IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

12 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> CoD:UO - S&D 3+ vs 3+ Cup 2009, vše okolo turnaje
Nenriki
příspěvek 07.10.2009, 09:55
Příspěvek #31





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 626
Registrován: 21.07.2006
Bydliště far far away
ID: 16489




tak admini by se jednou nemuseli chovat jako roboti striktně dodržující pravidla, ale jako lidi. snad je nám tady všem jasné, že ta kontumace byla úplná blbost thumbsdown.gif a hlavně tím jenom odrazujete lidi od hraní uo cupů na gp, jako by jich už tak nebylo málo... prostě kdyby tady hrálo 200 klanů a hrálo by se o nějaké intel procesory atd. jako na cod2, tak prosim, kontumujte za guidy. ale v téhle naší uo komunitce to snad nemáme zapotřebí thumbsdown.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WITAS
příspěvek 07.10.2009, 10:15
Příspěvek #32


Lamiiik
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 601
Registrován: 16.03.2006
Bydliště Benešov nad Ploučnicí
ID: 13729




QUOTE(Nenriki @ 07.10.2009, 10:55) *
tak admini by se jednou nemuseli chovat jako roboti striktně dodržující pravidla, ale jako lidi. snad je nám tady všem jasné, že ta kontumace byla úplná blbost thumbsdown.gif a hlavně tím jenom odrazujete lidi od hraní uo cupů na gp, jako by jich už tak nebylo málo... prostě kdyby tady hrálo 200 klanů a hrálo by se o nějaké intel procesory atd. jako na cod2, tak prosim, kontumujte za guidy. ale v téhle naší uo komunitce to snad nemáme zapotřebí thumbsdown.gif

Rovnou můžem hrát bez jakýchkoliv pravidel, chtěl bych vidět jak by jsi mluvila kdyby jsi byla na druhé straně, najednou by jsi nadávala jak je možné že se pravidla nedodržujou. Pokud chceš do adminování vnést pravidlo lidskosti, osobně ti potřesu rukou a můžeš to všem ukázat, akorat ti popřeju mnoho štěsti s obhajováním tohoto pravidla před druhou stranou.


PS: To není prudění Nen, to je nabídka, rád se z pozice hráče podívám jak se ti to daří.



--------------------
Userbar - The IT Crowd
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 07.10.2009, 10:59
Příspěvek #33


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




Paráda to tu číst, ale my jsme tam byli včas na ten zápas, pokud se nepletu, tak je tam nějaká lhůta 10 / 20 minut na to, aby tým dorazil a až pak se může dát kontumace za nedostavení se k zápasu, aspoň tak je to u cod 1 turnajů a cod 2 lig tady na GP.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maaIk
příspěvek 07.10.2009, 11:40
Příspěvek #34





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 580
Registrován: 19.12.2007
Bydliště Ratíškovice
ID: 23639




QUOTE(Pupek Námořník @ 07.10.2009, 00:00) *
CoD 1 bych to čekal, ale na UO kontumace, když hraje 5 týmů, to je blbost největšího kalibru

Právě že to byl COD1 team, kdo zadal kontumaci :-)

QUOTE(-Andysek- @ 07.10.2009, 02:43) *
.... vim ze na tu kontumaci ,, meli ,, pravo ,ale v komunite jako je UO by aji admini obcas v takovem pripade mohly pravidla prehlednout a dat za pravdu poskozenemu tymu ........

Pravidla se musí dodržovat. Nejde přehlížet pravidla s ohledem na "lidskost" :-)

QUOTE(WITAS @ 07.10.2009, 10:20) *
Nic proti, ale to si děláš legraci? Kdyby admin nedbal na dodržování pravidel a sám je porušoval, jak by mohl vyžadovat jejich dodržování od hráčů? A co se týče čekání na soupeře, právo na to vyžadovat kontumaci team e-noobs měl, ale bez důkazu těžko soudit.

Důkazy by se dali vytáhnout z logu klientu ..

QUOTE(Nenriki @ 07.10.2009, 10:55) *
tak admini by se jednou nemuseli chovat jako roboti striktně dodržující pravidla,

Musí Nen. musí.

QUOTE(MAXX´´´ @ 07.10.2009, 11:59) *
Paráda to tu číst, ale my jsme tam byli včas na ten zápas, pokud se nepletu, tak je tam nějaká lhůta 10 / 20 minut na to, aby tým dorazil a až pak se může dát kontumace za nedostavení se k zápasu, aspoň tak je to u cod 1 turnajů a cod 2 lig tady na GP.

CTF se hraje 4/4 .. vy jste tam byli 3 .. čtvrtý hrál DOTU.. a čekalo se až dohraje.. Nevím přesně kdy se začalo hrát, ale určitě to nebylo do 10ti minut po termínu.. řekl bych tak 20-30 .. Já už tam pak nebyl :-)

To je jedno, my jsme čekali aby jsme si mohli zahrát.. Výhra pomocí kontumace nám radost neudělá. Ale když jsem pak slyšel, jak jste se údajně chovali během zápasu ( řeči o noskill hře.. atd - musel bych vidět demo) a pak viděl ty komenty.. ještě že jsem nehrál.


Už to neřešte.. Soustřeďte se na další zápasy.. A hlavně.. mějte vše v pořádku :-D


--------------------
baner


-ʞıɯ-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-Andysek-
příspěvek 07.10.2009, 11:53
Příspěvek #35





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 209
Registrován: 10.02.2009
ID: 29310




QUOTE(WITAS @ 07.10.2009, 10:20) *
A třeba to budou i aktuální důvody.  whistle.gif




Nic proti, ale to si děláš legraci? Kdyby admin nedbal na dodržování pravidel a sám je porušoval, jak by mohl vyžadovat jejich dodržování od hráčů? A co se týče čekání na soupeře, právo na to vyžadovat kontumaci team e-noobs měl, ale bez důkazu těžko soudit.


lamiku nic proti tobe ..... ja OPRAVDU vim ze v tomhle pripade to mate tezke a musite se ridit pravidlama a jit prikladem .....

ale vysvetli my proc tady to slo
http://www.gamepark.cz/match.asp?id=139137

a najednou to nejde :-(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-Andysek-
příspěvek 07.10.2009, 11:56
Příspěvek #36





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 209
Registrován: 10.02.2009
ID: 29310




ale musim uznat ze s tou .. lidskosti ,, je to asi fakt blbost . takze za to se omlouvam .... ja vim ze to musite mit vtakovych situacich tezke .....

takze preji takovych veci na reseni v turnaji co nejmene a at se dari .. ;-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.i.k
příspěvek 07.10.2009, 16:00
Příspěvek #37





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 216
Registrován: 21.08.2007
ID: 21920




QUOTE(MAXX´´´ @ 07.10.2009, 11:59) *
Paráda to tu číst, ale my jsme tam byli včas na ten zápas, pokud se nepletu, tak je tam nějaká lhůta 10 / 20 minut na to, aby tým dorazil a až pak se může dát kontumace za nedostavení se k zápasu, aspoň tak je to u cod 1 turnajů a cod 2 lig tady na GP.

váš poslední hráč přišel o 15 min později, ale to je jedno biggrin.gif
...jen si dejte bacha na ostatní matche, jinym teamum to byt jedno nemusi thumbsup.gif


--------------------


ZÁKLADOVKA: Gigabyte Intel P55 => socket 1156 | PROCESOR: Intel Core i7 860 => 2,80GHz + GELID Solution Tranquillo | GRAFIKA: Gigabite GeForce GTX 680 => 2GB | RAMKY: 12GB Kingston DDR3 => 1600MHz | HDD: SSD Corsair Force 100 GB + Western Digital Caviar Blue 1TB | KLÁVESNICE: Logitech G15 | MYŠ: Razer DeathAdder (left hand) => 3500 DPI | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770HD 27'' => 16:9
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 07.10.2009, 16:33
Příspěvek #38


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(G.i.k @ 07.10.2009, 17:00) *
váš poslední hráč přišel o 15 min později, ale to je jedno biggrin.gif
...jen si dejte bacha na ostatní matche, jinym teamum to byt jedno nemusi thumbsup.gif

Já vím, ale zase nadruhou stranu jsme Vám vyhověli se změnou času přes 10. hodinu. thumbsup.gif Nevím, jestli to bylo 10/15 nebo 20 minut, fakt si to už nepamatuju. thumbsup.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shotgunman
příspěvek 07.10.2009, 19:27
Příspěvek #39


Camp? ee, pouze strategické vyčkávání.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 955
Registrován: 03.02.2006
ID: 11303




QUOTE(MAXX´´´ @ 07.10.2009, 17:33) *
Já vím, ale zase nadruhou stranu jsme Vám vyhověli se změnou času přes 10. hodinu. thumbsup.gif Nevím, jestli to bylo 10/15 nebo 20 minut, fakt si to už nepamatuju. thumbsup.gif


změna termínu byla podle pravidel, co ste udělali ne, a ještě k tomu ste se zachovali jako nehorázný svině a totální idioti, kteří to hrají jakoby profi :-DD Na tohle sem alergickej, i roger to na mě zkoušel, trapáci. UO se hraje pro hru, ne pro body. demence, enoobs by vás roznesly a vy si ty body nezasloužíte, lamy.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 07.10.2009, 19:42
Příspěvek #40


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(Shotgunman @ 07.10.2009, 20:27) *
změna termínu byla podle pravidel, co ste udělali ne, a ještě k tomu ste se zachovali jako nehorázný svině a totální idioti, kteří to hrají jakoby profi :-DD Na tohle sem alergickej, i roger to na mě zkoušel, trapáci. UO se hraje pro hru, ne pro body. demence, enoobs by vás roznesly a vy si ty body nezasloužíte, lamy.

Takhle si mluv doma s tatínkem, na tohle nejsem zvědavej a ani mě to nezajímá. whistle.gif Hrála se mapa o jednom průchodu, fakt to mělo úroveň, když my jsme tam furt běhali a oni někde seděli, to je vše. V SADu se ukáže spíš. Navíc to CTF jsme hráli poprvé, tak nám tam dali na Powcampu 2 body, než jsme se vůbec rozkoukali, pak už to bylo lepší.

Příspěvek upravil MAXX´´´, 07.10.2009, 19:44.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shotgunman
příspěvek 07.10.2009, 19:50
Příspěvek #41


Camp? ee, pouze strategické vyčkávání.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 955
Registrován: 03.02.2006
ID: 11303




QUOTE(MAXX´´´ @ 07.10.2009, 20:42) *
Takhle si mluv doma s tatínkem, na tohle nejsem zvědavej a ani mě to nezajímá. whistle.gif Hrála se mapa o jednom průchodu, fakt to mělo úroveň, když my jsme tam furt běhali a oni někde seděli, to je vše. V SADu se ukáže spíš. Navíc to CTF jsme hráli poprvé, tak nám tam dali na Powcampu 2 body, než jsme se vůbec rozkoukali, pak už to bylo lepší.


absolutně nechápu proč nám tady píšeš jak ta hra probíhala, to se to snažíš zakecat nebo jak?

Taky tu nejsme zvědaví na "kontuma lamy" ještě když by měli bejt vděčný za to čekání který jen dokázalo, že enoobs si chtěj zahrát, ne vyhrát.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bizziiik
příspěvek 07.10.2009, 20:00
Příspěvek #42





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 842
Registrován: 18.08.2007
Bydliště Jablonec
ID: 21877




Taky to nechápu samé kontumi úplně zbytečně. A v enoobs tam jsou hráči, kteří měli opravdu kvality a jsou tam lidé, kteří jsou všichni absolutně v klidu a jde jim jenom o to si pořádně zahrát a ne se pí***vat kvůli takovej v***m jako jste vy oni čekaj ještě na vás a vy jim dáte ještě kontumu za takovou pí***vinu. S tímhle se všichni jděte bodnout a kdo na UO nedokáže pochopit, že jde o hru tak a? to ani nehraje vytrhá kable z PC a vyhodí ho z okna.

Jo jinak všem adminům bych udělal jedno pravidlo ještě, který je sice z CSS, který hraju nebo spíš hrál a to takový, že každý team, který chce podat protest, tak se nejdřív musí dohrát celý zápas, aby měl možnost tento protest podat. Takhle to je v CSS a hodně to pomáhá, ale to je jenom můj názor
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bizziiik
příspěvek 07.10.2009, 20:06
Příspěvek #43





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 842
Registrován: 18.08.2007
Bydliště Jablonec
ID: 21877




jinak promiňte, že jsem tak sprostej, ale prostě mě už je na blití z takovejch věcí. Na tenhle turnaj jsem se přihlásil jenom kvůli tomu abych si zahrál, teď už mi ani nejde tolik o výhru, ale zahrát si zase s normálníma lidma ze starých časů z alliancze a cgl atd.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 07.10.2009, 20:30
Příspěvek #44


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(Shotgunman @ 07.10.2009, 20:50) *
absolutně nechápu proč nám tady píšeš jak ta hra probíhala, to se to snažíš zakecat nebo jak?

Taky tu nejsme zvědaví na "kontuma lamy" ještě když by měli bejt vděčný za to čekání který jen dokázalo, že enoobs si chtěj zahrát, ne vyhrát.


To je vtipný, že Ty mi tu budeš říkat 'lama'. :D Od Tebe se tomu můžu jenom smát, takže veselej pokračuj. worship.gif
QUOTE(Bizziiik @ 07.10.2009, 21:00) *
Taky to nechápu samé kontumi úplně zbytečně. A v enoobs tam jsou hráči, kteří měli opravdu kvality a jsou tam lidé, kteří jsou všichni absolutně v klidu a jde jim jenom o to si pořádně zahrát a ne se pí***vat kvůli takovej v***m jako jste vy oni čekaj ještě na vás a vy jim dáte ještě kontumu za takovou pí***vinu. S tímhle se všichni jděte bodnout a kdo na UO nedokáže pochopit, že jde o hru tak a? to ani nehraje vytrhá kable z PC a vyhodí ho z okna.

Jo jinak všem adminům bych udělal jedno pravidlo ještě, který je sice z CSS, který hraju nebo spíš hrál a to takový, že každý team, který chce podat protest, tak se nejdřív musí dohrát celý zápas, aby měl možnost tento protest podat. Takhle to je v CSS a hodně to pomáhá, ale to je jenom můj názor


A my jsme zápas nedohráli? Dohráli jsme ho, pane. thumbsup.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bizziiik
příspěvek 07.10.2009, 20:36
Příspěvek #45





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 842
Registrován: 18.08.2007
Bydliště Jablonec
ID: 21877




tak mi řekni proč ta kontumace?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 22:25
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist