IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Dotaz na Fusion Pack
Brutus23
příspěvek 20.03.2005, 11:16
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 12.03.2005
ID: 5412




Stiahol som si Fusion Pack 12 pre CS 1.6 ale ked zastrelim bota tak zostane stat(nespadne na zem).Ma to tak byt?Je to blbe lebo potom neviem ci je mrtvy alebo len tak caka.Nie je na to nejaky patch?Kde ho stiahnem?

Příspěvek upravil Brutus23, 20.03.2005, 12:52.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
STRIK3R
příspěvek 20.03.2005, 19:08
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 155
Registrován: 23.01.2005
ID: 4709




QUOTE(Brutus23 @ 20.03.2005, 11:16)
Stiahol som si Fusion Pack 12 pre CS 1.6 ale ked zastrelim bota tak zostane stat(nespadne na zem).Ma to tak byt?Je to blbe lebo potom neviem ci je mrtvy alebo len tak caka.Nie je na to nejaky patch?Kde ho stiahnem?
[right][snapback]72008[/snapback][/right]



zajímavé jestli máš steamovou verzi CSka tak zkus někam přesunout složku cstrike\models\player
zkus to někam přesunout nebo zkopírovat a spustit csko mělo by to snad bejt v pohodě,mě zase nefunguje ani to,musel jsem ručně kopírovat modely zbraní víc nemám změněnýho a nevím proč mi to nechce fachat když je to tady pro CSko 1,6
(fusion pack 10)
ale zbraně vypadají docela dobře,až na galil , štít a famíka


--------------------
Instability...that can be used as a weapon for those....who operate in shadows





Go to the top of the page
 
+Quote Post
Brutus23
příspěvek 21.03.2005, 18:28
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 12.03.2005
ID: 5412




QUOTE(STRIK3R @ 20.03.2005, 19:08)
zajímavé jestli máš steamovou verzi CSka tak zkus někam přesunout složku cstrike\models\player
zkus to někam přesunout nebo zkopírovat a spustit  csko mělo by to snad bejt v pohodě,mě zase nefunguje ani to,musel jsem ručně kopírovat modely zbraní víc nemám změněnýho a nevím proč mi to nechce fachat když je to tady pro CSko 1,6
(fusion pack 10)
ale zbraně vypadají docela dobře,až na galil , štít a famíka
[right][snapback]72098[/snapback][/right]


A kde by som to mal presunut?Ked ty to nejde,skus preinstalovat CS a potom nainstaluj Fusion Pack.Daj ho nainstalovat do tej zlozky kde mas aj CS.Mne idu aj mapy,postavy a pod.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
STRIK3R
příspěvek 21.03.2005, 19:40
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 155
Registrován: 23.01.2005
ID: 4709




QUOTE(Brutus23 @ 21.03.2005, 18:28)
A kde by som to mal presunut?Ked ty to nejde,skus preinstalovat CS a potom nainstaluj Fusion Pack.Daj ho nainstalovat do tej zlozky kde mas aj CS.Mne idu aj mapy,postavy a pod.
[right][snapback]72370[/snapback][/right]



reinstaloval jsem dvakrát jak steamovou verzi tak i nonsteama a u obou to nefachalo jenom ty zbraně se mi povedli...ale co lepší než kopnout do pr*ele biggrin.gif

no prostě udělej jednu věc,klikni na adresář player ve složce models,dej vyjmout a zkopíruj to třeba do složky maps, před tím to ale reinstaluj a? máš pak čistý soubory a ne ty od fusion packu,pak tam nainstaluj znova ten fusionpack a zkus ze složky maps zkopírovat tu složku player(kterou jsi tam po reinstalaci nakopíroval) a spustit CSko a mělo by to fachat s jinejma zbraněma ale holt stejný skiny jako jsou v normálním základním csku....


--------------------
Instability...that can be used as a weapon for those....who operate in shadows





Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.04.24 - 14:12
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist