IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

3 Stran(y): V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> CR CLAN INSTRUKTAZNI FORUM, (Instrukce pro ACR neboli CR)
drahous
příspěvek 30.04.2007, 15:35
Příspěvek #16





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 88
Registrován: 14.03.2007
ID: 20152




QUOTE(OH killdup LK @ 30.04.2007, 16:15) [snapback]494809[/snapback]

Heh než se začlo hrát psal jsem ti že nevim zda tam budu do konce a radis mi přinesl náhradní součástku kterou jsem potřeboval to byl hlavní důvod proč jsem odešel,2byl že me to fakt sralo ale kdyby nepřišel radis byl bych tam do konce už moc nezbejvalo.Na koho kde machruju? na TC heh oni machrujou na nás a většiny zápasů vyzvali oni a když o tom nic nevis-nemektej jj pls.THNX

takze, malllyyy ty by ses nam hodil skoda ze ti to nefunguje, a ted pro killdupka tovje součásky me nezajimaj...kdyz sme dostavali na prdel, tak si napsach do chatu ze na to nemas nervy a ze des na cigo, nechal si nas ve štychu, jinak s TC, prijdu na GP a jenom si ctu jak je LK lepsi a ze radilej je ......., tak co si o tom mam teda myslet, pak prides nekam k profikum tak radsi uteknes, killdupke klanim se ti worship.gif si proste nej
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 30.04.2007, 15:57
Příspěvek #17





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(drahous @ 30.04.2007, 16:35) [snapback]494820[/snapback]

takze, malllyyy ty by ses nam hodil skoda ze ti to nefunguje, a ted pro killdupka tovje součásky me nezajimaj...kdyz sme dostavali na prdel, tak si napsach do chatu ze na to nemas nervy a ze des na cigo, nechal si nas ve štychu, jinak s TC, prijdu na GP a jenom si ctu jak je LK lepsi a ze radilej je ......., tak co si o tom mam teda myslet, pak prides nekam k profikum tak radsi uteknes, killdupke klanim se ti worship.gif si proste nej

moje součastky tě nemaj zajimat ale předem jsi vědel že tam asi nebudu do konce psal jsem ti jak dlouho to pude a vic to nešlo,TC sere vic lidi ne jen me,mej nazor jakej chces je mi to fuck,pise se mi lip seru na to jdu na cigo nez je tu radis a je nutny abych tam sel biggrin.gif ve štychu bych to bral kdyby to bylo vyrovnany a to že jsem odešel by rozhodlo o vysledku a ne že jsem odešel na poslednich par minut-než abys byl rád že jsem přišel alespoň na chvily narozdíl od ostatních tak mě hned kritizuješ ve všem a když ti tak hodně vadí moje chování na GP proč ses neozval dřív?spíš te nasral včerejšek a jen mě tu chceš o5 před všema zesměšnit a poslat proti me polovinu hracu SoF. dohadovat ses mohl klidně na ICQ ale asi chceš aby všichni věděli že jsem utekl což podle mě pravda neni,sand nikdy jsem neutekl ze zapasu spíš jsem začal hrát s MPG v nycctf1 když byla velka přesila nehralo se o nic a nikdo k nam nechtel jit ale neutekl jsem-flecck by věděl co mam na mysli biggrin.gif a ještě něco když píšeš přijít mezi profíky-ok neberu herní stránku ale kdyby ste měli pořádek o tom kdo smí hrát a kdo ne mohli jsme hrát v 5 a ne čekat 20minut nebo jak dlouho a zdržovat se a pak hrát ve 4,mohlo se začít hrát hned a stihl bych celej zápas.

pokuď ti šlo o to že sme vypadali blbe a udělal jsem ostudu klanu CR jako že jsem utekl,jak CR vypada kdyz ani nevi kdo smi a kdo nesmi hrat a zdrzuje 5 pripravenejch hracu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 30.04.2007, 16:04
Příspěvek #18





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




kua nepis tak dlouhy po popradku spatne se to cte a nehadejte se ste jak mallyyy biggrin.gif psstt a ticho je to uz jedno ne co se stalo stalo se
Go to the top of the page
 
+Quote Post
drahous
příspěvek 30.04.2007, 16:09
Příspěvek #19





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 88
Registrován: 14.03.2007
ID: 20152




QUOTE(OH killdup LK @ 30.04.2007, 16:57) [snapback]494830[/snapback]

moje součastky tě nemaj zajimat ale předem jsi vědel že tam asi nebudu do konce psal jsem ti jak dlouho to pude a vic to nešlo,TC sere vic lidi ne jen me,mej nazor jakej chces je mi to fuck,pise se mi lip seru na to jdu na cigo nez je tu radis a je nutny abych tam sel biggrin.gif ve štychu bych to bral kdyby to bylo vyrovnany a to že jsem odešel by rozhodlo o vysledku a ne že jsem odešel na poslednich par minut-než abys byl rád že jsem přišel alespoň na chvily narozdíl od ostatních tak mě hned kritizuješ ve všem a když ti tak hodně vadí moje chování na GP proč ses neozval dřív?spíš te nasral včerejšek a jen mě tu chceš o5 před všema zesměšnit a poslat proti me polovinu hracu SoF. dohadovat ses mohl klidně na ICQ ale asi chceš aby všichni věděli že jsem utekl což podle mě pravda neni,sand nikdy jsem neutekl ze zapasu spíš jsem začal hrát s MPG v nycctf1 když byla velka přesila nehralo se o nic a nikdo k nam nechtel jit ale neutekl jsem-flecck by věděl co mam na mysli biggrin.gif a ještě něco když píšeš přijít mezi profíky-ok neberu herní stránku ale kdyby ste měli pořádek o tom kdo smí hrát a kdo ne mohli jsme hrát v 5 a ne čekat 20minut nebo jak dlouho a zdržovat se a pak hrát ve 4,mohlo se začít hrát hned a stihl bych celej zápas.

pokuď ti šlo o to že sme vypadali blbe a udělal jsem ostudu klanu CR jako že jsem utekl,jak CR vypada kdyz ani nevi kdo smi a kdo nesmi hrat a zdrzuje 5 pripravenejch hracu

proste ze si zdrhnul beru jako podraz, pokud by si kazdej rek, dostavame na prdel tak ja koncim na vysledku to nic nezmeni, tak jak by to asi dopadlo? cilem CR je se naucit neco novyho a treba donyst i vlajku:) , a to ze hraci CR vubec nechodi atd. za to ja nemuzu, snazim se jak vul, a kdyz se stane neco takovyho co si udelal tak musis brat ze me to vytoci. Jinak ty tvoje keci vokolo to se mi nechce ani cist...:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 30.04.2007, 16:13
Příspěvek #20





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




no naucit tam se toho da dost naucit tam sou dobri hraci co o proti nam sme lamy a od nich se muzes naucit jak se pohbujou atd to je pravda drahy je toho dost co se ucit
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 30.04.2007, 16:24
Příspěvek #21





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(drahous @ 30.04.2007, 17:09) [snapback]494833[/snapback]

proste ze si zdrhnul beru jako podraz, pokud by si kazdej rek, dostavame na prdel tak ja koncim na vysledku to nic nezmeni, tak jak by to asi dopadlo? cilem CR je se naucit neco novyho a treba donyst i vlajku:) , a to ze hraci CR vubec nechodi atd. za to ja nemuzu, snazim se jak vul, a kdyz se stane neco takovyho co si udelal tak musis brat ze me to vytoci. Jinak ty tvoje keci vokolo to se mi nechce ani cist...:)

keci okolo máš na mysli ktery?jak ti mam vysvětlit že hlavní duvod byl radis ze prisel a ne ze neumim prohravat?vědel jsi to dopredu a duvody proč jsem odešel byly 2 hlavni radis.pokud mas namysli stejny veci okolo jako ja tak to jsou věci kterejma se ti to snažim vysvětlit

QUOTE(mallyyy @ 30.04.2007, 17:04) [snapback]494831[/snapback]

kua nepis tak dlouhy po popradku spatne se to cte a nehadejte se ste jak mallyyy biggrin.gif psstt a ticho je to uz jedno ne co se stalo stalo se

Stalo se stralo ale me to stalo misto v CR a nemam rad kdyz me nekdo podle me nepravem osočuje nebo jak se tomu rika cool.gif navic vytahne dalsich 100 veci co mu na me vadej,proč to nepíše hned že mu vadí moje ,,vytahování na TC"

Drahy vzpomeň si co se delo než jsme zacli hrat psal jsem ze nevim jak dloho tam budu ze budu muset jit pak pryč.je to pravda.........je.taky nehledej chyby jen ve mě ale ve vedení CR protože kdyby mohli hrat všichni hráči z CR co tam byli zapas by skončil driv než by přisel radis.je to pravda.......je tak To že dostanem na prdel a me to bude strat jsem ti psal taky před zapasem a že asi doma neco rozmlatim jsem ti taky psal sice jsem to nemyslel tak vazne ale nepsal jsem ze kdyz budem dostavat na prdel ze utecu to ja nedelam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
drahous
příspěvek 30.04.2007, 16:24
Příspěvek #22





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 88
Registrován: 14.03.2007
ID: 20152




QUOTE(OH killdup LK @ 30.04.2007, 17:17) [snapback]494836[/snapback]

keci okolo máš na mysli ktery?jak ti mam vysvětlit že hlavní duvod byl radis ze prisel a ne ze neumim prohravat?vědel jsi to dopredu a duvody proč jsem odešel byly 2 hlavni radis.pokud mas namysli stejny veci okolo jako ja tak to jsou věci kterejma se ti to snažim vysvětlit
Stalo se stralo ale me to stalo misto v CR a nemam rad kdyz me nekdo podle me nepravem osočuje nebo jak se tomu rika cool.gif navic vytahne dalsich 100 veci co mu na me vadej,proč to nepíše hned že mu vadí moje ,,vytahování na TC"

to s tim TC sem myslel tak, ze jak prohravas tak uteknes, nebo jim tam cesky nadavas, je to nesportovni chovani rolleyes.gif , kdyz hraje nekdo lip nez ja tak je to hnedka ....(toho bylo hodne), proste si to priznam ze nejsem nej a bojuju az dokonce
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 30.04.2007, 16:39
Příspěvek #23





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(drahous @ 30.04.2007, 17:24) [snapback]494838[/snapback]

to s tim TC sem myslel tak, ze jak prohravas tak uteknes, nebo jim tam cesky nadavas, je to nesportovni chovani rolleyes.gif , kdyz hraje nekdo lip nez ja tak je to hnedka ....(toho bylo hodne), proste si to priznam ze nejsem nej a bojuju az dokonce

asi ti nevisvetlim že jsem na GS nadaval tem hracum z prdele protoze na GS to nedelam jsem spis pro to aby se tam nemluvilo sproste,na GS mi nikdo nerozumel tak jsem tam parkrat neco napsal ale o nic neslo zadny body nic takovyho
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 30.04.2007, 20:39
Příspěvek #24





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




omg uz toho nechte pls predtim nez bylo CR tak ste byli takovy vesely byli ste dva kamaradi delali ste si navzajem srandy a ted porad to a to kua uz toho nechte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
drahous
příspěvek 30.04.2007, 21:24
Příspěvek #25





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 88
Registrován: 14.03.2007
ID: 20152




QUOTE(mallyyy @ 30.04.2007, 21:39) [snapback]494929[/snapback]

omg uz toho nechte pls predtim nez bylo CR tak ste byli takovy vesely byli ste dva kamaradi delali ste si navzajem srandy a ted porad to a to kua uz toho nechte

nj ale ted se to otocilo, ted za to nemuzu ja, ale muze za to Killdup biggrin.gif ,neboj malej ja to tomu pindourovi jednou odpustim:D , jinak zbytek dohadu sme resili na icq...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 30.04.2007, 21:30
Příspěvek #26





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




sry killdupe sel sem znova k nTp a uz na posled sry uz mas hodne hrace a dobrych me nepotebujes ani nepotreboval vidim ze ntp je na to spatne jak Lk predtim sry sry dizzy.gif

Příspěvek upravil mallyyy, 30.04.2007, 21:31.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 01.05.2007, 14:19
Příspěvek #27





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(mallyyy @ 30.04.2007, 22:30) [snapback]494947[/snapback]

sry killdupe sel sem znova k nTp a uz na posled sry uz mas hodne hrace a dobrych me nepotebujes ani nepotreboval vidim ze ntp je na to spatne jak Lk predtim sry sry dizzy.gif

Ok jsem rád že jsi byl v LK,i když mi to přišlo trochu divny tvuj přestup z nTp do LK ale to je jedno tak nák jsem tušil že se tam jednou vrátíš a pokuď je to z důvodu toho že maš pocit ze jsou na tom nTp špatně-tak je to good důvod a neni se za co na tebe zlobit..........diky za pomoc LK
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 01.05.2007, 14:21
Příspěvek #28





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




neni vubec zac a diky ze ses ferovej hrac hodne si toho vazim dekuju
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 01.05.2007, 14:24
Příspěvek #29





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




Hele holky nemate pocit že je na GP SoF hodne malo lidi me to prijde ohrany porad stajny lidi,co takle se pokusit pritahnout par(100) hracu z GS biggrin.gif neřikam si je hned nasockovat do svejch klanu ale udelat náky konkurence schopny klany,je to výzva hlavne pro hrace co klan nemaj a na GP se umej uz trochu ohanet ale napřed by to chtelo aby se rozjelo alespon forko a jak vidim tady je to mrtvi:-)


QUOTE(mallyyy @ 01.05.2007, 15:21) [snapback]495207[/snapback]

neni vubec zac a diky ze ses ferovej hrac hodne si toho vazim dekuju

asi ne kazdej je stejnyho nazoru jak ty ale thnx za lichotky:-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 01.05.2007, 14:26
Příspěvek #30





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




QUOTE(OH killdup LK @ 02.05.2007, 01:24) [snapback]495208[/snapback]

Hele holky nemate pocit že je na GP SoF hodne malo lidi me to prijde ohrany porad stajny lidi,co takle se pokusit pritahnout par(100) hracu z GS biggrin.gif neřikam si je hned nasockovat do svejch klanu ale udelat náky konkurence schopny klany,je to výzva hlavne pro hrace co klan nemaj a na GP se umej uz trochu ohanet ale napřed by to chtelo aby se rozjelo alespon forko a jak vidim tady je to mrtvi:-)
asi ne kazdej je stejnyho nazoru jak ty ale thnx za lichotky:-)


nz
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 00:14
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist