IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ET:QW, Druhá šance a opět zklamání :( na GP
MyGun.
příspěvek 23.09.2007, 17:21
Příspěvek #16





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




no nic doufám že mi to i přes bloklý porty pojede páč Enemy Territory mi funguje.



Příspěvek upravil Repin, 23.09.2007, 17:25.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IAczech
příspěvek 23.09.2007, 18:10
Příspěvek #17


Jsem MafesX věřte mi ??
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4953
Registrován: 12.01.2006
Bydliště Barel s žíravinou
ID: 10551




Mnooooooooo pánové tak se omlouvám, když sem si stěžoval na grafiku v ET:QW ... demo na 8800GTX ULTRA vypadalo nádherně, stejně tak na 8800GTS 320 ... Dneska sem to viděl a rozdíl mezi 8800 a x1950XT je opravdu obrovský... Je to fakt znát ... takže už si brousim zoubky biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beluga
příspěvek 23.09.2007, 18:20
Příspěvek #18


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




aby jsi se z ty grafiky neudelal iacku :)


--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IAczech
příspěvek 23.09.2007, 18:33
Příspěvek #19


Jsem MafesX věřte mi ??
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4953
Registrován: 12.01.2006
Bydliště Barel s žíravinou
ID: 10551




QUOTE(Beluga @ 23.09.2007, 19:20) *
aby jsi se z ty grafiky neudelal iacku :)

Když něco hraju tak jen na plné ... jinak mi ta hra ani nestojí za to instalovat ... ! Sem prostě takovej, hoduji obrazu a fantazii ... když tam budu mít dvě kostičky a nebo to prostě bude hnusné, tak je to pouze 50% požitku teehee.gif rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 23.09.2007, 19:00
Příspěvek #20


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(IAczech @ 23.09.2007, 19:33) *
Když něco hraju tak jen na plné ... jinak mi ta hra ani nestojí za to instalovat ... ! Sem prostě takovej, hoduji obrazu a fantazii ... když tam budu mít dvě kostičky a nebo to prostě bude hnusné, tak je to pouze 50% požitku teehee.gif rolleyes.gif

ale to že ve větśině hrách který maj úžasnou grafiku člověk jak kkt půl hodiny běhá a hledá kudy dál už samozřejmě nikomu nevadí


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 23.09.2007, 19:42
Příspěvek #21





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




tak jsem to nainstaloval a bohužel ty zasraný porty mi nedovolili hrát po netu:( tak jsem nastavil grafiku na full a šel do boje s bots.
strašne dlouho se mi to načítalo, nevim možná to že to je první loading.hned jak jsem se připojil se to začlo strašně kousat ale za chvíli to přestalo. hrál jsem za GDF (ti jsou nej :) ) první mapu jsem to teprv okoukával druhou už se snažil dělat obj a třetí jsem nakonec vyhrál ale celou mapu jsem musel udělat sám :-D to byl mazec nejdriv eng pak covert a pak soldier, hh.
Jinak grafika je super na ty full se mi to sice celkem kousalo tak jsem to snížil ale zase(možná byl potřeba reconnect aby se to aktualizovalo).
jediný blbý je že jsem nenašel žádný letadlo(vrtulník):( jenom tu chvílí ve warmupu co jsem zkoušel strogy tam bylo takové malé vozítko a to se mohlo na chvíli vznést.

Jestli budu mít novej pořádnej net tak bych možná šel i do origa.
:-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CyboPat
příspěvek 24.09.2007, 13:51
Příspěvek #22





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3162
Registrován: 25.10.2003
ID: 223




QUOTE(Beluga @ 23.09.2007, 13:16) *
jakkoliv sekce na kterou na tech tvych strankach kliknu mi hodi chybu "page cannot be found"
V text odkazech byl špatný odkaz na html verzi - opraveno. Ale z flash to mělo jít i předtím. eh-smiley.gif

Příspěvek upravil CyboPat, 24.09.2007, 14:19.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 24.09.2007, 18:34
Příspěvek #23





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




Tak jsem si to zahrál i s pomocí mého XP2200+ procesoru a šlo to.I když s menším rozlišením ale pro mě zážitek.zkoušel jsem to jen to demo co se stáhne na BomusWebu.Ten větší soubor.Zatím teda jen offline.
Ale stejnak sme prohráli. turned.gif Jsu slabší než ti BBOTI. blush.gif Jsem hrál za engra.Pak během hry jsem pochopil co mám za primární úkoly.Já anglicky neznaje. biggrin.gif Pak už jsem to chňápal.Jen jsem nevěděl jak nasednout na te Quad-tu čtyřkolku.Jakou klávesou? eh-smiley.gif Abych se rychleji přžesunul blíže k bojišti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 24.09.2007, 19:23
Příspěvek #24





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




QUOTE(Lech @ 24.09.2007, 19:34) *
Tak jsem si to zahrál i s pomocí mého XP2200+ procesoru a šlo to.I když s menším rozlišením ale pro mě zážitek.zkoušel jsem to jen to demo co se stáhne na BomusWebu.Ten větší soubor.Zatím teda jen offline.
Ale stejnak sme prohráli. turned.gif Jsu slabší než ti BBOTI. blush.gif Jsem hrál za engra.Pak během hry jsem pochopil co mám za primární úkoly.Já anglicky neznaje. biggrin.gif Pak už jsem to chňápal.Jen jsem nevěděl jak nasednout na te Quad-tu čtyřkolku.Jakou klávesou? eh-smiley.gif Abych se rychleji přžesunul blíže k bojišti?


defaultne klavesou G nastupujes/vystupujes

btw. dnes jsem objevil to že ten covert se tam taky může převléct/hacknout za nepřítele a pak si je tam dávat nožem :-D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 25.09.2007, 09:20
Příspěvek #25





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




QUOTE(Repin @ 24.09.2007, 20:23) *
defaultne klavesou G nastupujes/vystupujes

btw. dnes jsem objevil to že ten covert se tam taky může převléct/hacknout za nepřítele a pak si je tam dávat nožem :-D

Díky thumbsup.gif A já pořád to zkoušel skrz "F". blush.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
O|2K
příspěvek 29.09.2007, 11:01
Příspěvek #26





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 77
Registrován: 21.01.2006
Bydliště Praha 4 - Krč
ID: 10714




No tak jsem si říkal i přes Ijáčkovo kritizování si to zahraju a docela mě to i začalo bavit. Rozhodně víc, než třeba BF2, nebo BF2142 demo. Ale má to jeden OBROVSKEJ háček... Včera večer jsem hrál celkově asi 4 hry, byl tam taky Ijáček, já vždy GDF a on furt u stroggů (byli jsme tam snad jen 2 z 10, kteří věděli, co se má dělat, oproti skoro celému stroggskému týmu)

- v 1. hře jsme se ke konci sotva dostali k mostu, tak říkám "Hele někdo od stroggů, kdo ví co se má dělat pojďte k nám." Jako by to ani neslyšeli...

2. hra - Veliký úspěch s MCP jsme se dostali přes tunel, ale co to je? No skoro nic, ani do půlky celé mapy jsme se nedostali... Říkám : "Notak Mafe aspoň ty pojď k nám a? to je aspoň trochu vyrovnaný" Reakce přišla velmi brzy a nečekaně - jak už u něho bývá zvykem - série debilních smajlíků (některé se mi ani nepodařily rozluštit, no hlavně , že se tam nedá psát barevně).

3. hra - A zase o něco lepší už jsme se dostali až k hackování shield generátoru (samozřejmě se nepodařilo)... Zase stroggové vyhráli, zase se ptám: "Mafe baví tě to tam hodně?" Další série debilních smajlíků...

4. hra - Lidi u GDF začínají chápat - půlka týmu letí hned na začátku k mostu a okamžitě ho staví. Jdu k tanku, razím spolu s team m8ama cestu pro MCP, jede to jako po másle. Ještě než MCP vystřelí, házím si pod nohy granát a respuju se jako Covert Ops, běžím ke generátoru, okamžitě po oznámení "Covert Ops hack the Shield Generator" hackuju generátor. 16minut do konce na poslední fázi, 16 MINUT!! A tady další kámen úrazu - půlka našeho týmu stojí někde na zadním respu, vůbec nevim, co tam dělaj, snad souložej, či co... Pokládám bombu, jsem tam sám, bomba defusnuta, zase běžím, někdo z týmu pokládá bombu, je nás tam asi 5 a 1 z nás tam mě a ještě někoho potýmkilluje. Zase běžím, pokládám bombu, jsem sám, defuse. A zase po třetí to samé.... Minuta do konce, někdo položí bombu, je asi v 80%, ale milisekundu před výbuchem je defusnuta.... Konec, prohra... Chytám se za hlavu a říkám si : "Co sakra dělali všichni na respu?!" a "Proč si všichni nedali základního vojáka s kulometem a jen nechodili pokládat? - i když jsem jim to snad 10x řekl"

Nakonec jsem dospěl k názoru, že nemá cenu hrát bez kamarádů, nebo klanu, žádnou MP týmovou hru, protože lidi jsou tupí a slepí, dokonce i Ijáček mě překvapil svojí tupostí - nikdy snad nebyl u GDF... Prostě lidi všechno vždycky zkazí...


--------------------
92% of teens have moved onto hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Veselý Pumprlík
příspěvek 29.09.2007, 11:05
Příspěvek #27


To je Lister bohůšu


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1159
Registrován: 17.08.2006
Bydliště Český Těšín
ID: 17024




QUOTE(O|2K @ 22.09.2007, 14:31) *
Ono je to demo na GP? Koukám, že si zase po půl roce nainstaluju GP klienta.
Btw: Ijáčku ten avatar je tak extrémní, že až ani neni pěknej.
Edit: No tak jsem to hrál a nijak extra nadšenej z toho nejsem, ale mě nikdy nebavily hry jako je Battlefield...

A co hraješ? CS nebo CoD2?


--------------------
Jsem Klokan a jsem na to hrdej :)
Fuck off Cola, Fuck off pizza, best is Slivovica!!
Nehledej mne ženo má.Kde je pivo tam jsem já!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
O|2K
příspěvek 29.09.2007, 11:12
Příspěvek #28





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 77
Registrován: 21.01.2006
Bydliště Praha 4 - Krč
ID: 10714




QUOTE
A co hraješ? CS nebo CoD2?

Kdysi dávno jsem hrál CoD, potom CSS a teď už dlouho nic, kromě toho ET:QW ->> viz. můj příspěvek výše.


--------------------
92% of teens have moved onto hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature


Go to the top of the page
 
+Quote Post
IAczech
příspěvek 29.09.2007, 11:57
Příspěvek #29


Jsem MafesX věřte mi ??
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4953
Registrován: 12.01.2006
Bydliště Barel s žíravinou
ID: 10551




QUOTE(O|2K @ 29.09.2007, 12:01) *
No tak jsem si říkal i přes Ijáčkovo kritizování si to zahraju a docela mě to i začalo bavit. Rozhodně víc, než třeba BF2, nebo BF2142 demo. Ale 4. hra - Lidi u GDF začínají chápat - půlka týmu letí hned na začátku k mostu a okamžitě ho staví. Jdu k tanku, razím spolu s team m8ama cestu pro MCP, jede to jako po másle. Ještě než MCP vystřelí, házím si pod nohy granát a respuju se jako Covert Ops, běžím ke generátoru,
........
........
........
Nakonec jsem dospěl k názoru, že nemá cenu hrát bez kamarádů, nebo klanu, žádnou MP týmovou hru, protože lidi jsou tupí a slepí, dokonce i Ijáček mě překvapil svojí tupostí - nikdy snad nebyl u GDF... Prostě lidi všechno vždycky zkazí...


Krásně napsané a popsané ... k GDF sem chtěl jít, ale nešlo to, bylo to vždy obsazené ... Jinak doufám, že tě naseru, ta 4 hra byla opravdu na hranici. Položili ste 3 bomby na jádro, dvě sem defusnul já v posledních 20sec a jednu kámoš co byl semnou na TS...
Za tu 4 hru jen chválim než sme se jako Strogové rozhoupali, tak byl postavenej most a za pár sekund na to obsazený OUTPOST, trošku šok pro STROG team eh-smiley.gif tongue.gif
Ale jestli máš zájem tak pojď snáma na TS, je to prdel... Tahle hra se jinak než s Team Speakem hrát nedá blush.gif

Jinak proč hraju za Strogy, líbí se mi jejich ruční zbraně... nemusí se nabíjet, nebo aspoň minimálně blush.gif

S láskou tvůj Oslík ... a pár debilních smajlíků rolleyes.gif teehee.gif

POZN: Nechápu, ale děsně se u toho tvého postu směju... přijde mi to fakt vtipný, když si tu situaci opět představim biggrin.gif A neboj někdy to byla i s našima komedie blush.gif

Příspěvek upravil IAczech, 29.09.2007, 12:09.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
O|2K
příspěvek 29.09.2007, 12:10
Příspěvek #30





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 77
Registrován: 21.01.2006
Bydliště Praha 4 - Krč
ID: 10714




1. K GDF jsi nechtěl jít, sám si to napsal, volno bylo, jelikož to většinu doby z těch 4 her bylo 5:8 až 8:10
2. Já už na to fakt nemám nervy, hry s debilama v týmu nesnášim.
3. NASRAL jsi mě
4. Tak někdy dej vědět a můžeme dát (ale spolu).
5. Už mě nic nenapadá...

Pár debilních smajlíků

(\_/)
(o.o)
(v v)

(\_/)
(X.x)
(v v)

^__________^

Příspěvek upravil O|2K, 29.09.2007, 12:12.


--------------------
92% of teens have moved onto hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature


Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 13:33
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist