IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

7 Stran(y): V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> rozhovor, vzdělaných
Hodnocení 5 V
repeek
příspěvek 06.12.2008, 13:17
Příspěvek #16


Chcete otestovat muj píčometr?


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2735
Registrován: 23.10.2005
Bydliště Neznámé
ID: 9150






Eva Bílková, 23 let, Sedliště (JC), svobodna panna

Vazeny pane Mlčochu,

pevně věřím, že jste obeznámen s aktuálními novelami Vámi zmiňovaného zákona o ponožkách č. 235/2004 Sbírky, paragraf 9. V červnu léta páně dvoutisícího devátého roku došlo k poslední novelizaci. Tyká se nejen ponožek z umělých vláken, nýbrž i ponožek z přírodních materiálů. Cituji: "... a též ja zakázáno k této potřebě využívat nejen ponožek z umělých vláken, ale i ponožek z vláken přírodních. Dochází totiž ke znehodnocení objektu (ponožky, do níž je ejalukovano) a tím i škodě na majektu. Ať už se jedná o majetek vlastní (resp. rodinny) ale i majetek statní" (konec citace). Zároveň bych též ráda upozornila, že by nemělo být přehlíženo právo nás žen. Ponožka je pro nás naprosto nedostačující. Děkuji za pozornost a Marcelce, že se NÁS žen zastala.

Další téma "konopí" bych ráda přeskočila. Myslím, že naše strana se nepotřebuje zajímat o tyto zábavičky mladých. Nechme to jiným - třeba US, jejíž program se konopí přímo dotýká. Věnujme se raději činostem, které už naše matky ocenily - vyšívání, dojení, zahrádkaření a podobně.

Příspěvek upravil repeek, 06.12.2008, 13:27.


--------------------
QUOTE
Na mém osobním píčometru se stupnicí od 1 do 10 seš někde na pětadvaceti...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bretonian Tetřef
příspěvek 06.12.2008, 13:25
Příspěvek #17


Wilhelmus cognomine bastardus


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1077
Registrován: 05.07.2006
Bydliště Where the story take a place..
ID: 16152





Marcela Neradova, 25 let, svobodná, nechtěná, nadržená,nedojená,pozvaná

Evičko souhlasím s tebou..
Pánové, jistě bavíte se tu o svých ohanbých a dáváte jim velmi útulné přezdívky, ale já opět musím apelovat na slušnou diskusi co se týče k nám, něžnějšímu pohlaví. Některé z nás penis k dispozici tak často jako vy nemají, jestli se ptáte zda to platí o mě, tak se nebojím říct: ano platí! Přesto problem ponožky z našeho úhlu nebyl zkoumán a to hlavně s přihlédnutím manželských skupin, které velmi podporuji!
Kdo to má prát? žena? Diskriminace? Dávejme si otázky! Co je to diskriminace? Proč jsme diskriminovány? Proč máme prát,vysávat, umývat nádobí, zasévat, sklízet, sušit? Proč zrovna my ženy?


--------------------
1. Outdoor kundolap visage: TRICKO Tesco Quality Story Classic- T-shirt (20%cotton/80%polyester) KALHOTY Nhut-Du-Kar Jeans (90% jeans/ 10% vol. alc.) TRENKY nepoužívám PONOZKY Gastarbeit Socken (100% rauch) BOTY Nyke AyrStream
2. Indoor: KOSILE Brandybood Shirt XL color: Navy Pink KALHOTY: OP Prostějov color: black TRENKY: New Yorker - Hello Kitty (100% přírodní tkanina) XXL PONOZKY: Gastarbeit Socken Schwarz Schimansky BOTY: Ille Cretino - 42 (černá kůže, dvou slotové, unisex)
3. SWIMING úbor - PLAVKY - New Yorker Plavky Default PLAVACI CAPKA Kenvelo Jarmulka "Dead Sea" edition black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NimF
příspěvek 06.12.2008, 13:28
Příspěvek #18


That's Groove in U ...
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3588
Registrován: 20.04.2005
ID: 6014





Tereza Kynčlová, 26 let, Hradec Králové, slyším barvy a moje počestnost mi připadá směšná

Milý pane Mgr. Michale Vajrauchu. Nejsem epileptik ani homosexuál a k pití čaje mě dohnala moje osamocenost a má matka. Pití konopného čaje mě ale tak neuvěřitelně osvítilo, že jsem i pravý sečuánský čaj vyhodila do koše. Připadám si jako kdybych létala a všechny mé starosti s tím že jsem ještě stále svobodná panna odlétají spolu se mnou nad mraky. Je to nádherný pocit.
Ráda bych se postavila za slečnu Evu Bílkovou a nahlas říkám, že ponožky z měkkých vláken nejsou dostačující pro nás - ženy. Celý jeden rok jsem studovala v americe a tam ženy takový problém nikdy neměly, tak proč musíme trpět tady v české republice?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 13:32
Příspěvek #19





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050






Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Diskriminace, co je to vlastne diskriminace v podání sociálních skupin. Nejedná se o pocit vlastní zbytečnosti a faktickou zbytečnost sociálního útvaru který se domnívá že je diskriminován?


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 06.12.2008, 13:32
Příspěvek #20





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680





Ing.Zdeněk Černovský PhD 32 let, Říčany sbírám hmyz a neonanuji

Milá Marcelo, na Vaší otázku mám jednoduchou odpověď. Již od pravěku měly ženy, podobně jako muži, rozdílnou roli ve společnosti. V lovecko-sběračských společnostech ženy měly téměř výhradně na starosti sbírání rostlinné potravy, kdežto muži lovili pro maso. Protože ženy tedy musely mít velmi dobré znalosti života rostlin, většina antropologů si myslí, že to byly ženy, které vedly neolitickou revoluci a staly se tak prvními průkopníky zemědělství.Během starověku a středověku se ženy staly většinou podřízenými ve vztahu k mužům a vykonávaly především práce spojené s udržováním domu a výchovou dětí. Výdělek zajišťoval především muž. Nutno podotknout, že například v severských zemích ženy nikdy podřízené postavení vůči muži neměly. Staraly se o domácnost, což je důležitá úloha, a požívaly velkého uznání. Proto si myslím, že zotročování žen v domácnosti není diskirminace a ženy by na to měli být hrdé. Mimochodem máte dnes večer čas? Potřebuji vyžehlit mojí sbírku kravat.

A ještě jedna poznámka k slečně Tereze. To je sice hezké, že jste studovala rok ve Spojených státech, ale mohla byste vědět, že Česká republika se píše s velkým Č.

Příspěvek upravil Men.T.oS, 06.12.2008, 13:36.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 13:34
Příspěvek #21





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050





Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Vážená slečno Terezo, z vašeho krátkého textu soudím že i přes to že nejste epileptik ani lesbická žena, je nasnade domnívat se že jste hojnou konzumentkou alkoholu a tudíž to této mé teorie vskutku zapadáte. Již samotný fakt popření z freudovského pojetí psychologie by svedčil pro mou pravdu


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 13:39
Příspěvek #22


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022





RNDr. Jiří Kulich, 47 let, Horní Maršov, gumáky od hlíny

Milí spoluobčané, jak je vidět, tak panu Mlčochovi se opět podařilo svým šibalským úsměvem nalákat do spárů svého konopného hnízda další nevinnou duši. Chudák paní Tereza Kynčlová. Nedivil bych se, kdybych ji za pár týdnů potkal na hlavním nádraží a byl mi od ní nabízen časopis Nový prostor. Vydařená práce panu Mlčochu, není liž pravda. Od toho tu ale přeci nejsme. Nerad bych, aby zde docházelo k ovlivňování našich vlastních myslí a měnění identit. Tímto vyzývám paní Kynčlovou, aby se nebála vzepřít chuti na jointa (jak tomu říká dnešní mládež) a zavítala opět zpátky mezi nás, intelektuální šamany.

Na otázku vyřknutou Marcelou Neradovou mám jednoduchou odpověď: "Devíti měsíční těhotenský cyklus." Souhlasím s panem Černovským, jak by jste chtěla milá slečno v pravěku lovit mamuty a zajiš?ovat tak jídlo pro svou rodinu, když by jste měla bříško s prominutím jako balón a co pět minut by vás sžíraly předporodní bolesti? Musíte se zamyslet nad tím, že příroda to má všechno vymyšlené do nejmenšího detailu a vy se proti přírodě nemůžete postavit, protože a? už se Vám to líbí, nebo ne - jste její součástí! Ve Vašem světě praček a dřezů se Vám to možná jeví jako holý nesmysl, ale když se porozhlédnete kolem sebe a získáte nad světem jistý nadhled, tak Vám dozajista musí dojít, že příroda je matkou každému z nás, kojí nás, když není chléb, napájí nás, když není mléko a ošetřuje nás, když není doktor. Smiřte se s tím a poddejte se mužskému údu, nebolí to, pouze poprvé trošku.

Pane Vajruch, pozitivní diskriminace, to je to, čeho bychom se měli nejvíce obávat. Vždyt nic není jako dřív, nic není jak bejvávalo. Zahleďme se do minulosti, kdy jsme si byli všichni rovni. Nebojím se vyslovit názor, že kdyby nepřišla Sametová revoluce, tak je touto dobou již romské obyvatelstvo naprosto začleněno mezi bílé proletáře.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 13:39
Příspěvek #23





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050





Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Ano pan Ing. Černovský toto skutečně vystihl. Ženy musí být na svou roli druhořadých občanů právem hrdé. Jejich druhořadá i když vskutku důležitá role, při níž pečují o blaho domácnosti a svého muže je zakořeněna v úplných základech civilizace. Proto snaha některých tzv emancipovaných žen, podobat se mužům ukazuje pouze na jejich mrzký charakter a mdlý rozum. Je samozřejmé že žena nikdy nemůže zaujmou v sociální hierarchii první místo, tedy místo muže. Nemůže tak být pro její nižší mozkovou kapacitu, tak ani pro její každoměsíční dny plné hysterie.
Nalijme si čistého vína. To muži budou vždy ti kteří budou určovat běh dějin.


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bretonian Tetřef
příspěvek 06.12.2008, 13:41
Příspěvek #24


Wilhelmus cognomine bastardus


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1077
Registrován: 05.07.2006
Bydliště Where the story take a place..
ID: 16152





Marcela Neradova, 25 let , ve volném čase ráda pletu

Vážený pane Vavruchu,
vaše zlehčování diskriminačního problému jakožto výmyslu pár asociálních jedinců neobstojí. Diskriminace je a byla celospolečenský problém. Například populární hudba ji hojně podporuje. Nyný zde uvedu citaci z jednoho tzv. boy bandu.

"Ožral jsem se jako svině
vychcal jsem se do kuchyně
viděla mě moje tchýně
a já jím říkal:

Ted to pěkně slízej ty zasraná píčo!"


Tak kde to žijeme s tímto přístupem?

Na pana docenta Kulicha snad již nebudu ani reagovat, protože takovou koncetraci hlouposti a nenávisti ke druhému pohlaví jsem nenašla ani ve svém deníčku.

Příspěvek upravil Bretonian Tetřef, 06.12.2008, 13:44.


--------------------
1. Outdoor kundolap visage: TRICKO Tesco Quality Story Classic- T-shirt (20%cotton/80%polyester) KALHOTY Nhut-Du-Kar Jeans (90% jeans/ 10% vol. alc.) TRENKY nepoužívám PONOZKY Gastarbeit Socken (100% rauch) BOTY Nyke AyrStream
2. Indoor: KOSILE Brandybood Shirt XL color: Navy Pink KALHOTY: OP Prostějov color: black TRENKY: New Yorker - Hello Kitty (100% přírodní tkanina) XXL PONOZKY: Gastarbeit Socken Schwarz Schimansky BOTY: Ille Cretino - 42 (černá kůže, dvou slotové, unisex)
3. SWIMING úbor - PLAVKY - New Yorker Plavky Default PLAVACI CAPKA Kenvelo Jarmulka "Dead Sea" edition black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 13:48
Příspěvek #25





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050





Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Vážená slečno Marcelo toto co jste sem postla je skutečná ukázka toho jak má vypadat sociální hierarchie. Samozřejmě, muž posilněn alkoholem má jazyk rozvázany. Ale rozeberme si trošku toto vaše říkadlo.


Ožral jsem se jako svině. - zde patrně autor zmiňuje myšlenku, že to trošku přehnal s pitím. TA svině, vyjadřuje například onu tchýni. Tedy ne tchána a nelze mluvit o dikriminaci.

Vychcal jsem se so kuchyně - vidítě opět úcta k ženě, kdy místo použití svého mužského místa např. dílny, volí dotyčný kuchyň tedy ryze ženské pracovište. Skládá jí tak poctu, neb kuchyň je dle jeho soudu pro vychcání lepší nežli ponk.

Viděla mne moje tchýně - autor starostlivě zmiňuje cit ženy pro bezpečnost kdy ví kde se v domě co šustne

a nakonec Teď to pěkně slízej ty zasraná pí*o: zde se autor starostlivě s prosbou obrací na svou milovanou tchýni a žádá jí o úklid. Ono zdálise vulgární slovo na konci samozrějme neznamená vulgaritu, nýbrž umocnění faktu, že toto je sfera zajmu právě této ženy.


Myslím, že vzhledem ke svomu mrzkému charakteru jste však zaslepena a nevidíte v textu tyto zásadní znaky úcty k ženám.


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
NimF
příspěvek 06.12.2008, 13:55
Příspěvek #26


That's Groove in U ...
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3588
Registrován: 20.04.2005
ID: 6014





Tereza Kynčlová, 26 let, Hradec Králové, ráda létám v obláččcích a poslouchám moje rameno

Milý pane RNDr. Jiří Kulichu, není pravda že jsem propadla nějakému konopnému kultu. Jen piji konopný čaj, pěstují konopné rostlinky, skupuji literaturu o konopí, zapsala jsem se na kurz "Vyšíváme s konopím" a líbí se mi konopná móda. Nic víc v tom nehledejte. A to že si občas zalétám Vás opravdu nemusí štvát ani děsit. Zdá se mi pane, že trpíte akutní trudomyslností a proto bych Vám doporučovala co nejdřív přijít na mou čajovou seanci, kterou od příštího týdne zakládám. Adresu a bližší info jsem Vám již poslala přes Internetovou emailovou adresu. Při té příležitosti bych vás i seznámila s kouzlem konopí a vy mě, na oplátku, s otázkou mužských údů.

K otázce feminismu: Jsem svobodná panna, tak si peru, žehlím a vařím sama. Mužské práce, jako například vysedávání na pohovce s rukou v rozkroku, umím vykonávat také docela obstojně a někdy tak hlasitě, že přehluším i televizi.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budvar
příspěvek 06.12.2008, 13:56
Příspěvek #27


You look unhappy, I like that
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 2533
Registrován: 02.11.2003
Bydliště Budweis
ID: 337





JUDr. Svatomír Mlčoch, 49 let, čistá mysl, půl zdraví, jak říkáme my v Českých Budějovic

Tak takto ne, milí přátelé!
Pokud okamžitě nepřestanete očerňovat mou osobu, pošlu své koncipientce spěšnou zprávu, aby sestavila žalobu. Nepracoval jsem na své kariéře enviromentálního právníka pro nic za nic, já důrazně opakuji, od zneužívání konopí se distancuji, copak nemůžeme tuto bohulibou rostlinu využívat pouze k legálním účelům? Konopí je mi vším, a rozhodně se nejedná o zábavičku mladých, jak zde poukázala jedna z diskutujících. Za sebe mohu říct, že nekouřím ani tabákové výrobky, raději si vypiji šálek výborného čaje. Konopí bylo v minulosti využíváno pro výrobů námořních lan kvůli svým výborným vlastnostem, ba co víc, konopná košile patřila do šatníku prostých rolníků, kteří neměli na hedvábné. Nejvíce mne v tomto směru zklamal pan doktor Kulich, kterému jsem vyšel vstříc s na míru vyrobenými ponožkami. Proč nemůže být na světě více lásky a porozumění? Já opakuji, pokud se neomluvíte za výroky na mou osobu, neváhám vše řešit právní cestou.

S pozdravem Mlčoch

Příspěvek upravil budvar, 06.12.2008, 13:57.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
repeek
příspěvek 06.12.2008, 14:04
Příspěvek #28


Chcete otestovat muj píčometr?


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2735
Registrován: 23.10.2005
Bydliště Neznámé
ID: 9150






Eva Bílková, 23 let, Sedliště (JC), svobodna panna



Terezko nedej se, bojuj za nás. Ten Kulich je ale "šovinistický prase"!
Pane Mlčochu kdysi bych Vás možná nazvala přítelem, ale nyní.. Přeci není možné vyhrožovat právním řešením v diskuzi. Pokud nemáte nic k tématu, případně je Vám toto téma nepříjemné, nikdo Vás přeci nenutí se diskuze účastnit.

Evo plně s tebou souhlasím, doufám že si pánové uvědomí svoji chybu a nebudou nahlížet na svět jen svým mužským pohledem. Je třeba být empatický.

Příspěvek upravil repeek, 06.12.2008, 14:14.


--------------------
QUOTE
Na mém osobním píčometru se stupnicí od 1 do 10 seš někde na pětadvaceti...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 14:06
Příspěvek #29





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050





Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Ale no tak pane dokrote Mlčochu, nač ihned čpět síru a dštít oheň. Myslim že kolegové to nemyslely zle. Samozřejmě po této vaší přehnané až anafylaktické reakci je nasnadě zeptat se "není to ta potrefená husa co kýhá?".



--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 06.12.2008, 14:06
Příspěvek #30





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680





Ing.Zdeněk Černovský PhD 32 let, Říčany u Brdol

Pane Mlčochu. Udivuje mě jak sem můžete psát takovéto lživé informace. Neváhal jsem a objednal jem si 1 pár Vašich konopných ponožek. Po 17 dnech netrpělivého čekání a okusování nehtů mi ponožky přišli. Byl jsem udiven nad obsahem dárkového balení. Nejenže byl balíček poškozen, ale po jeho otevření jsem objevil pouze jednu celou, opakuji celou jako v celku, ponožku. Jak můžete být tak drzý a zaslat mi pouze jednu ponožku? Spytujte svědomí. Doufám že mi co nejdříve přijde i druhý kus, nebo budu uvažovat o nahrazení škody, právní cestou. Celý týden chodím po dome pouze v jedné ponožce a druhá zůstává odhalena, což je poněkud nepřijemné a dostal jsem z toho rýmu.

Příspěvek upravil Men.T.oS, 06.12.2008, 14:10.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stran(y): V  < 1 2 3 4 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 06:07
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist