IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

4 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> věk hráčů, a ostatní s tím spojené...
Hodnocení 5 V
Lech
příspěvek 02.01.2006, 00:22
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




Kolik je vám let?Co chodíváte hrávat sem na GameZone?Mě je 39 a hraju za amerického engra.Můj 5-letýsyn Filípek zase za německého.Ale pod mou přezdívkou Lech.Nevím totiž jak by se dalo jednoduše změnit jméno aby mohl hrávat pod svým.Si myslím že by nebylo špatný hrát tak trochu s vrstevníkama.To jak pro mě tak pro synka. cool.gif Nestojím totiž o to abych musel číst jakékoliv nadávky a urážlivé slova v textech během hraní. angry.gif Málo kdy se mi stává že se sejdou hráči co to hrajou pro zábavu a potěšení ze hry.A taky aby hráli co nejvíc realisticky.Takže já narozdíl od nich třeba v mapě Radar,zásadně běžím dolů po schodech a proto nevyskakuju z okna podkrovky.Běhám jak člověk, proto neskáču jak klokan.Při střelbě neběhám zleva -doprava.A mohl bych toho ještě hodně vyjmenovat.Mám dojem že tvúrci této hry a map, vytvořily hru která se hodně podobá realitě.Záleží potom pak ale na hráčích samotných jak toho využijí. blush.gif Uvažuju takhle protože už je mi tolik let a nebo podobně uvažují a hrají hráči třeba i o 20 let mladší?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 02.01.2006, 18:44
Příspěvek #2


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(Lech @ 02.01.2006, 00:22)
Kolik je vám let?Co chodíváte hrávat sem na GameZone?Mě je 39 a hraju za amerického engra.Můj 5-letýsyn Filípek zase za německého.Ale pod mou přezdívkou Lech.Nevím totiž jak by se dalo jednoduše změnit jméno aby mohl hrávat pod svým.Si myslím že by nebylo špatný hrát tak trochu s vrstevníkama.To jak pro mě tak pro synka. cool.gif Nestojím totiž o to abych musel číst jakékoliv nadávky a urážlivé slova v textech během hraní. angry.gif Málo kdy se mi stává že se sejdou hráči co to hrajou pro zábavu a potěšení ze hry.A taky aby hráli co nejvíc realisticky.Takže já narozdíl od nich třeba v mapě Radar,zásadně běžím dolů po schodech a proto nevyskakuju z okna podkrovky.Běhám jak člověk, proto neskáču jak klokan.Při střelbě neběhám zleva -doprava.A mohl bych toho ještě hodně vyjmenovat.Mám dojem že tvúrci této hry a map, vytvořily hru která se hodně podobá realitě.Záleží potom pak ale na hráčích samotných jak toho využijí. blush.gif Uvažuju takhle protože už je mi tolik let a nebo podobně uvažují a hrají hráči třeba i o 20 let mladší?
[right][snapback]173516[/snapback][/right]

Na tom radaru budou hráči skákat z oken tak dlouho, dokud někdo ve WET neupraví fyziku tak, aby si zlámali nohy(ono je totiž mnohem rychlejší a takticky výhodnější vyskočit z okna, než vyběhnout ven vchodem)... wow.gif Jinak jestli(mohu ti doufám tykat? mě je totiž 18 :-) ) hledáš nějakou, hodně realisticky vypadající hru, tak je atoprocentně Hidden & Dangerous 2. Je tam, realitě se velice přibližující, fyzika... a pro zabití nepřítele ho nemusíš alespoň 3 x, někdy i 6 x střelit do hlavy... stačí pouze 1 x nebo kamkoli jinam, kde by to zabilo člověka v realitě(dá se zde zabíjet i střelbou do nohou i do rukou, což mi přijde jako nedododělávka, ale budiž). Singlplejer je myslím velice pěkně udělaný, děj se odehrává i v Protektorátu Čechy a Morava... Je zde několik obtížností, od "Procházka parkem" až po "Válka je peklo". Názvy obtížností opravdu ospovídají skutečnosti. na nejlehčí obtížnost nepřítel z 10 vystřelů trefí max 1 a to jestě tak, že vás ani nezabije. No a nejtěžší obtížnost je to opravdu peklo, chce to mít hlavně trpělivost. což já jsem u té hry moc neměl( protože jsem zvyklý z jinných her běžet a kosit nepřítele za běhu, c čímž zde absolutně nepochodím...). Na obtížnost Válka je peklo, jsem se nedostal dál než 2. kola 1. mise blush.gif , protože jsem byl moc horlivý a netrpělivý... sad.gif. A mutiplejer má káždopádně také hodně co dosebe..., bohužel jsem měl tu čest ho hrát jen ve 2 lidech. Ale přesto se mi moc zalíbil, hlavně vojenská technika.... Do tanku se vejde až pět lidí. Aby tank sřílel a jel, je už k tomu zapotřebí min 2 lidí, jedem řídí druhý míří a střílí(sice v reálu by byli poteba min 3, ale to se dá oaspustit, protože to zvyšuje hratelnost). Zbraně jsou také velice pěkně udělané, hlavně jejich používání... Je to 1. hra, kterou jsem hrál a kde jednoznačně kralovala nad ostaními útočná puška MP 44 (Stg 44). Takže doporučuji Hidden & Dangerous 2 zkusit, stojí to za to...

Příspěvek upravil <Your>Father<CZ>, 02.01.2006, 23:32.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TC cz
příspěvek 03.01.2006, 10:56
Příspěvek #3


Občasný hráč PC her
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 421
Registrován: 12.11.2003
Bydliště Třetí planeta od slunce
ID: 453




QUOTE(Lech @ 02.01.2006, 00:22)
Nevím totiž jak by se dalo jednoduše změnit jméno aby mohl hrávat pod svým.
bind F9"vstr gamename1"
bind F10"vstr gamename2"
set gamename1 "name Lech-Junior"
set gamename2 "name Lech-Senior"
Tohle napis do autoexecu. Pozor jmeno musi byt bez mezer. F9 a F10 mam ja, ty si tam muzes dat jinou volnou klavesu a obarvit jmena thumbsup.gif . Jo a je mi 32.


--------------------
NEPROPADEJTE PANICE
Lag. Double lag. Multi lag. Mega lag. Connection interrupted.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honny
příspěvek 03.01.2006, 16:16
Příspěvek #4


offtopic je životní styl :)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 530
Registrován: 17.09.2004
Bydliště Brno
ID: 2778




16... innocent.gif ale fak sprostě nenadávám, nemám důvod... občas nějaký "sry" nebo "sux"... ale jinak nic whistle.gif


--------------------
Hm... :)
chichi, mainPC opět v provozu :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 04.01.2006, 00:33
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




No po vepisování do poznámkového bloku a pak s následně jeho upravenou koncovkou i překopírováním do složky Etmain.A podobných pokusech a nezdarech...jsem došel v tomto čase nakonec na to,že nejlepší a nejjednodušší pro takové antitalenty je:že pokud se ve hře kliknutím na "L" dostanu do limbo-nabídky. innocent.gif Tak kliknu normálně na řádek kde je moje jméno.To odmažu a napíšu Filipek.Odentruju a kluk může hrát,aniž by pošpinil moje jméno. biggrin.gif Sice někteří hráči ten styl hry možná ani nerozeznají. wow.gif Jdu konečně spát.To byl úmorný večer. blush.gif

Příspěvek upravil Lech, 04.01.2006, 01:59.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TC cz
příspěvek 04.01.2006, 10:27
Příspěvek #6


Občasný hráč PC her
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 421
Registrován: 12.11.2003
Bydliště Třetí planeta od slunce
ID: 453




QUOTE(Lech @ 04.01.2006, 00:33)
...podobných pokusech a nezdarech...
Stahni si a nakopiruj tento soubor do etmain a do etpro (nekde sem cetl ze i do etpro a proto to taky delam). Melo by to fungovat, pokud sem neudelal chybu ja (nikdo neni dokonaly). Sem to musel zazipovat, ze pry nemam prava uploadovat soubor s touto priponou, takze vysledny soubor je o 73 bitu vetsi nez nezazipovany. teehee.gif
edit: takze ho musis rozzipovat, nez ho tam kopirujes.

Příspěvek upravil TC cz, 04.01.2006, 10:30.
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  autoexec.zip ( 188bytů ) Počet stažení: 266
 


--------------------
NEPROPADEJTE PANICE
Lag. Double lag. Multi lag. Mega lag. Connection interrupted.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 04.01.2006, 15:24
Příspěvek #7


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(TC cz @ 04.01.2006, 10:27)
edit: takze ho musis rozzipovat, nez ho tam kopirujes.
[right][snapback]174090[/snapback][/right]

Staci zmenit priponu za *.zip.... a nemusíš nic komprimovat...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Backslider
příspěvek 04.01.2006, 16:54
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2340
Registrován: 13.03.2004
ID: 1232




mě je 15 a sprostě při hře nenadávám, pokud si někdo nezačne thumbsup.gif


--------------------
MAKE POVERTY HISTORY
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TC cz
příspěvek 04.01.2006, 17:19
Příspěvek #9


Občasný hráč PC her
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 421
Registrován: 12.11.2003
Bydliště Třetí planeta od slunce
ID: 453




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 04.01.2006, 15:24)
Staci zmenit priponu za *.zip.... a nemusíš nic komprimovat...
Vidis to me nenapadlo. Dik, snad si to budu do priste pamatovat. No hlavne aby mu to slo.


--------------------
NEPROPADEJTE PANICE
Lag. Double lag. Multi lag. Mega lag. Connection interrupted.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 04.01.2006, 17:59
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




Jo díky moc TC cz thumbsup.gif worship.gif Provedl jsem to pak jak jsi mi poradil a nachystal.S úspěchem jsem to s klukem vyzkoušel během hry.Teď to i pro něj bude jednoduší (i pro mě) smile.gif si to přepínat jen pomocí kláves F9 a F10.Díky též i <Your>Father<CZ> za nápomocnost. thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 04.01.2006, 22:25
Příspěvek #11


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(Blood_elf @ 04.01.2006, 16:54)
mě je 15 a sprostě při hře nenadávám, pokud si někdo nezačne thumbsup.gif
[right][snapback]174229[/snapback][/right]

Já sprostý nejsem ani "když si někdo začne"...., jsou elegantnější metody, halvně pokud je to tymový spoluhráč... A když je to nepřítel, tak si ho obvykle nevšímám... Ale co mě nejvíce pobaví je když si někdo stěžuje na zbraň, kterou používám, protože oba teamy mají zbraně totožné a tudíž může tu samou zbraň použít proti mně...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dutch
příspěvek 03.02.2006, 09:20
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 42
Registrován: 03.02.2006
ID: 11091




QUOTE(Lech @ 04.01.2006, 00:33) [snapback]174069[/snapback]

No po vepisování do poznámkového bloku a pak s následně jeho upravenou koncovkou i překopírováním do složky Etmain.A podobných pokusech a nezdarech...jsem došel v tomto čase nakonec na to,že nejlepší a nejjednodušší pro takové antitalenty je:že pokud se ve hře kliknutím na "L" dostanu do limbo-nabídky. innocent.gif Tak kliknu normálně na řádek kde je moje jméno.To odmažu a napíšu Filipek.Odentruju a kluk může hrát,aniž by pošpinil moje jméno. biggrin.gif Sice někteří hráči ten styl hry možná ani nerozeznají. wow.gif Jdu konečně spát.To byl úmorný večer. blush.gif

No myslim ze po case budes rad aby tvuj synek hral pod tvym nickem a trosku ti narovnal reputaci wow.gif deti se uci neskutecne rychle... Jinak k tomu veku, da se i dost poznat podle postu thumbsup.gif jinak ja mam uz na hrbu 36 krizku...


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Filípek
příspěvek 07.09.2006, 22:24
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 10
Registrován: 07.09.2006
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 17473




Tak píšu to tady pochopitelně za Filípka neo? ještě neumí psát ;-)
A prosí vás všechny co na něj ve hře narazíte,aby ste po něm nechtěli přehnané nároky ;-) táta Lech
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TC cz
příspěvek 08.09.2006, 09:22
Příspěvek #14


Občasný hráč PC her
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 421
Registrován: 12.11.2003
Bydliště Třetí planeta od slunce
ID: 453




QUOTE(Filípek @ 07.09.2006, 23:24) [snapback]359664[/snapback]

Tak píšu to tady pochopitelně za Filípka nebo? ještě neumí psát ;-)
A prosí vás všechny co na něj ve hře narazíte,aby ste po něm nechtěli přehnané nároky ;-) táta Lech
Takze kdyz nebudu mit svuj den tak si zmenim nick na Filipek a budte na me hodni innocent.gif


--------------------
NEPROPADEJTE PANICE
Lag. Double lag. Multi lag. Mega lag. Connection interrupted.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 08.09.2006, 14:03
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




QUOTE(TC cz @ 08.09.2006, 10:22) [snapback]359761[/snapback]

Takze kdyz nebudu mit svuj den tak si zmenim nick na Filipek a budte na me hodni innocent.gif

rolleyes.gif No nemělo by to být tak jednoduché si změnit nick a vydávat se za někoho jiného. smile.gif Snad teda.Když on když to vidí někdy jak to hraju tak chce taky hrát.No už od loň ského léta když měl 5 let.Ale i do nynějška má hrůzu když na něho jde a kuchá ho nožem. eh-smiley.gif Ale třeba tento týden hrál jako obvykle za němce a v Rail Gunu ho spolubojovník (Covert) zastřelil aby mu znemožnil poté co Filípek dojel s mašinkou až k dělu z něho vystřelit.Nakonec se to Filípkovi podařilo.Ale někteří měli dost nepříjemné řeči a otázky,proč vystřelil a že to neměl dělat.Tak já nevím .Já mu vysvětluju taktiku v boji a účel tédané mapy včetně úkolů.On už si hraje po celou dobu pak sám.Ví teda oč tu běží.Ale zdá se že někteří to hraji jiným spůsobem a pro něco jiného. blush.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 23.06.24 - 15:51
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist