IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

6 Stran(y): V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Modern Warfare 3 - příběh
Hodnocení 1 V
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 13.11.2011, 10:42
Příspěvek #76





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




Psychika nebyla nikdy tvoje silná stránka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nakell
příspěvek 13.11.2011, 10:46
Příspěvek #77





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 643
Registrován: 21.12.2009
Bydliště Brno
ID: 32947




Nj, co nadělám, když to holt někdo neunese a málem brečí kvůli tomu, že prohrává na celé čáře, ještě tomu kvůli vlastní blbosti, že ses jebal kam se jebat nemáš, mě to na jednu stranu potěšilo.

...aneb takhle bojují chlapi, callle co? :)

PS:Zajímalo by mě odůvodnění, nadávky v té "oficiální hlavičce", brek v té reálné. Vždy jsem měl na GP pravdu a mám ji i teď, prostě sem tě sundal jak malýho, budu GP chybět, je mi to jasné :(. Jen si se tu sám ztrapil, všichni tu vidí, co je pravý důvod toho, že jsem smázlej. ne Chování na GP, za to mi bylo smazáno pár postů, důvod je tady.

Příspěvek upravil Nakell, 13.11.2011, 10:52.


--------------------
Hamilton, Button, McLaren!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 13.11.2011, 11:22
Příspěvek #78


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 13.11.2011, 10:42) *
Psychika nebyla nikdy tvoje silná stránka.

co mají urážky s psychikou ? dostal trest jak by ho dostal kdokoliv jinej a nejednalo se tam jenom o vulgaritu tady na gpf ale taky o vulgaritu vuči hráčum na webu gp


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nakell
příspěvek 13.11.2011, 11:30
Příspěvek #79





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 643
Registrován: 21.12.2009
Bydliště Brno
ID: 32947




QUOTE(calll_ @ 13.11.2011, 11:22) *
co mají urážky s psychikou ? dostal trest jak by ho dostal kdokoliv jinej a nejednalo se tam jenom o vulgaritu tady na gpf ale taky o vulgaritu vuči hráčum na webu gp


A teď tu o červené Karkulce prosím. Všichni tu vidíme kvůli čemu jsem smazanej. Navíc smazání účtu BEZ VAROVÁNÍ? Promiň, ale to je asi první web kde se tohle děje, víš proč? Protože adminem může bt kdokoliv psychicky labilní třeba v 15 letech, ale coč o to, v 15 už dostáváš rozum, to se ale nebavíme o tobě, že. Bral bych to, kdybys mi poslal PM s varováním, nebo nějakou podmínku, ale ne. Prostě si zase něco posral, klasika, nic nového pod sluncem.


--------------------
Hamilton, Button, McLaren!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 13.11.2011, 11:33
Příspěvek #80


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




QUOTE(Nakell @ 13.11.2011, 11:30) *
A teď tu o červené Karkulce prosím. Všichni tu vidíme kvůli čemu jsem smazanej. Navíc smazání účtu BEZ VAROVÁNÍ? Promiň, ale to je asi první web kde se tohle děje, víš proč? Protože adminem může bt kdokoliv psychicky labilní třeba v 15 letech, ale coč o to, v 15 už dostáváš rozum, to se ale nebavíme o tobě, že. Bral bych to, kdybys mi poslal PM s varováním, nebo nějakou podmínku, ale ne. Prostě si zase něco posral, klasika, nic nového pod sluncem.

teď mi to prijde že brečíš ty :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nakell
příspěvek 13.11.2011, 11:41
Příspěvek #81





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 643
Registrován: 21.12.2009
Bydliště Brno
ID: 32947




Nazývej to jak chceš, já srovnávám se standartem, taky sem tam regnutej přes 2 roky a nějak sem si na ten web zvykl, ikdyž poslední dobou - poslední rok - tak skoro nehraju, je to místo, kde si rád zahraju, tak tu brečim, třeba. To, že nadávám je pravda, ale pošli mi jediný můj koment, kde bych nadával do čůráků atp. Tak totiž budu nadávat jen tobě, k tobě se to hodí ;), dokonce sem slyšel že to máš v občance ;).



--------------------
Hamilton, Button, McLaren!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 13.11.2011, 11:42
Příspěvek #82


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




QUOTE(Nakell @ 13.11.2011, 11:41) *
kde bych nadával do čůráků atp. Tak totiž budu nadávat jen tobě, k tobě se to hodí ;), dokonce sem slyšel že to máš v občance ;).

teď se zas projevila tvoje inteligence

Příspěvek upravil calll_, 13.11.2011, 11:43.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Legio IX
příspěvek 13.11.2011, 11:48
Příspěvek #83


Flirting, fun and new connections without obligations.
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 8102
Registrován: 04.02.2006
Bydliště Usa
ID: 11588




QUOTE(Nakell @ 13.11.2011, 10:46) *
Vždy jsem měl na GP pravdu a mám ji i teď, prostě sem tě sundal jak malýho


Jasně. Ty máš "svoji" pravdu vždy, protože labilním dětem nikdo jejich zkreslené představy nevyvrátí.

A sundávat můžeš maximálně tak cizí předkožky :P


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nakell
příspěvek 13.11.2011, 11:55
Příspěvek #84





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 643
Registrován: 21.12.2009
Bydliště Brno
ID: 32947




Další expert, jeden lepší než druhej, už chybí jen pytel sraček do trojice.

Ukončime debatu, někteří z nás musí pracovat, někteří (vy) si musí honit klacky u počítače.

K tématu. Už mám 20.lvl, odehrané asi 2 hodiny a už sem se do toho dostal. Škoda, že ty zbraně ze začítku stojí za nic, s takovým ACR nebo G36C mám hned úplně jiné skore.


--------------------
Hamilton, Button, McLaren!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 13.11.2011, 12:15
Příspěvek #85





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680




furt si mi calle neřek o co ti de ... dva lidi každej mí jinej názor na cod a ty se z toho, že nepřistoupil na tvůj můžeš posrat na 5 stránek. rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IAczech
příspěvek 13.11.2011, 17:12
Příspěvek #86


Jsem MafesX věřte mi ??
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4953
Registrován: 12.01.2006
Bydliště Barel s žíravinou
ID: 10551




Co se hádáte.... BF3 RULEZZZZZZZZZZZZZZ biggrin.gif thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 14.11.2011, 00:47
Příspěvek #87





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




QUOTE(calll_ @ 13.11.2011, 11:22) *
co mají urážky s psychikou ? dostal trest jak by ho dostal kdokoliv jinej a nejednalo se tam jenom o vulgaritu tady na gpf ale taky o vulgaritu vuči hráčum na webu gp

Jeho vulgaritu neschvaluji, ale na druhou stranu musím říci, že jsi ji vyprovokoval. Všude kam přijdeš se debata totálně rozesere. Dělej si krysaře na BF3, vkládej si tam ty svoje videjka, to ti jde lépe,
tady nebudeš mít takovou podporu. Tady jsi jen za provokatéra. Nejdřive vyprovokovat a pak se schovat za funkci,tak to o tobě dost prozrazuje. Že by ...........?
Jediné štěstí ze jsme v "mimo mísu" to by zas bylo za procenta. Už jsem ti to jednou napsal "ukloň se" a odejdi. No zas tak najivní nejsem, že bys toho nechal, to bys popřel sám sebe - Vysírka za každou cenu.
Klidně mi piš ,cokoliv, já tě suspendovad nebudu,jsem tu pro tebe.
Tvůj psychoadmin Ahoso

Příspěvek upravil AHOSO:WIDAHO, 14.11.2011, 00:47.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Demon Spawn
příspěvek 14.11.2011, 12:35
Příspěvek #88


Wochnaštencl...:D
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1253
Registrován: 16.03.2006
ID: 13707




OFF: Děti neperte se a nebuďte sprostý na důchodce... biggrin.gif

Vzhledem k tomu, že jsem byl nemocnej, tak bylo trochu času navíc...tudíž jsem si připojil kompa ke 40 palcové bedně, a pařil pěkně single MW1, MW2 a MW3 na max a FHD (překvapivě to můj stařičkej komp zvládal)...takhle po sobě to byl opravdu nevšední zážitek a věřím, že sousedi si to taky užili... biggrin.gif

Ať je to jak chce, prostě CoD mě vždycky chytne...co se týče multiplayeru, tak ten je taky dosti návykovej a docela se mě líbí...funguje server browser i ta blbost co byla v MW2, takže spokojeni budou asi všichni. Mapy jsou spíše střední až menší, ale hodně členité a i docela vertikálně využitelné, je za co se schovávat a porost taky dobře funguje jako kryt.
Zbraně jsou moderní, zajímavé, doplňky trochu logičtější než u BO, i když akimbo stále zůstává. Perky a Killstreaky jsou nově předělané a dle mého k lepšímu. Celkově se hraje mulťák opravdu dobře, nenásilně a překvapilo mě, že i na Normál stačí pár zásahů...HC je klasika 1-2 dobré zásahy a konečná...
Našel jsem pár zajímavých serverů označených "Tactical" nebo familiérně "Crouch server" kde se zásadně neběhá, pouze při utěku před granátem, náletem atd je sprint povolen a hra na nich je mnohem intenzivnější a napínavější, protože se skoro všichni plíží, je krásně slyšet přebíjení a zvuky kroků...musím říci, že na podobných serverech se hraje skvěle, člověk se občas i pořádně lekne a atmosféra je jaksi hutnější...doporučuju vyzkoušet...

MW3 je celkově výborně optimalizované, zatím žádné problémy s ničím a vše jede jak má, oproti BO neskutečnej rozdíl...

BF3 zatím vyzkoušeno nemám, až koupím nový komp, tak taky přijde na řadu...zatím si to nehodlám kazit tím, že bych to nedal na max detaily...


--------------------






Go to the top of the page
 
+Quote Post
AHOSO:WIDAHO
příspěvek 20.11.2011, 17:33
Příspěvek #89





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 501
Registrován: 05.03.2008
Bydliště Brno
ID: 24623




QUOTE(calll_ @ 12.11.2011, 00:01) *
všichni víme že mw3 potrebuje k hraní steam tak se podívej kolik lidí hraje to mw3 a kolik lidí napr. skyrim

Zakopaný pes bude asi tady: Xbox Live asi nepotřebuje steam. Citace: Za tuto dobu vydělal jejich aktuální hit přes 775 milionů dolarů po celém světě a stanovil současně rekord na Xbox Live. Během jediného dne tam bylo online 3,3 milionů hráčů. Zdroj:
http://www.gamepark.cz/modern_warfare_3_tr...ordy_638696.htm


za to quotování se omlouvám.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stran(y): V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 15:21
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist