IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

40 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Blogy, Dotazy, připomínky, návrhy na vylepšení, ...
Prometheus
příspěvek 24.01.2007, 18:29
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 925
Registrován: 25.06.2006
ID: 15931




Zdravim Sheemo,

poslednich par dni jsem psal clanek do blogu.. rikal jsem si "proc ne, proste to uverejnim az to dopisu.. jeste si pak pohraju s formatem"

ALE

dneska jsem zaskrtnul "povolen" a misto toho aby byl clanek uvedeny jako nejnovejsi tak je nekde zahrabany s datem vytvoreni prazdne stranky cry.gif

proto si rikam jestli by nebylo mozny aby se datum uverejneni clanku zapsalo az v dobe kdy se poprve zaskrtne "povolen"

Dekuji za kladne vyrizeni zadosti wink.gif



PS pro rejpaly: vim ze topic o blozich (to je divny v mnoznym cisle :)) je v "mimo misu" ale todle je na ofic. dotazy atd.


--------------------

Microsoft uses "One World, One Web, One Program" as a slogan. Doesn’t that sound like "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" to you, too?
— Eric S. Raymond
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 24.01.2007, 19:07
Příspěvek #2


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8293
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




To by si to každej zakázal, pak schválil a měl to opět nahoře.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prometheus
příspěvek 24.01.2007, 19:24
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 925
Registrován: 25.06.2006
ID: 15931




Nee na to jsem samozrejme myslel a zapsalo by se to POUZE pri prvnim povoleni, potom by to akorat urcovalo jestli je videt.


Jsem myslel ze je to z toho prvniho postu jasny :)



EDIT pro Conana : No prave ja to psal asi 5 dni (resp. v prubehu 5 dnu mezi ucenim se na zkousky) a ted tam mam datum 19.1. takze ten clanek jako by tam nebyl :)

EDIT2 : Tak jsem si to prekopiroval do novyho clanku ale to nic nemeni na tom ze by se s tim melo neco udelat :)

Příspěvek upravil Prometheus, 25.01.2007, 15:46.


--------------------

Microsoft uses "One World, One Web, One Program" as a slogan. Doesn’t that sound like "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" to you, too?
— Eric S. Raymond
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 24.01.2007, 23:58
Příspěvek #4


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




Jo Prometheus to mysli dobre, pak totiz nema cenu delat blog vic jak dva dny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prometheus
příspěvek 08.02.2007, 18:43
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 925
Registrován: 25.06.2006
ID: 15931




To je hrozny co se v sekci blogy posledni dobou.. no vlastne porad.. vyskytuje.
Naberte dalsi "mazace blogu" :) kdo to vubec momentalne maze ?

Ted je "in" davat jako clanek odkaz na video, pokud mozno skoro bez textu.. chapu ze nekoho to treba zaujme protoze to jeste nevidel nebo tak ale jako CLANEK do blogu mi to teda nepripada dostatecny.. budte tvrdsi a mazte ty clanky nebo zmente nazev sekce z "blogy" treba na "smetiste" aby to normalni lidi, kteri chapou co je to blog tak nepopuzovalo. Dalsi moznost by byla udelat nejaky podkategorie, napr. pro ty videa (ale nejak sikovne aby se nezobrazovali na ty hlavni strance protoze kdyby to bylo oficialne povoleny tak uz vidim tu zaplavu videi).

Pred par dny tam napr. psal nejaky CoDar (kdo jiny ze :)) o tom jak nemoh v Ostrave sehnat CoD. To by bylo treba i dobry tema ale v pripade ze by to byl jeho OSOBNI blog, tady na GP to prece jenom asi nikoho nezajima.
Nebo treba skupinka expertu kteri proste zkopirujou kompletne cely text nejakeho clanku a bez formatu ho vlozi jako svuj clanek.. to je silena DRZOST

Taky uz byste meli zacit lidi za ty clanky banovat (pripadne rozsirit system aby to slo :) - myslim tim pouze zakazani pridavat clanky), protoze nekteri tam opakovane postuji ... no hovadiny


--------------------

Microsoft uses "One World, One Web, One Program" as a slogan. Doesn’t that sound like "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" to you, too?
— Eric S. Raymond
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prometheus
příspěvek 14.02.2007, 03:03
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 925
Registrován: 25.06.2006
ID: 15931




Nemohl by sem nekdo z vedeni nebo Sheema napsat aspon ze na me kaslou nebo neco, protoze zatim tu pisu celkem uspesne a dlouho krasny monolog :) ikdyz je to asi tim ze to forum zanedbavate :)

Dalsi vec k blogum, minimalni delka clanku by se mela zvysit aspon na 1000 znaku (ja bych dal sice minimum nekam kolem 2000 ale ... :))

Ja ty blogy projizdim celkem casto takze by stacilo dat mi pravo to mazat whistle.gif a hned by to tam bylo lepsi :)

Taky by me zajimalo na cem se momentalne pracuje... a nemusi to byt jenom ohledne blogu :)

Příspěvek upravil Prometheus, 14.02.2007, 03:04.


--------------------

Microsoft uses "One World, One Web, One Program" as a slogan. Doesn’t that sound like "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" to you, too?
— Eric S. Raymond
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ammoni@c
příspěvek 14.02.2007, 06:57
Příspěvek #7


Ježíš tě vidí...
Ikona skupiny

Skupina: GP redaktor
Příspěvků: 2010
Registrován: 02.03.2004
ID: 1132




Blogy muzu mazat treba ja, takze kdyz se ti neco nebude zdat, staci mi napsat na ICQ - jsem on-line skoro cely den... jinak to automaticky projizdim nekolikrat denne...

Co se tyka toho co se do blogu pise a ze jsou nektere veci osobni - o tom to prave je...
Jasne nektere clanky nestoji za nic, jsou pravopisne mimo, ale davat nejaka striktni pravidla typu - minimum 2000 znaku by nebylo dobre. Pokud chce nekdo napsat o tom, jak nemohl v Ostrave sehnat CoD, proc by ne?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 14.02.2007, 11:51
Příspěvek #8


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11618
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




tak zrovna to co si zbleptnul o tom codu, bych tam urcite nenenachal. o tomhle blogy zase nejsou. tam rovnou muzu napsat, jak sem sesel poschodi do bufetu a nemeli mars.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beluga
příspěvek 14.02.2007, 12:05
Příspěvek #9


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




Presne o tom ale blog veskrze je - ma to byt denicek, pristupny vsem lidem... je to takovy divny... ale je to tak... sice si mnohem radsi taky prectu spis "recenzi od hracu" - kdyz to teda neni recenze na CoD od 12ti letyho fracka... ale treba ty clanky o WW2, o vistach atd... moc zajimavy a jelikoz ja nectu tvyho super uber master extra Hulana, tak bych se mozna k takovym informacim nedostal

Příspěvek upravil Beluga, 14.02.2007, 12:06.


--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 14.02.2007, 12:30
Příspěvek #10


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11618
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




mozna by ted bylo nejlepsi, kdyby se tu hulan nemotal. navic to neni jedinej bloger, ktereho ctu.

podivej se na jakykoliv blog, krome blog.cz a mozna nekterych vyjimek na bloguje.cz a vidis, ze lidi to neberou, jako psani denicku. vetsinu blogu tvori aspon snaha o nejake clanky s nejakym informativnim zamerenim(teda nevim jestli sem se dobre vyjadril)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beluga
příspěvek 14.02.2007, 16:36
Příspěvek #11


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




jj vyjadril ses dobre... ale reknu to asi tak, ze podle me omezuji "denickovskou cast" aby si mohli pripadat jako redaktori, recenzenti... moje clanky tady v blozich (debilni slovo :)) jsou taky spis takovy myslenkovy pochody, nebo dejme tomu uvaha na tema... nez clanek, informativniho charakteru...

Stejne se nikdy nezbavim okovu ze "blog pro me neni dostatecne spolehlivy zdroj informaci" - dokud me autor v clanku neodkaze na oficialni zpravu vydanou samotnou firmou, nebo dejme tomu treba ČTK, tak mu neuverim... mozna mi muze lehce hnout s nazorem, ale nikdy, NIKDY to pro me nebude duveryhodny zdroj...


--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prometheus
příspěvek 14.02.2007, 21:28
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 925
Registrován: 25.06.2006
ID: 15931




> Ammoni@c
jj vim ze 2000 znaku by nikdy neproslo ale tak aspon 700... 300 znaku je strasne malo
jak se ti libi "clanky" jako je todle dalsi codar (dale clanky cislo 25, 80, 280, 281, 321, ....... )
codari bohuzel nejsou natolik bystri aby si vsimli odkazu forum a tak si ty blogy "privlastnili" a pouzivaji to jako forum

> Šupex, Beluga
prave, jak jsem rekl vyse, na osobni blog je to ok ale todle je prostor na Gameparku takze mi to neprijde jako dobry misto pro clanky typu "muj mili denicku" aka "jak jsem nemohl sehnat cod"
resenim by byly kategorie a filtry, kde by si clovek mohl treba zrusit zobrazovani clanku ze skupiny "emoce a zvasty" (ano vim nemam to cist kdyz se mi to nelibi (btw todle je pekne blbej argument :)) ale obcas to ma treba normalni nadpis tak clovek klikne a co nevidi .. dve vety a odkaz na youtube)


sry no, asi jsem moc normalni na to abych toleroval ty nesmysly co z tech lidi vypadnou a prestanu do ty sekce lezt, protoze vy s tim stejne nebudete nic delat ....

(uz stahuju cod a pak udelam asi nejakou peknou recesi :))

Příspěvek upravil Prometheus, 14.02.2007, 21:28.


--------------------

Microsoft uses "One World, One Web, One Program" as a slogan. Doesn’t that sound like "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" to you, too?
— Eric S. Raymond
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beluga
příspěvek 14.02.2007, 22:53
Příspěvek #13


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




No treba ja s tim spokojenej taky nejsem, ale neni nad to ty blogy "uz odpohledu" spatny filtruju a kdyz nahodou vlezu nekam do spatnyho, tak holt dam "zpet" no... biggrin.gif


--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ammoni@c
příspěvek 15.02.2007, 06:44
Příspěvek #14


Ježíš tě vidí...
Ikona skupiny

Skupina: GP redaktor
Příspěvků: 2010
Registrován: 02.03.2004
ID: 1132




QUOTE(Prometheus @ 14.02.2007, 21:28) [snapback]459713[/snapback]

> Ammoni@c
jak se ti libi "clanky" jako je todle dalsi codar

Myslim ze v blogách hledas neco jineho, než tam kdy bude.

Blog = osobni denicek, zapisnik... pokud si tady nekdo bude delat blog, kam bude davat treba jen videjka z Youtube, ja proti tomu nebudu, i to k tomu patri...

Vetsina hracu na GP jsou mladi lide az deti, co nemaji se psanim zkusenosti. Podle toho to nekdy zatim i vypada.

Pokud hledas dlouhe a odborne zamerene clanky, spis se poohledni mimo GP. Zajimavych - technicky ci filozoficky zamerenych blogu, ktere tvori zkuseni a zivotem oslehani lide je strasna spousta...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Malinka
příspěvek 20.02.2007, 11:32
Příspěvek #15



Ikona skupiny

Skupina: GP redaktor
Příspěvků: 54
Registrován: 19.04.2006
Bydliště Střed evropy
ID: 14370




Souhlasim s ammoniacem, blogy ktery mazu ja, sou takovy, ktery nemaj zadnou upravu, sou necitelny, sprosty nebo se mi proste zdaj jinak nevhodny. pokud ma ten clanek asponm trochu smysl tak tam zustane, ale nehodlam tam nechavat clanky o tom jak nekdo nekoho zastrelil pistolkou a jak je to nefer a ze je to na ban a takovy kraviny. takovy clanky ani nepiste, zbytecna prace, to same s - nejde mi hra, hazi to takovou a takovou chybu, co s tim? - na to je forum, takze nez zacnete neco psat, tak si dobre uvazte jestli to ma aspon nejakej smysl.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

40 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (4 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 16:25
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist