IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Grafická karta
Hodnocení 4 V
Legio IX
příspěvek 26.12.2012, 11:46
Příspěvek #16


Flirting, fun and new connections without obligations.
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 8103
Registrován: 04.02.2006
Bydliště Usa
ID: 11588




No já jsem právě tu HD7770 koupil děckám před třemi měsíci do PC a musím konstatovat, že mile překvapila. Jak výkonem, tak spotřebou. V klidu má celá sestava s i5 3470s spotřebu pouze 42W a při maximální zátěži nějakých 160W což je perfektní. Za ty peníze je to nejlepší volba.

Mám přesně tuto: http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyt..._7770_OC/8.html

http://www.electromix.cz/Main.aspx?CLS=PRO..._CODE_EQ=688545

No a až nebude karta stíhat, tak jim dokoupím ještě jednu do CF:




Příspěvek upravil Legio IX, 26.12.2012, 11:54.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Enxty
příspěvek 26.12.2012, 16:15
Příspěvek #17





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 350
Registrován: 23.07.2012
Bydliště Ostrava
ID: 44126




QUOTE(Cloud @ 26.12.2012, 11:33) *
Ahoj, vzhledem k mé sestavě ti asi budu moci leccos nastínit...

Mám Phenom II X4 + Radeon HD5830, což bude ( alespoň podle mě ) výkonostně celkem podobný kombo jak ten Athlon a 7770.

Ták. Co vidim tak většina benchmarků v BF3 je ze singlu. V singlu bych si tam High asi taky mohl dát, po malym OC určitě, každopádně jinak hraju v multiplayeru s Low-Mid detailama s 50-80fps. Osobně mi to moc nevadí, hra vypadá celkem stejně na každý nastavení a nejsem jeden z těch co nad něčem takovym brečí... no a musíš si uvědomit, že v tom cenovym segmentu ve kterym se orientuješ to prostě je tvůj úděl. Jinak fakticky věřim, že taková 7770 bude pecková a celkem všechno si tam na vysoký detaily vychutnáš. Člověk ale musí myslet trochu dopředu. Ten skok co teď děláš mi smysl dává, nevím kolik vyděláváš, ale je snad jasné že za dva roky bude celej trh výkonostně úplně jinde :)

PS: Nemá smysl pařit na Ultra a mít 20+ fps.



Plus mě tak napadá, jak je na tom Athlon s Trinity?


Vskutku taky nejsem jeden z těch co když nehraje na ULTRA tak brečí. Na mojí sestavě [ZDE] hraju BF Bad Company 2 všechno na minimum a ještě sníženým rozlišením a hraje se mi v pohodě, takže jestli rozjedu BF3 s HD 7770 na HIGH což si myslím že jo když jiní lidi to mají na ULTRA a ještě k tomu natáčí s FRAPSem FULL HD, tak BC2 si vychutnám asi na ULTRA :).

Ok díky teda vezmu tu HD 7770 jen doufám že mi to nebude dělat "kretény" jak jsem psal výše.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 8.05.24 - 16:40
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist