IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Stiznost, ban
sWoby^^
příspěvek 03.02.2007, 22:24
Příspěvek #1


swoby_name


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 86
Registrován: 14.10.2006
ID: 18120




Mam¨problem na serveru GP jsou hraci co jsi mysli byhvi co a proto delaji to co delaji....... nedavno jsem hral a hrac jmenem " JENIK " zacal bezduvodne nadavat na me atd.... ze jsem cca debil lama atd pritom sem byl s nim v tymu a mel jsem vyce xp a i score jsem byl lepsi...dale zacal votovat na kick a mute pro me to me namichlo.....ale to nejhorsi je to ze me nakonec zacal i TK bezduvodne na spawnu a prej si me pletl s enemy........ grrr.gif grrr.gif angry.gif


--------------------

Counter-Strike is BEST ^Equilibrium' eXtreme clan
Podpis jsem ti smazal, přečti si pravidla fora (Krusty)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 04.02.2007, 11:16
Příspěvek #2


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




Natočit demo, zaznamenat GUIDY.
DEmo nahraješ klávesou F12. PB GUID se ti vypíše do konzole pomocí:
/pb_plist
a ETPro GUID například pomocí:
/cheaters.

Oba GUIDy lze uložit do textového souboru pomocí:
/condump teamkiller.txt.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sWoby^^
příspěvek 04.02.2007, 12:26
Příspěvek #3


swoby_name


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 86
Registrován: 14.10.2006
ID: 18120




video se mi nataci aütomaticky takze to mam komu ho mam poslat?


--------------------

Counter-Strike is BEST ^Equilibrium' eXtreme clan
Podpis jsem ti smazal, přečti si pravidla fora (Krusty)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 04.02.2007, 12:56
Příspěvek #4


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(swoby_name @ 04.02.2007, 12:26) [snapback]453561[/snapback]

video se mi nataci aütomaticky takze to mam komu ho mam poslat?

Mně..

http://www.gamepark.cz/Kontakt.asp

Příspěvek upravil <Your>Father<CZ>, 04.02.2007, 12:59.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanz200
příspěvek 31.10.2007, 10:17
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 31.10.2007
ID: 22975




Fotrik, doufam, ze budes radikalnejsi i ohlende nespravedlivych kopancu adminu, kteri neumeji ani rozhodnout, kdo je ten spatny. Priklad: anysek1 vek 11 let, bezne nadava hracum, je sprosta a vulgarni, mnozi z nas maji vek, ze si neco takoveho nenechame libit, tak ji taky neco rekneme a admin kopne nas a ne toho rozmazelneho spratka. Nejake video me nespasi, kdyz ho nemam tvrale zapnute, zatezuje to zbytecne disk. Takze spravedlnosti se stejne nedockam, spise naopak, dostanu kopanec ja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 31.10.2007, 12:45
Příspěvek #6


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(hanz200 @ 31.10.2007, 10:17) *
Fotrik, doufam, ze budes radikalnejsi i ohlende nespravedlivych kopancu adminu, kteri neumeji ani rozhodnout, kdo je ten spatny. Priklad: anysek1 vek 11 let, bezne nadava hracum, je sprosta a vulgarni, mnozi z nas maji vek, ze si neco takoveho nenechame libit, tak ji taky neco rekneme a admin kopne nas a ne toho rozmazelneho spratka. Nejake video me nespasi, kdyz ho nemam tvrale zapnute, zatezuje to zbytecne disk. Takze spravedlnosti se stejne nedockam, spise naopak, dostanu kopanec ja.

V tomto případě by vykopnutí tebe bylo zcela spravedlivé. Nejde o to, kdo se z vás dvou zachoval hůř. Jde o to, že jste se oba zachovali špatně - oba jste byli vulgární. To, že např. nebyla vyhozena i ona, to je věc jiná. Např. mohla vzniknout ta situace, kdy si admin nevšiml, že ona prudila a viděl jen tebe.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanz200
příspěvek 31.10.2007, 15:38
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 31.10.2007
ID: 22975




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 31.10.2007, 12:45) *
V tomto případě by vykopnutí tebe bylo zcela spravedlivé. Nejde o to, kdo se z vás dvou zachoval hůř. Jde o to, že jste se oba zachovali špatně - oba jste byli vulgární. To, že např. nebyla vyhozena i ona, to je věc jiná. Např. mohla vzniknout ta situace, kdy si admin nevšiml, že ona prudila a viděl jen tebe.

Co to meles? Nikdy jsem nebyl na GP vulgarni, to neni muj styl, precti si jeste jednou co jsem nahore napsal a zamysli se nad tim, nez zacnes nekoho vyhazovat. Jak rekl jeden nejmenovany hrac z LDN tady na GP je to boj s vetrnymi mlyny a ma pravdu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 31.10.2007, 16:28
Příspěvek #8


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11619
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




Možná by sis měl napřed sám přečíst co jsi napsal.

"mnozi z nas maji vek, ze si neco takoveho nenechame libit, tak ji taky neco rekneme"...

Z toho se dá docela lehce usoudit, že jste si taky zanadávali.

Jinak kdyby jste měli takový věk, jaký asi myslíš, tak se tomu jenom zasměješ a necháš to být, popřípadě uděláš screen a toho člověka bonzneš.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanz200
příspěvek 31.10.2007, 20:45
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 31.10.2007
ID: 22975




QUOTE(Šupex @ 31.10.2007, 16:28) *
Možná by sis měl napřed sám přečíst co jsi napsal.

"mnozi z nas maji vek, ze si neco takoveho nenechame libit, tak ji taky neco rekneme"...

Z toho se dá docela lehce usoudit, že jste si taky zanadávali.

Jinak kdyby jste měli takový věk, jaký asi myslíš, tak se tomu jenom zasměješ a necháš to být, popřípadě uděláš screen a toho člověka bonzneš.


Jako tady na GP zadna stiznost nefunguje, na to ja kaslu, budu furt nahravat videa, budu fotit atd atd. Fakt bomba. Kdy uz si konecne nekdo uvedomite, ze tu hraje hafo lidi, kterym uz neni 18 a nejsou to pubertaci co si hraji na vsemocne, chteji si jen zahrat!!!! Miluju chytroliny jako ty, vsechno nejlepe vedi, ale v te situaci jsi nebyl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 02.11.2007, 15:35
Příspěvek #10


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11619
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




Máš pravdu na GP jsem nic nezažil. Nikdy jsem nebyl v situaci, kdy mě označili za čítra a kopli, přitom to byla prostá lež. Nikdy jsem nebyl v situaci, kdy by mi nikdo nenadával do kurev. Ale kdyby se mi to náhodou stalo, tak to ignoruju a nezapojuju se. Koneckoncu hra není od toho, aby se psalo, ale aby se hrálo. Když už hraju, tak se na game chat dívám jen, když jsem mrtvý.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanz200
příspěvek 02.11.2007, 18:15
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 31.10.2007
ID: 22975




Mam novou perilcku :) Hraju a anysek sproste nadava jako vzdy, uz to ignoruju, protoze vim, ze stim stejne nikdo nic delat nebude, ale co me dorazilo, ze me mutne jen prijdu do mistnosti a jeste k tomu dodala vetu, ja mutuju vsechny ARF me to bavi :) Nastesti ji to lidi neodvotovali, ikdyz se tam najde vzdycky par pitomcu co davaji F1 at uz se voli cokoli. Ma to cenu tam vubec chodit? Jako clovek si nezahraje a poslouchat nadavky taky nema zapotrebi. Doufam, ze ji nekdy zabanujou a bude tam zase svaty klid jako driv :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maminka_kopirka
příspěvek 26.12.2007, 09:51
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 238
Registrován: 02.11.2007
ID: 23010




QUOTE(hanz200 @ 02.11.2007, 18:15) *
Mam novou perilcku :) Hraju a anysek sproste nadava jako vzdy, uz to ignoruju, protoze vim, ze stim stejne nikdo nic delat nebude, ale co me dorazilo, ze me mutne jen prijdu do mistnosti a jeste k tomu dodala vetu, ja mutuju vsechny ARF me to bavi :) Nastesti ji to lidi neodvotovali, ikdyz se tam najde vzdycky par pitomcu co davaji F1 at uz se voli cokoli. Ma to cenu tam vubec chodit? Jako clovek si nezahraje a poslouchat nadavky taky nema zapotrebi. Doufam, ze ji nekdy zabanujou a bude tam zase svaty klid jako driv :)

vyfot ju/ho a posli to adminovi jedine tak se zbavis tehle demence
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Suvi
příspěvek 28.12.2007, 01:24
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 08.05.2007
ID: 20647




No hanzi ja s tebou 100% saóuhlasim v posledni dobe to na GP stoji zaprd at uz zpusobem jak pises ty s anyskovym chovanim uz sem se taky setkal a s jejim oblibenym votovanim.
Ale pro priklad dmc taky uvedu mou nedavnou rozepri s hracem ceky.Bylo to na baterce vybehnu z bunkru om za mnou a uvidime nepritele a on to do me zacne sit jelikoz se nedokaze do nej trefit a ja se pak pred nepritelem objevim ne s 140 ale s 30 HP a jelikoz sem pubertak(vek 17) tak si to nenecham libit hold pri ET se objevuje dost casto moje cholericka stranka.Tak mu napisu si ze me asi delas prdel ne co do me strilis ty kret..... a on na me zacne paskovat ze mu prej nemam lizt do rany kdyby byl rychlejsi moh bejt predemnou a ne se courat za mnou a pak me kosit. Na goldu si pak jen vybehnu a on to do me jen tak nasije proste umyslny TK dam vote kick a zas ma kecy :D je to sice trochu neco jineho ale tak aby byl prehled co se tu deje.

Jinak v posledni dobe me zacina stvat jak sou vecne tymy nevyrovnany a 3/4 mapy probiha tak ze jeden tym se nedostane ze spawnu.Podle me by se mel zas spawn kill zakazat jelikoz takhle si nikdo z toho tymu nezahraje a pokud ma reci at dou nekam ze spawn killem tak reknou ze neni zakazanej tak at si nestezujem a kdyz dame shuffle tak to samozrejme neprojde.Naposled kdyz sem hral nas zachranil charon kterej prisel a diky nemu shuffle proslo ale takovy stesti hold nemame furt.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 30.12.2007, 02:48
Příspěvek #14


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(Suvi @ 28.12.2007, 01:24) *
Jinak v posledni dobe me zacina stvat jak sou vecne tymy nevyrovnany a 3/4 mapy probiha tak ze jeden tym se nedostane ze spawnu.Podle me by se mel zas spawn kill zakazat jelikoz takhle si nikdo z toho tymu nezahraje a pokud ma reci at dou nekam ze spawn killem tak reknou ze neni zakazanej tak at si nestezujem a kdyz dame shuffle tak to samozrejme neprojde.Naposled kdyz sem hral nas zachranil charon kterej prisel a diky nemu shuffle proslo ale takovy stesti hold nemame furt.

bylo by fajn to nějak ošetřit, ale zakázem spawnkillu cesta nevede..


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Suvi
příspěvek 30.12.2007, 12:14
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 08.05.2007
ID: 20647




A neslo by udelat aspon neco jako na publicu kde sou ty steny ktery nepritele odhodej kdyz chce jit na spawn nebo tak neco.Ikdyz je pravda, ze na goldu to treba taky nepomuze jelikoz nelezou az na spawn ale sou v casti vedle kde uz to neplati a my vybehnem a oni nas zkosej at uz u prvniho nebo druhyho spawnu nemcu :(
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.09.24 - 00:29
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist