IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

4 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Spokojnos??!
Hodnocení 4 V
Spokojnos??
Nemůžete zobrazit výsledek hlasování, dokud neodhlasujete. Přihlašte se a hlasujte.
Celkem hlasů: 46
Neregistrovaní nemohou hlasovat 
KINLEY
příspěvek 22.10.2006, 18:46
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 130
Registrován: 29.03.2005
ID: 5668




Ahoj! Asi som jediný človek ktorý sa nebojí vyjadri? svoj názor. Chcel by som vyzva? hráčov ktorý sa neboja vyjadri? názor na momentálnu situáciu na GP. Jedná sa konkrétne o HL. admina jurgenb-a.(dalej už len Jurko).. Je všeobecne známe že Jurko si banuje hráčov podľa toho ako sa vyspí.. A toto chceme my? My hráči! .. Chceme sa po namáhavom dni odreagova? pri PC pri dobrej márovačke s kamošmi(ja isto nie možno na Vianoce o rok).. lenže narážame na problém.. hl.admin došiel nahnevaný na celý svet z práce.. A kto je na vine? Nikto iný než hráči... Nemenovaný hráči ma poprosil či by som nepomohol pohnú? situáciou na GP.. Prečo vravím že nemenovaný? Keďže sa jedná sa o Jurka a on admin turnaja. Títo nemenovaný boja sa o svoje miesta v turnaji keďže vedia že je isto zaujatý proti nim a na turnaji by si ani nepípli. Preto by som prosil hráčov aby vyjadrili svoj názor a nebáli sa.. ste spokojný s Jurkovou prácou!? Na serveroch GP? Ste za voľbu nového HL.Admina?

(Isto budem zas najhorší ale som nato pripravený)


--------------------

Motto českých samovrahov? Kdo neskáče nieje čech; hop hop hop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jog!n
příspěvek 22.10.2006, 18:52
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 32
Registrován: 03.02.2006
ID: 11304




No jako naprosto s tebou souhlasim. Dneska jsem dostal BAN ani nevim za co. Každopádně by si měl Jurgenb léčit svoje mindráky někde jinde. Když jsem začal hrat na tehdejši GZ moh:aa tak ty si este ani nevedel ze neco takove existuje ... Prober se. thumbsdownsmileyanim.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 22.10.2006, 18:53
Příspěvek #3


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




A já se zase nebojim říct, že ty, jako hráč, jsi na GP už před nějakou dobou skončil, netuším, k čemu teda vedou nesmyslný ankety tohodle typu, navíc ještě po tech tvých excesech na foru. Bral bych podobnou anketu od nezaujatýho člověka, ale od člováka tvýho typu Kinley? Nevim, nevim. Jen by mě zajímalo, jestli si dovedeš představit, co vlastně Jura, jako hlavní admin, musí do toho všechno vkládat. Schválně navrhni někoho, kdo by, podle tebe, jako hlavní admin vyhovoval všem? Nenajdeš nikoho, maximálně bude vyhovovat tobě, ale to by asi nikdo nechtěl, protože v tu chvíli by šel GP do kytek.

Co se týká tvýho banu jogine, na GZ za doby, kdy jsi začínal hrát to bylo trošku o něčem jinym, dneska už je nutný trestat i to, co by se dřív přešlo a to právě díky lidem jako je Kinley.

Příspěvek upravil <Bks|febrik_cz>, 22.10.2006, 18:59.


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KINLEY
příspěvek 22.10.2006, 18:59
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 130
Registrován: 29.03.2005
ID: 5668




keby si trošku čítal pochopil si očo ide nevracaj sa k starím vecom a drž sa témi ak sa nemáš k tomu čo vyjadri? drž usta a krok diky


--------------------

Motto českých samovrahov? Kdo neskáče nieje čech; hop hop hop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jog!n
příspěvek 22.10.2006, 19:00
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 32
Registrován: 03.02.2006
ID: 11304




GP mohaa down
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 22.10.2006, 19:04
Příspěvek #6


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




Tak ti to řeknu jinak, abys tomu rozuměl i ty - pamatuješ si, co se dělo za Atreida? Já jo, a docela dobře. Před nedávnem jsem zjistil, že by se možná vyplatilo na chvilku Atreidův styl zkusit, aby si někteří hráči všimli toho, jak opravdu vypadá zaujatost. Jak jsem napsal, kdyby to téma rozvedl někdo normální, dalo by se normálně diskutovat, jelikož to řešíš ty, je to kravina, kterou se nemá cenu zaobírat. Já sem vlastně píšu jenom proto, že se nudim a že mě bavěj ty tvoje pokusy o převraty, jsi srandovní :o)

Nehledě na to, že ty ses na GP zapsal takovým způsobem, že se nedá nevracet ke starým věcem.

Příspěvek upravil <Bks|febrik_cz>, 22.10.2006, 19:05.


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KINLEY
příspěvek 22.10.2006, 19:08
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 130
Registrován: 29.03.2005
ID: 5668




QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 22.10.2006, 20:04) [snapback]385539[/snapback]

Tak ti to řeknu jinak, abys tomu rozuměl i ty - pamatuješ si, co se dělo za Atreida? Já jo, a docela dobře. Před nedávnem jsem zjistil, že by se možná vyplatilo na chvilku Atreidův styl zkusit, aby si někteří hráči všimli toho, jak opravdu vypadá zaujatost. Jak jsem napsal, kdyby to téma rozvedl někdo normální, dalo by se normálně diskutovat, jelikož to řešíš ty, je to kravina, kterou se nemá cenu zaobírat. Já sem vlastně píšu jenom proto, že se nudim a že mě bavěj ty tvoje pokusy o převraty, jsi srandovní :o)

Nehledě na to, že ty ses na GP zapsal takovým způsobem, že se nedá nevracet ke starým věcem.

asi si to slovensky nepochopil.. poviem ti to česky Nevracej se k starým věcem.. vyjjadri sa k téme ak sa nemáš čo vyjadri?.. nevadí netrestáme ta zato.. len sa nevracaj k GZ .. ok rieš toto K TEME!


--------------------

Motto českých samovrahov? Kdo neskáče nieje čech; hop hop hop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 22.10.2006, 19:14
Příspěvek #8


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




Já se nevracím ke GZ, netuším o čem mluvíš, možná se ti to trošku plete.

Btw., já jsem se vyjádřil k tématu, tak proč se vztekáš? Ty to zavádíš někam do OT sad.gif


Málem jsem zapomněl - navrhni svýho kandidáta, mě by totiž děsně zajímalo, kdo to je ( a netvrď mi, že žádnýho nemáš, když už ses rozhodl k tomu odvážnýmu činu, tak máš všechno určitě naplánovaný do nejmenších detailů, koho dosadíte místo Jury, vzbouřenci?) eh-smiley.gif

Příspěvek upravil <Bks|febrik_cz>, 22.10.2006, 19:19.


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stentch
příspěvek 22.10.2006, 19:21
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 247
Registrován: 03.07.2004
Bydliště Slovakia
ID: 2202




teehee.gif čo tak tam da? teba? myslím, že by si sa na to hodil, každý má rád "prasata" biggrin.gif


Příspěvek upravil <Bks|febrik_cz>, 22.10.2006, 19:40.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KINLEY
příspěvek 22.10.2006, 19:27
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 130
Registrován: 29.03.2005
ID: 5668




Ja by som navrhoval len jednu osobu na post hl.admina je to nezaujatá a ferova osoba ktorá nerieši veci z hoprúcov hlavou .. Jednoznačne by som navrhoval koníka a to by určite napísali aj ostatný.


--------------------

Motto českých samovrahov? Kdo neskáče nieje čech; hop hop hop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 22.10.2006, 19:42
Příspěvek #11


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




Jenže prasata nemaj rádi každýho tongue.gif Navíc mi zaměstnání ubírá čím dál tím víc času a bohužel i volnýho, takže by to za chvíli vypadalo tak, jak kdyby adminoval třebaaaa.. hm.. třeba Kinley sad.gif

A hlavně já jsem rád, že je Jura admin, uznávám to, co pro nás dělá a jak se snaží. Já s ním neměl problém ani před tím, než jsem začal adminovat a nemám je ani teď a není to tím, že jsme spolu v admin týmu, nebo že bych mu lezl někam, to jsem nedělal nikdy a ani nebudu. - omluva Stenovi, chybička se vloudila, to jsem psal já smile.gif


2 Kinley:
A ty si myslíš, že by to s koníkem nedopadlo stejně jako s Jurou? Že nemaj na lidi jako admini stejnej "vkus"? Možná máme každej trošku jinak posunutý mantinely, za který už nejdeme, ale až tak zase ne.

Příspěvek upravil <Bks|febrik_cz>, 22.10.2006, 19:43.


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stentch
příspěvek 22.10.2006, 19:49
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 247
Registrován: 03.07.2004
Bydliště Slovakia
ID: 2202




myslím, že kinley tu moc dobré renomé nemá, ale za niekoľko prešľapov nemusí by? hneď odpísaný doživotne, práca je dôležitejšia ako adminovanie to ti neberiem, tak potom by bolo lepšie s teba spravi? guláš blush.gif

a myslím, že aj keď tú anketu zakladal kinley, má to niečo do seba, veď sa ukáže ako kto hlasoval, či to bol len výstrel do vzduchu, alebo to má aj nejaké opodstatnenie, v každom prípade si myslím, že konig2win whistle.gif biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 22.10.2006, 19:54
Příspěvek #13


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




A já bych byl pro to, když už chce někdo zakládat ankety podobnýho typu (co se týká závažnosti pro hráče i adminy), aby se to udělalo jako kdysi s tím Atreidem - a? se udělá klasická podpisová akce, kde každej uvede svůj nick. Nesnaž se tady psát cosi o tom, že se ostatní bojej, když se tři čtvrtiny mohaa komunity nebály vyjádřit proti Atreidovi, tak netušim, proč by se měli bát hráči teď za Jury.

A co se týká Kinleyho a přešlapů - kdyby to opravdu byly jenom přešlapy, dalo by se to v klidu přehlédnout, to co dělal se slušně popsat ani nedá, takže to bych radši nerozebíral Stene. A já guláš nerad tongue.gif

Příspěvek upravil <Bks|febrik_cz>, 22.10.2006, 20:03.


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KINLEY
příspěvek 22.10.2006, 20:02
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 130
Registrován: 29.03.2005
ID: 5668




robíme aj petíciu . bude sa sklada? z nicku + ipčka


--------------------

Motto českých samovrahov? Kdo neskáče nieje čech; hop hop hop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 22.10.2006, 20:04
Příspěvek #15


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




Oka, jsem zvědav .o)


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 27.05.24 - 23:20
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist