ 02.06.2005, 01:40)
...protoze osobne vim maximalne o dvou vhodnych lidech, z toho tri uz odmitli...
[right][snapback]99507[/snapback][/right]

biggrin.gif Sem se docela zasmál biggrin.gif

Ale jinak v podstatě souhlasim se Stenem. Současný admin-team je celkem výkoný a hlavně se snaží, takže pokuď někdo z nich neplnuje odchod, tak nevidim důvod proč hledat nového admina. rolleyes.gif

Ad Barix: Nic proti tobě, neznám tě, ale myslim si, že není dobrý, když člověk adminuje víc věcí (teda jestli ten obrázek pod avaterem platí). Pak to dopadá tak, že nezbývá pořádně čas ani na jedno. Možná bys mohl mít pár dobrých nápadů jak zlepšit práci admin-teamu, ale nevidim důvod proč se o ně nepodělit i tak. Admini na celé GZ by měli spolupracovat a předávat si zkušenosti. Teda aspoň dle mého skromného názoru. worship.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
duchodce_
příspěvek 02.06.2005, 12:42
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 824
Registrován: 28.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5212




mno s Barixem jsem uz na tema adminovani mluvil, take si myslim ze by se admin mel venovat poradne jedne veci. Nedokazu si predstavit ze by jeste nekdo z adm. MOH delal jinde. Timto jim take dekuji za jejich praci worship.gif worship.gif worship.gif
take jsem mu rikal ze by asi u hracu nemel zadny respekt, protoze vy ste tady v moh pekne zmlsani a jentak nekoho mezi sebe nepustite tongue.gif
a to je dalsi vec pro vas ostatni co budete hledat ve svych radach sveho admina
admin by mel mit aspon trochu autority, hraci by ho meli znat jako poctiveho innocent.gif (nemyslim tim zrovna jeho sexualni zivot) a prosim, at mu neni 14 let thumbsup.gif ja osobne uz jeden tip na admina mam....


--------------------




Go to the top of the page
 
+Quote Post
jurgenb
příspěvek 02.06.2005, 12:47
Příspěvek #6


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




Já už adminem jsu, tak kdo by mohl být tvým tipem?? tongue.gif whistle.gif
Teď vážně: Já osobně mám taky tip - slušný, poctivý, je s ním sranda, rozumný, spravedlivý, je mu přes 23 let, autoritu hráčů GZ má, čistý rejstřík trestů, sedí u toho furt... Jen kdyby to furt neodmítal thumbsdownsmileyanim.gif
Doufám, že se dotyčný najde pod tímto popisem wink.gif a konečně svolí blush.gif

BTW je to forum hlavně pro hráče, takže naše (adminů) tipy neberte jako že to je jasné a bude tlačenka cool.gif

Příspěvek upravil jurgenb, 02.06.2005, 13:07.


--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
basty
příspěvek 02.06.2005, 13:04
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 17.05.2005
ID: 6504




innocent.gif innocent.gif tak jako ja na GZ hrajem uz to bude mozno rok a pol...za admina by som zvolil Stena...sice nema nad 20,ale je to clovej podla na admina ako stvoreny...pEace
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Orbithek
příspěvek 02.06.2005, 13:17
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 195
Registrován: 22.03.2004
Bydliště Fulnek
ID: 1306




Zkouška spojení blush.gif Já jsem s admin teamem spokojený whistle.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^Fluwind...
příspěvek 02.06.2005, 13:38
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 02.06.2005
ID: 6783




No reknu to takhle....Ja chci bejt admin=)))))
Callvote map Fluwind,admin=)
Vote yes
worship.gif

Jurgu...name vsechno sedi ..akorat mi neni pres 23 grrr.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LewiT
příspěvek 02.06.2005, 13:40
Příspěvek #10


Iron Maiden rulahhh


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 178
Registrován: 22.05.2004
ID: 1916




Ja si myslim, ze aktualni admin team je vyhovujici. Dostatecne se snazi a to je dulezite. Samozrejme o jednoho vice neuskodi aspon se rozlozi prace na vic lidi cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ljungberg
příspěvek 02.06.2005, 13:45
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 33
Registrován: 26.08.2004
ID: 2574




doted sme s adminama spokojenej byl , s duchodcem jako jedinym ted jsem ...
chci adminy ,kteří by nedavali ban ,eště na pul roku, za prazdne složky , pravděpodobně od špatně rozbalene mapy ^^

duchy se tomu věnuje dost, ve volnem case pořad .. mapy a skiny určitě...
aby admini měli zase proč bannovat ... :X



--------------------

MACH1NAE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Darg0
příspěvek 02.06.2005, 13:55
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 103
Registrován: 02.06.2005
Bydliště Praga převeliká
ID: 6784




urcite se najdou menci vyhrady ale vicemene jsem se soucasnym tymem adminu spokojenej, ikdyz nekdy vazla komunikace innocent.gif
a jinak myslim ze flu patri mezi kandidaty tongue.gif

Příspěvek upravil Darg0, 02.06.2005, 13:59.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^Fluwind...
příspěvek 02.06.2005, 14:03
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 02.06.2005
ID: 6783




dobre duchy ..púrodim jak teda chces=)staci?=) thumbsdownsmileyanim.gif

Diky dargo rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rubens0
příspěvek 02.06.2005, 14:08
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 440
Registrován: 02.06.2005
ID: 6787




no tak to nevim admintým zatim pracuje dobře jak by řekli komunistický brstři "soudruzi navýšili jsme zase náš standart" ale ještě jsem neskončil podle mě by neškodilo bejt víc adminů přece jenom pokaždý všichni nemaj čas a možná ale jen možná je to mlj názor by adminům neškodilo rozdelit sekce o které by se měli starat jak herně tak taky i dělat tam něco prohráče no prostě se zajímat o tu sekci třeba jako ffa ale nezůstat jenom u tý sekce ale pracovat pro celý GZ mohaa sekci tak čau vy nLL smile.gif sad.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Darg0
příspěvek 02.06.2005, 14:10
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 103
Registrován: 02.06.2005
Bydliště Praga převeliká
ID: 6784




mno tag rubenso ma vsemes taky trochu pravdy, je fakt ze jsem nejako nevidel screenovat hrace na ffa ci neco takovyho :) ale zase rubenso kdo hraje CTF, tam by byl admin asi zbytecnej :)

Příspěvek upravil Darg0, 02.06.2005, 14:12.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 21:26
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist