IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

7 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> rozhovor, vzdělaných
Hodnocení 5 V
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 00:38
Příspěvek #1


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022




lejdýs end džentlmens

Když sem dneska nimfovi sháněl kulicha, tak sem narazil na jednu zajímavou stránku. Napadlo mě, že bychom mohli obnovit tradici, která tady nikdy nebyla. Tudíž se nejedná o žádné obnovení, nýbrž započetí. Jelikož tradice se započít nedá, protože aby mohlo být něco označeno za tradici, tak se to musí dělat pravidelně, tak vlastně započínám něco úplně nového. Není to ale zas tak nové, jelikož už to tady bylo. Hare krišna.

Vyberte si tedy odsud každý svého idola a pojďte konverzovat. Vše dovoleno.


Kvůli některým retardovaným uživatelům fóra musím připomenout, že debatu na této úrovni nejsou schopní vést všichni. Nekompromisně budu mazat posty poukazující na uživatelovu podprůměrnost, či dětinskost. Dále pak mažu všechny posty od uživatelů, jež mají v podpisu zobrazenou svoji funkci na fóru, nebo vypsanou konfiguraci svého počítače, nedej bože i notebooku. Děkuji


Vykopávám:



Zdravím přítomné kotelníky z andělských luk a hájů. Jmenuji se RNDr. Jiří Kulich a rád bych s vámi polemizoval na téma onanie do ponožky. Jistě ste si všimli, že v amerických teenagerských komediích se často setkáváme s tím, že je herec přistižen při onanii s penisem v ponožce. Její funkce je jasná - zadržet sperma a nedopustit pocákání celého aktéra, případně pokoje. Ovšem ptám se: Co potom s tou ponožkou? V koši na špinavé prádlo to přece najde máma a kdyby každou tu ponožku vyhodil, tak chodí do měsíce bos.

Příspěvek upravil Pospa, 06.12.2008, 12:09.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 06.12.2008, 00:52
Příspěvek #2


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908





PhDr. LUBOR KYSUČAN ,36let , žiji v Brně u matky.

Mohl byste prosim definovat nejak presneji pojem Onanie ? Tento vyraz slysim prvne a ani u nas na Masarykově univerzitě v Brně jsem se s nim nikdy nesetkal a ani na schuzích Amnesty International ho nikdo nepoužil.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 01:33
Příspěvek #3


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022





RNDr. Jiří Kulich, 47 let, Horním Maršov, dvě kozy, dojná kráva, zánovní zetor

Milý soudru..teda.. pane Lubore Kysučane, já jsem strávil krásná léta na Univerzitě Karlově v Praze a podivuji se, jakýže druh studia jste to absolvoval. Onanie je něco, co nám, studujícím mužům, usnadňuje život. S mezinožním tlakem se vysokoškolská matematiku těžce vtlouká do hlavy. Zpočátku jsem se oddával studeným koupelím, ale poté, co jsem byl pozván do biografu na snímek Prci, prci, prcičky, jsem se rozhodl, že vyzkouším trik, kterým se američtí mládenci zbavují chmurných zvrácených myšlenek a dělají si v hlavě prostor na čerstvé informace, v jejich případě sportovní výsledky, v mém případě díla K. Marxe a B. Engelese. Budiž jim země lehká. Je to velmi prosté, pokud by jste měl vy (nebo někdo jiný) zájem, mohu vám zdarma dávat hodiny teorie a posléze minuty praxe.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bretonian Tetřef
příspěvek 06.12.2008, 11:34
Příspěvek #4


Wilhelmus cognomine bastardus


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1077
Registrován: 05.07.2006
Bydliště Where the story take a place..
ID: 16152





Marcela Neradova, 25 let, svobodná, nechtěná, nadržená

Ráda bych upozornila, že tento problem se netýká jen mužů, jak někteří často demagogicky tvrdí, ale i žen.

Příspěvek upravil Bretonian Tetřef, 06.12.2008, 19:12.


--------------------
1. Outdoor kundolap visage: TRICKO Tesco Quality Story Classic- T-shirt (20%cotton/80%polyester) KALHOTY Nhut-Du-Kar Jeans (90% jeans/ 10% vol. alc.) TRENKY nepoužívám PONOZKY Gastarbeit Socken (100% rauch) BOTY Nyke AyrStream
2. Indoor: KOSILE Brandybood Shirt XL color: Navy Pink KALHOTY: OP Prostějov color: black TRENKY: New Yorker - Hello Kitty (100% přírodní tkanina) XXL PONOZKY: Gastarbeit Socken Schwarz Schimansky BOTY: Ille Cretino - 42 (černá kůže, dvou slotové, unisex)
3. SWIMING úbor - PLAVKY - New Yorker Plavky Default PLAVACI CAPKA Kenvelo Jarmulka "Dead Sea" edition black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budvar
příspěvek 06.12.2008, 11:37
Příspěvek #5


You look unhappy, I like that
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 2533
Registrován: 02.11.2003
Bydliště Budweis
ID: 337





JUDr. Svatomír Mlčoch, 49 let, sbírám figurky slonů, žiji v ekologickém stavení z konopí u Českých Budějovic

Vážení pánové, používání ponožky pro zachycení tělního sekretu je v rozporu s právním dodatkem upravujícím legitimní možnosti použití takovéto ponožky podle paragrafu 9, zákona o ponožkách č. 235/2004 Sbírky. Navíc pokud je tato ponožka z umělých materiálů, škodí životnímu prostředí a její použití je nebezpečné vašemu zdraví. Pro tento případ doporučuji ponožky z konopí, které po večerech vyrábím se svou ženou Svatavou nad šálkem dobrého čaje za poslouchání relaxační muziky peruánského kmene Nawahatah. Tyto můžete objednat na moji emailové adrese Mlčoch@konopneponozky.cz za jednotnou cenu 199,- + poštovné, v poznámce prosím uveďte požadovanou velikost. Zdraví Váš Mlčoch


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 06.12.2008, 11:39
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680





Ing.Zdeněk Černovský PhD 32 let, Říčany, Neonanuji

Z hlediska globálního aspektu a morální subjektivitiy je toto bazírování na tentýž problém a tudíž je zcela nerentabilní abychom o tomto problému dále polemizovali. Měli bychom se spíše zaměřit na problematiku nedostatku výkkoných dojnic na Ukrajině.

Příspěvek upravil Men.T.oS, 06.12.2008, 11:41.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 11:47
Příspěvek #7


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022





RNDr. Jiří Kulich, 47 let, Horním Maršov, ale můžete mi říkat přísňák z Maršova

Váš nápad je, milý pane Mlčochu, velmi zajímavý, dalo by se říct dokonce revoluční. Pokud si totiž před onanií utřeme zárafkáč do Vaší konopné ponožky, existuje velmi vysoká šance, že se dostaneme do stavu, kdy je stav mysli nad světem povznesen. Rozhodně bych se nebránil vyzkoušet Vaši konopnou ponožku, ale obávám se, abych Vám mojí objednávkou nespotřeboval veškeré konopí. Jak říkávala mojé dětská obvodní lékařka při každé mé návštěvě na pravidelnou prohlídku: "Teda Jirko, vy máte pořádný kulich." Nicméně můžeme to zkusit, pošlu Vám na email potřebné rozměry, snad se nějak domluvíme. Nicméně stále mi nikdo nepodal řádné vysvětlení, jak se správný americký teenager, případně český sociopat, zbavuje použité ponožky. Na závěr bych pouze poslal smutnou čumkartu panu Zdeňku Černovskému, jelikož jeho abstinence onanie zjevně má své následky. Takto umělý úsměv neměl ani Gorbačov, když oznamoval pád ruského impéria.

Příspěvek upravil Pospa, 06.12.2008, 11:52.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bretonian Tetřef
příspěvek 06.12.2008, 11:47
Příspěvek #8


Wilhelmus cognomine bastardus


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1077
Registrován: 05.07.2006
Bydliště Where the story take a place..
ID: 16152





Marcela Neradova, 25 let, svobodná, nechtěná, nadržená, nedojená

Pánové,byla bych nerada kdyby byly práva žen na ponožky, nebo dojení přehlížena. Pan Mlčoch tu nadnesl zajímavou myšlenku. Konopné domy..ano jsou dobré to dozajista, ale co to vůbec jsou ty konopné domy? Víme to? Chceme to vědět? Víte já bych se nedivila, kdyby to byla jen další obstrukce ze strany mých mužských kolegů a opravdu ráda bych přešla k tématu.

Příspěvek upravil Bretonian Tetřef, 06.12.2008, 11:48.


--------------------
1. Outdoor kundolap visage: TRICKO Tesco Quality Story Classic- T-shirt (20%cotton/80%polyester) KALHOTY Nhut-Du-Kar Jeans (90% jeans/ 10% vol. alc.) TRENKY nepoužívám PONOZKY Gastarbeit Socken (100% rauch) BOTY Nyke AyrStream
2. Indoor: KOSILE Brandybood Shirt XL color: Navy Pink KALHOTY: OP Prostějov color: black TRENKY: New Yorker - Hello Kitty (100% přírodní tkanina) XXL PONOZKY: Gastarbeit Socken Schwarz Schimansky BOTY: Ille Cretino - 42 (černá kůže, dvou slotové, unisex)
3. SWIMING úbor - PLAVKY - New Yorker Plavky Default PLAVACI CAPKA Kenvelo Jarmulka "Dead Sea" edition black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NimF
příspěvek 06.12.2008, 11:59
Příspěvek #9


That's Groove in U ...
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3588
Registrován: 20.04.2005
ID: 6014





Tereza Kynčlová, 26 let, Hradec Králové, pěstuji kytky v květináči a piji čaj

Mým koníčkem je také objevování kultur a zvyků, které mají nějaké historické kořeny, a toto mě opravdu zaujalo. Nerada o sobě tvrdím že jsem feministka, ale historie se opravdu soustřeďuje spíše na muže, a přitom neprávem, protože za každý důležitý milník v dějinách světa může žena. Muži jsou spíše černými skvrnami v kronice lidstva. Dokonce i teď, když tuto diskuzi sleduji, tak vidím spíše nadržená stará prasata než moudré lidi. Jak v takovém světě obstojí taková počestná žena jako já? Nejlepší by bylo muže od narození kastrovat a byl by klid. Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty ponožky a konopí zakázala. Ale jak říkám, nerada o sobě tvrdím že jsem feministka

Otázka na JUDr. Svatomíra Mlčocha: vyřezáváte i nějaké podlouhlé objekty ze dřeva?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 06.12.2008, 12:07
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680





Ing.Zdeněk Černovský PhD 32 let, Říčany, Neonanuji a nemám rád kulichy, rozcuchávají učes

Nebudu zde nyní rozebírat dopodrobna rádoby vtipnou připomínkou pana Kulicha, jenom musím podotknout, častá onanie do ponožky může poškodit Váš "nástroj" a v budoucnu byste také mohli onanovat, jak se říká "naprázdno" . Musím se přiznat mluvím z vlastní skušenosti, dříve jsem skoušel všechny možne způsoby onanie a nakonec se mi to stalo osudným. Naštěstí již pár let pracují na vynálezu, který by dokázal přeměnit kravské mléko na sperma ale bohužel to má jeden háček. Na tento experiment se hodí pouze čisté a zdrávé dojnice z Ukrajiny. Proto jsem pro tento experiment vybral před několika lety místo nacházející se nedaleko malého města Prypjat a za pomoci soudruhů z Ukrajiny zde vybudoval výzkumné centrum. Bohužel 26. dubna 1986 došlo k havárii v bloku A, kde se kravské mléko transformovalo do sperma a poté bylo zaváděno do mého těla. Havárii zbůsobila odložená konopná ponožka v těsné blízkosti nádrže s nově vyrobeným sperma, proto důrazně nedoporučuji onanování do konopné ponožky.

Příspěvek upravil Men.T.oS, 06.12.2008, 12:08.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 12:17
Příspěvek #11


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022





RNDr. Jiří Kulich, 47 let, Horním Maršov, ale můžete mi říkat přísňák z Maršova

Pane Zdeňku Černonský, doporučil bych Vám jako dojnici některou z přispívajících dam. Já nevím, kde se to v těch inteligentních ženách bere, ale uznejte sám - jak si má muž mého ražení najít ženu a neonanovat, když jsou všechny naše šance již předem zmařeny a jakýkoliv pokus o seznámení končí fiaskem. Vyschnutí Vašeho pramenu je dle mého skromného názoru způsobeno mozkovým kolapsem. Vaše mysl po Sametové revoluci vstoupila do světa plného zmatku a rozčarování. Doporučuji Vám některý ze spisů profesorů K. Marxe a B. Engelese. Pomůže Vám to navrátit svého kulicha na tu správnou vlnu.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 12:50
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050





Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Nevysychá při této činnosti míšní kanál? V dobách mého mládí toto byl ožehavý problém. Této činnosti se taktéž ze sociologického hlediska zabývají osoby mrzkého smýšlení...

Příspěvek upravil Kundivous, 06.12.2008, 12:55.


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
budvar
příspěvek 06.12.2008, 12:56
Příspěvek #13


You look unhappy, I like that
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 2533
Registrován: 02.11.2003
Bydliště Budweis
ID: 337





JUDr. Svatomír Mlčoch, 49 let, miluji faunu a floru, hlavně tu v Českých Budějovic

Omlouvám se za zpoždění reakce na Vaše, jistě podnětné, názory. Má žena Svatava mi dnes nachystala k obědu smažený tempeh s kuskusem, což je mé zamilované jídlo, zvláště zapijete-li ho douškem lahodného sojového mléka.

Re pan doktor Kulich: Nejprve bych rád upozornil, že mnou pěstované konopí neobsahuje žádné psychotropní látky, toto zneužívání tak kvalitní rostliny pro její opojné účinky neuznávám, vždy? kolik tun konopí ročně přijde vniveč, přičemž by se z něj dalo postavit nesčetně ekologických stavení, miluji přírodu a proto mi není takové chování blízké, ba co víc, často propadnu trudomyslnosti. Nicméně Vaší objednávce na míru šité ponožky vyhovím, věřím, že se domluvíme a váš "kulich", jak jste vtipně nazval svůj orgán lásky, tak bude vystaven příjmenému doteku konopné látky. S pozdravem Váš Mlčoch

Re Marcela Neradova: Vážená slečno Neradova, nevím proč zpochybňujete existenci konopných domů, ale mohu Vás ubezpečit, že sám v jednom žiji, tudíž si nevymýšlím. Jejich kvalita a hlavně přívětivost k přírodě je neocenitelná a skutečně se nejedná o žádný podvod, jak bývá v našem kraji zvykem. Pokud by jste měla zájem, zvu Vás na prohlídku mého obydlím, má milá žena Svatava Vás pohostí, a? už lahodným nepálským čajem, či sojovým mlékem, které jsem měl mimochodem k obědu a bylo velmi lahodné. Záleží na Vaší chuti. S pozdravem Váš Mlčoch

Re Tereza Kynčlová: Vážená slečno Kynčlová, nevím jaká záš? Vás vede k potřebě zakazovat konopí, vždy? na světě není ekologičtější rostliny, její využití je bezmezné. Vaše záliba v pití čaji by napovídala, že jste osoba vyrovnaná a přátelská, tento rozpor si tak nedokáži vysvětlit. Pokud by jste měla zájem, má nabídka prohlídky platí i pro Vás, ve vší počestnosti, vždy? setkání bude přítomna má žena Svatava. Se dřevem bohužel nepracuji, není tak příjemné na dotek jako konopná látka. S pozdravem Váš Mlčoch


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NimF
příspěvek 06.12.2008, 13:11
Příspěvek #14


That's Groove in U ...
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3588
Registrován: 20.04.2005
ID: 6014





Tereza Kynčlová, 26 let, Hradec Králové, pěstuji konopí v květináči a piji konopný čaj

Právě jsem se v mé obrázkové encyklopedii od pana Bohumila Říhy dočetla, že konopí objevila žena, tak jsem s ním ihned začala experimentovat. Je z něj velice dobrý čaj a moje trudomyslnost je rázem ta tam. Chci Vám, pane JUDr. Svatomíre Mlčochu, tímto poděkovat za možnost osvětit si nové obzory. Nejen že piji konopný čaj, ale experimentuji s pěstováním konopí a dále jsem i postřehla že se z konopí vyrábí pohodlné oblečení. Internetovou WWW adresu jsem Vám poslala přes Internetovou emailovou adresu.

Jinak mě mrzí, že nepracujete se dřevem, ale věřím, že když vám pošlu podrobný nákres tak předmět dokážete vytvořit i z konopí. Můžeme si domluvit i osobní schůzku nebo jít do nějaké útulné čajovny.

Příspěvek upravil NimF, 06.12.2008, 13:13.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 13:17
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050






Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Pěstování konopí či jiných alternativních komodit svědčí o mrzké úrovni osobnosti člověka jenž se ze sociologického hlediska nechce podvolit vůli většiny. Ze sociologického hlediska je taktéž velice zajímavé sledovat migraci takto mrkých jedinců v rámci sociálních skupin. Zajimavý je i fakt že rekruti takovéhoto společenství jsou většinou v minulosti pijáci, epileptici a homosexuálové.


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 15:34
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist